Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο Νο5


Recommended Posts

Καλημερα.Γεια σου Μαρακι μου,,πως εισαι?Τα αγορακια σου???

Ασε μη μιλας καθολου για πεινες.Μου εχει ανοιξει πολυ η ορεξη τωρα τελευταια και προσπαθω να κρατηθω...Εχω παρει 9 κιλα μεχρι τωρα.Παλι για 15αρα με κοβω :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια...εδω ειμαι ακομα...που σημαινει πως δεν γεννησα ακομα..

μαριω γιατρο εχω παλι την παρασκευη και νομιζω πως θα εχω και πιο καθαρη εικονα του τι εχω να περιμενω...φυσικα και εννοειται πως δεν ειμαι ετοιμη αλλα δεν μπορω να κανω και πισω εδω που φτασαμε...

κοριτσια τι ειναι αυτο το πργμα?πιο πολυ μας πανε τα γραφειοκρατικα πσρα η σξια του σπιτιου...δηκηγοροι συμβολαιογραφοι χαρτοσημα σκατοσημα ελεος...φανταζομαι τι θα γινοταν αν επρεπε να βγαλουμε και τις αδειες...ευτυχως ομως τελειωνει και αυτο και σε λιγες μερες θα ειμαι στο σπιτακι μου...

μα τα αλλα κοριτσια μας που ειναι?καταιφακι ινα δημητρουλα???που ειστε χαθηκατε....μωρε μπας και γεννησατε ... :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!πηγα χθες να παρω μια εξεταση απο το ικα για το τοξοπλασμα και μου εδωσε ο γιατρος και μια εξεταση για το ζαχαρο που ειχε καθυστερισει να βγει...τελικα εχω λιγο τσιμπιμενο ζαχαρο....οποτε κομμενα γλυκα ζυμαρικα ψωμια και πατατες...το θετικο ειμαι οτι δεν θα παρω ετσι ακομα πολλα κιλα γιατι αυτα ετρωγα κυριως!σημερα εχω να παω στο κεντρο φαναιρετη να δωσω ιστορικο και γενικα να δω πως θα την παλεψω με την αποσταση..θα παω με το αυτοκινητο μεχρι το μετρο και μετα μετρο και τραμ :shock::shock::shock: (ο αντρας μου δυστυχως δουλευει :( )

ευγενια πολυ ωραιο το δωματιακι σας!!

ναταλια να σου ζησουν τα ζουζουνια σου!!!!

evi περαστικα στη μικρουλα σου.

παω να ετοιμαστω να για το κεντρο φαναιρετη γιατι εχω ολοκληρο ταξιδι!!!για να δουμε αν θα τα καταφερω να τερματισω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακιαααααααα μου!

ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σας! :D

δεν μπηκα χθες γιατι επρεπε να φερω το σπιτι στα ισια του μετα τον χαμο απο το παρτυ! :?

ευτυχως τα καταφερααα!

στο παρτυ περασαμεε πολυ πολυ ωραια! τα παιδακια φανηκε να το ευχαριστηθηκαν επαιζαν για αρκετη ωρα.. οι μεγαλοι ειμασταν ποτε στο σαλονι ποτε μεσα να "επιβλεπουμε" χεχε

καποια στιγμη ενα παιδακι ειχε την απιθανη ιδεα να φερουν οοοοολα τα παιχνιαδια στο σαλονι :? ρνα σοκ το επαθα! αλλα ενταξει δεν πειραζει φτανει που περασανε καλα! ε και σημερα απο οτι καταλαβατε ειχαμε συμμαζεμα!

ειχαμεε και ενα πολυ ευχαριστω νεο χθες μια πολυ καλη μου φιλη προσπαθουσε καιρο να μεινει εγκυος και χθες μας ανακοινωσε την εγκυμοσυνη της! :)

αυταααα τα νεακια μου απο το παρτυ!

εγω τα φτυσα λιγο γιατι κουραστηκα αλλα ενταξει την παλευω ακομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλάκι με μέτρο οι δουλειές. Εγώ σήμερα δεν είδα δυνάμεις για τπτ. Λιγο στο σούπερ μάρκετ πήγα που είναι ακριβώς απέναντι από το σπίτι μου και γύρισα πτώμα. Δεν την παλεύω..έχει αρχίσει να με πονάει πάλι η μέση μου :cry::cry:

Κλείσαμε ραντεβού την Παρασκευή με τον γιατρό και ελπίζω αυτή την φορά να τον χαζέψω λίγο - θέλω να δω την φατσούλα του!!! Αγχος δεν έχω γιατί τα σημάδια του είναι συνεχόμενα και αυτό με ηρεμεί - ειδικά τώρα που κάθομαι σπίτι και είμαι ήρεμη ο μπέμπης κάνει συνέχεια πάρτυ.

Κατερινάκι ελπίζω το ταξίδι σου να είναι εύκολο!!

Μαράκι κρητικοπούλα πλησιάζουν οι μέρες....τέλεια θα πάνε όλα..και μετά μια μια ακολουθούμε και εμείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια! Σήμερα νιώθω ότι δεν την παλεύω! Μου φαίνεται ότι βάρυνα απότομα. Το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλά. Είχα κάτι πονάκια, σαν περιόδου μου θυμίζαν, στην κοιλιά και στην μέση. Πήγαμε για καφέ και για ψώνια στο σούπερ μαρκετ με τον άντρα μου κουράστηκα αμέσως, γυρίσαμε και έβαλε εκείνος το φαγητό και εγώ ξάπλωσα ώσπου να γίνει. Αχ! Δεν είμαι για πολλά πολλά πλέον μου φαίνεται. Εκτός κι αν έτυχε και είμαι με τις μέρες μου.

Κατερινάκι υπομονή με την διατροφή. Για λίγο καιρό θα είναι άλλοστε πλέον έτσι δεν είναι;

Τι άλλα ρε κορίτσια; που είστε για μαζευτήτε να μας πείτε τα νεάκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μολις τελειωσα λιγες δουλιτσες που εκανα και ειμαι πτωμα αλλα δεν μπορουσα να μην τις κανω θα βρωμιζαμε εδω μεσα :D

Τωρα καθομαι στο καναπεδακι μου να ξεκουραστω λιγο ...ευτυχως παιζει μονος του ο μικρος και με εχει αφησει λιγο ησυχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπήκα κι εγώ μια μέρα νωρίς ,αλλά δεν είστε μέσα .... έχω αύριο ραντεβού στο γιατρό να δω τον μπέμπη μου,πόσο να έφτασε άραγε????

σήμερα κορίτσια ψιλομπερδεύτηκα,ρωτούσα τί να κάνω σχετικά με τα σκεπάσματα,τί να πάρω...υπνόσακο ή κουβέρτα.άλλοι λέγανε υπνόσακο άλλοι κουβέρτα..εσείς τί θα πάρετε ή τί πήρατε? μάλλον νομίζω κουβέρτα θα πάρω,όχι μόνο μία ...και πρώτη φορά το άκουσα πως πρέπει την κουβερτα να την συνοδευουμε με σεντονι από μέσα,έτσι μας ειπε η μαια στα μαθηματα που κανουμε

Ναταλι να χαιρεσαι τα παιδακια σου.και το καθαρισμα με το μαλακό,σιγα σιγα τις δουλιτσες!

σήμερα αγόρασα ένα τζινακι εγκυμοσυνης σουπερ!και εχω ξεσηκωσει τα μπουφαν του αντρα μου γιατι τα δικα μου δεν μου χωρανε πλεον με την κοιλιτσα :P και ο άντρας μου λεει συνεχεια ...δεν θα τα παμε καλα με τον μικροοοο,μου πήρε τα ρουχα,μου πηρε το δωματιο που ειχε για βιβλιοθηκη,μου πηρε την μαμα ;) πολυ γέλιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα!!!!που ειστε καλε?

μαιρουλα περιμενουμε να μας πεις νεακια για τον μπεμπη σου!

Λοιπον εγω στον πρωτο μου δεν του εβαλα καθολου υπνοσακο γιατι δεν αντεχε τιποτα πανω του ...να φανταστεις και τα κουβερτακια τα εβγαζε....ακομα και τωρα το ιδιο κανει...ολο ξεσκεπαστος ειναι...Τωρα στο 2ο μωρο θα δοκιμασω και τα 2 ...ελπιζω να του αρεσει κατι αυτουνου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκιτσες!χθες απ'οτι ειδα ησασταν ολες κομματια...μαλλον το ειχε η μερα γιατι κι εγω ετσι ενιωθα!σημερα τα ιδια ειμαι και εχω και σιδερωμα :twisted: τι ειναι αυτο το κακο με το καιρο και δε μπορω να βαλω πλυντηριο τοσες μερες?? merula αυτο που ειπες για τη κουβερτουλα οτι πρεπει να συνοδευεται απο σεντονακι δεν το ηξερα..εγω του εχω παρει κουβερτουλες απο τα jumbo που ειναι 100%βαμβακερες και εχουν απιστευτα μαλακη υφη.θα του παρω και κανεναν υπνοσακο να δοκιμασω.αυτο που εχω ακουσει παντως εγω για τις κουβερτουλες ειναι οτι πρεπει να χρησιμοποιουμε κλιψακια κουβερτας για τον κινδυνο του πνιγμου.αναστασια μου φυσιολογικα πρεπει να ειναι αυτα τα πονακια προετοιμαζεται η μητρα σου για το μεγαλο γεγονος!αν ειναι ομως εντονα να παρεις το γιατρο σου..εμενα μου εχει πει οταν εχω τετοια πονακια να τον παιρνω αμεσως.τη διατροφη θα την κρατησω μεχρι τη γεννηση του μπεμπη σιγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τυχερουλα μαλλον την αλλη βδομαδα ξεκιιναμε το group εδωσες ιστορικο??ενινα εσυ θα ερθεις?αντε μαζευτητε να παμε ολες μαζι!οσες ενδιαφερεστε γραφτητε γρηγορα γιατι την αλλη βδομαδα ξεκιναμε!η h crazy εχει χαθει η απλα εγω δεν εχω δει τελευταια νεακια της??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Εγώ σήμερα είμαι αρκετά καλά - έβαλα και σίδερο και τώρα χαλαρώνω.

merula εγώ έχω ακούσει οτι καλύτερα να χρησιμοποιείς κουβέρτα - εμένα μου πήρε η πεθερά μου υπνόσακο τον οποιο θα του τον φοράω όταν βγαίνουμε βόλτα έξω. Θα μας πουν οι παιδιατροι τι πρέπει να κάνουμε.

η crazy εχει χαθεί εντελώς ..και το καταιφακι...ελπίζω να είναι καλά τα κορίτσια και τα μωράκια τους. Μακάρι να μάθουμε σύντομα νέα τους.

Μαράκι από Καναδά, τι κάνεις? Όλα καλά με τον μπέμπη σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα! σε γενικές γραμμές όλες μια χαρά είστε έτσι; :D ! κι εμένα οι δυνάμεις μου έχουν αρχίσει να με εγκαταλείπουν, αλλά θέλω να πιστεύω ότι είναι εξαιτίας της δουλειάς και όταν σταματήσω θα είμαι πιό δυναμική.. δυστυχώς είναι δύσκολη εβδομάδα με πολλές ώρες στο γραφείο.

Κατερινάκι υπομονή με τη διατροφή, ευτυχώς λίγος καιρός έμεινε ακόμα! με την τόση δουλειά εγώ δεν έχω πάρει ακόμα στη Φαιναρέτη... με βλέπω στο τέλος να μην κάνω καθόλου μαθήματα και πουθενά! αλλά έχω τόσα πολλά στο κεφάλι μου όλη μέρα στο γραφείο που πραγματικά κατεβάζω ρολά όταν γυρίζω σπίτι το βράδυ, δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτα!

Merula εγώ κουβερτούλα θα πάρω! θα είναι πολύ μικρά για υπνόσακο και άλλωστε πόσο θα βγούμε έξω τον πρώτο καιρό χειμωνιάτικα; άχρηστος θα πάει! για του χρόνου όμως θα της πάρω σίγουρα και υπνόσακο.

Μαράκι Κρητικό θα περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου την Παρασκευή! οι υπόλοιπες όντως, λες να γέννησαν;;; μαύρη πέτρα έριξαν! ελπίζω να είναι όλες καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενινα μου εχεις δικιο με τοση δουλεια..κι εγω στη θεση σου μαλλον δεν θα ειχα το κουραγιο να κανω και μαθηματα...τωρα ομως που δεν δουλευω ευκαιρια ειναι.κοριτσια μηπως ξερει καμια αν το ζαχαρο στην εγκυμοσυνη μπορει να κανει κακο στο εμβρυο?εχω φοβηθει λιγο γιατι αργησα λιγο να το καταλαβω και φοβαμαι μηπως τοσο καιρο που ετρωγα γλυκο καθε μερα εκανα κακο στο μωρακι μου αν ξερει καποια ας μου απαντησει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπήκα κι εγώ μια μέρα νωρίς ,αλλά δεν είστε μέσα .... έχω αύριο ραντεβού στο γιατρό να δω τον μπέμπη μου,πόσο να έφτασε άραγε????

σήμερα κορίτσια ψιλομπερδεύτηκα,ρωτούσα τί να κάνω σχετικά με τα σκεπάσματα,τί να πάρω...υπνόσακο ή κουβέρτα.άλλοι λέγανε υπνόσακο άλλοι κουβέρτα..εσείς τί θα πάρετε ή τί πήρατε? μάλλον νομίζω κουβέρτα θα πάρω,όχι μόνο μία ...και πρώτη φορά το άκουσα πως πρέπει την κουβερτα να την συνοδευουμε με σεντονι από μέσα,έτσι μας ειπε η μαια στα μαθηματα που κανουμε

Ναταλι να χαιρεσαι τα παιδακια σου.και το καθαρισμα με το μαλακό,σιγα σιγα τις δουλιτσες!

σήμερα αγόρασα ένα τζινακι εγκυμοσυνης σουπερ!και εχω ξεσηκωσει τα μπουφαν του αντρα μου γιατι τα δικα μου δεν μου χωρανε πλεον με την κοιλιτσα :P και ο άντρας μου λεει συνεχεια ...δεν θα τα παμε καλα με τον μικροοοο,μου πήρε τα ρουχα,μου πηρε το δωματιο που ειχε για βιβλιοθηκη,μου πηρε την μαμα ;) πολυ γέλιο

μαιρουλα πηγες στο γιατρο?ποσο πηγε ο αφρατουλης.....

κ εγω τον δικο μου τον σκεπαζα με κουβερτα κ απο μεσα πανιτσα βαμβακερη....στην αρχη βαζεις πανα μου ειχε πει ο παιδιατρος γιατι κραταει την θερμοκρασια καλυτερα απο το σεντονακι μετα τους 3 μηνες(χρησιμοποιησα εγω τουλαχιστο) σεντονι...ασε που σκετη κουβερτα δεν ειναι σωστο μιας που τα συστατικα τους προκαλλουν ευαισθησιες στο δερμα....κ ο υπνοσακος βολευει μεχρι 3 μηνων μετα γυρναει το μωρο κ μπερδευεται πολυ...για εξω ειναι πολυ καλος....

περιμενω νεακια σου κ περιμενω την παρασκευη.....φιλακια στον φρατζολακο σου.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενινα μου εχεις δικιο με τοση δουλεια..κι εγω στη θεση σου μαλλον δεν θα ειχα το κουραγιο να κανω και μαθηματα...τωρα ομως που δεν δουλευω ευκαιρια ειναι.κοριτσια μηπως ξερει καμια αν το ζαχαρο στην εγκυμοσυνη μπορει να κανει κακο στο εμβρυο?εχω φοβηθει λιγο γιατι αργησα λιγο να το καταλαβω και φοβαμαι μηπως τοσο καιρο που ετρωγα γλυκο καθε μερα εκανα κακο στο μωρακι μου αν ξερει καποια ας μου απαντησει..

Κατερινάκι δεν είναι ότι δεν έχω το κουράγιο, ίσα ίσα που θα ήθελα πάρα πολύ να τα κάνω για να είμαι λίγο προετοιμασμένη, μιας και μετά δεν θα έχω καθόλου βοήθεια και θα πρέπει να μπω κατευθείαν στα βαθιά... Το θέμα είναι ότι φεύγω το πρωί και γυρίζω σπίτι μου γύρω στις 9 το βράδυ, έχω τους πόνους στη μέση, όλη μέρα ασχολούμαι με νούμερα και προϋπολογισμούς και όταν φεύγω έχω ένα κεφάλι καζάνι! που μυαλό να θυμηθώ τη Φαιναρέτη... το Σ/Κ πάλι δεν ξέρω τι να πρωτοκάνω, κι έτσι το έχω αμελήσει εντελώς! Θα ήταν τέλεια πάντως να πηγαίναμε όλες μαζί! Οσο για το ζάχαρο, αυτό που μου έχουν πει είναι ότι επηρεάζει και το έμβρυο και πρέπει να ρυθμιστεί, αλλά αυτό φαίνεται στην καμπύλη ζαχάρου και όχι στις δικές σου μετρήσεις κάθε μήνα... δηλαδή από την καμπύλη κρίνει ο γιατρός αν πρέπει να ξεκινήσεις διατροφή για να μην επηρεαστεί το μωρό. Τώρα σε σένα είναι περίεργο, είχες καλή καμπύλη από ότι θυμάμαι αλλά τώρα ξαφνικά ζάχαρο στις μετρήσεις σου... το ανάποδο μπορεί να συμβεί, αλλά αυτό δεν το έχω ξανακούσει... Αν θέλεις πάντως, για να είσαι σίγουρη, έχω πολύ καλή ενδοκρινολόγο που μου τη σύστησαν κι εμένα για το θέμα του θυρεοειδή που προέκυψε στην εγκυμοσύνη... αν σε ενδιαφέρει πες μου να σου στείλω πμ. Γνωμη μου είναι πάντως να το κοιτάξεις, έστω και αν δεν είναι τίποτα τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.Εγραψα πριν λίγο και χάθηκαν γμτ. Anyway!

Ελενάκι δεν έχεις σταματήσει ακόμα την δουλειά; πότε είναι να σταματήσεις; Αντε κορίτσι μου να ξεκουραστείς λιγάκι και να χαρείς λίγο καιρό πριν βαρύνεις γιατί βγαίνοντας απ' τον 8ο και μπαίνοντας στον 9ο ο οργανισμός μας δεν έχει τα ίδια κουράγια ακόμα και τίποτα να μην κάνουμε νιώθουμε κουρασμένες. Έτσι νιώθω τουλάχιστον εγώ τώρα. Σιδέρωσα λίγο σήμερα και μάλιστα καθιστή και έβαλα και το φαϊ και νιώθω λες και έσκαβα.

Κατερινάκι όταν είχα κι εγώ λίγο τσιμπημένη την τιμή του ζακχαρου πριν ενα μήνα και κάτι και είχα ρωτήσει την γιατρό μου αν το μωρό παθαίνει κάτι μου είπε πως μόνο αν συνεχίζα και έτρωγα συνέχεια γλυκά ίσως και πάλι ίσως όχι σίγουρα γίνεται υπέρβαρο το μωρό και μπορεί να δισφορύσει. Αλλά δεν την είδα και να είναι και ακάθεκτη. Προληπτικά και για να προσέχω γενικά μου τα έκανε λίγο πιο σοβαρά τα πράγματα. Μην φοβάσαι λοιπόν, πρόσεχε βέβαια την διατροφή σου αλλά μην βάζεις τίποτα κακό στο νού σου μια χαρά θα είναι το μωράκι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

enina μου δε νομιζω να υπαρξει προβλημα να ξεκινησεις λιγο πιο μετα που θα εισαι πιο χαλαρη.η καμπυλη μου ηταν οντως σχετικα καλη...ομως υπαρχει καποιο προβλημα με το χρονο καψης τη πρωτη και τη δευτερη ωρα...οπως μου το εξηγησε απλα ο γιατρος δεν εχω ακριβως ζαχαρο αλλα μεγαλη προδιαθεση να κανω..ειμαι δηλαδη στα ορια γι'αυτο και μου εδωσε αυστηρη διατροφη.αναστασια αστα κι εγω εχω απιστευτω πονο στα πλευρα μου απο χθες δε μπορω να σταθω για ωρα ορθια..παρηγορητικα αυτα που λες για το ζαχαρο..ελπιζω να μην αργησα να το καταλαβω και εβλαψα το μπεμπη μου.εσυ κανεις διτροφη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsares mou....

Shmera piga sto Papanikolaou gia enimerosh sxetika me ta vlastokitara..Ena tha sas pw :!::!:

MHN KANETE THN M@@@@KIA KAI TA DOSETW SE IDIOTIKH TRAPEZA....

Tha sas pw mono oti an xriastei metamosxefsh to paidi sas tha prepei na ginei apoklistika se dimosio nosokomio to opio den dexete vlastokitara apo idiotikes trapezes, mono apo thn dimosia Ellhnikh kai pagkosmia trapeza....

Den empistevonte ton tropo filakshs kai epeksergasias ton idiotikon trapezon giati einai mpate skuloi aleste apo oti exw katalavei sta idiotika kai to mono pou tous niazei einai na pernoun ta lefta mas.....

Ta panta einai dwrean sthn dimosia trapeza kai oloi antimetopizonte to idio asxeta me to pios exei dosei vlastokitara h oxi, o giatros pou mas milise htan ekseretikos para para polu kalos sthn enimerosh kai sas sistinw anepifilakta oses eiste apo voria Ellada na episkeftite to Papanikolaou kathe Tetarth sths 12 exoun enimerosh...

Na kserete pos otan ena atomo pasxei apo lefxemia den xrisimopioun POTE ta dika tou vlastokitara giati einai idi arosta kai para polu spania einai 2 aderfakia 100% simvata oste na xrisimopihthoun apo alo aderfaki...Me tous gonois den mporei pote na einai simvata giati to paidi pernei ta misa xaraktiristika ths taftotitas tou vlastokitarou apo ton ena gonio kai ta misa apo ton alon...

Psakste mipos exei kai sthn Athina kapia mera pou enimeronoun tous melontikous dotes gia to pos litourgei to olo sistima kai pistepste me tha figete me alo mati apo ekei SIGOUROI pleon pos den sterite tpt apo to paidi sas an den ta xrisoplirosete se mia idiotikh trapeza, kalitera na ta ksodepsete se agores gia to paidi sas avrio methavrio para na ta dosete s'aftous tous apateones pou paizoun me thn evesthisia ton gonion pou exoun gia ta paidia tous....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sas vazw kai auto gia na diavasete analitika mones sas, an den thelete na petaksete ta lefta sas diavaste to filadio pou exei gia ta vlastokitara tou omfaloplakountiakou aimatos ....

http://www.eae.gr/new/isagogika.asp

http://www.eae.gr/new/-%20ΜΑΚ.PDF

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε???

α ρε ευακι αστερι εισαι...εγω ετσι κι αλλιως ειχα σκοπο να τα δωρισω αλλα ειχα και καποιους ενδοιασμους βρε μπας και κανω μαλακια αλλα μετα απο την δικια σου εμπειρια λεω να πειστω πως καλα κανω...

κοριτσια να σας πω κατι???βαριεμαι...αυτη η αναμονη με σκοτωνει δεν ξερω τι να κανω δεν μπορω να κανω και πολλα μια και η μετακομοιση αναβαλεται για το τελος της επομενης εβδομαδας..θα τον σκοτωσω τον επιπλοποιο με τα κρεμμυδακια θα τον κανω...απο αυριο σε αυριο τελειωνει και αυτος..

σας αφηνω...παω να πνιξω την βαρεμαρα μου στα μυστικα της εδεμ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυάκι πολύ χρήσιμη η ενημέρωσή σου. Να σαι καλά! Κι εγώ για δημόσια τράπεζα σκεφτόμουν να τα δωρίσω πλέον είμαι σίγουρη ότι αυτό θα κάνω.

Κατερινάκι εγώ έκανα για 15 μέρες αυστηρήγ διατροφή και επανελαβα την καμπύλη. Ήταν μια χαρά. Από τότε απλά έχω ελλατώσει κατα πολύ τα γλυκά όχι ότι δεν τρώω καθόλου όμως.

ΚρητικοΜαράκι εγώ να δεις βαρεμάρα! Δεν μπορώ να κάνω κι εγώ πολλές δουλειές, έχω και τον άντρα μου που δεν μ' αφήνει να οδηγάω πλέον και δεν ξέρω τι να κάνω. Κάνω καμια δουλειά, κάθομαι ξανα σηκώνομαι.

Εσύ έχεις και την μετακόμιση ε; Κοίτα μην σηκώσεις εσύ τίποτα βαρύ. Τι κι αν έχεις μπει στο μήνα σου, να προσέχεις ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Krhthkomaraki na se rotisw mipos kai ksereis esu???

Apo oti exw katalavei exoume to idio tamio kai se exei asfalizmenh o antras sou sto TEBE opos kai emena?

Emeis dikeoumaste tpt Euro apo to tamio mas h den pernoume tpt???

Thn proigoumenh fora pirame 700 euro alla tote htan akomi TSA gia emas kai simperilamvanotan sto IKA, ta lefta fisika ta dikeoutan o antras mou san epidoma toketou..

Shmera pire poses fores sto TEBE gia na mathei o antras mou alla den to sikone kaneis :-w:-w

Tous efage h doulia kai den prolavenan na sikonoun ta thlefona :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

γνωριζει καμια κανενα νεο απο την mariakap εχω μερες να μαθω νεα της και της ειχα στειλει πμ αλλα δεν μου απαντησε αν ξερει καμια ας μου πει θα ξαναμπω να δω ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες!!

Σήμερα είναι η τελευταία μέρα μου στη δουλεια και είμαι πολύ πολύ τυχερούλα τελικά!!!!!!

άντε να ασχολήθώ και λίγο με την προετοιμασία της μικρής γιατι δεν εχω παρει τιποτα ακομα!!!!!

κατερινάκι μου γλυκό πήγα και γράφτηκα και εγω την πεμπτη το απόγευμα μου είπαν ότι θα με παρουν τηλεφωνο για το ποτε θα ξεκινήσουμε μάλλον την αλλη εβδομάδα ελπίζω να είμαστε μαζί !

να σε ρωτήσω κάτι θα πάρεις και τον αντρα σου κοντά? εγώ δεν ξέρω ακόμα θα δω εαν φερνουν και οι αλλες τους δικους τους θα του πω να ερθει για να μην ειμαι και μονη μου τελείως.

ενινα μου κουραγιο κανε λιγη υπομονη !ποτε με το καλο σταματας?

θα τα πουμε το απογευμα κοριτσια φιλια σε ολες ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...