Μετάβαση σε περιεχόμενο

Από ουρολοίμωξη σε κολπίτιδα;


Recommended Posts

Γειά σας,θα ηθελα αν ξέρει κάποια να μου πει αν μπορει η ουρολοίμωξη να προκαλέσει κολπίτιδα καθως κάτι τέτοιο πιστευω ότι μου έχει συμβεί αν κ προσέχω πάρα πολύ σε θέματα υγιεινης. Επαθα ουρολοίμωξη και παράλληλα εχω φαγούρα στον κόλπο. Θα παίρνω και αντιβίωση και κρεμα στα κα΄λά καθούμενα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TIROGARIDAKI Η ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΙΣΧΥΡΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ!ΝΑ ΤΡΩΣ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΑΡΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΙΣΣΟΡΟΠΟΥΝ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΗ ΚΟΛΠΙΤΙΔΩΝ Κ.Α . ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TIROGARIDAKI Η ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΙΣΧΥΡΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ!ΝΑ ΤΡΩΣ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΑΡΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΙΣΣΟΡΟΠΟΥΝ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΗ ΚΟΛΠΙΤΙΔΩΝ Κ.Α . ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tirogaridaki πριν απο εναμηνα βρεθηκε οτι επαθα ουρουλοιμωξη(μικρου βαθμου)πηρα αντιβιωση και μολις περασε η ουρολοιμωξη ξεκινησε η φαγουρα χαμηλα,επαθα κολπιτιδα.Τωρα ειμαι με κολπικες κρεμες και ακομη δεν εχει περασει εντελως.Οσα φαρμακα δεν πηρα στην ζωη μου τα πηρα τωρα στην εγκυμοσυνη μου:blink:

Παντως αυτα που σου εγραψε η Μαγδα βοηθανε για την αποφυγη κολπιτιδας απο οτι ακουσα εκ των υστερων....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tirogaridaki πριν απο εναμηνα βρεθηκε οτι επαθα ουρουλοιμωξη(μικρου βαθμου)πηρα αντιβιωση και μολις περασε η ουρολοιμωξη ξεκινησε η φαγουρα χαμηλα,επαθα κολπιτιδα.Τωρα ειμαι με κολπικες κρεμες και ακομη δεν εχει περασει εντελως.Οσα φαρμακα δεν πηρα στην ζωη μου τα πηρα τωρα στην εγκυμοσυνη μου:blink:

Παντως αυτα που σου εγραψε η Μαγδα βοηθανε για την αποφυγη κολπιτιδας απο οτι ακουσα εκ των υστερων....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...