Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΙΑΣΩ ΤΙ ΛΕΕΙ??ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΜΟΥΛΕΣ??


jule

Recommended Posts

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ(ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ).ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΤΙΜΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΚΥΜΑΙΝΟΝΤΑΙ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΛ!!!ΦΙΛΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ.ΕΚΑΝΑ ΤΡΕΙΣ ΤΟΚΕΤΟΥΣ ΣΤΟ ΙΑΣΩ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΖΙΩΓΑ!!ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΥΨΗΛΗ ΑΜΟΙΒΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΙΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΞΑΚΛΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ,ΕΠΙΣΚΛΗΡΗΔΙΟ(ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΖΙΩΓΑΣ) ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ=4,500,5000ΕΥΡΩ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΕΣ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα και ευχομαι με το καλο

και γω στο ιασω θα γεννησω και παλι πρι 2 χρονια για 4κλινο με καισαρικη και επισκλ ειχα δωσει μεζι με αμοιβη γιατρου μαια και τα σχετικα φαρμακα και εξετασεις 7200 γιατι ο γιατρος μου παιρνει οτι και το δωματιο

τωρα αυτο που μπορω να σου ειναι οτι 6κλινα και 4κλινα δεν υπαρχουν το φθηνοτερο δωματιο ειναι το 3κλινο και μαζι με ναρκωση και εξετασεις μανας και μωρου παει στα 2100 για την καισαρικη και λιγο λιγοτερο για τον φυσιολογικο TOKETOI

ΘΕΣΕΙΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ 4 ημερών

Βασική Τιμή Συνολική Τιμή € Με έξοδα νεογνού 1.700 € Με γενική ή επισκληρίδιο αναλγησία 2.000 €

3κλινο 1550 2.000

2κλινο 3.600 Περιλαμβάνονται : νοσήλια, έξοδα χειρουργείου, έξοδα νάρκωσης (γενικής ή επισκληρίδιος), όλες οι βασικές εξετάσεις μητέρας και νεογνού και τα απαραίτητα για τον τοκετό φάρμακα και υγειονομικό υλικό.

Δεν συμπεριλαμβάνονται : Αμοιβή ιατρού και τυχόν πρόσθετες χρεώσεις

2κλινο Superior 4.200

1κλινο 5.800

ΛΟΥΞ 7.100

ΣΟΥΙΤΑ 12.800

ΘΕΣΕΙΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΟΜΗ 4 ημερών

Βασική Τιμή Συνολική Τιμή € Με έξοδα νεογνού 1.800 € Με γενική ή επισκληρίδιο αναλγησία 2.150 €

3κλινο 1650 2.150

2κλινο 3.900 Περιλαμβάνονται : νοσήλια, έξοδα χειρουργείου, έξοδα νάρκωσης (γενικής ή επισκληρίδιος), όλες οι βασικές εξετάσεις μητέρας και νεογνού και τα απαραίτητα για τον τοκετό φάρμακα και υγειονομικό υλικό.

Δεν συμπεριλαμβάνονται : Αμοιβή ιατρού και τυχόν πρόσθετες χρεώσεις.

2κλινο Superior 4.500

1κλινο 6.300

ΛΟΥΞ 7.800

ΣΟΥΙΤΑ 13.300

1. Οι νοσηλευόμενοι ασθενείς θα πρέπει, την ημέρα του εξιτηρίου, να ελευθερώνουν το δωμάτιο το αργότερο μέχρι τις 12:00. Σε διαφορετική περίπτωση οι ασθενείς θα επιβαρύνονται με το 50% του ημερήσιου νοσηλίου.

2.Οι ώρες επικεπτηρίου για τους νοσηλευτικούς ορόφους είναι: 10:00 π. μ.-13:00 μ. μ. και 18:00 μ. μ.-21:00 μ. μ.

3. Οι ασθενείς πού δεν θα μπορούν να νοσηλευθούν σε τρίκλινο δωμάτιο λόγω μη ύπαρξης κρεβατιού θα νοσηλεύονται σε δίκλινο δωμάτιο και θα επιβαρύνονται με διαφορά νοσηλίου 75 € ανά ημέρα.

αυτα μου τα εστειλε το ιασω και ισχυουν αν κατι αλλο θες μπορεις να τους παρεις τηλεφωνο η καποια στιγμη που θα πας να τους ζητησεις τον τιμοκαταλογο ελπιζω να σε βοηθησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχ τιμούλες στο Ιασώ....πονεμένη υπόθεση!!!

πήρα προχθές την λίστα:

ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ 4 ΗΜΕΡΩΝ

χωρίς επισκληρίδιο / με επισκληρίδιο

3-κλινο 1700 / 2000

3-κλινο superior 2000 / 2300

2-κλινο 3000 / 3300

2-κλινο superior 3650 / 3950

1-κλινο 5500 / 5800

ΛΟΥΞ 6800 / 7100

ΣΟΥΙΤΑ 12500 / 12800

ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΟΜΗ 4 ΗΜΕΡΩΝ

3-κλινο 2150

3-κλινο superior 2450

2-κλινο 3600

2-κλινο superior 4200

1-κλινο 6300

ΛΟΥΞ 7800

ΣΟΥΙΤΑ 13300

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΦΠΑ (ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 11%) ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΑΜΟΙΒΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ....ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΠΟ 3-5.000

ΑΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΕΩΣΕΙΣ....

ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ??? :?:?:shock::shock:

και το κακό είναι ότι και τα δωμάτια αυτά δεν είναι και τίποτα ιδιαίτερο...Τα δε τρίκλινα προσωπικά μου φάνηκαν απαίσια και καταθληπτικά αλλά ίσως να είμαι εγώ ιδιότροπη τι να πω!!!!!!!!!!!! Απλώς δεν μου άρεσε που απέναντι και σε πολύ κοντινή απόσταση από τις γυναίκες που θήλαζαν (και που είχαν πληρώσει τα μαλλιοκέφαλά τους για ένα κρεβάτι στο "φημισμένο" Ιασώ...), υπήρχε μια σειρά από επισκέπτες των ιδίων και των άλλων κοριτσιών...

α και το Superior είναι με έναν καναπέ απέναντι από τα κρεβάτια τα οποία είναι τελείως κολλητά το ένα με το άλλο!! Δηλαδή 650 ευρώ παραπάνω για έναν καναπέ!!!!!!!! Ούτε να τον αγοράζαμε δηλαδή...

στο Παν.μιακό νοσοκομείο στα Ιωάννινα από όπου κατάγομαι, τα δωμάτια είναι 2-3 φορές μεγαλύτερα και πιο καθαρά...και φυσικά είναι δωρεάν...ααα και είναι όλα δίκλινα και συνήθως στο διπλανό κοιμάται ο/η συνοδός....

δεν ξέρω...πολύ εκμετάλευση είναι βρε κορίτσια...τι να κάνω που ο γιατρός μου είναι μόνο στο Ιασώ? Πραγματικά σκέφτομαι ότι αυτά τα χρήματα θα μπορούσαν να πάνε στο βιβλιάριο της μπέμπας...αχ βαχ...................

αα και από την εμπειρία μου στο Ιασώ από αυχενική και β επιπέδου...ε σε "ξεπετάνε" κιόλας γιατί έχουν πολύ κόσμο...

αφήστε κορίτσια απογοητεύτηκα!!!!!! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια όντως πολύ ανεβασμένες μου φαίνοντε και μένα οι τιμές που γράφετε.. γιατί και μένα η γιατρός μου στο ΙΑΣΩ είναι και το σκέφτομαι, βέβαια έχω ακόμα καιρό αφού γεννάω ΜΑΙΟ αλλά θα πρέπει να καταλήξω κάποια στιγμή για να ξέρω τι θα κάνω με τα χρήματα.. Το θέμα είναι ότι στο νοσοκομείο του Βόλου δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα και φοβάμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ίδιο θέμα έχω κι εγώ! Ο γιατρός μου, τον οποίο λατρεύω, ξεγεννάει μόνο στο Ιασώ... Θα το φάμε το πακέτο και δε μου αρέσει καθόλου. Αντιδρά και ο άντρας μου πολύ και προσπαθώ να του εξηγήσω πόσο σημαντικός είναι για μένα ο γιατρός. Οικονομικά έχουν πει πως θα βοηθήσουν οι γονείς μου αλλά αισθάνομαι πως είναι πεταμένα λεφτά. Να κάνω και μια ερώτηση προς όποια ξέρει: σε σχέση με το να έχεις συνεχώς το μωρό μαζί σου, τι παίζει? Μόνο σε μονόκλινο? Μου είχαν πει πως το Ιασώ είχε πειραματιστεί με rooming in πριν από ένα δυο χρόνια και σε εξάκλινο (που βλέπω τώρα πως δεν υπάρχει καν ως επιλογή...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμ λίγο μετά που έγραψα την ερώτησή μου, πήγα στην ιστοσελίδα του Ιασώ, στην οποία είχα κανένα μήνα να μπω. Ως εκ θαύματος πρώτο πρώτο έχει ένα άρθρο για το θηλασμό και το rooming in, λέγοντας πως το Ιασώ πια το εφαρμόζει. Γιούπι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω γεννησα πριν 15 μερες στο ιασω Οντως δεν υπαρχουν 6κλινα και 4κλινα...οι τιμες ειναι αυτες που εχετε γραψει.Samarcande οντως σεοτι αφορα στο θηλασμο εχουν αλλαξει πολυ σε σχεση με το 2008 που εκανα τον 1ο μου γιο.Σου φερνουν το παιδι οποτε κλαιει και δεν το ταιζουν μεσα εκτος αν το πεις εσυ ..και υπαρχει rooming in.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elisa να σου ζήσει το μωρούλι!! Να τα χαίρεσαι και τα δυο σου παιδάκια και να'ναι πάντα γερά και χαρούμενα! Θα μπορούσες μήπως να μου πεις περισσότερα για την εμπειρία σου? Σε τι δωμάτιο ήσουν εσύ? Ξέρεις αν το rooming in το κάνουν σε κάποια συγκεκριμένη θέση μόνο ή σε όλα τα δωμάτια υπάρχει και αυτή η επιλογή? Από μαίες τι λέει? Βοηθάνε στο θηλασμό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα έχουν να κάνουν με το τη θέλει η κάθε γυναίκα ότο οι τιμές είναι ανεβασμένες είναι φανερό αλλά σε όλα τα ιδιωτικά μαιευτήρια πανωκάτω τις ίδιες τιμές έχουν .ροσωπικά έχουν περάσει χρόνια αλλά εγω τίκλινο είχα κλείσει και ήταν όλα μια χαρά δνε είχαμε κανένα πρόβλημα επίσης οπότε θέλαμε να θηλάσουμε έφαιρναν τα μωρά καιμάλιστα μπορούσαμε να πηγαίνουμε εμεις σε εκείνα. Προσσωπικά εμένα το προσωπικό με βοήθησε ειδικά στο θηλασμό πουτ είχα πρόβλημα και μάλιστα όλες οι κοπέλες ενδιαφερόντουσταν , αυτο όμως έχει να κάνεικαι με τη δική μας στάση αν είμαστε παράλογες καιμε το παραμικρό χτυπάμε το κουδούνι λογικό είναι να φρικάρουν εργαζόμενες είναι όχι δουλάρες . Η μια κοπέλα που μοιραζόμασταν μαζί το δωμάτιο επειδη ο γαιτρός της ήταν μεγαλομέτοχος του ΙΑΣΩ φερόταν στο προσωπικό λες και ήταν δουλικά , καθε τόσο χτύπαγε το κουδούνι ζήταγε να την κάνουν μπανιο ενω

δεν είχε κανένα πρόβληαμ είχε γεννη΄σει κανονικά κάποια στιγμή της είχαν φέρει το μωρό και εκείνο στο δρόμο είχε κάνει τσίσα του δνε το είχαν δει οι κοπέλες μόλις το είδε αυτη έγεινε χαμος αρχιζε να ουρλιάζει ότι αδιαφορούν για τα μωρά λες καιήταν κάτι αφύσικο ξαφνικά ηρθε κάτω ο γιατρος της ένας; μπουχέσας και άρχιζε και τα έβαζε με τις κοπέλες , το κακόμοιρο το κοριτσακι θα ηταν γύρω στα 22-25 έκλαιγε και αυτη δνε καταλαβαίνβω ένιωθε περ'ηφανη με αυτ΄'ο που έκανε ; μετα εγω και η άλλη κοπέλα μιήσαμε και ε΄πιπαμε οτι εμεις δνε είχαμε καν΄λενα πρόβλήμα καιμάλιστα ο γιατρ΄ςο μου μου έφερε ένα χαρτι να το γράψω κινδύνευε να χάσει η κοπέλα τη δουλειά της , ειχε ερθει να γεννησεικαι είχε μαζί της όλη την κρεμα ημερας και νυχτας .... Αν θέλετε να θηλάσετε τομωρόσας μπορείτε δνεέχει σηαμσία αν πατε σε τρίκλινο η με καναπέ η δνε ξέρω τι απλά το λέτε ευγενικά και είμαι σίγουρη οτι θα γίνει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ!

Κοιτα αυτη τη φορα ειμαι αρκετα ευχαριστημενη..πριν 2 χρονια ηταν λιγο χαλια η κατασταση.

Λοιπον εγω ημουν σε 2κλινο και ηταν πολυ καλα!Οι μαιες ολες ηταν πολυ ευγενικες και εξυπηρετικες και σε βοηθαγαν οσο ηθελες με το θηλασμο.Απλα εγω δεν τις πολυχρειαστηκα στο θεμα θηλασμου γιατι οσο ναναι ηξερα και απο το 1ο και ειχα και τη μαια του γιατρου μου.Παντως απο την διπλανη μου κοπελα ειδα που οσες φορες τις ηθελε πηγαιναν και της εδειχναν.

Οσο για το rooming in μπηκε την 2η μερα η προυσταμενη και μου το ειπε.Απ οτι καταλαβα για ολα τα δωματια ισχυει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ πάντως έπαθα κατάθλιψη με τα τρίκλινα όπου οι γυναίκες προσπαθούσαν να θηλάσουν και απέναντί τους και σε πολύ κοντινή απόσταση (μισό μέτρο) ήταν οι επισκέπτες όλων των άλλων....Το τρίκλινο το έχω αποκλείσει...Για δίκλινο το σκέφτομαι αλλά και πάλι μου φαίνονται πολλά τα χρήματα...

Βέβαια εγώ είμαι ιδιότροπη...για παραδειγμα δεν μπορώ να κάνω καμπινγκ ενώ αλλοι και άλλες δεν έχουν πρόβλημα και το απολαμβάνουν πολύ....Εγώ δεν μπορώ ούτε σε ξένο κρεβάτι να κοιμηθώ εύκολα!! Μέχρι και πριν μερικά χρόνια όταν κοιμόμουν σε άλλο δωμάτιο σε διακοπές ή όπου αλλού, υπνοβατούσα!!! Πλάκα θα έχει να τριγυρνάω μέσα στο Ιασω :lol::lol::lol:

για αυτό και το τρίκλινο μπορεί να είναι ιδανικό για κάποιες πιο ...βολικές :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samantha επειδη και εγω ειμαι σαν εσενα γι αυτο επελεξα το 2κλινο ...αν γινοταν (λογω χρηματων)θα επελεγα και μονοκλινο για να ημουν εντελως μονη μου.Οντως το 3κλινο δεν παλεβεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι τιμές στο Ιασώ όντως έτσι έχουν, ωστόσο διαφωνώ με τα "καταθλιπτικά" 3κλινα που αναφέρετε, πραγματικά! έτσι θα χαρακτήριζα τα δωμάτια του Μητέρα, που είναι μάλιστα και ακριβότερα. όσο για τους επισκέπτες, νομίζω ότι οι ώρες που επιτρέπονται είναι συγκεκριμένες κ δεν συμπτίπτουν απαραίτητα με την ώρα που φέρνουν τα μωράκια.

σίγουρα ο λόγος που επιλέγω το ιασώ είναι μόνο ο γιατρός, όπως επίσης και για να γλιτώσω την αθλιότητα του δημόσιου νοσοκομείου. Επειδή έχω δει με την αδερφή μου κ τις 2 περιπτώσεις (ιδιωτικό-δημόσιο), μου φαίνονται λίγο αστεία τα αρνητικά σχόλια για το Ιασώ ή για όποιο άλλο ιδιωτικό...

και οι γιατροί είναι λίγο τραγικό να αμείβονται με 3-5000!!!! έλεος! σε ποια ετυχε κάτι τέτοιο? συνήθως κυμαίνονται από 1.300 - 2500. αν φυσικά ακούσω κάτι τέτοιο από τον δικό μου γιατρό, εννοείται ότι δεν θα διστάσω να τον αλλάξω :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια, εγώ πάντως που γέννησα πέρυσι στο ιασώ ότι λεφτά έδωσα (στο μαιευτήριο) τα πήρα όλα πίσω μέχρι και τελευταίο cent. Του γιατρού ήταν εκτός εννοείται. Έδωσα σύνολο για τη διαμονή κλπ 2300 και κάτι ψιλά. Αν έχετε ΙΚΑ θα τα πάρετε κατά πάσα πιθανότητα όλα πίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elisa

Να χαίρεσαι τα μωράκια σου!!!!!!!!!!!! έχεις 2 αγοράκια ??? :D:D:D Εύχομα να περάσετε τέλεια τις γιορτές με τα ζουζούνια σου :):)

Είσαι η ιδανικότερη για να μας πει για το Ιασώ! Έχω ένα εκατομμύριο ερωτήσεις που θέλω να σου κάνω!! θα σου στείλω ΠΜ και όποτε μπορέσεις μου απαντάς!!!!!!!!

Μακάρι να μπορούσα να πάρω μονόκλινο αλλά είναι πολλά τα 5800+ ΦΠΑ ...υπολόγισα για μονόκλινο βγαίνει γύρω στα 12.000 με την αμοιβη του γιατρού και τα extra...το καλύτερο είναι να έχει κάποια ασφάλεια ιδιωτική από παλιά και να της τα καλύψουν....έλεγα εγώ στον άντρα μου να κάνουμε ιδιωτική πιο παλιά αλλά δεν με άκουγε :?:?

Δεν πειράζει! Να είμαστε καλά και όλα θα γίνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενημερωτικα οι τιμες στο ιασω απο 20 δεκεμβρη θα μειωθουν κατα 15%...σαν νοσοκομειο..γεννησα περσι τετοιο καιρο τον δευτερο γιο...εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενη...αλλα δεν πιανεται η γνωμη μου γιατι ειμαι προσωπικο του ιασω...απο δωματιο ημουν στον 7 οροφο και σε δικληνο αλλα μονη μου...περασα πολυ ομορφα...ελπιζω και εσεις να φυγετε με τις καλυτερες εντυπωσεις :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique αλήθεια θα μειωθούν?? Για ποια δωμάτια? Και τα δίκλινα? πω πω μου έφτιαξες την μέρα!!!!!!!!! :D:D:D

εεεε εσύ που είσαι προσωπικό του Ιασώ τα ξέρεις καλά τα κατατόπια!!!! δεν έχεις πρόβλημα!!!

πειράζει να σε βομβαρδίσω και εσένα με ερωτήσεις??? :D:D:D

Να χαίρεσαι τα μωράκια σου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEMIE εμεινα στο ΜΗΤΕΡΑ 24 ωρες με ελαφρια υπερδιεγερση ωοθηκων...απο φαρμακα μου χορηγησαν 2 φορες ενδοφλεβια αντιβιωση...πληρωσα 800Ε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πανακριβα μου φανηκε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elisa

το καλύτερο είναι να έχει κάποια ασφάλεια ιδιωτική από παλιά και να της τα καλύψουν....έλεγα εγώ στον άντρα μου να κάνουμε ιδιωτική πιο παλιά αλλά δεν με άκουγε :?:?

Δεν πειράζει! Να είμαστε καλά και όλα θα γίνουν!

Εγω ειχα ιδιωτικη για 12 χρονια....με τοκετο κ τα παντα...περυσι εκλεισε η ασφαλιστικη..και τωρα δεν εχω τιποτα!!!!Τον φακελο μου δεν τον αναλαμβανει καμια αλλη...δυστυχως δεν υπαρχουν τα παλια συμβολαια πουθενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique αλήθεια θα μειωθούν?? Για ποια δωμάτια? Και τα δίκλινα? πω πω μου έφτιαξες την μέρα!!!!!!!!! :D:D:D

εεεε εσύ που είσαι προσωπικό του Ιασώ τα ξέρεις καλά τα κατατόπια!!!! δεν έχεις πρόβλημα!!!

πειράζει να σε βομβαρδίσω και εσένα με ερωτήσεις??? :D:D:D

Να χαίρεσαι τα μωράκια σου!!!!!!!!!!!!!

για ολα τα δωματια...εχουν πεσει αναδουλειες...τελικα ετσι οπως παει το ιασω θα γινει το πιο φτηνο απο ολα τα υπολοιπα.. :lol::D

οτι θες στην διαθεση σου...ειμαι προσωπικο στο αλλο ιασω...βεβαια ελπιζω να γινω σε αυτο καποια στιγμη :?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω Κατερίνα!! Ήσουν στην Ασπίς? Πραγματικά ώρες ώρες δεν ξέρεις από που να το πιάσεις το θέμα ασφάλεια και υγεία....Τώρα είσαι έγκυος??

Ήταν ο άντρας μου εξωτερικός συνεργάτης τους και του χρωστάνε και 4-5 χιλιάρικα που δεν πρόκειται να πάρει ποτέ...(άσχετο)...Θα τον ρωτήσω να μουν πει τι έγινε με τα παλιά συμβόλαια (αν και θα το έχεις ψάξει φαντάζομαι και εσύ αρκετά...) Όταν λες ότι δεν υπάρχουν πουθενά τι εννοείς?

bourique είσαι στο Ιασώ στην Μεσογείων?? Μένω κοντά :D:D και η Εταιρεία που εργάζομαι είναι και αυτή στην Μεσογείων :D:D Υπάρχει ανταγωνισμός με το Γαια του Ερρίκος Ντυνάν από ότι γνωρίζω και για αυτό ρίχνουν τις τιμές...Πάντως όπως και να έχει είναι ΤΕΛΕΙΑ η πληροφορία σου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σε αυτο δουλευω σαμανθα...γενικως γινεται ενα χαμος...ανοιγει και το ρεα σε λιγο..οποτε ερχεται και αλλος ανταγωνισμος...καλο μας κανει εμας αυτο... ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα ασε και εμεις ετσι την πατησαμε με την ιδιωτικη ασφαλεια του ελεγα του αντρα μου αλλα δεν εκανε...

Οτι θες στειλε μου μηνυμα.

Και εγω ικα εχω αλλα δεν παιρνεις ολα τα χρηματα τα 1000 ευρω περιπου ειναι του τοκετου και τα υπολοιπα ειναι αυτα που παιρνεις απο την αδεια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...