Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσούδια μου! :D

Σες μου, περαστικά στον Χριστοφοράκο! Τι ταλαιπωρία τραβάτε μωρέ... :( Θα περάσουν όλα όμως, μην στεναχωριέσαι! Θα γίνει duracel το ανοσοποιητικό του και μετά δε θα τον πιάνει τίποτα! ;)

Μαρθούλι-χρυσοχέρα, να τη χαίρεσαι την ανιψούλα σου!

Αθηνά, με το καλόοοοοοοο!!!!!!!!!! Μ' έναν πόνο να βγει η κορούλα, κυριολεκτικά!!!!

lovie μου, ευχαριστώ για τις ευχές σου, έστω και καθυστερημένα! :oops: Κι εσύ να χαίρεσαι τον αντρούλη σου! Με το καλό και το κοριτσάκι σας! :D

Γωγούλα, φυσικά και θέλω να πάμε για καφεδάκι, η πλακίτσα πήγαινε στο ότι θα σου μπαστακωθώ στο σπίτι! ;) Είπαμε! Εγκυούλα, υπό μετακόμιση και θα μας φιλοξενήσεις κιόλας; :lol: Το αλτσχάιμερ της μάνας πάντως καλά κρατεί!!! :lol: Παίζει να σου 'χω πει και 40 φορές που μένω!!! Πολύ κοντά σου μαρή!! :P

Ήθελα κι άλλα να πω, αλλά και το δικό μου αλτσχάιμερ καλά κρατεί!!! :lol:

Εμείς καλά, δόξα τω Θεούλη, φασίνα σήμερα και αργότερα θα πάρω τη Β να πάμε καμιά βολτίτσα, γιατί λάλησε η ομορφιά μου! Όλο "που θα πάμε;" με ρωτάει!!! :lol:

Δεν ξέρω τι να κάνω με το ραντεβού της Τετάρτης. Να πάρω να το αναβάλλω για 2 εβδομάδες μετά, που θα είμαι 8 εβδομάδων ακριβώς και θ' ακούσουμε -πρώτα ο Θεός- και καρδούλα ή να πάω, αφού μου είπε ο γιατρός; Τι ήθελα και τον ρώταγα; Για να είμαι ειλικρινής, σκέφτομαι και τα 100ευρουδάκια :oops: που θα φύγουν! 50 η επίσκεψη και 50 ο υπέρηχος!! Ειλικρινά, δεν σκέφτομαι καθόλου έτσι όταν πρόκειται για γιατρούς, αλλά στην προκειμένη, αναρωτιέμαι μήπως είναι εντελώς τζάμπα. Στις 9 εβδομάδες είχα πάει την προηγούμενη φορά. Ουφ! Τι ήθελα και τον ρώταγα; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsia twra ksipniasa ...oi antres koimounte akoma :shock:

o mikros ekane apopira na ksipnisei noritera alla komomastan loi kai ksana epese gia upno dipla mou .

exw kai ton K pou me krazei pou koimame toso polu .... :evil::evil::evil:

xthes efaga mia krepa me sokolata kai mpiskoto ...eixa polu kairo na kanw toso megalo atopima ....euxome na mhn to metaniosw blepontas thn zugaria .

xrusa mou fantasou poso pio eualotos tha htan an den thilaze!!!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhemra!

τι κανετε?

εμεις φτιαξαμε τοπαιδικο...οχι τιποτα σπουδαιο απλα στρωσαμε ωγαλαμε το αντσκηνο και βαλαμε παιχνιδοκουτα!

εεεεεεε απο ολα αυτα την εντυπωσιασε η μοκετα!

θελω ν ατης παρω και ενα πιο ευχαριστο μικρο χαλακι για πο πανω (σσ..να καλυψω και τη μα$^&&κια)

απο σημερα 3 απογευματινα...τουλαχιστος θα κοιμαμαι βραδυ σπιτι μου!

Αφροδιτη ωραιο ατοπιμα!

Αναστασια βαψε τον τοιχο κατι πιο απαλο και βαλε αυτοκολλητα με τα καρς!

Χρυσα χαζο ονειρο!

βλεπω και εγω κατι τετοια!

παντως σπιτι θα ειμαι ελα.....χιχιχι

λαικη την τριτη....

θεσαλονικιες χρυσοχερες δεν εχω λογια!

καλο καφεδακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλο σκ σε ολες!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

2 φορες ξυπνησαμε το βραδυ.....την πρωτη κοιμηθηκε αμεσως....τη δευτερη ουτε και θυμαμαι ποση ωρα περασε μεχρι να ξανακοιμηθουμε...... :?:?:?:?

χρυσα μου,περαστικα σας!!!!!!!!!πως ειναι σημερα ο μικρος?????? :?:

αθηνα,με το καλο!!!!!!!!!!!!!! :D

αφροδιτη,κοιμησου κι ασε να λενε!!!!!!!!!! ;)

μιτσακι,αν μπορεις να περιμενεις τοτε κανονισε το για λιγο αργοτερα!!!!!!!!!! ;) αλλα μπορεις?????????? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsaki na pas sthn 7 eudomada

prepei na dei an ola einai kala (pou tha einai )

erwtisei ....ti ton exei piasei ton manwlh kai leei ton ximo ...."mni" e ? na mas akousei kai kanenas ksenos tha pei ti tou lene spiti :lol::lol::lol::lol:

to ksekinise apo mpana (mpanana) to sinexise maini kai tora to leei mni!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε αφρο κ συ τετοια ωρα ξυπνας????????????/

πλακα μας κανεις..εγω απο μαθητρια εχω να ξυπνησω 11..κ γω θελωωωωωωωωωωωωωω

εμενα το ψωμι το λεει μουνι-μονι..κατι αναμεσα στα δυο..παντως αν το πει εξω :oops:

βικυ τι να καλυψεις ειπες με το χαλι το μικρο?

αναστασια πολυ ομορφο χαλι..κανε ουδετερο χρωμα..

μιτσακι 100?καλε παρα πολλα παιρνει..κ στη γεννα ποσα θα σε παρει?

εμενα 1000 ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!! παρακαλω να τηρηθεί σειρα προτεραιότητας βάσει επιθυμίας!!!! πρωτα θα γκαστρωθει η Λενα !!!και η Αναστασια ! μετα εν καιρω οι αναποφασιστες!!!! εγω δηλ κ η Χρυσα (εκτος και αν μας κανει την εκπληξη η Χρυσα) και φυσικα και το Βενακι (εμεις οι 2 εχουμε να πεισουμε τα αγορια μας πρώτα!) ,τελευταια μαλλον και αγκάστρωτη θα μεινει η Αργυρώ που νομιζει οτι γερασε γ τριτο!!! μα γρια στα 32 γινεται? τις υπολοιπες αγκαστρωτες δεν της αναφερω γτ δεν ξερω αμα θελουν!!! ειμαι κ Σαββατογεννημενη μην σας ματιαξω!χαχαχαχαχα

σμερα Υπηρεσια! παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου λη μου οταν φτιαξαμε μοκετα στο παιδικο ακουσα την μανα μου και την εκανα σε 2 κομματια και καλα ν απλενεται ευκολα και ειναι μια χαζομαρα!(το λιγοτερο που μπορω να πω)

οπτε σκεφτομουν να επερνα ενα μικρο για την μεση αλλα μια ματια που εριξα στην αδελφη μου βγαινει γυρω στα 90-100 ευρω!

το δωματιο!

post-2469-13873935364322_thumb.jpg

post-2469-13873935364443_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες

βικυ τι τελειο δωματιακι!! αλλα ουτε εμενα μαρεσει να ειναι ετσι κομμενη η μοκετα

γιωτα σε ειδα στον υπνο μου!!!! ειχαμε παει για μπανιο στη θαλασσα και φυσουσε πολυ!

καλε μαρεσει που θελετε να πεισετε τους αντρες σας... εγω δεν τον ρωταω πλεον!!! :lol::lol::lol:

μπεμπουλης ειδα κ σενα στον υπνο μου.. ειδα οτι ειχες ξεκινησει μολις δουλεια κ ειχες μεινει εγκυος.. και δεν ηξερες πως να τους το πεις..

χααχαχα καλα οντως η αργυρω νομιζει οτι ειναι γρια!!!

και παρακαλω θελω μια απαντηση για το ΡΕΑ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θουλαρα φιλακια κοριτσαρα μου και περαστικα στον μικρο σκατιαρη..

νατασα λαβι τι κανεις? κ σενα ειδα στον υπνο μου :lol::lol::lol: εσυ πια δε μαφηνεις σε ησυχια!

συμπεθερααααααααααα που εισαι αγαπη μου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελευταια μαλλον και αγκάστρωτη θα μεινει η Αργυρώ που νομιζει οτι γερασε γ τριτο!!! μα γρια στα 32 γινεται? !

Καλημέρα,

Γιώτα ευχαριστώ για το κοπλιμάν!!!!, να σε κεράσω κάτι!!!! :lol: πρόσθεσε όμως άλλα 7 χρονάκια!!!! :? , να προσθέσω βέβαια ότι δεν αισθάνομαι καθόλου γριά!!!!

δεν έχω πολύ χρόνο.... τα υπόλοιπα μετά......ωραίο δωμάτιο Βίκυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε ολες κ χρονια πολλα για εχθές! :)

να πω πριν το ξεχασω!!νομιζω πως το ΡΕΑ το γραφει η Αργυρω για συντομια..δηλ.τη μικρη τη φωναζουν ειτε ρεβεκκα ειτε ανδρονικη,ο καθενας οπως προτιμα!,κ η αργυρουλα φυσικα αντι να μας το γραφει ολοκληρο καθε φορα,βαζει τα αρχικα απο τα δυο ονοματα!τα κεφαλαια ειναι για να δειξει οτι ειναι αρχικα..! ;);) ετσι λεω εγω βεβαια..λαθος καταλαβα;; :?:?:?

χρυσα περαστικα στον χριστοφορο..εγω οταν δινω algofren πεφτει αμεσως,ενω με το ντεπον..τζιφος!ιωση απο τον παιδικο ειναι μαλλον..το πουλακι μου..σκεψου ομως οτι αυτη η χρονια ειναι η δυσκολη..του χρονου ολα θα ειναι τελεια..κ θα παρηγορειτε εμενα που θα στειλω για πρωτη φορα τον Γιωργο! :cry::cry::cry::cry::roll::roll:

Αναστασια ουδετερο χρωμα στον τοιχο..για το πορτοκαλι του κρεβατιου..ειναι ολο το κρεβατι πορτοκαλι ή το κεφαλαρι;;δε θα χτυπαει ασχημα παντως,αν δεν εχει κ αλλα χτυπητα χρωματα το δωματιο!με γεια το χαλι σας!

Νατασα με γεια κ το δικο σας!εγω ειχα παρει 120ε του γιωργου,smileys,πολυ καλη η τιμη σας κ σιγουρα θα ειναι πολυ ομορφο κ το χαλί σας,εχεις τελειο γουστο!

θουλη να χαιρεσαι την ανιψουλα σου!

βικυ πολυ ωραιο το δωματιο!τα δυο κομματια μοκετας κ εμενα δε μου αρεσουν..αλλα πως να καλυφθουν;; :?:?

Αθηνα με το καλο να κρατησεις την μπουμπουκα στην αγκαλια σου!ευχομαι να αποφασισει να σας επισκεφθει πριν τη Δευτερα!με εναν πονο! :)

σας φιλω να προετοιμασω μερικα μαθηματακια για τη δευτερα!ασχετο..τί υπεροχη ημερα σημερα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!Τι κανετε???

Ευτυχως δεν βλεπω να κανονισατε καφε για σημερα-αυριο γτ δεθα μπορουσα!...

Ιουλια μου τι κανεις???Χαθηκαμε βρε κοριτσακι!

Φταιει που επιασες δουλεια???Φιλια στον Γιωργο!

Βικυ γιατι δεν βαζεις τη μια μονο μοκετα αλλιως?Θα ειναι σαν χαλακι...!

Ετσι μπορεις να την βγαζεις που κ που για τιναγμα...

Θουλη να την χαιρεσαι!Περαστικα κ στον χεστρουλη μας! :P

Φιλια..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

τι κανετε??? εγω κανω μια ελαφρια γενικη και ο σπυρος ειναι στους γονεις μου(κανουμε πορβες απουσιας)

τον παω του εξηγω οτι φευγω και ποτε θα ξαναπαω να τον παρω και ειναι πολυ καλυτερα ετσι.

δουλεια ενδεχεται να πιασω τελος νοεμβριου...εχω ακομη λιγο καιρο μπροστα μου

περαστικα στα αρρωστα μωρακια!!!! να γινουν γρηγορα γρηγορα καλα!!!

μαιμουδακι τι ωραιο ονειρο.....θελω πολυ να κανω 2ο μωρακι και πανω που το πηρα αποφαση ηρθε η δουλεια...αν το κανω σε ενα χρονο θα ειμαι στα 36 πολυ δεν ειναι???

φιλακια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λακι αυτο δεν το ειχα σκεφτει... για το ΡΕΑ!! ναι ετσι πρεπει να το λεει η αργυρουλα

αχ πολυ στεναχωριεμαι που ακουω οτι ειναι αρρωστουλικα μωρε... περαστικα σας... α ρε χρυσα φανταζομαι σε κανα δυο μηνες θα ειναι πολυ καλυτερα!! τωρα τον στελνεις κανονικα ε?

εγω φοβαμαι πολυ μετις ιωσεις.. ενταξει τον βγαζω εξω και παιζει και με αλλα παιδακια αλλα αν ακουσω κανενα να κανει γκουχ τρεμει η καρδια μου.. φοβαμαι τρεμω μην περασουμε παλι τα περσινα με το νοσοκομειο

αναστασι παλι καλα που δεν κανονισαμε δηλαδη!! αλλα ειμαστε κοντα μπορει καμια μερα να περασω για ενα καφεδακι στα γρηγορα να σε γνωρισω!!

εμεις θα παμε μια βολτιτσα οικογενειακως.. εδω γυρω με το καροτσι

αυριο εχουμε μια βαφτιση θελω να κανω και τα χαλια.. να δω ποτε θα προλαβω.. η κυριακη ειναι η μερα της εξοδου με τον αντρα μου.. θα δουμε

μπεμπουλης μια χαρα εισαι καλε!!

βικυ αυτο το επιπλακι το ασπρο με τα συρταρακια ικεα ειναι?? πανεμορφο!!

θελω κ εγω ενα!!!

η αθηνα λετε να εχει γεννησει????

αυριο ξεκινανε οι γονιμες μερες μου!!!! wish me luck!!!!!

kisses!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα θελω πολυ καιρο να σε ρωτησω κατι και ολο το ξεχναω:

γιατι γραφεις παντα ΡΕΑ? και το γιο σου Λουκα?

διακρινω μια προτιμηση αναμεσα στα παιδια σου??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λένα και Θούλη όταν κάνετε και εσείς με το καλό 2ο παιδάκι πείτε μου ποιά θα είναι η προτίμησή σας!!!!

η Ιουλία έδωσε την σωστή εξήγηση!!!!

ΡΕΑ=Ρεβέκκα Ανδρονίκη, για συντομία λοιπόν το γράφω ΡΕΑ ίσως θα έπρεπε το Ε να το γράφω μικρό δλδ ΡέΑ.....στο σπίτι την φωνάζω Ανδρονίκη, και Ρεβέκκα, ο άντρας μου μόνο Ρεβέκκα και ο Λουκάς συνήθως Ανδρονίκη, ένα μπάχαλο δλδ....η ίδια γυρίζει σε όλα αλλά και σε πολλά άλλα ονόματα, όπως κουκλίτσα!!!!!

εννοείται ότι και τα 2 μου παιδιά τα αγαπώ εξίσου και δεν ξεχωρίζω κανένα!!!

όπως έλεγε και η μαμά μου: έχω 5 δάχτυλα, όποιο και αν κόψω θα πονέσω εξίσου!!! αφού τα παιδιά μας είναι μέρος του εαυτού μας, βγήκαν από μας!!!!

Χρύσα σε είδα στον ύπνο μου σαν σύμβουλο μόδας, μου έδινες συμβουλές για ένα φόρεμα που ήθελα να αγοράσω, λεπτομέρειες δεν θυμάμαι!!!!

εδώ, στα εξωτερικά, δεν σε ξυρίζουν .....το ξύρισμα θεωρείται υποτιμητικό για την γυναίκα.....η Ελλάδα δεν συμβαδίζει με τις οδηγίες του Π.Ο.Υ επί του θέματος!!!

κλείνω γιατί η μικρή θέλει να κλείσω την οθόνη του λαπ τοπ!!!! :o ...μήπως θέλει κάτι να μου πει???!!!

μίλησα με την μαμά της Αθηνάς.....Αθηνά τι γλυκιά μαμά που έχεις!!!

και έχετε και την ίδια φωνή.....'αντε με το καλό...η μικρή ψηλά ακόμη!!!!

Καληνυχτώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

luck luck luck!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D που ειστε ολες? εγω δουλεια, Αργυρω μου φυσικα κ δεν εισαι μεγαλη,μεγαλη για ενα ακμη παιδι ειπα!!!χιχιχχιχιχιχιχι να σε φωαζω θεια Αργυρώ? χαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μισο μισο βρε Αργκι!!!!! μη φευγεις!!!!πληζ ντοντ γκοου!!!!!!!!!

παει εφυγε..... ξεκιναμε εκπαιδευση γιογιο

θελω να ρωτησω ...οταν εχει μια γυναικα εμμηνο ρυση και τσουζει απο κατω σημαινει κατι?καποια τραχιλιτιδα/μολυνση?ξερετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα δεν μου έχει τύχει!!! δεν ξέρω να σου πω!!!!

Αργυρω μου φυσικα κ δεν εισαι μεγαλη,μεγαλη για ενα ακομη παιδι ειπα!!!χιχιχχιχιχιχιχι να σε φωναζω θεια Αργυρώ? χαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ναι ναι γέλα εκεί που είσαι ήμουν (και το διασκέδαζα!!!) και εδώ που είμαι θα΄ρθεις!!!! ;):lol::lol:

τάδε έφη θεία-γιαγιά Αργυρούλα!!!! :lol::lol::?:?:o

Παναγιώτα πρέπει επιγόντως να αλλάξεις την διατροφή σου, είναι κρίμα να κάνεις ινσουλίνη.....να φανταστείς ότι εγώ που δεν έκανα ινσουλίνη και όταν γεννήθηκε το μπουμπούκι επί 3 ημέρες της έπαιρναν αίμα για να δουν αν είναι διαβητική!!! :evil: ..... μια φορά ήμουν παρούσα όταν της πήραν και πόνεσε η καρδιά μου!!! :(:( η καημενούλα έκλαιγε, της τρύπησαν το δαχτυλάκι στο πόδι!!! :evil: ......είμαι σίγουρη ότι με λίγη δίαιτα θα τα καταφέρεις...εγώ όταν μετριόμουν μόνη μου μετά το φαγητό δεν είχα ποτέ πάνω από 100! ....επίσης βάλε την άσκηση λίγο στο πρόγραμμά σου, βοηθά αρκετά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsaki na pas sthn 7 eudomada

prepei na dei an ola einai kala (pou tha einai )

erwtisei ....ti ton exei piasei ton manwlh kai leei ton ximo ...."mni" e ? na mas akousei kai kanenas ksenos tha pei ti tou lene spiti :lol::lol::lol::lol:

to ksekinise apo mpana (mpanana) to sinexise maini kai tora to leei mni!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ponaei romera h mesh moy .

ekana douleies shmera mazemenes kai me exei pethanei tora .

eprepe na kanw omos kapoies douleies ....eixame bromisei .

ekana lathos prin ton ximo arxise na ton leei sthn arxh mpani kai oxi mpana ...tipografiko lathos tora to eida .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eftuxos i dikia mou to leei momo!!! opos oi zantes! xaxaxaxa paidi tou patera tis!!!!

ekana xazomara...proxthes eixe enan politiko kai tis leo agapi mou afton ton lene makaka (opou k alakste me l) ,kai gurnaei me koitaei k to leei!!!! en to perimena omologo... kala tis leo otan ta erthei i giagia sou ,ama ton deis stin tileorasi fonakse ton me to onoma tou ! (etsi g na skasei i pethera mou!) axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale argiroula fantazomai katalaves oti kaname plaka!!! ennoeitai oti de mporeiw na exeis protimisi sta paidia sou!!!

xaxaxaxaxa afroditi!!!!! thouthou otan tha sas do (elpizo SINTOMA epitelous) tha rotiso ton thodorako an theli psomi :lol::lol::lol::lol::lol:

giota sxolases???

kala ton kanei ton politiko, kai aytos kai oloi oi alloi tetoia theloun

kale afroditi me regoula more.. min kourazesai!!! siga siga tis doulitses!

panagiota kala leei i argi pantos.. na prosexeis poli poli.. eidika me ti diatrofi.. kai mia fili mou eixe, to exoksanapei, aki me ti diatrofi kai mono ta katafere kai itan poli kala. kai eixe para poli psilo zaxaro

re koritsia, de thimamai an to exoume ksanasizitisei

otan kaneis kampili zaxarou giati den prepei na metakineisai alla prepei na kathesai??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ.Ευτυχως δε γραψατε πολλα και τα διαβασα γρηγορα!!! :D:D:D:D

Κοριτσαρες μου ουτε εγω θελω ινσουλινη αλλα τι διαιτα να κανω;;;Το πρωι πινω μονο ενα γαλα και μου το παει 121. :o:o:o:o Δηλαδη σκεφτειτε αν φάω κιόλας!!!!!!!

Επισης ενα φλυτζανι τσαγιου ρεβυθια με σαλατα και χωρις ψωμι μου το πηγαν 133!!!!!

Τι δηλαδη.Μονο κρεας θα τρώω;;;Αυτο θεωρειται σωστη διατροφή;;;;;;Να μη μπορεις να φας οσπρια,φρουτα,δημητριακα;;;;;Σκορβουτο θα πάθω!!!! :roll::roll::roll::roll:

Λένα μου δεν πρεπει να μετακινεισαι γιατι καις τη γλυκοζη και βγαινουν αλλα νταλα τα αποτελεσματα.

Τι να πω.Αυριο θα επικοινωνησω με τη διαιτ. και θα σας πω τα νεα μου.

Κανα νεο απο Αθηνα;;;;

Αφροδιτακη κοιμησου καλε και αστον να λεει.Ειδικα στο 1ο τριμηνο εχεις φοβερες υπνηλιες!!!

Μνι ε;;;Χα χα!!!Αγρινιώτης ειναι ο γιος σου;;;;;;;

Χρυσα πώς ειναι σημερα ο μικρος;;;;;

Αργυρουλα μου υποτιμιτικο το ξυρισμα στο γατακι :D:D:D (που λεει και η Λένα).Δηλαδη μονες τους δεν ξυριζονται;;;;

Συμπεθερουλες φιλακια!!!!

Θουλι εγω ηξερα ενα παιδακι που το ψωμι το ελεγε με λ αντι με μ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Φανταστειτε τι γινοτανε!!!!!!! :oops::oops:

Βίκυ βρηκες ακρη με την εφορευτική;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...