Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

Αχ...κ εγω θα ημουν ευτυχισμενη με 3-4 αυγα κιντερ!!!!

Κ θα σου εδινα οοοολα τα παιχνιδακια! :lol::lol:

Βρε τον ατσιδα!!!Το ξετυλιξε κ βρηκε τον "θησαυρο"!!!! :D

Κ εγω μαγειρευω ελαφρια κ δεν τηγανιζω ΠΟΤΕ παρα μονο αυγα...

Αλλα σιγουρα τα νεροβραστα που εδινα μεχρι τωρα εχουν διαφορα....

Το "θεμα" μου ειναι το πιπερι που παντα μου "ξεφευγει"!Μ'αρεσει πολυ!...θα το κοψουμε!

Νατασακι :lol::lol::lol: τι γελιο εχει αυτο το εξυπνοπουλι!!!Πολυ την αγαπαω!!!!

Ψυχουλα μου!!!

Τη μανα της δεν την πολυχωνευω αλλα....Δε βαριεσαι!!! :P

Το παιδι μου το ταιζω...Αερα κοπανιστο κ ΝΕ-ΝΕ :lol: γι'αυτο ειναι ετσι ζουμερο!!!!! :P

Μαρακι να σου ζησει το 2ο ποντικακι σου!!!!! :D:D

Κουραγιο μανουλα!!!!Εγω θα επαιρνα κανενα κιλο σου αλλα

μολις τσιμπησα 2 κιλακια οποτε...Θα μου πεσουν βαρια!!!!! :roll::lol:

Γεια σου Θουλακι με τις γραβατες σου!!! :lol::P

Θα σου πουν τα κοριτσια γτ εγω καπου το εχασα το θεμα με το κουστουμακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λένα κόβεις τις πατάτες όσο πιο όμοιες μπορείς (εγώ έχω πατατοκόφτη τέλειοοοοοοο)

Βάζεις αλάτι 2 κ.σ λάδι ρίγανη και ανακατεύεις. Στρώνεις σε ταψί λαδόκολλα και αδειάζεις. Ψήνεις για 20-25 λεπτα στους 180 για να ροδίσουν. Γίνονται μούρλια!!!

Πιο ωραίες και από τηγανιτές και φυσικά πολύ πιο υγειηνές...

Ρε τον Αναστάση!!!! Το ευχαριστήθηκε το αυγουλάκι!!! Χαλάλι του......

Εσύ καλά;;;;;; Άντεξες στο θέαμα;;; :lol::lol::lol:

Θου επειδή έχω χρόνο και επειδή δε μου πάει η καρδιά να ταίσω την Ειρήνη πχ καρμπονάρα κριθαράκι με σάλτσα και άλλα τέτοια που γεμίζουν καλά το στομάχι... :lol::lol::lol: .

Το κουστούμι τι χρώμα είναι;;;

Φρόντισε αν πάρεις τη λιλά να είναι πιο σκούρη από το πουκάμισο και όχι ίδια. Η εμπριμέ που λες δε μου κολλάει...

Μαράκι που είσαι βρε;;; Κουράγιο κοριτσάκι... Σκέψου μονο τις καλές μέρες!

Εγώ θα πάρω κανονικό κρεβάτι για την Ειρήνη...

Νομίζω πως εσύ το άργησες λιγουλάκι. Θα του φανεί κάπω του Άρη να του πάρουν το κρεβάτι. Δούλεψέ το για ένα διάστημα στο μυαλό του και μετά άλλαξέ το.

Αναστασία 2 κιλά;;;;;

Που τα πήρες;;; Στις φτέρνες;;;; Τί νούμερο παπούτσι φοράς τώρα;;;;

:roll::roll::roll:

Και μένα μαρέσει το πιπέρι πολύ! Και το άσπρο και το μάυρο και το κόκκινο (και το φουξ και το λιλά και το σικλάμε!!!) Είδες;;; Ταιριάζουμε τελικά!!!

Μόλις έφαγα μισή μωβ break και το νινί άρχισε τα ακροβατικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θηλαζω και γραφω λιγο αργα και με το αριστερο.

ευχαριστω Αναστσια μου.καλε παρτε κανα κιλακι.

Κι εγω απο τον χρονο αρχισα να του δινω δικα μας.Εγω δυστυχως τσιμπαω λιγο το αλατι.Σημερα εφτιαξα παστιτσιο.Αλλα δυστυχως αρχισε να εχει αποψη και τρωει μονο οτι εχει σχεση μες μακαρονι

και ψαροσουπα.

Μαιμουδακι κι ςεμενα προχτες στο σουπερμαρκετ πηρε ενα κρουασαν σοκολατας.Το τσακισε

θουλη [που θα βαλεις το κουστουμι?Για το υποθετο ρωτησες γιατρο?

Νατασουλα φιλακια.Μην μου λες τετοια για τον Αρη με αγχωσες

Λεω να μην του πειραξω την κουνια που γινεται κρεβατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μη βαζεις πολυ πιπερι οταν μαγερευεις, να προσθετεις στα πιατα σας! κ εμεις ειμαστε πολυ του πιπεριου!!!

να σε ρωτησω, στη φωτο η μικρη ειναι πανω στο νιπτηρα του μπανιου????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ νατασα πολυ λιμπιστερες ακουγονται!!!! θα το δοκιμασω!!! δε γινονται πολυ σκληρες ε?

η αληθεια ειναι οτι κοντεψα να το παθω ενα μινι εγκαφαλικο οταν τον ειδα μπουκωμενο με τη σοκολατα!! :D:D

ρε ειναι τοσο αντιπαθητικη η αναστασια??? αν ειναι να μην της μιλαω και της δινω θαρρος!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποντικακι παντως για το κρεβατι νομιζω κ εγω οτι το αργησες λιγο. ηρθε το νινακι θα του παρει και το κρεβατι.. θα του ερθουν μαζεμενα!

αληθεια πως πηρε ο μεγαλος τη νεα αφιξη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σικλαμε???? :lol::lol::lol::lol:

Πως τα λες ετσι???

Τα πηρα βρε!Στην κοιλιτσα οπως ολες οι

μανουλες που σεβονται τον εαυτο τους!!!

Α ναι!

Οι πατατες αυτες ειναι τελειες!(απο συνταγες παρεας η ιδεα?!)

Αν το ταψι ειναι αντικολλητικο ΜΗΝ βαλετε λαδοκολλα!Γινονται πιο τραγανες....

Κ λιγο παραπανω λαδακι γτ η Νατασα ειναι τσιγκουνα :P !

Μιαμ μιαμ!!!

Ειναι ψεμα οτι παχαινουν λιγοτερο απο τις τηγανιτες γιατι τρως ολο το

ταψι μονη σου...Οσο να πεις...Το ταψι ειναι μεγαλυτερο απο το τηγανι...(αν υποθεσουμε

οτι κ ολο το τηγανι παλι μονη σου θα το ετρωγες! :lol::P )

Λενα μου ναι στο νιπτηρα ειναι....Εκει ηθελε να καθισει!!!!Κ εχει εναν

ακομα διπλα κ ηθελε να πηγαινοερχεται! :D

Η αληθεια ειναι πως ειμαι λιγακι αχωνευτη αλλα πλιζ...μιλα μου λιγο γτ ειμαι στα down moy!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σικλαμέ είναι κατα τη γιαγία μου το τυρκουάζ!!! :lol::lol::lol:

Μη ρωτάς περισσότερα, ΔΕΝ ξέρω πως προέκυψε...

Έτσι μας τις έκανε η μανούλα μου! Την έχω δει τη συνταγή που λές! Έχει και τυρί νομίζω αλλά εγώ δεν βάζω (ούσα τσιγγούνα)!

Αλλά πόσο πιο τραγανή να γίνει η πατάτα ρε κοπελιά;;; Θα σπάσουμε τις μασέλες μας!!!

Αααααααα να σας πω σκηνικό σήμερα την ώρα που τρώμε. Φάγαμε όλοι μαζί στην πεθερά μου. Ξεκινάμε να γεμίσει ο καθένας το πιάτο του. Ο πεθερός μου κάθεται απέναντί μου και έχει μπροστά του την πιατέλα με τις τηγανιτές πατάτες. Αρπάζει μια, την τρώει και για κακή μου τύχη στραβοκαταπίνει... :shock::shock::shock:

Άρχισε να βήχει (χωρίς το χεράκι του φυσικά) μπροστά στις πατάάάάάάτεεεεεεεεεεεεεεεες και δεν είχα προλάβει να βάλω ούτε μια στο πιάτο μουυυυυυυυυυ.... :((:((:((:((:((

Εννοείται πως δεν τις ακόυμπησα....

Και τις περίμενα γμτ...

Α επίσης κοπελιά να σου πω

1ον στο ωδείο τα πάω τέλεια! Ο καθηγητής του όμποε-κλαρίνο λέει οτι είμαι μεγάλο ταλέντο!

Θα πληρώνετε βρε για να με δείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα νατασα αυτο ειναι το μυστικο σου???? εισαι τσιφουτα γιαυτο εισαι κορμι θανατηφορο? επειδη δεν τρως? :lol::lol::lol:

και μη μου πειτε πως και η αναστασι ειναι κορμι παρολο που πηρε 2 κιλα στις πατουσεσ!!!! θα αποχωρησω απο το μαμμυ!!!!!

ιου ιου ιουυυυυυυυυυυυυ νατασα αηδιασααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νατασα εφοσον δε θα τραγουδας δεν εχω προβλημα... πληρωνω οσο οσο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εισαι απιστευτη φιλεναδα!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Τρελλοκομειο!!!

υγ.Κοψε τα μουσικα οργανα στην ηλικια σου!!!χαχαχαχα

(φιλακια κ καληνυχτα στην παρεα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμουδακι μεχρις στιγμης καλα τα παμε και κοιταω να τον αλλαζουμε μαζι να τον πλενουμε μαζι

γενικα να συμμετεχει σε ολα.οταν κλαιε παει και του βαζει την πιπιλα και τον κουναει.

Πολυ γελιο.Βεβαια οταν θηλαζω και δεν του κανω αυτο που θελει εκσφεδονιζει κανα αυτοκινητακι.

Θα δοκιμασω την συνταγη.

Νατασουλα πολυ γελασα.

ΣΔου εμεινε η γλυκα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα εχω πεθανει στο γελιο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ τι σε ειπαν?

γιατι δε τρως? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η μικρη τρωει τις πατατες που κανεις?

αυτες στο φουρνο??????????

ποντικακι εγω 2 κουνια θα εχω..μου τη δωσαν..οποτεεεε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα κορμάρα και 2μετρη είναι...

Άσε...

Περπατάμε δίπλα δίπλα και γω ανεβάινω στα πεζοδρόμια...

Άλλα και τί να το κάνεις;;; Έχεις άλλον καιρό εκεί πάνω. Φυσάει πολύ!!! :lol::lol::lol::lol:

Αλλά τώρα θα παρεξηγηθώ...

Μ'έχεις ακούσει να τραγουδάω;;;;;;

Το σουξέ μου είναι το μινόρε της αυγής!!! Αλλά το πιάνω λίίίίιγο ψηλά!!!! Για να ξυπνήσει όλη η οικοδομή!

Αναστασία :D:D:D

Καληνύχτα!!!

Μαρία πάλι καλά είσαι!

Εγώ θα τις έχω και τις 2 μαζί στο βυζί όπως πάμε!

Α ρε τι έχω να ζήσω!

Θου οι άλλοι τις τρώγανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...........

Εγώ είπα οτι δε θέλω και έφαγα γενικά λίγο....

Ευτυχώς είχε προλάβει να τσιμπήσει και η Ειρήνη μερικές!

Αυτές του φούρνου τις τσακίζει! Κάντες και στον Θοδωρή!

Ρε μη γελάτε...

Έγκυος γυναίκα έμεινα με την όρεξη.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ειστε καλα κοριτσια με κανατε και γελασα .Αφριδιτη μου φιλακια και καλο κουραγιο!

Παω να κοιμηθω λιγο γιατι σε 3ωρες εγερτηριο....

Φιλακια στις κοιλλιτσες και στα παιδακια σας

Καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα ..Πολλες φορες καθομαι και διαβαζω τα νεα σας..

Θουλη και Νατασα πως πατε με την εγκυμοσυνη ?Η Ειρηνη και ο Θοδωρακος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!

με τη δουλεια δεν προλαβαινω να γραφω..μολις γυρναω σπιτι ασχολουμαι αποκλειστικα με το λατρεμενο μου!εχει εξελιχθει σε μεγααααλο αγαπησιαρη κ τρελαινομαι!!!

σημερα κλεισαμε τα καινουρια επιπλα για το παιδικο του!δε βολευεται στην κουνια κ ετσι του πηραμε ημιδιπλο κρεβατι,1.10*2,κ τετραφυλλη ντουλαπα!τελεια!ανυπομονω να ερθουν σπιτι να τα δω στο δωματιακι!!ε!κ αν εξακολουθει να προτιμα το δικο μας κρεβατι,τουλαχιστον θα κοιμαται στο δικο του ο μπαμπας μας που εχει ξεροσταλιασει στον καναπε! χα χα!

εγκυουλες σας σκεφτομαι ολες συνεχεια κ ανυπομονω να αρχισουν τα γεννητουρια!!

σκεφτομαι κ εγω σοβαρα για δευτερο..αλλα απο το καλοκαιρακι λεμε να βαλουμε μπρος!!

συγγνωμη που δε σχολιαζω,αλλα εχει περασει η ωρα κ πρεπει να κοιμηθω γιατι εχει πρωινο ξυπνημα κ δουλεια!

καλωσηρθαν τα νεα κοριτσια!κ φυσικα πολλα φιλια στην τσαχπινομαμα κ την υπεροχη Αννυ!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα κοριτσια ....ελπιζω ολες να χουμε ενα καλο βραδυ γιατι εγω ταλαιπωρηθηκα πολυ χθες.

εβλεπα ασχημα ονειρα αφου σκεφτομουν ευτυχως που με ξυπνουσε ο μικρος :?:?:?:?

το καμαρι μου με ξυπναει μπορει και καθε μιση ωρα για να βρει το βυζι :roll::roll::roll::roll::roll:

ο αντρας μου φτιαχνει την αποθηκη της κουζινας.... :lol::lol::lol::lol:

εγω μολις τον καταφερα να κοιμηθει απο ολη μερα :cry::cry:

ολο λεω πως φταινε τα δοντια του, εβγαλε το πρωτο 5,5 μηνων ,τωρα εχει 6 [10 μηνων] και φαινονται αλλα

4 μεσα απο τα ουλα ποτε θα σκασουν να ησυχασουμε? :o:o:o:o:o:o:P:P:P

φιλια σε ολες σας διαβαζω κι ας μην προλαβαινω να μιλησω πολυ.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα!!!!!!!!!ποτε γραψατε 12 σελιδες?????????????? :!::!::!::!::!::!::!:

δεν προλαβαινω να διαβασω ολα τα νεα σας..... :oops::oops::oops::oops: η μικρη μου κρυωσε....εχει μυξουλες αλλα οχι πυρετο ευτυχως!!!!!!!!!!!! ;)

παω να ξαπλωσω....ελπιζω να κοιμηθουμε ολιγον..... :shock::shock::shock:

φιλιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα

εγω πρωινη πρωινη γιατι εχει ξυπνησει και ο μικρος που φυσικα μετα απο 2 καλες νυχτες χθες μου εβγαλε το λαδι :evil::evil: το κακο ειναι οτι δεν μιλαει :( οταν ξυπναει δεν λεει μαμα η μπαμπα η κατι αλλο τελως παντων αλλα αρχιζει ΑΑΑ και ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και αυτο ειναι πολυ εκνευριστικο γιατι δεν σταματαει καθολου ειναι λες και του εχεις βαλει κερμα :lol:

εσεις τι κανετε??? εγω πινω καφεδακι θελει καμια?????

σημερα και αυριο ο μπαμπας μας εχει ρεπο κι εγω οδοντιατρο :lol::lol:

και τα νεα μας!!!!

θα πιασω δουλεια επιτελους!!!!!

εκει που ειναι και ο αντρας μου :lol::lol::lol::lol::lol: καλοοοοοο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

και εγώ πρωινή είμαι γιατί σήμερα έχει κολυμβητήριο το πρόγραμμα!!!

στα νότια της χώρας χιόνισε και δεν μιλάμε για τις άλπεις, αλλά στις πόλεις! :o ...και ένας γνωστός μας, που μένει όχι και πολύ μακρυά μας, είπε ότι είχαν το πρώτο χιονάκι!!!! :shock:

ποντικάκι τι κουκλάκι είναι αυτό στην φωτό, το μεγάλο, το μικρό δεν φαίνεται!!!

Καλημέρα Αναστασία άντε βρε καλή δουλειά!!!! με το ωράριο θα βολευτείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, χθες πήγα ΟΡΛ τον Μιχάλη για έλεγχο ευτυχώς είναι όλα καλά το υγρό έφυγε και το ακοογράφημα τέλειο. Εγώ τελικά ιγμορίτιδα και ξεκίνησα αντιβίωση :cry::cry::cry: και το χερότερο είναι ότι μου είπε πως μπορεί να πάρω και 2ο κουτί :evil::evil::evil: όση αντιβίωση δεν έχω πάρει σε όλη την ζωή μου θα την πάρω φέτος........

Η Έλενα επίσης τις τελευταίες μέρες δεν ξέρω τι έχει πάθει κι ενώ νυστάζει δεν θέλει να κοιμηθεί, μόλις πάμε στο δωμάτιο αρχίζει και κλαίει κατεβαίνει από το κρεβάτι μου φέρνει τις παντόφλες μου και μου δείχνει την πόρτα να βγούμε από το δωμάτιο:?:?:? δεν ξέρω γιατί, χθες έκανα πως κοιμόμουνα και με τραβούσε από το κρεβάτι επί 20 λεπτά και έκλαιγε σπαρακτικά :cry::cry::cry: μετά σηκώθηκα να την αλλάξω γιατί είχε γίνει μούσκεμα από το πολύ κλάμα και ήταν μέσα στην τρελή χαρά, όταν ξαναπήγαμε να κοιμηθούμε πάλι τα ίδια :evil::evil::evil::evil:

Αναστασία εγώ της δίνω από το δικό μας φαγητό από το χρόνο απλά βάζω λιγότερο αλάτι και μπαχαρικά, το λάδι το βάζω έτσι κι αλλιώς στο τέλος όταν σβήσω το φαγητό και σάλτσα χρησιμοποιώ σπιτική. Αν τύχει να κάνω κανένα φαγητό περίεργο με πολλά μπαχαρικά κλπ της μαγειρεύω κάτι ξεχωριστά

Αναστασία καλό ξεκίνημα με την δουλειά, πολύ χάρηκα με τα νέα σου :D:D:D

Ποντικομαράκι χάρηκα που σε διάβασα να μπαίνεις να μαθαίνουμε τα νέα σου

Εύα περαστικά στην μικρούλα σου

Αργυρώ χιόνισε??????? εδώ πάντως κάνει ζέστη αυτές τις μέρες αλλά έχει πολύ υγρασία

Λένα την ευχαριστήθηκε φαντάζομαι ο Αναστάσης την σοκολάτα :P:P

Νατάσα κι έμεινες με την όρεξη για τις πατάτες? δεν έκανες να φας μόλις πήγες σπίτι?????????????

Μάρθα τι χρώμα είναι το κουστούμι γκρι? Η γραβάτα πρέπει να κάνει αντίθεση

Αφρο υπομονή συνληθως μετά τις 12 εβδ στρώνουν να πράγματα, σκέψου το καλό της υπόθεσης δεν παίρνεις κιλά όταν έχεις αναγούλες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελιές μου τι κάνετε? :x

Εμεις ειμαστε καλα, κοιμηθικα χθες νωρίς και σηκώθηκα σήμερα πιο εύκολα, έκανα μόνο 3 snooze στο ξυπνητήρι (το νορμάλ μου είναι 13). :shock::lol:

Χιονι συμπεθέρα θα σας έρθει και σε σας σε λίγο.. ακουσα ότι και καλά ο χειμώνας λέει θα είναι βαρύς φέτος και ίσως δούμε και εμείς καμιά άσπρη μέρα. [smilie=triplets.gif]

Ήθελα να σας πω για τις πατάτες του φούρνου ότι νομίζω πως το κόλπο είναι να τις βάλετε σε ψηλή θερμοκρασία για να τραγανίσουν και να μην παπαριάσουν.

Φιλάκια πολλάααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oute tost den mporw na faw ....me to zori to katebazw gia na stathw sta podia mou .

xthes to bradu palu ksipnouse apo to mpoukoma o mikros ....euxome apopse na einai kalutera giati aurio exoume ksipnima xaramata gia na pame sto NNA gia tis aimatologikes eksetaseis mou .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...