Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο Νο5


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσάκια μου :D πήγα γιατρό χθες,όλα μια χαρά , ο μπεμπάκος μεγαλώνει το ντοπλερ πολύ καλό και ο μικρός 2,300 παρακαλώ στην 31η εβδομ και κατι μερες και ψηλοοος, αλλά γύρισε ...το κεφαλάκι είναι πάνω πάλι ενω την προηγουμενη φορα ηταν κατω,έχουμε καιρό ακόμη είπε ο γιατρός μπορεί να ξαναγυρίσει.

τελικά κουβέρτα θα πάρω και οχι υπνόσακο.

Χρυσανθη για τον αφρατουλη μου πολυ σωστο αυτο που γραφεις με πανες απο μεσα και οχι σεντονι καλυτερα θα ειναι ;) αντε μια μερα ακομη και αυριο θα μαθεις τα νεα σου

μαρακικρητικο με την μετακομοιση παλι καλα που το παει απο μερα σε μερα κα ιοχι απο εβδομαδα σε εβδομαδα,το φανταζεσαι να ηταν αλλιώς?

τυχερουλα τελευταια μερα δουλειας σημερα? τι καλα! αντε να ξεκουραστεις λιγακι !

Ευη και εγω σε δημοσια τραπεζα θελω να δωσω βλαστοκυταρα.έχει και θεσσαλονίκη?θα μου στειλεις πμ που ? νόμιζα μονο Αθηνα έχει.θα το ψαξω εντος των ημερών. μια κοπελα απο τα μαθηματα ανωδυνου τοκετου μου εδωσε μια διευθυνση στο νετ και να το ψαξω.πλήρωσε μονο τον κουριερ 15 ε για να παραλαβει το κουτι και αλλα τοσα οταν θα στειλει το κιτ πισω.ειπε οτι υπαρχει η επιλογη σε δημοσια τραπεζα να σου κανουν προσωπικη,ονομαστικη φυλαξη βλαστοκυτταρων με καποιο αντιτιμο περιπου στα 1000 ε?το έχεις ακουσει αυτό ?

πολυ βροχη σημερα εδω,τι κριμα...αλλά η διαθεση μου μια χαρα

φιλακια πολλα :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalhmera meroula, mpampatsikos o mpempis sas ee??? Emena thn perazmenh evdomada htan 2550 alla emeis den eimaste "gigantes" :D .

Gia ta vlastokitara twra, exei sthn Thessalonikh kai filasonte sto Papanikolaou, einai dwrean ta panta ektos apo to kourier malon giati emeis pirame to kouti exthes epitopou kai tha to paradosoume monh mas. Se emas exthes eipe pos kapia maieftiria idiotika xreonoun gia na sou parei o giatros sou to aima apo ton loro, kati pou einai paranomo vevea kai idi kapia exoun faei prostimo giafto alla to kanoun kai opou piasei...An sas tuxei tha dosete to xarti pou tha sas dosoun thn wra ths paradoseis sto nosokomio kai aftoi analamvanoun auto to eksodo h telos panton to taktopioun xoris na dosete mia esois...

Ipopsin pos to Papanikolaou einai to kalitero kentro metamosxefshs sthn Ellada me ta megalitera pososta epitixias akomi kai apo gnosta kentra sto eksoteriko..

Idiotika den filasonte sigoura meroula gia ton aploustato logo, den xriazete, an pote xriastoun (ftou ftou makria apo emas) mporeis na pareis vlastokitara apo ton mielo ton oston....Makari na mporousa na sas to eksigisw alla einai pola kai kalitera mpes sthn selida tous, thn anevasa edw pio kato kai meta mpes deksia exei siggekrimena gia ta vlastokitara tou plakounta einai ena enimerotiko filadio. Vevea alo na sta eksigei kapios epitopou kai na kaneis erotisois kai alo apo monos sou...

Egw eixa mazi mou kai thn ksaderfh mou exthes kai epidi ta elege toso oraia o giatros pistike kai thelei na ginei dotria mielou ton oston, kati pou tha kanw kai egw otan tha mou epitrepete meta thn genna...

To thlefono einai: aimatologiko kentro storgh 2313.307419...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω ευη,σημερα θα το ψαξω στο νετ.σε δημοσιο πανεπιστημαικο νοσοκ θα γεννησω. η κοπελα μου εδωσε το hcbb.gr θα δω και αυτα που γραφεις :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω ευη,σημερα θα το ψαξω στο νετ.σε δημοσιο πανεπιστημαικο νοσοκ θα γεννησω. η κοπελα μου εδωσε το hcbb.gr θα δω και αυτα που γραφεις :D

Meroula sthn episimh selida ths aimatologikhs aiterias na mpeis..Einai ftiagmenh apo tous giatrous..

http://www.eae.gr/new/isagogika.asp

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Krhthkomaraki na se rotisw mipos kai ksereis esu???

Apo oti exw katalavei exoume to idio tamio kai se exei asfalizmenh o antras sou sto TEBE opos kai emena?

Emeis dikeoumaste tpt Euro apo to tamio mas h den pernoume tpt???

Thn proigoumenh fora pirame 700 euro alla tote htan akomi TSA gia emas kai simperilamvanotan sto IKA, ta lefta fisika ta dikeoutan o antras mou san epidoma toketou..

Shmera pire poses fores sto TEBE gia na mathei o antras mou alla den to sikone kaneis :-w:-w

Tous efage h doulia kai den prolavenan na sikonoun ta thlefona :evil:

καλημερα κοριτσια...ευη ναι στο τεβε ειμαι και εγω ασφαλισμενη και απο οτι ρωτησε ο αλεξης θα παρουμε μονο 800 ευρω επιδομα...εγω θα γεννησω σε ιδιωτικη κλινικη η οποια το μαιευτικο της τμημα δεν εχει συμβαση με κανενα ταμειο...ωραια εεε???? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: οποτε δεν ξερω τι γινεται με αλλες κλινικες...αλλα τα 800 θα τα παρουμε...ελπιζω παντως και ευχομαι να περασω καλα στην κλινικη και φευγοντας να πω χαλαλι σας τα εξοδα...να πω κατι???ειναι υπερβολη που θελω να ειμαι μονη μου???δεν μπορω τον κοσμο..θελω να εχω την υσηχια μου...αφηστε που σιχαινομαι πολυ και δεν θελω να χρησιμοποιω την τουαλετα η το μπανιο οταν μπαινουν κι αλλοι μεσα...φανταστητεπως οταν πηγαινω σε καποιο σπιτι δεν παω ποτε τουαλετα αν δεν εχω απολυτη εμπιστοσυνη....

εεε για πειτε μου ειμαι υπερβολικη???

μαιρουλα μια χαρα ο μπεμπης φτου φτου...μην ανυσηχεις θα ξαναγυρησει προς τα κατω...εμενα οταν μου εστειλαν το πακετο πληρωσα γυρω στα 8 ευρω στον κουριερ...και ναι μπορεισ να κανεις ιδιωτικη φυλαξη σε δημοσια τραπεζα αλλα το ιδιο δεν ειναι???εμενα παντως πολυ μου αρεσει η ιδεα οτι ενα παιδακι η ενας μεγαλος καπου στην ελλαδα η και στον κοσμο ζει και ειναι αιτια τα βλαστικα κυτταρα του μωρου μου...ακομα και αν δεν το μαθω ποτε(που δεν θα το μαθω)και μονο η ιδεα ειναι τοσο ομορφη...

και τελος εδω ποτε θα βρεξει???????οεο?????εχω ακομα αιρ κοντισιον...30βαθμους εχουμε παλι...

λοιπον αυριο εχω γιατρο αν προλαβω να μπω το βραδυ θα εχετε νεα...καντε ευχουλα ολα καλα να ειναι καλα....αλλα να θελουμε ακομα κανα δυο βδομαδες εεε??? :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρουλα μου μια χαρα ειναι το φρατζολακι σου..... :P γυρω στα 3500 θα γεννηθει....(ετσι λεω εγω δηλαδη) χαιρομαι για σενα....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρουλα μια χαρα ο μπεμπης φτου φτου...μην ανυσηχεις θα ξαναγυρησει προς τα κατω...εμενα οταν μου εστειλαν το πακετο πληρωσα γυρω στα 8 ευρω στον κουριερ...και ναι μπορεισ να κανεις ιδιωτικη φυλαξη σε δημοσια τραπεζα αλλα το ιδιο δεν ειναι???εμενα παντως πολυ μου αρεσει η ιδεα οτι ενα παιδακι η ενας μεγαλος καπου στην ελλαδα η και στον κοσμο ζει και ειναι αιτια τα βλαστικα κυτταρα του μωρου μου...ακομα και αν δεν το μαθω ποτε(που δεν θα το μαθω)και μονο η ιδεα ειναι τοσο ομορφη...

.............................................................................................................................

Maraki esena pios sou eipe pos mporeis na kratiseis vlastokitara se dimosia trapeza???? Den isxiei kati tetio. Sthn Ellada iparxoun mono 2 dimosies, mia sthn Athina kai mia sthn Thessalonikh kai litourgoun MONO me dwrees auto mas to ksekatharise exthes o giatros oti prepei na ipograpseis pos den exeis kanena dikeoma pano sto mosxevma gia na to dextoun....

Shmera pige kai o dikos mou mia voltoula apo to TEBE, ontos einai 800 euro kai den exei simasia pou tha gennuseis kai sto dimosio na gennuseis 800 tha pareis kai an kaneis kesarikh perneis alla 70 euro...

Oso gia tis "paraksenies sou" den to vrisko periergo katholou kai egw sthn proth mou monh mou eimoun kai twra an me pernei oikonomika pali se monoklino thelw alla malon tha paw se diklino. Autes tis meres lew na paw apo ekei mia volta kai na enimerothw gia tis times kai ta sxetika gia na kataliksoume kapou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη οταν μου εστειλαν το πακετο για τα βλαστοκυτταρα απο την ακαδημια αθηνων ειχαν δυο ειδων εγγραφα το συμπληρωνα αν ηθελα να κανω δωρεα και το αλλο αν θελω φυλαξη μεσεγχυματικων κυτταρων απο ομφαλιο λωρο για οικογενειακη χρηση...και ειναι 1230ευρω η φυλαξη για 25 χρονια...τωρα υποθετω εγω οτι αυτη ειναι αλλη κατηγορια βλαστικων κυτταρων...δεν ξερω αυτο παντως μου ειχε πει και η κοπελα οταν μιλησαμε στο τηλ.αλλα δεν ειναι υποχρεωτικο να το κανεις....

σημερα δεν ειμαι καλα...εχω πονους περιοδου...λιγοτερους το πρωι πιο δυνατους τωρα αφου λεω αμα παω τουαλετα θα μου χει ερθει περιοδος... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: λετε να με κρατησει αυριο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακιααα μου..

Μερουλαα τελειος ο γιοκας θα γεννηθει μεγαλουτσικος..!

ευη πολυ καλη η κινηση σου..εγω ακομα δεν εχω κανει κατι και πρεπει να το κανονισω και αυτο..

μαρακι μου.. χαλαρωσε πιστευω πως ειναι προπαρασκευαστικααα!

ειχα και συσπασεις σημερα..ευτυχως χωρις πονο..μου ειχαν λειψει αυτες οι συσπασεις..χεχε μιας και στην προηγουμενη μου εγκυμοσυνη ηταν συχνες πυκνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια για σας και απο μενα 2 περιπου βδομαδες και τελος η δουλεια επιτελους δεν αντεχωωωωωωωωωωωωωωωωω αλλο ευχομαι και γω με την σειρα μου στα κοριτσια μας που πλησιαζει η ωρα τους με το καλο και να μας πουν μετα την εμπειρια τους

κατα τα αλλα πως ειστε ???εγω αυτον τον καιρο νυσταζω απιστευτα πολυ ειναι και ο καιρος χι χι χι χιχ

την αλλη βδομαδα θα παω να κανω και το ντοπλερ κυησεως να δουμε οτι ολα ειναι καλα με τον μικρουλη

θα κανει καμοια αλλη τωρα κοντα ντοπλερ η εκανε???φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη οταν μου εστειλαν το πακετο για τα βλαστοκυτταρα απο την ακαδημια αθηνων ειχαν δυο ειδων εγγραφα το συμπληρωνα αν ηθελα να κανω δωρεα και το αλλο αν θελω φυλαξη μεσεγχυματικων κυτταρων απο ομφαλιο λωρο για οικογενειακη χρηση...και ειναι 1230ευρω η φυλαξη για 25 χρονια...τωρα υποθετω εγω οτι αυτη ειναι αλλη κατηγορια βλαστικων κυτταρων...δεν ξερω αυτο παντως μου ειχε πει και η κοπελα οταν μιλησαμε στο τηλ.αλλα δεν ειναι υποχρεωτικο να το κανεις....

σημερα δεν ειμαι καλα...εχω πονους περιοδου...λιγοτερους το πρωι πιο δυνατους τωρα αφου λεω αμα παω τουαλετα θα μου χει ερθει περιοδος... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: λετε να με κρατησει αυριο??

Maraki to vrika kai auto me ta mesegxumatika kuttara, den einai akrivos to idio pragma oute xrisimopiounte me ton idio tropo...

http://hcbb.bioacademy.gr/index.php?opt ... &Itemid=34

Oso gia ta ponakia, malon exeis sispasois..Aurio den tha pas sto giatro ? tha dei sigoura kai ton traxilo an exei malakosei kai to mwro an exei mpei sthn lekanh sou.. Egw pantos sthn evdomada pou eisai esu twra eixa gennusei 37 kai 5 vgike to vlastari mou....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!μαρακι μην ανησυχεις..χθες ειχα παει επισκεψη σε μια φιλη που ειναι στη 36η βδομαδα καιι ειχε τα ιδια πονακια με σενα.ο γιατρος της ειπε οτι πλησιαζει το μεγαλο γεγονος!!!!ετοιμασου κρητικομαρακι!!!!!evi το οτι θελουμε να δωρισουμε βλαστοκυταρα σε δημοσια τραπεζα σε ποιον το λεμε για να κανει τη διαδικασια??στο γιατρο μας??δεν εχω καταλαβει!πρεπει να του το πουμε απο τωρα?η εκεινη τη στιγμη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsares mou. To proi piga gia tis teleftees mou eksetasois elpizw, genikh ouron kai zaxaro..

Exw kai egw ponous periodou sinexia teleftea kai sinithos ta vradia pou ksaplonw ponaw kapies fores arketa entona...Arxisa na skeftome sovara to endexomeno na kanw kesarikh se periptosh pou o giatros mou pei pos to mwro einai akomi tiligmenw sto laimo me ton loro, den thelw na riskarw thn ygeia tou paidiou mou mono kai mono epidi egw den thelw thn kesarikh, sthn ousia egw ton trenaro alios tha mou to eixe parei sigoura me kesarikh...Axxx exw provlimatistei me auto to thema, giati an ginei kati tha me katasparaksei o antras mou pou thelei na kanw kesarikh gia pio sigoura.......

Katerinaki an endiaferese na dwriseis ta vlastokitara tha prepei esu na epikinoniseis me thn akadimia Athinon kai tha sou poun autoi ti na kaneis meta, isos diaferoun ligo apo to Papanikolaou kai den thelw na se parw sto laimo mou. Ton giatro apla tha ton enimeroseis pos tha kanei thn lipsei apo ton omfalio loro....Pantos an exeis xrono pigene sthn enimerosh pou kanoun, apo oti ida sto sait tous exoun enimerosh kathe mera sthn Athina....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thanx evi μου για τις πληροφοριες.αυτα τα πονακια μαρτυρουν πως πλησιαζει και για σενα η μεγαλη ωρα!να κανεις οτι ειναι καλυτερο για το μωρο σου μη ρισκαρεις τιποτα....παντως απ'οτι ξερω το μωρο δεν κινδυνευει οσο ειναι μεσα στη κοιλια αλλα τη στιγμη που βγαινει οποτε μην ανησυχεις.ποτε θα ξαναπας στο γιατρο σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai etsi einai Katerina mou, oso einai sthn kilia kai to doppler dixnei pos h roh tou lorou einai kalh den iparxei provlima, alla thn wra ths gennas mporei na iparksoun epiplokes kai sto telos na pame espefzmena gia kesarikh...Thn Trhth exw pali rantevou me ton giatro mou an mou pei pos akomi einai tiligmenos kai anapoda opos thn proigoumenh fora malon den tha to riskarw kai tha arxisw na skeftome sovara thn kesarikh...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα θα κανεις βλεπεις και τη κυριακη τι θα σου πει,που ξερεις μπορει να ειναι τα πραγματα πολυ καλυτερα!!!κοριτσια θα κανω μια ερωτησουλα :oops: εχετε βγαλει αιμοροιδες??? :oops::oops::oops: εγω εχω βγαλει μια μεγαλη και με ενοχλει ελαφρως χωρις ομως να αιμοραγει.τι να κανω βρε κοριτσια για να υποχωρησει?αμα δω οτι χειροτερευει θα παρω το γιατρο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα θα κανεις βλεπεις και τη κυριακη τι θα σου πει,που ξερεις μπορει να ειναι τα πραγματα πολυ καλυτερα!!!κοριτσια θα κανω μια ερωτησουλα :oops: εχετε βγαλει αιμοροιδες??? :oops::oops::oops: εγω εχω βγαλει μια μεγαλη και με ενοχλει ελαφρως χωρις ομως να αιμοραγει.τι να κανω βρε κοριτσια για να υποχωρησει?αμα δω οτι χειροτερευει θα παρω το γιατρο μου.

MPEMPAKO85 εχω κι εγω μια αιμοροιδα εδω και καιρο,δεν εχει αιμοραγησει μεχρι στιγμης,αλλα με ενοχλει καθε φορα που σκουπιζομαι (συγνωμη κιολας!!!),δεν παιρνω καποιο φαρμακο,αλλα το χαρτι το βρεχω λιγο με νερο και μετα το χρησιμοποιω και ανακουφιζει λιγο την φαγουρα..μετα βεβαια πλενομαι και να ξερεις θελει κρυο νερο...αν σε ενοχλει αρκετα,μπορεις να βαζεις ενα παγακι..ανακουφιζει λενε..υπομονη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Τι κάνετε?Εγω σήμερα έριξα το περπάτημα της ζωής μου...έβγαλε επιτελους ήλιο μετά από τόσες μέρες βροχής και μούχλας και είπα να βολτάρω - τέλεια ήταν.Αν καθόμουν και για κανά καφεδάκι θα ήταν ακόμα καλύτερα. Το απόγευμα θα πάω στον γιατρό να δούμε τον μικρό. Σας στέλνει τα φιλιά του τώρα (κλωτσάει).Εγώ αν και έχω απο την στιγμή που γεννήθηκα πρόβλημα με την δυσκοιλιότητα, δόξα ο θεός στην εγκυμοσύνη δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα και το κυριότερο δεν έβγαλα αιμοροιδες, μέχρι τώρα τουλάχιστον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας αγαπες...πως εισται???πριν λιγο γυρισα απο τον γιατρο...οχι δεν γενναω ακομα και δεν νομιζω και να το κανω μεσα στις επομενες 10 μερες..τουλαχιστον ετσι ειπε και ο γιατρος...ο μπεμπης δεν εχει ακομα μπει στην λεκανη ειναι ψηλα...τα πονακια ειναι προπαρασκευαστηκα αλλα χωρις ανυσηχια κατεβαινει χαμηλα μονο οταν ειμαι ορθια με εξετασε και με δαχτυλο και ειδε πως οταν σπρωχνει το κεφαλι εκεινο τσουπ ανεβαινει και πιο πανω...οποτε μαλλον ειπε θα της φαω και τις επομενες 10 μερες οπου θα με ξαναδει...θα παω και για καρδιοτοκογραφημα το επομενο σ/κ και την δευτερα μετα ξανα υπερηχο...το καλο σας το ειπα????? 3250 το βλασταρι μου... :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P και κοριτσια ειναι κουκλος...χριστε μου φτου φτου καθε φορα ειναι ακομα και πιο ομορφο...(λογικα αυτο το λετε και εσεις καθε φορα εεε???)

ευη καλυτερα δεν ειναι να πας με καισαρικη απο την αρχη να εισαι συγουρη???μην τρεχεις τελευταια στιγμη...ποσο φοβαμαι αυτο με το λουροδεσιμο δεν λεγεται...τρεμει η καρδια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι τέλεια! όλα καλά με τον μπεμπάκο σου ε; Μπράβο! μακάρι να έχουμε όλες την τύχη σου μέχρι τέλους. 3.250 ε; Καλύτερα δεν γίνεται και έχει και μέρες ακόμα. Φτου,φτου να μην σε ματιάσουμε κοπέλα μου.

Ευάκι την Τρίτη που θα πας στον γιατρό πιστεύω ότι θα καταλήξετε τι πρέπει να κάνετε με την γέννα. Ότι είναι το καλύτερο και για σένα και για το μωρό εννοείται.

Εγώ κορίτσια το έχω ρίξει στις δουλειές αλλά χαλαρά. Είχε βγάλει ήλιο σήμερα και είπα να τελειώσω με τα πληντήρια. Να δώ πως θα τα σιδερώσω όμως μετά που μαζεύονται πολλά.

Α! Δεν σας το πα! Παραλάβαμε τα επιπλάκια εχτές και φτιάξαμε το δωμάτιο της μπουμπούς μας. Να σας το βάλω φωτογραφία να το δείτε;

Ευγενία περιμένουμε να μας πεις νέα και απ' τον δικό σου τον μπέμπαρο αργότερα ε;

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααααααααααααααααααααααααα γειααααα σαας!

μες την καλη χαρα ειμαι σημερα γιατι πηγα στον γιατρο..

η κουκλαρα μου ειναι μια χαρα ειναι 1404 ολοκληρα γραμμαρια :D:D:D

αχ μαρακι οπως τα λες ειναι.. ολο και πιο ομορφη την βλεπωωω..

:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαταλία μια χαρά και η δικιά σου η μπέμπα ε; Μπράβο! φτου,φτου όλα καλά!

Ρε κορίτσια μήπως έχω πρόβλημα; εγώ κάθε φορά που μου δείχνει η γιατρός στο μόνιτορ την μπέμπα μου και μου εξηγεί να το πόδι της, να η μύτη της κ.α δεν ξεχωρίζω τίποτα! ο άντρας μου ξεχωρίζει περισσότερα.

Κι δεν φαντάζεστε πόσο περίεργη είμαι να δω πως είναι! Συνέχεια αυτό σκέφτομαι! Κάνω υπομονή όμως. το πολύ σε ένα μήνα θα την κρατάω στην αγκαλιά μου...Απίστευτο μου ακούγεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mia xara ola ta mpempakia vlepw, megalonoun kai afratevoun....

Natasa enoite pos theloume foto apo to dwmatio sas teliomeno..

Emeis pantos den exoume kataferei na doume to prosopaki tou akomi kai na to efxaristithw, sthn arxh eixa ton plakounta mprosta twra exei megalosei polu kai to mono pou kataferame na doume me sigouria thn perazmenh fora htan to mali pou kimatize mesa sto amniako ugro :D:D

Kai egw eplena rouxalakia sentonakia, genika 2 tiggarizmena plintiria me ta pragmata tou mwrou kai avrio erxete kai to 3o, telika exw mazepsei para pola rouxalakia, mou estile h mama mou agorasa kai egw kai twra mporei na exw kai 20 olosoma formakia isos kai perisotera, 20 kormakia kontomanika kamia 10ria makrimanika, pantelonakia kamia 10ria, skoufakia, saliares na dw pote tha ta foresw ola sto mwro :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia sas exasa!!!diabazw omws ta nea sas kai xairome pou oles eiste kala kai siga siga plisiazei o kairos gia kathe kopela...egw kanw pareitsa me thn mamy mou kai etsi twra den exw xrono na poli mpenw....giati meta mazebonte kai ta paidia na ta taiso na ta diabaso kai epeita pefto teza,kourazome poli plewn .....tha ta poume pali filakia!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...