Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΡΚΟ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΠΑΡΚΟΑΛΛΑ ΨΑΧΝΩ ΚΑΤΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 70 Ε ΤΑ ΠΑΡΚΑ???ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΖΗΤΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας μας φεραν δωρο ενα απο τα τζαμπο δεν ξερω ποσο κανει αλλα και κει δεν ειναι φθηνα!!! ομως αυτο που μας φεραν δεν μου αρεσε καθολου γιατι το μωρο εκλαιγε συνεχεια οταν τον βαζαμε μεσα και δεν μπορουσε απο πουθενα να κρατηιει γιατι ειχε παντου υφασμα και λιγο φιλε απο δεν μπορουσε να πιαστει απο εκει μετα πηγαμε σε καποιο άλλο καταστημα εδω στην καβαλα και πηραμε αυτο με το δυχτι που μπορει να πιαστει ακι να σηκωθει και του αρεσει παρα πολυ συνεχεια ειναι ορθιος ειναι τελειο αυτο το παρκο. και εκανε 68 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα τζάμπο έχουν από 50 ευρώ νομίζω.

Μαρία Σ. Υπάρχουν και ξεχωριστά χερούλια που μπορείς να βάζεις στα πάρκα για να πιάνονται. Δεν τα έχω δει, μου το είπαν. Εμένα ακόμα δε σηκώνεται είναι μικρούλης! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και εγώ απο το jumbo πηρα 60€. απλά αν δεν έχει όρεξη να κατσει μεσα να παιξει δεν την πείθεις με τίποτα, αρχιζει και ουρλιαζει....εχω καταφερει μονο 5-10 λεπτακια να κατσει μετα αρχιζει τα παραπονα για να βγει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και εγώ απο το jumbo πηρα 60€. απλά αν δεν έχει όρεξη να κατσει μεσα να παιξει δεν την πείθεις με τίποτα, αρχιζει και ουρλιαζει....εχω καταφερει μονο 5-10 λεπτακια να κατσει μετα αρχιζει τα παραπονα για να βγει.

μηπως δεν του αρεσει το παρκο και μενα ουρλιαζε οταν τον βαζαμε μεσα πανω απο 5 λεπτα δεν καθοταν ενω τωρα ειναι μαι χαρα με το άλλο το παρκο που ειναι δυχτι ολο παιζει σηκωνεται καθεται κρατιεται τελεια.

δες μηπως φταιει το παρκο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως δεν του αρεσει το παρκο και μενα ουρλιαζε οταν τον βαζαμε μεσα πανω απο 5 λεπτα δεν καθοταν ενω τωρα ειναι μαι χαρα με το άλλο το παρκο που ειναι δυχτι ολο παιζει σηκωνεται καθεται κρατιεται τελεια.

δες μηπως φταιει το παρκο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια άλλη λύση αρκεί να έχεις το νου σου είναι οι κουβερτούλες που έχουν διαστηριότητες. Εγώ μια τέτοια θα πάρω. Και πιο φθηνή είναι και τη βάζεις κι όπου θες! Πλένεται και στο πλυντήριο, μια χαρά! Είμαι και λίγο κατά του πάρκου. Θυμίζουν φυλακή! Εγώ το έχω μόνο για τον ύπνο όταν πάει στην πεθερά μου (παρκοκρέβατο).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γενικα οι τιμες στα παρκα ειναι πανω κατω οι ιδιες.. το πολυ πολυ να γλυτωσεις κανενα 10ευρω.

εμεις το ειχαμε παρει 70 ευρω και μαζι με το ριλαξ ηταν οι πιο αχρηστες αγορες που καναμε.. δεν τα χρησιμοποιησε καθολου.

σαν της ελενησαμλι, απο 9 μηνων περπατουσε με υποστηριξη και μας ειχε βγαλει την ψυχη, δεν καθοταν πουθενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TA TZAMPO EXOYN PARKOKREBATA APO 40 EYRV!!!! ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΛΑΒΕΣ ΜΕ 1,50 ΕΥΡ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΝΕΤΕ Κ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΤΕ!!!! ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΤΩΝ 70 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΜΕ ΔΥΟ ΟΡΟΦΟΥΣ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...