Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

καλημερα!καλο μηνα κ καλη εβδομαδα σε ολες!

ειμαι στο σχολειο κ επιτελους καταφερνω να γραψω!εχω κενο κ κανεις δεν ειναι πανω απο το κεφαλι μου στο γραφειο τωρα!

κοριτσια εδω στον Λαγκαδα εχει απιστευτη ομιχλη!πολύ μουντος καιρος μιλαμε..αντε να περασει η ωρα,να γυρισω σπιτακι μου,στη λιακαδα!

σειρα προτεραιοτητας ελαχιστες φορες μου εχου παραχωρησει..ακομη κ στην τραπεζα με τον Γιωργο νεογεννητο να κλαιει,μια κυρια μου ειχε παρει με το ετσι θελω τη σειρα μου! :evil::evil::evil::evil:

χρυσα μου τελικα ηρθε κοσμος εχθες σπιτι κ δεν πηγαμε βολτα..

εγω δευτερο..θελω παρα παρα πολυ..αλλα οχι φετος..του χρονου,απο το καλοκαιρι να βαλουμε μπρος..ναι!τωρα εχει αρχισει να γινεται λιγο πιο ανεξαρτητος ο γιωργος,με τη δουλεια βρηκα κ εγω τον εαυτο μου,εσωτερικα κ εξωτερικα..ε!1 χρονο ας τα χαρω αυτα!παρα πανω δε θα ηθελα..ας μην εχουν μεγαλη διαφορα ηλικιας τα αδερφακια..αφηστε που θελω να εχω περιθωριο για τριτο!!!

φιλακια!κλεινω γιατι πλακωσε κοσμοσ!

φρανι περαστικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

AAAA Ιουλια μου εσυ θες και Τριτο...χαχαχαχα

Αντε να σε δω..με το καλο!!!

Νατασα τωρα εχεις δικο..που να καταλαβει η γυναικα οτι εισαι εγγυος...εγω που δεν ειμαι εχω μεγαλυτερη κοιλια απο σενα.χαχαχαχα

Αφιστε το κοριτσια δεν πειραζει..βλεπετε ολα ειναι θεμα παιδιας, ευγενιας, καλληεργειας- οχι μορφωσης, κατι που εχει εκλειψει στις μερες μας...

Οσο και να μη θελλω να το παραδεχτω 400 χρονια σκλαβιας μας κανανε βαρβαρους...

Δεν υπαρχει εμας μας μαθανε να σεβομαστ ετους μεγαλυτερους, να χρησημοποιουμαι πλυθυντικο ευγενειας..ασχετα σας τοπα πως μια μερα μαλωνα με καποιον στη μεση του δρομου σε γαλλικα περιοχης βαρδαριου..αλλα στον πλυθυντηκο..πωπω..ειχε πολυ γελιο..να βριζω σαν νταλικιερης αλλα με το σεις και με το σας..και τι λετε ΚΥΡΙΕ- τρομαρα του...

μετα τα θυμομουν και γελουσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνουλα σου στελνω κι εγω τις ευχες μου

με το καλο κοριτσι μου και με εναν πονο!!!!! με το καλο και η τριτη κοριτσαρα σου!!!!

αργυρουλα χρονια σου πολλα!!!!!!!

να σε χαιρεται η οικογενεια σου φιλακια πολλα και να περασετε καλα!!!

κι εγω θελω 2ο πολυυυυυυυυυυυυυυ αλλα απο του χρονου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαλα το φαγητο στον φουρνο .

κοτομπουκιεσ παναρισμενεσ με μουσταρδα ,μελι και φριγανια .....ευχομαι να γινουν νοστιμεσ .

πηγαμε ως το σουπερ να παρουμε φριγανια και πως εκανα το λαθοσ και περασαμε απο τον διαδρομο με τα παιχνιδια ....με το που βλεπει απο 5 μετρα μακρια κατι κουκλακια μπομπ σφουγκαρακι και πατρικ αρχισε να ουρλιαζει "μπομπ" τα γραπωσε και φιγαμε ετσι ως το σπιτι .....πανε 12ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχιχιχιχ.Αφρο καλοο..

εμενα για την ωρα δεν ορμαει!!!

δεν πειραζει..δες το σαν επενδυση ελευθερου χρονου...χιχιχιχιχ

Θα παιξει για λιγο και θα εχεις ισυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ δεν βρηκα ησυχια ...θελει να τα κανω οτι χορευουν και να τραγουδανε το τραγουδακι !!!

επεσε για νανι τωρα ...θα τσακισω κατι σοκοφρετεσ μιαμ μιαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα.....Βλέπω δεν με αναζήτησε καμία.... :cry::cry::cry::cry::cry:

Δεν πειράζει όμως..... :(:(:(:(

Αρτζι μου χρόνια πολλά!!!!!!Να είσαι γερή και να είσαι ευτυχισμένη με την πανέμορφη οικογένειά σου...

Αθηνούλα με το καλό να κρατήσεις την μπεμπουλίνα σου αγκαλιά...Να είναι γερή....Ζηλεύωωωωωωωωωω...Εγώ πότε θα γεννήσω;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα αποφάσισες για 2ο επιτέλους;;;;;; :o:o:o:o:o Μπράβο κοριτσάκι μου....Ελπίζω σύντομα να εχεις ένα σποράκι στην κοιλίτσα.... ;););)

Λενάκι κι εσείς ξεκινάτε;;;;Με το καλό συμπεθερούλα μου να "τσιμπήσεις" ένα κοριτσάκι... :lol::lol:

όσο για τον Αναστάση η Ιωάννα εδώ και 1 εβδομάδα σκαρφαλώνει παντού.....Δεν έχει αφήσει καρέκλα για καρέκλα που να μην έχει ανέβει...... :?:?:?:?

ΜαρίαΙωάννα περαστικά στο κοριτσάκι σου...

Φρανιτάκι σε θαυμάζω πραγματικά.....Είσαι πολύ άξια μανούλα.....Μου αρέσει που συνεχίζεις την καριέρα σου και παρόλες τις δυσκολίες δεν τα παρατάς..... ;););););)

Αφρο εέφτασες 10 εβδομάδες ρε συ;;;; :D:D:D:D:D

Μιτσάκι sorry αλλά ξεχνάω...Νομίζω πάντως ότι θυμήθηκα που μένεις...Θα κανονίσουμε οπωσδήποτε καφεδάκι....... ;););)

Lovie γιατί είχες κάνει αμνιοπαρακέντιση στην Ειρηνούλα;;;;Αφού είσαι τόσο μικρή.... :shock::shock::shock::shock::shock:

Έρη μου χειρότερα είναι που αρρώστησε ο άντρας σου.... :shock::shock::shock: Γκρίνια απίστευτη...Νομίζουν ότι θα πεθάνουν..... :lol::lol::lol:

Θουλάκι μου όλα καλά;;;;;Φιλιά πολλά στο Ντόντο...

Αναστασία ωραίο το χαλί....

Βίκυ πολύ καλό το δωμάτιο της γλωσσούς....Τα χαλιά όντως δεν είναι ωραία έτσι..... :roll::roll:

Παναγιώτα μου στενοχωρήθηκα ρε συ με το σάκχαρο.....Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια...... :P:P

Νατασούλα μου τι κάνεις;;;;;

Εμείς το ΣΚ περάσαμε καλά...Αν και με το που πάτησα το πόδι μου στο χωριό μπούκωσε η υπέροχη γαλλική μυτούλα μου.... :lol::lol::lol::lol: Έκανε τρελό κρύο το Σάββατο...... :?:?:?

Πήγαμε και στο ανηψάκι μου-μελλοντικό μας βαφτηστήρι που είναι 5.5 μηνών...Η Ιωάννα τον φώναζε, τον χάιδευε και του έδωσε και φιλάκι..... :D:D:D:D Μετά τον πήρα αγκαλιά και ήρθε και μου τον τράβαγε και μου έλεγε "Γωγούγια εγώ αγκαγιά"...Και της τον έδωσα και αυτή χαιρόταν....Μετά αδιαφορούσε πλήρως.... :roll::roll::roll: Σα να μην υπήρχε ο μπέμπης... :?:?:?

Σήμερα πήγα πλήρωσα λογαριασμούς, πήρα ένα ζευγάρι μπαλαρίνες με 19 ευρώ και ένα ζυεγάρι τέλειες γαλότσες με 29 ευρώ..... ;);););) Και της Ιωάννας ένα φορεματάκι από το Ζάρα 25 ευρώ για καλο... :D:D:D:D:D:D:D:D

Τέλος του μήνα θα πάρω 1 εβδομάδα άδεια για τη μετακόμιση...Επίσης, ανυπομονώ να έρθουν τα Χριστούγεννα που τόοοοοσο πολύ μου αρέσουν.....

Οσο για το ξύρισμα, καθ'όλη τη διάερκεια της εγκυμοσύνης, αλλά και όταν πήγα να γεννήσω το έκανα μόνη μου..Στα τυφλά..Παρά την κοιλάρα μου......Όταν πήγα Ιασώ και ήρθε η νοσοκόμα να με ξυρίσει, της λέω "΄'εχω ξυριστεί μόνη μου"...Μου λέει για να δω....Και έμεινε :o:o:o:o:o ...Γυαλί το είχα κάνει...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, το Σάββατο το πρωί η Ιωάννα εκεί που καθόταν και έπαιζε, έλεγε μόνη της "Άννα πουτάνα...." :o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock: Έμεινα μακάκας..... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Της φώναξε ο πατέρας της και δεν το ξαναείπε...Πώς της ήρθε δεν ξέρω...... :?:?:?:?

Αυτά!!!!!!!!!!Ελπίζω να μην ξέχασα κάποια...Φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την παραπονιάρα... :lol::lol::lol:

Αφού ξέρουμε βρε οτι περνάς καλά γιαυτό και δεν ανησυχούμε!!!

Περαστικά με το παλισυνάχι...

Με για τα ψώνια και φιλάκια στη γλωσσού!!!

μμμμμμμμ Αφροδίτη τέλεια!!!

Και χρεωμένη και δαρμένη σ'άφησε ο Μανώλης!

Χαλάλι του βρε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.

Δεν είμαι στα καλύτερα μου σήμερα. Πήγα στο ΙΚΑ και μου φέρθηκαν λες και ήμουν το απόβρασμα της κοινωνίας. Με είπαν τρελή, γιατί απάντησα στο υπεροπτικό βλέμμα της γιατρού και έφυγα με φούντωση εσωτερική που ακόμα δε μου έχει περάσει... ή μάλλον έγινα αναστάτωση και στεναχωρια για την κατάντια μας.

Δε μου λέτε οι γιατροί την αλαζονία και την υπεροψία τη διδάσκονται στη σχολή ή είναι απαραίτητη προϋποθεση για να φοιτήσει κανείς στην ιατρική;

Τες πα. Έχω τη μικρή άρρωστη. Δεν πήγε σχολείο, δεν πήγα γραφείο. Η μαμα δε μπορούσε να μου την κρατήσει σήμερα.

Φράνι δεν έχω χειρότερο απο το να μου δίνουν το λόγο τους και μετά να τον παίρνουν πίσω. Μου τη σπαει απίστευτα.

Αργυρούλα Χρόνια πολλά να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και ό,τι άλλο αγαπάς.

Αθηνά με έναν εύκολο τοκετό σου εύχομαι.

Παναγιώτα δε βρήκα την αναρτιση σου, αλλα καπου πηρε το ματι μου προβλημα με το ζαχαρο. Ελπίζω να μην είναι πολύ σοβαρό και να το ρυθμίσεις με σωστή διατροφή.

Χρύσα με το καλό και καλό βόλι!! χαχα

Γωγούλα καλά να περνάς και περαστικά.

Περαστικά σε όλες τις άρρωστες.

Νατάσα τι κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου καλο μεσημερι!!!!

Καταρχην να ευχηθω στην Αθηνα με ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ και στην Αργυρουλα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!

Μητσακι μου αν πας στο γιατρο με το καλο να ακουσετε και καρδουλα!!!

Συμπεθερουλα απο τα βορεια τι κανεις;;;Πως τα πας;;;Εγω ρε γμτ ειμαι μια ετσι μια αλλιώς.Εχω και το παλιοζαχαρο και τα χαζοπετρωματα και αστα!!!!Ευτυχως ξεχνιεμαι με εσας και το Νικολα.

Θουλιτσα που εισαι εσυ ρε;;;Χαθηκαμε!!!!!

Ρε Γωγουλα ξεραμε οτι θα πας στο χωριο.Α την Πεμπτη ειχα παέι Δερβενοχωρια(Πυλη,Πανακτο).Ειστε κοντα εκει;;;;;Φορας Γαλοτσακι;;;;Μονοχρωμο ή εμπριμέ;;;

Ρε κοριτσια εγω ντρεπομαι να βαλω γαλοτσακι .Ετσι οπως ειμαι με την κοιλουμπα νομιζω οτι φαινομαι εντελως γελοια. :D:D:D

Αφρο μου τι καλα ρε.12 ευρωλουκια για τον παλιογκει το Μπομπ μωρη;;;;

Πηρα και την διαβ. και με ειπε να συνεχισω λιγο ακομη και θα δουμε. :?:?:?:?

Παντως εγω παγακια δεν τρωω.Ασε που κρυωνω και μονο στην ιδεα αλλα και απο την αλλη αυτη ειναι μια τεχνικη που την κανουν τα ανορεκτικα μοντελα για να γεμισει το στομαχι.Μπλιαχχχχχχχ.Α επισης τρωνε και χαρτι. :shock::shock::shock::shock::shock:

Χρυσα με το καλο βρε θηριακια!!!!Παντως κουμπαρουλα και εγω ετσι το εχω σκεφτει.Στα 35 να ειμαι στα κιλα μου, στη δουλιτσα μου και να ζω οσο μπορω πιο "φυσιολογικα".

Λενα, Σισσακι σε βλεπω ε,Ερι,Αναστασια,Νατασουλα,Βικυ,Γιώτα,Τζουλια τα φιλακια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.

Δεν είμαι στα καλύτερα μου σήμερα. Πήγα στο ΙΚΑ και μου φέρθηκαν λες και ήμουν το απόβρασμα της κοινωνίας. Με είπαν τρελή, γιατί απάντησα στο υπεροπτικό βλέμμα της γιατρού και έφυγα με φούντωση εσωτερική που ακόμα δε μου έχει περάσει... ή μάλλον έγινα αναστάτωση και στεναχωρια για την κατάντια μας.

Δε μου λέτε οι γιατροί την αλαζονία και την υπεροψία τη διδάσκονται στη σχολή ή είναι απαραίτητη προϋποθεση για να φοιτήσει κανείς στην ιατρική;

Ελα ρε.Γιατι ετσι;;;;

Μαλλον τους βγαινει μετα.Τι να πω.Περαστικα στη μικρουλα σου.

Ολοι εχουμε ασχημες μερες.Αυριο θα ειναι ολα καλυτερα. :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Παναγιώτα μου να μην τα θυμάμαι και συγχίζομαι περισσότερο.

Δεν κατάλαβα τελικά, τι ακριβως σου συμβαίνει με το ζάχαρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας παλι! Τελικα οπως περιμενα, εσπασε ενα αγγειο στο ματι μου..Ηταν πιο σοβαρο απο οτι νομιζα κ μου ειπαν μεχρι τυφλωση μπορει να γινει διοτι εχω κανει επεμβαση μυωπιας πριν χρονια κ ο κερατοειδης δεν αντεχει πολλα...Στρεσαριστηκα χτες βραδυ κ απο το αγχος κ τη στεναχωρια ανεβασα πιεση με αποτελεσμα να σπασει το αγγειο..Μου ειπαν να μετραω την πιεση, να μη ζοριζομαι κ να μην στεναχωριεμαι..Χα χα..γερασα..κ μετα λεω αν ποτε δευτερο παιδι, στα 40...τοτε να δεις πιεση!! :o:o:)

Γωγουλαααα μην ανησυχεις, και εμενα οταν λειπω δεν με ψαχνει κανεις!! αλλα εδω ειμαστε! Και εγω ψωνισα του μικρου την περασμενη εβδομαδα..δεν μου αρεσε τιποτα απο τα Ζαρα για αγορακια κ τα ειχαν ανακατεψει σε σημειο που μου θυμιζε πανερι λαικης...Για τα κοριτσακια εχει ωραια το Ζαρα αλλα για αγορακια :evil: ..Τελικα πηγα στα Esprit κ του πηρα 2 παντελονακια κ 2 μπλουζακια, του πηρα κ ενα φλισακι τελειο..δεν κρατηθηκα κ του πηρα κ κατι πυτζαμουλεσ ολοσωμες (απο mothercare, απο κει μονο οι πιτζαμες τους μου αρεσουν) κ μετα του πηρα κ παπουτσακια γιατι ειχε μονο τα μποτακια που ειχαμε παρει απο Δανια...Εεεε με τοσα ψωνια να μην παρει κ η μαμα κατι, πηρα κ εγω ενα φορεμα απο το Promod (πολυ μου αρεσουν αυτα τα ρουχα), πηρα κ ενα για την αδερφη μου κ τιναξα παλι την καρτα του δανου στον αερα...χι χι..Οκ του υποσχεθηκα πως ΟΤΑΝ πληρωθω σε κανα τριμηνο δηλαδη, θα μεταφερω απευθειας τα χρηματα στον αποταμιευτικο μου λογαριασμο στη Δανια, οποτε θα κανουμε λιγη αποσβεση για τα ψωνια!!

Οσο για την καριερα...χα..εγω μπορει να μην την παραταω αλλα μαλλον θα με παρατησει αυτη!! Παντως ροδο θα παω την τεταρτη οτι κ αν συμβει..Μετα απο την ιστορια με το ματι, ο δανος με παρακαλει να υποχωρησω κ να παρω την μανα μου μαζι, εγω παλι οταν πω κατι δεν υποχωρω...Η μανα μου τωρα θελει να ερθει...δεν ξερω τι να κανω, κ αν ερθει θελω να φυγει σε 2 εβδομαδες κ θα εχω τακτοποιησει ποιος θα κραταει τον Σεμπ...θα το σκεφτω κ θα αποφασισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε συ Φράνι...Τόσο σοβαρό ήταν με το μάτι;;;;;; :o:o:o:o:o Πρόσεχε και μη συχγύζεσαι ρε....Αφού είσαι τσακάλι εσύ, θα τα καταφέρεις... ;);););););););)

Εγώ πάλι θα την έπαιρνα τη μάνα μου μαζί και θα της το έβγαζα ξινό......... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Επίσης, ρε Φράνι σκέψου λίγο πονηρά ρε.....:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Πάρε πίσω την υπόσχεση για τη μεταφορά των χρημάτων στον αποταμιευτικό από το Δανό και τάξε του αποπληρωμή σε......ΕΙΔΟΣ όταν βρεθείτε..... ;););):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτό θα τον συγκινήσει περισσότερο με τέτοια γυναικάρα..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο για το Ζάρα, έχει ωραία και αγορίστικα, αλλά όντως ρε συ τις περισσότερες φορές είναι ΟΛΑΑΑΑΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ...... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Εκεί που σπάνια είναι ατακτοποίητα είναι στο Χαλάνδρι που πήγα εγώ σήμερα...... ;);););););)

Κατα τ'άλλα κι εγώ νευριάζω και δεν μπορώ να ψωνίσω.... :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες

εχετε γραψει παρα πολλα δε θυμαμαι τιποτα!!!!

συμπεθερα εμενα ποτε κανεις δε με θυμαται... ενω εγω σε αναζητησα τις προαλλες!! :D

παναγιωτα να προσεχεις τις μετρησεις σου για να δεις τι σε πειραζει.. αφου το γαλα στο ανεβαζει μην πινεις. κοιταξε τι σε πειραζει. αυτη η φιλη μου που ειχε ζαχαρο ετσι εκανε.

περαστικα σε ολα τα αρρωστα μωρακια!!

εγω εχω ενα απιστευτο μπουκωμα απο χτες βραδυ.

αθηνα με το καλο η μικρη μπεμπουλα!!!!

ο μικρος αδειασε ενα κουτακι μοσιον στο χαλι σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημσπερα...

να πω καλη λευτερια στο αθηνουλη μας..λετε να γεννησε?

αργι χρονια σου πολλα...πολυχρονη να χαιρεσε τα παιδακια σου κ τον αντρα σου...

σημερα ρεπο..αυριο μεθαυριο αδεια..

κ ο αντρας μου μαζι :D:D:D

σημερα πηγαμε για φαγητο στο παλιο παντελεημονα..ειχε τελειο καιρο..περασαμε πολυ καλα

σημερα τον πηγα παιδικο..

ω ναι..στο καινουριο...

τον πηγαμε για 2 ωρες..στη αρχη λιγο εκλαψε με ειπαν..μετα οκ..κ αυριο θα τον παω 2 ωρο..

ααααααααααααα

πηρα γραβατα..τη ριγε :lol:

οσο τη βλεπω τοσο μαρεσει. :lol:

μαλλον γιατι δε βρηκα αλλη

δε σχολιαζω..ειμαι σε αδεια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες,με το αυγο πως να ξεκινησω????μελατο ή σφικτο????

παω να δω master chef!!!!!!!! :P:P

αθηνα,καλη λευτερια!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

θουλη,καλη ξεκουραση!!!!!!!!!! ;) τι κανει η σωσουκα????ολα ετοιμα για τη γαμο-βαφτιση????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το ξεκινησα μελατο..μετα απο μηνες εδωσα σφιχτο,,μιαμμμμμ οπως κ να ναι...

ολα καλα..κυριακη ειναι το μεγαλο πανηγυρι...

φιλια ευα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας προλαβαινω τα ΝΕΑ!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

γεννηθηκε η ηλιαννα..\

4150 κ 50 ποντους

:shock::shock::shock::shock:

ενα τεραστιο μωρο...

αθηνουλα να σου ζησει,ελπιζω να μη ταλαιπωρηθηκες...

λεμε τωρα...αντε κ στα δικα μας :lol::lol::lol:

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante re athinoula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na sas zisei i koritsara!!!!!!!!!!!!!

super koritsaros!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ante koritsia teleionei k to noumero 20

poia tha anoiksei to 21???? ekei pou tha gkastrotho k ego?????????????????????????

thouli kali arxi me to neo paidiko

koritsia na me simpathate poy de sxoliazo alla eimai xalia de mporo na katso poli ora sto laptop

methaurio mpainei o antraw moy sto nosokomeio k me exei parei k apo kato.. exo arrostisei kiolas...

tha ta poyme aurio kalo vradi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!! ΝΑ ΤΙΣ ΖΗΣΕΙ!!!! 4150 ? δεν θελω δεν θελω δεν θελω εχω φλασμπακ του τοκετου τωρα!!! δυσκολο να κανεις μεγαλο μωρο!!! χαχαχαχα

κοριτσια και στα δικα σας τωρα!!!! (οταν ερθει η ωρα σας ε?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...