Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

Λένα, μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά, αν αγχώνεσαι εσύ το δείχνεις στον άντρα σου και δεν είναι σωστό!!!!...πώς θα πάει ο άνθρωπος για επέμβαση όταν όλοι δίπλα του ανησυχούν?!!

Ευχαριστώ για τις ευχές σας κορίτσια :x:YMHUG:

συμεπθέρα περαστικά στην οικογένεια, μα όλοι άρρωστοι??? :o ....δώσε ένα φιλάκι στον γαμπρούλη!!

Φρανίτα πώς το έπαθες αυτό?!!! μου ακούγεται σοβαρό, εγώ στην θέση σου θα την έπαιρνα την μαμά ξανά, αφού και η ίδια θέλει, σε βολεύει και σένα, μην το παίζεις δύσκολη!!!

εμένα μου αρέσουν τα παιδικά του ΖΑΡΑ, στον Λουκά συνήθως ψωνίζω από ΖΑΡΑ και Μπένετον....για το μπουμπούκι πάω ΖΑΡΑ, Μπενετον, ΕSPRIT και H&M (εκεί όμως τώρα σε αυτή την ηλικία που είναι δεν μου αρέσει τίποτα, μόνο για πολύ μικράκια μου αρέσουν!)

δεν ξέρω τι συμβαίνει και κάθε βράδυ στις 2.00 ξυπνάω και δεν μπορώ να ξανακοιμηθώ!!!

μάλλον ζεσταίνομαι! το πάπλωμα είναι πολύ ζεστο, εννοείται το παράθυρο ανοιχτό.....ακόμη και με -10 ανοιχτό ήταν!!! :?

τα τελευταία βράδια η κοπελάρα μου, αφού την βάζω για ύπνο, σηκώνεται αναβοσβήνει το φως, βγάζει τον υπνόσακκο, ψιλογκρινιάζει και μετά κοιμάται!!!! :o:o και αν δεν πάω νωρίς να της βάλω τον υπνόσακο πάλι, θα ξυπνήσει το βράδυ, μάλλον γιατί κρυώνει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κουκλες,με το αυγο πως να ξεκινησω????μελατο ή σφικτο??????

συνήθως ξεκινούν με μελάτο....εγώ στον γιο μου είχα αρχίσει μελάτο, δε το έτρωγε, έκανα σφιχτό, πάλι δεν το έτρωγε, δοκίμασα σε κάθε μορφή ακόμη και κρυμένο κάπου, αλλά τα ίδια.....έτσι το έκανα ομελέτα και το έφαγε.........το ίδιο και στην κόρη μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..δεν μου αρεσε τιποτα απο τα Ζαρα για αγορακια κ τα ειχαν ανακατεψει σε σημειο που μου θυμιζε πανερι λαικης.....

όσες φορές έχω πάει στο εδώ ΖΑΡΑ είναι πάντα τακτοποιημένα και πάντα βλέπω τις πωλήτριες να τακτοποιούν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

γεννησε η αθηνουλα ε??? να της ζησει ο κοριτσαρος!!!!!!!

εγω σημερα εχω πολλες δουλειες να κανω αλλα ρε γμτ δεν μπορω να ανοιξω λιγο το παραθυρο γιατι γεμιζει ο τοπος μυγες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Αχ με προλαβατε με τα νεα της Αθηνας..χι χι...αντε Αθηνα για το 4ο τωρα :P:P

Αργυρω το επαθα απο τη στεναχωρια μου...μετα απο οσα εγιναν στεναχωρηθηκα κ μετα θυμηθηκα κ αλλα πραγματα ασχετα με τη Ροδο κ τη μαμα, κ με επιασε το παραπονο κ ανεβασα πιεση (αν ειναι δυνατον!) κ εσπασε το αγγειο..και επειδη εχω κανει επεμβαση μυωπιας στο ματι, ειναι πιο επικινδυνο..Θελει να ερθει η μανα μου τωρα κ μαλιστα λεει οτι ποτε δεν ειπε το αντιθετο (απλα κατεβασε μουρη !!!), τεσπα θα ερθει, δεν με παιρνει τωρα αλλα λεω σε 2-3 εβδομαδες να τη στειλω πισω κ θα εχω βρει λυση για τον Σεμπ..

Και εμενα μου αρεσουν τα αγοριστικα του Ζαρα για τα μωρα (για ενηλικες δεν μου αρεσουν καθολου, δεν ψωνιζω ποτε) αλλα εδω ειναι χυμα σαν πανερι λαικης..Πηγα στα Ζαρα στο κεντρο κ εφριξα, τα ειχαν ανακατεψει, ελειπαν νουμερα, τσαλακωμενα...ενα χαλι..εφυγα με τη μια..αν θελω τετοιο χαλι ψωνιζω κ απο τη λαικη..Δεν ξαναπαω...Ενα σωρο καταστηματα υπαρχουν...Εφριξα στη Ροδο, πηγα στα allouette να παρω ενα τζινακι του μικρου κ αν ειναι δυνατον το χρεωναν 60 ευρω :shock: ..Στη Γαλλια τα εχουν μιση τιμη κ σιγα τα ρουχα δηλαδη..Αλλα οι ροδιτες ειναι τοσο ψωνια που θα τα δωσουν για ενα τζιν...για μενα ειναι θεμα αρχης, δεν τα εδινα για ενα τζινακι που σε 2 μηνες ειναι αχρηστο..αυτα..

Αναστασια καλημερα..μυγες??? εχετε μυγες?? εδω δεν εχουμε μυγες, ουτε εδω ουτε κ στη Ροδο που κανει ζεστη..μηπως υπαρχουν τιτποτα σκουπιδια κοντα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φρανιτακι

πωπω το ιδιο με το ματι επαθε και η μαμα μου ακριβως το ιδιο!!!!

σκουπιδια δεν εχουμε κανουμε ολοκληρο δρομο για να τα πεταξουμε μαλλον φταιει η υγρασια και η θαλλασα

με το που ανοιγεις το παραθυρο γεμιζει ο τοπος :shock::shock: χθες ψεκασα στο σαλονι και τωρα πρεπει να βαλω ηλεκτρικη να μαζεψω τα πτωματα :lol: αλλα επειδη στα δωματια δεν μπορεσα να ψεκασω θα στειλω τον μικρο στην πεθερα μου να τις αποτελειωσω

i am a killer :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia .

xthes eixe polu gkrinia o mikros ..

frani mou perastika ..se katalabenw apolita .wres wres simperiferonte etsi oxi giati den theloun na mas boithisoun oxi giati den mas agapane ,alla giati niothoun oti afininoun gia akomh mia fora sta tosa xronia tous thn zoh tous pisw gia thn oikogenia tous .....exoun prosferei tosa xronia kai tora pou megalosan theloun na zisoun kai ligo opos theloun autoi .....toulaxiston gw auto exw me thn dikh mou mama mporei kai h dikh sou ayto na skeutete .

ax epitelous gannise h athinoula !!!! ax makari na mporousame na thn doume kai na ths euxithoume apo konta .

nai kai egw sta zara se opoia polh kai na piga htan xalia ....pantos exei orea pantelonakia.ta forame akoma kai as einai 12-18 mas kanoun mia xara .perissotero psonizw apo ta h&m kai gia to mwro kai gia mena ....eimai fan ....afou o K leei na pame kai pouthena alou :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κατι αλλο απο τιμες τι λεει??? γιατι δεν συμφερει πχ να δωσεις 80 και 100 ευρω για ενα παντελονι που σε ενα μηνα δεν θα του κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω αφροδιτουλα!!!!

θα παω μια βολτα!!!!

πως εισαι εσυ???

εμεις εδω μονο sprider και beneton εχουμε :lol::lol: παντως τα beneton και τα tricoteen που του εχουν φερει δωρο τα εχω καταευχαριστηθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, χθες ήθελα να γράψω τόσα και δεν πρόλαβα, είπα να μπώ το βράδυ από το σπίτι και δεν είχαμε Internet :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: οπότε θα γράψω όσα θυμάμαι σήμερα ;)

Αργυρώ Χρόνια σου Πολλά να είσαι ευτυχισμένη και να χαίρεσαι την οικογενειά σου!!!!!!!!!

Αθηνούλα να σου ζήσει η κοριτσάρα :D:D:D Πω πω΄4150 τόσο ήταν η Έλενα 45 ημερών ελπίζω να μην ζορίστηκες πολύ

Φρανίτα περαστικά με το μάτι σου ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό

Εγώ ανεβάζω πίεση στα μάτια και δεν ξέρω το λόγο, πηγαίνω κάθε 6 μήνες για έλεγχο γιατί αν ανέβει πάνω από κάποιο όριο μπορεί να προκαλέσει μέχρι και τύφλωση

Τα 60€ για το τζινάκι δεν έχουν να κάνουν με την Ρόδο κι εδώ στα allouette είναι όλα πανάκριβα, εγώ είχα δεί ένα φορεματάκι για την Έλενα και μάλιστα καλοκαιρινό και έκανε 84,90 :twisted::twisted: φυσικά και δεν το πήρα, με αυτά τα χρήματα της αγοράζω 3

Αναστασία εμείς έχουμε κουνούπια και με έχουν φάει :?:?:? το λέω και δεν με πιστεύουν μάλλον μόνο εγώ είμαι γλυκοαίματη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μάρθα καλή αρχή στον καινούργιο παιδικό :)

Βάλε μας καμιά φώτο το κουστούμι με την γραβάτα

Παναγιώτα προσπάθησε να τρως πιο πολύ κρέας και σαλάτες, το κρέας σε κρατάει κιόλας και δεν πεινάς

Σισσιώ γενικά στο ΙΚΑ είναι απαράδεκτη η κατάσταση δεν θέλω να θυμάμαι τι έχω τραβήξει, ευτυχώς τώρα έχω αλλάξει ταμείο, αλλά όσο ήμουν στο ΙΚΑ έχω κάνει απίστευτες φασαρίες και δεν το μετάνιωσα ποτέ

Λένα καλή επιτυχία με την επέμβαση του Τόλη

Χρύσα πως είναι ο μικρός καλύτερα????????

Γίωτα :x:x:x:x:x:x τι κάνει η Κων?

Εύα εγώ το αυγό το έβραζα 3 λεπτά στην αρχή μόνο κρόκο και μετά από 1 εβδομάδα και το ασπράδι

Μιτσάκι εγώ θα περίμενα λίγο ακόμα να ακούσω και καρδιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη συμφωνω απολυτα σε αυτο με τους γονεις..Και η δικια μου δεν το εκανε επειδη δεν με αγαπαει.. μαλλον ενιωσε υποχρεωση ως μανα να το κανει αλλα καταβαθος δεν ηθελε κ της βγηκε σε μια μουρη αποστευτη..Γι αυτο εγω δεν τσακωθηκα, απλα πολυ ηρεμα της ακυρωσα το εισητηριο να ερθει..τωρα αλλαξε γνωμη, αλλα εγω δεν θελω..τεσπα θα ερθει τελικα..3 εβδομαδες ειναι, δεν θα κατσει κ τα χρονια..κ μετα το μαρτιο φευγουμε, οποτε δεν προκειται να ξαναπερασει τοσο καιρο με τη κορη κ τον εγγονο της...αυτο με πειραξε..Τι ειναι πια ενας μηνας? δεν μεταναστευσε...Υστερα εκεινη μου ειπε να ερθει δεν της το ζητησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις μίλησα με την Αθηνά, βγαίνει σήμερα! πάει σπίτι....ξέχασα να γράψω ότι γέννησε χθες στις 20.48....η μικρή ήσυχη, θηλάζει αλλά έχει λίγο πόνο στις θηλές, αλλά δεν μασάει η Αθηνά μαμά με εμπειρίες επί του θέματος!!!!....απλά η Ιλιάνα, πρέπει να μάθει να πιάνει καλύτερα τη θηλή.....δεν γέννησε στο νερό.....τα υπόλοιπα θα τα πει η ίδια βέβαια, να μην τα μεταφέρω εγώ!!!!

Φρανίτα από το promod πολλές φορές ψωνίζω και εγώ!!!!

στα H&M τα ρούχα για την ηλικία του Λουκά δεν μου αρέσουν!!! σπάνια θα βρω κανένα παντελόνι ή μπλουζάκι που να μου αρέσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μην μαλώνετε με τις μαμάδες σας, περάστε όσο πιο πολύ χρόνο μπορείτε μαζί τους......ας είχα και εγώ την μαμά μου έστω να της μιλήσω τηλεφωνικώς.....και τι δεν θα έδινα..... :cry::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!εχω κενο,πινω καφεδακι κ σας διαβαζω! :)

Αθηνουλα να σας ζησει η μικρουλα!καλη λοχεια να εχεις κ περιμενουμε συντομα την περιγραφη του τοκετου κ..το χρωμα της μπανιερας! :lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* !

κοριτσια εμενα μου αρεσουν πολυ τα benetton k τα prenatal k allouette!εχω βρει ωραια ρουχα κ σε συνοικιακα μαγαζια,τα orchestra με βολεψαν πολυ,ωραιες φορμουλες σε ωραια χρωματα!δεν μπορω αλλο τα μουντα καφε γκρι μπλε! :evil:

Αργυρουλα χρονια πολλα για εχθες!~να χαιρεσαι την πανεμορφη οικογενεια σου!

Αναστασια-τσαχπινα,ηθελα εδω κ μερες να σου πω!χαθηκα γιατι με τη δουλεια,ο χρονος που απομενει ειναι αφιερωμενος στο παιχνιδι με τον γιωργο! :) με τραβαει απο το μανικι ή τα μαλλια κ με πηγαινει εκει που θελει! :shock::shock: θα γινω γραφικη,αλλα..................το λατρευω το ερωτακι μου!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x !!

Αναστασια-μπεμπουλη,σιτες δεν εχετε;παντως κ εμενα τοπατρικο μου ειναι στη θαλασσα,αλλα μυγες δεν εχουμε..ψεκασε καλα καλα!!

κοριτσια εμεις το βραδυ ξυπναμε ολο κ περισσοτερο κ φυσικα θηλαζουμε..την υπολοιπη ημερα στρωσαμε,αλλα στον βραδινο υπνο οχι...τί να κανω;ετσι θα παει αυτο;;θα σταματησει απο μονο του;;δε με ενοχλει,απλα θελω να ξερω αν χρειαζεται να κανω κατι ή μια μερα θα σταματησει μονος του να ξυπνα..δεν κρυωνει,δεν πειναει,δεν ειναι απο δοντια..οταν εχει τα δοντακια κλαιει σπαρακτικα κ δε θελέι στηθος.

σας φιλω ΟΛΕς!ΛΕΝΑ περαστικα στον αντρουλη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα με το ζορι ερχετε για μια ευδομαδα ....την βγαζω απο το προγραμμα τησ ταξιδακια ,καφε με φιλεσ ,ερχετε εδω και δεν εχει τι να κανει .ακομα και δουλειεσ μεσα στο σπιτι πρεπει να τησ πω εγω να κανει αλιοσ μονο πιατα πλενει !!! εχει περασει πολλα και τωρα θελει να ζησει οτι δεν εζησε τοσα χρονια ...να προλαβει να κανει κατι για αυτην πια ....ειναι και 66 !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μην μαλώνετε με τις μαμάδες σας, περάστε όσο πιο πολύ χρόνο μπορείτε μαζί τους......ας είχα και εγώ την μαμά μου έστω να της μιλήσω τηλεφωνικώς.....και τι δεν θα έδινα..... :cry::(

Αργυρουλα αυτο ηθελα να κανω εγω..κ ετσι καναμε στη Ροδο..ποτε δεν εχω μαλωσει..ισα που εκανα οτι μπορουσα να περασει καλα, κ μη φανταστεις ενας μηνας ειναι μονο..το ειχα δει σαν ευκαιρια να ειμαστε οι 3, εγω η μαμα κ ο Σεμπ..κ τωρα δεν μαλωσα..απογοητευτηκα..παραβλεπω τη μουρη κ τα σχολια της, κ τωρα που θα ερθει θα ειμαι φυσιολογικη αλλα να πω οτι δεν με πειραξε, θα ειναι ψεμμα..απλα θα το κρατησω για μενα...Χωρις να πω λεπτομερειες, εχω συμπαρασταθει σε βαθμο που δεν παει, τοσο οικονομικα, οσο κ ηθικα κ στους γονεις μου κ στην αδερφη μου...φυσικα δεν περιμενα ανταλλαγμα, απλα δεν υπηρχε λογος να γινει θεμα απο το τιποτα..οπως ειπα, ενας μηνας ηταν και ουτε καν το ζητησα..Ειμαι εδω στην Αθηνα για τους γονεις μου κ βοηθεια για το μωρο δεν εχω ζητησει, περα καποιες ωρες που τον εχουν κρατησει...Aaa κ εννοειται φυσικα οτι δεν θα με πειραζε καθολου να μην ερχοταν στη Ροδο..επειδη το προτεινε κ επεμενε δεχτηκα..Εγω ειχα πει να ερθει μια εβδομαδα μεχρι να βρω μια κοπελα κ να γυρισει...δεν ειχα προβλημα..εκεινη επεμενε να ερθει για να μην κραταει ξενη γυναικα τον Σεμπ (αν κ εγω δεν εχω προβλημα με αυτο)...Φυσικα κ δεν ηταν υποχρεωμενη να ερθει ενα μηνα στη Ροδο..αλλα αφου το εκανε επρεπε να μου το βγαλει ξινο? ολο μουρη κ σποντες...κ εκει ολο εξω την πηγαινα, δουλειες τιποτα διοτι υπαρχει υπηρεσια καθαριοτητας εκει που μενουμε, κ σε ενα μηνα θα τελιωνε ολο αυτο..Αντε αρκετα το ανελυσα..τωρα τελιωσε...δεν αξιζει να χαλιεμαι αλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες! :D

Αθηνούλα, να σας ζήσει!!! 4150γρ????????? :o Κορίτσαρος!!!!! :ymparty: Περιμένουμε τα νέα!!! :D

Μαρθούλι, καλή αρχή στον νέο παιδικό και απόλαυσε την ξεκούρασή σου τώρα!!! ;)

Μπεμπούλης, κι εμείς εδώ τα ίδια με τις μύγες, όχι τόσο πολύ, αλλά μου 'χουν σπάσει τα νεύρα!!! :twisted: Σιχαμερές!!!! :ymsick: Χειμωνιάτικα!!!

Μαιμουδάκι μου, μη στεναχωριέσαι, όλα θα πάνε καλά με την εγχείρηση!!! Να σκέφτεσαι μόνο ότι είναι για καλό, σε θέλει δυνατή δίπλα του!!! Θα την κάνει και με το καλό θα ξεμπερδέψετε με τα νοσοκομεία!!! :)

Φρανίτα, προσοχή μεγάλη με το μάτι! :? Κι εγώ θα εκνευριζόμουν με τα μούτρα, με την έννοια ότι αν είναι να κάνεις κάτι, κάντο με αγάπη, μη μου το βγάζεις ξινό... ;) Αλλά και για εκείνη θα είναι δύσκολο και η αλήθεια είναι ότι δεν είναι υποχρεωμένη να το κάνει. ;) Κοίταξε το συμφέρον σου και άσ'την να βοηθήσει τώρα, αφού προσφέρεται και την χρειάζεσαι. ;)

Καλημέρα σε όλο το τρενάκι, με το καλό να έρθουν στο κόσμο και τα υπόλοιπα μπεμπάκια!!! :D

Το ανέβαλλα τελικά το ραντεβού, για την επόμενη εβδομάδα, θα είμαι 7w+2d. Ελπίζω να έχει αρχίσει να χτυπάει τότε... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franitaki, sorry, ώσπου να πατήσω υποβολή, έχετε πει ακόμα μια σελίδα. Χίλια δίκια έχεις. ;)

Lucky, natasoula καλημέρα!!! :D

Αλήθεια, άκουσε κανείς καρδούλα στις 7 εβδομάδες ή πάλι αμφίβολο είναι; :?

Κι άλλη μια ερώτηση... Πως καταλάβατε ότι ανεβάζετε πίεση στα μάτια; :? Ποια είναι τα συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...