Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα γκαστρουλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!

Τι μου κανετε?

Εγω πετάω στα συννεφα.Ηρθα επιτελους στον αντρουλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ξεκινησε εχθες απο Δραμα στις 9 το βραδυ και ημουν εδω 5 το πρωι.

Ταλαιπωρηθηκα λιγο αλλα πηρα την ανταμοιβη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παω να διαβασω νεακια (οσα προλαβω) και ερχομαι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπραβο Δεσποινα αλλα ταξιδευες τοσες ωρες; με τι πηγες; με τη συχνοουρια δεν ειχες προβλημα τι εκανες; εμενα πολυ με ταλαιπωρει αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια,ειστε πολυλογουδες τελικα.

Δε μπορω να σας παρακολουθησω αλλα τωρα που ειμαι σπιτακι μου θα ξαναγινω καθημερινη...

Βρε κοριτσια,μην πεφτετε.Ζουμε την πιο γλυκια περιοδο της ζωης μας (αν εξαιρεσεις πρηξιματα,δυσκοιλιοτητα,δυσκολιες στις κινησεις,ισως ραγαδες και αλλα τετοια καλα).

Ο μπαμπας μου τελικα δεν εκανε εγχειρηση.Μαλλον με το νεο ετος.Θελει να ψαξει νοσοκομειο που να κανει λαπαροσκοπικα την αφαιρεση.Τωρα ειναι πολυ καλυτερα,μεχρι που οδηγει κιολας.

Ξεκινησατε τις προετοιμασιες,ε?Εγω ακομα τιποτα.

Λεω να ξεκινησω τον αλλο μηνα,αν και δε θα κανω και πολλα.

Ειπατε κατι για σεξακι?Εμεις το πρωι τιμησαμε την επανενωση μας.Ηταν περιεργα μετα απο τοσους μηνες και με μια κοιλια τεραστια...

Φιλιω μου ευτυχως,ως δια μαγειας, δεν ειχα συχνοουρια.Ηταν το μονο που με αγχωνε.Να φανταστεις,8 ωρες στο λεωφορειο και κατουρησα μονο μια φορα.

Εσυ πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!

Τι κανετε?? ΑΑΑΑ!! μην ακουω για χαλια ψυχολογιες στην περιοδο που ειμαστε! Θα σας μαλωσω!!! :P

Ειναι δυνατον?? Να σκεφτεστε το μωρακι σας και ως δια μαγειας ολα α λυνοντε!

Σημερα κανω 2 φαγητα.Κρεατοσουπα για μενα και την μικρη μου και αρακα για τον αντρουλη μου που δεν θελει να φαει κρεας! Απο αυρια θα παμε να δουμε επιπλα για το καινουριο σπιτι.Θελω να παρω και κρεβατακι κανονικο στην μικρη και να της φτιαξω δωματιο! Ολα μαζι θα μου πεσουν και να δω τι θα προλαβω! Αλλα ανυπομονω να περασει αυτος ο μηνας και να μπουμε στο νεο μας σπιτι.

Δεσποινακι γουελκαμ μπακ!!!!!!! :) Και εμενα με αγχωνε το θεμα της συχνοουριας στο ταξιδι αλλα ποιο πολυ σταματουσαμε γιατι κατουριοταν ο αντρας μου παρα εγω! :lol:

Ποσο καιρο θα κατσεις Αθηνα??

Φανικο μου μεγαλωσανε πολυ τα μωρακια σου!!! Τι καλα!!!

Ιωαννα μου να την πας την βολτουλα σου! Ευκαιρια ειναι με τετοιο καιρο! εδω εχουμε παγωνια σημερα και τρελο αερα οποτε ακυρη η βολτα με την μικρη.

Μπαρμπιτσα μου χρονια πολλα για τα γενεθλια σου αν και λιγο καθυστερημενα! :)

Τι αλλο διαβασα?? Δεν θυμαμαι! Θα επανεπλθω αργοτερα!! Φιλακια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α Δεσποινακι τυχερη ησουν γιατι αλλιως..εγω μολις βγαινω απ το σπιτι,οταν ειμαι ορθια με πιανει κατουρηματακι δε ξερω που να τρεξω μπαινω στο ΙΚΑ στη νομαρχια οπου βρω :D:D

ασε η δυσκοιλιοτητα ουφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Τι κάνετε κοριτσάκια?Σήμερα είμαι κάπως καλύτερα..Βοηθάει και ο καιρός!

Αγγελικούλα μου,τι να πω για τον γιατρό... :evil: Απαράδεκτος!!Μη μου στεναχωριέσαι όμως,αφού όλα είναι καλά με το νινάκι σου!

Δεσποινάκι, καλωσόρισες πάλι στην Αθήνα!!!Πόσο θα κάτσεις?Μπες κανά facebook τώρα που έχεις ίντερνετ,έχεις αιτήματα φιλίας! ;)

Ιωάννα,καλή βολτούλα!!Σας ζηλεύω...Δουλεύει ο αντρούλης και θα γυρίσει βράδυ...Και δεν έχω καμιά φιλενάδα εδώ να πάω να περπατήσω λίγο... :|

Λενάκι,χαρά στο κουράγιο σου!2 φαγητά????Εγώ ούτε ένα δεν έχω όρεξη να κάνω...Ευτυχώς έχω τον πεθερό και την ταβέρνα του!!! :D Είμαι τελικά πολύ τεμπέλα!! :oops::oops::oops:

Όσο για συχνοουρία,είχα απίστευτη τους τελευταίους 2 μήνες αλλά τώρα είμαι καλύτερα!Και η δυσκοιλιότητα ανήκει στο παρελθόν!!Έχω ένα θεματάκι με τα όνειρα που είναι πολλά και περίεργα!!Να φανταστείτε ότι τελευταίες 2 μέρες κοιμάμαι 12ωρα γιατί βλέπω συνέχεια όνειρα και θέλω να δω το τέλος!! :mrgreen: Αυτάάάά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου πόσο πολύ χαίρομαι που ετοιμάζεσται , εγώ όποτε λέω στον άντρα μου να πάμε για ψώνια μου λέει : ''γιατί ? τι θέλεις να πάρεις? '' το γεγονός ότι περιμένουμε δίδυμα διαφορετικού φύλου και έχω μόνο λίγα ρούχα από το πρώτο μωρο μας που σημειωτέον γεννήθηκε καλοκαίρι, δεν του λέει τίποτα.Το μόνο που μου λέει είναι μην κουράζεσαι και μην κάνεις δουλειές ποιός θα τα κάνει δεν μας νοιάζει.

Προχθές που πήγαμε στον γιατρό μας είπε ότι θα προσπαθήσουμε να φτάσουμε τις 37 εβδομάδες , αλλά θα πρέπει να είμαστε προετοιμασμένοι και για νωρίτερα γιατί ποτέ δεν ξέρεις. Τα πεθερικά μου επίσης στον κόσμο τους παίρνουν και το μόνο που ρωτάνε είναι τι φαί έφτιαξα για να φάμε, για εμένα τίποτα...Τι να πω !!!!! Σας κούρασα , αλλά ήθελα κάπου να τα πω , δεν άντεχα άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Δεσποινούλα καλωσήρθες στην Αθήνα!!! Ελπίζω να κάτσεις αρκετό καιρό μήπως προλάβουμε να κάνουμε και καμία συνάντηση ;)

Ιωάννα μου πάτε βολτούλα ε? Τέλεια. Κι εγώ πήγα για ένα καφεδάκι σήμερα στην Νέα Σμύρνη, είχε ήλιο και ήταν πολύ ωραία!!

Λενάκι πολύ ωραία η φωτό! Να σου ζήσει και πάλι. Ωραία τούρτα μιαμ μιαμ!!!

Φανούλα σε καταλαβαίνω, κι εμένα συνέχεια να μην κάνω δουλειές μου λέει αλλά δεν καταλαβαίνουν ότι δεν γίνονται από μόνες τους και ούτε είναι η λύση να βρομίσουμε.. μην αγχώνεσαι πάντως, έχεις ακόμα καιρό, θα πάρεις λίγα ρουχαλάκια για αρχή και μετά θα σου φέρουνε κιόλας. Πάρε καμιά φιλενάδα σου και πήγαινε για ψώνια!!

Πάω να ξαπλώσω λιγάκι γιατί νύσταξα..

φιλάκιααα :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Φανίκο μου...Πολύ στεναχωριέμαι με αυτά που μας λες...Μήπως καλό θα ήταν να κάνεις μια συζήτηση με τον αντρούλη σου??Μήπως τον έχεις παραμελήσει λίγο και για αυτό αδιαφορεί?Έχω διαβάσει ότι πολλοί άντρες όταν νιώθουν παραμελημένοι,αντιδρούν έτσι!Κοίτα μήπως βρεις καμιά φιλενάδα σου για να πάτε για ψώνια γιατί μπορεί να τον αγχώνουν όλα αυτά και για αυτό δείχνει αδιάφορος...Οι άντρες μας αντιδρούν περίεργα όταν αγχώνονται!Εδώ εμείς με ένα νινάκι στην κοιλίτσα και μας πιάνει το άγχος,φαντάζομαι πόσο μάλλον εσείς που έχετε ήδη ένα παιδάκι και περιμένετε διδυμάκια!!Μίλησέ του και ίσως καταφέρεις να σου πει τις φοβίες του (είναι και εγωιστές και δύσκολα παραδέχονται ότι φοβούνται!) Πες του ότι έχεις ανάγκη να είστε πιο κοντά και εύχομαι όλα να αλλάξουν προς το καλύτερο!Φιλάκια σου στέλνω και μια ζεστή αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια δεν ξερω γιατι δεν μπορω να δω τα μυνηματα σας :twisted::cry:

ημουν ετοιμη να σας βαλω απουσιες :!::!: μολις πηγα να γραψω μυνημα ειδα ξαφνικα απο κατω ενα σωρο μυνηματα,και δεν μπορω να τα δω και ολα μονο τα τελευταια,γιαυτο μην με παρεξηγησετε αν δεν σχολιασω καποια!!!!

δεσποινακι καλως ανταμωσες με το αντρακι σου!!!!

αννουλιτσα αυτο με τα ονειρα το κανω και γω τι γελιο :D:D:D

φανικο μου γλυκια μην αφηνεις τιποτα να σε στεναχωρει!!!ευχομαι γρηγορα να καταλαβει ποσο τον χρειαζεσαι ;);)

λενακι εισαστε κουκλια :-*:-*

εγω αυριο εχω την καμπυλη ζαχαρου,θα παρω το λαπτοπ να δω καμια ταινια εκει,θα βαρεσω κοκκινο 3 ωρες και νηστικια με 100γρ γλυκοζη στο στομαχι :D

αυριο τελικα μου ξεκινανε τα βαψιματα να ναι καλα η πεθερα θα ερθει να βοηθησει!!!

αυτα τα νεα μου και κατι ψιλα οπως εφιδρωσεις,πονος στο εντερο και δυσπεψια,αλλα αυτα λιγο πολυ ολες τα χουν :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα, καλη εβδομάδα κοριτσάκια μου να έχουμε!!!!! Σήμερα έχει ωραία μέρα, ο αντρούλης μου έχει άδεια, η Εύα έφυγε στον παιδικό , πήραμε το πρωινό μας κ ξεκινήσαμε δουλίτσες, εγώ έβγαλα κουρτίνες κ καθαρίζω κ ο άντρας μου συμμαζεύει την αποθήκη κ ξεχωρίζουμε τα πράγματα που θα χρειαστούμε άμεσα για τον μπεμπούλη μας, καλαθούνα, μπανιερό , αποστειρωτή , κούνια κλπ, τα είδα ξανά κ θυμήθηκα που ήταν το κοριτσάκι μου τόσο δα κ χωρούσε σε όλα αυτά που τώρα μου φαίνονται μικρούλικα!!!! Αχχχχ περνάει ο καιρός γρήγορα!!!!

Πολλές πολλές καλημέρες σε όλες σας!!!

Ρεββέκα μου τέλειο το μέρος που μένετε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουδια!!!!!!!!!!!!!

Πρωινη πρωινη κι εγω.

Σημερα η μερα εχει super market και καθαριοτητα.

Σοφακι με το μαλακο οι δουλιτσες.Πανω απο ολα τα μπεμπακια μας!!!!!!!

Ρεββεκα σκετη τρελα ειναι το παρκο!!!!!!!!

Απιστευτο μερος για να πηγαινεις τη Λυδια βολτα.

Ζωη μου θα κατσω μεχρι τις 8-9/11.

Αντε να κανονισουμε καμια συναντησουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σας :)

Πως εισαστε? Η αληθεια ειναι οτι μελαγχολησει ολες λιγο πολλη με το καιρο....

Πως τα πατε φουσκωνετε? Εγω μπηκα αισιως στην 25η βδομαδα :P Το μαλλι λεω να τ' αφησω οπως ειναι οσο χαλια κι αν ειναι, υπομονη, τρεις μηνες ειναι θα περασουν ;) Πως σας φαινεται η κοιλιτσα μου? Γιατι εμενα μου φαινεται ιδια?

post-5473-13873935323958_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!!!

Καλή εβδομάδα να έχουμε!

Πως τα περάσατε Σ/Κ;

Κάνατε κάτι;

Εμείς την γνωστή μας βόλτα … όσο ακόμα μπορούμε…

Την Τετάρτη θα έρθει η θεία μου από Αθήνα και θα έχω παρεϊτσα!

Πρέπει να δω τι θα κάνω και με την αναρρωτική γιατί τελειώνει.

Δε ξέρω τι να κάνω… να πάρω ή να μη πάρω;

Φανούλα είσαι μια κουκλίτσα!!! Φτου φτού!

Αννούλα να μη μένεις μέσα στο σπίτι. Να πηγαίνεις έστω και για έναν περίπατο μόνη σου. Θα σου κάνει πολύ καλό!

Αγγελικούλα έχεις δίκιο που τα πήρες με τον γιατρό. Δεν έχουν καμιά φορά, ούτε ιερό ούτε όσιο…

Ιωάννα πήγατε τη βολτούλα σας στην παραλία?

Δεσποινάκι τι καλά … όλη η οικογένεια ξανά μαζί!

Ελενάκι τι ωραία τούρτα!! Άντε και του χρόνου να έχεις τον μπέμπη να βουτά μέσα τα χεράκια του!!!

Φανούλα για ξεκίνα μαθήματα αναισθησίας … αν από τώρα σε ζορίζουν τόσο, μετά που θα έχεις και τα μωρά τι θα κάνεις? Προσπάθησε να τον κόψεις τον αέρα από τώρα και να ξεκινήσουν να σε βοηθούν και όχι να σε πρήζουν!

Ρεβέκκα η πρώτη φωτογραφία είναι αληθινή ή μας κάνεις πλάκα;;;; είναι υπέροχη!!!

Σοφία καλή προετοιμασία … αχ ζήλεψα!

Μπιμπιμπο τέλεια η κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου καλημέρα ,

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τη υποστήριξη είσται πραγματικά πολύτιμη βοήθεια, ξύπνησα το πρωι πήρα τηλέφωνο την κοπέλα που μου κάνει τα νύχια και πήγα και τα έφτιαξα , θα κανονίσω μέσα στην εβδομάδα να παω με την αδερφούλα μου για ψώνια δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο , θα τα κάνω μόνη μου και αν καταλάβει κάποια στιγμή τι του λέω και πόσο τον χρειάζομαι έχει καλώς, αλλιώς ?????? Δεν μπορώ να πω με την μικρή με βοηθάει και την αλλάζει και την ταίζει και την κοιμίζει όλα,στα υπόλοιπα υστερεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου και καλη εβδομαδα!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Φανουλα μου μπραβο στα μωρακια σας, μεγαλωσαν πολυ και για διδυμακια τελεια!!!! :ymapplause::ymapplause: Οσο για τα ψωνια σιγα σιγα ξεκινα μονη σου και θα σ'ακολουθησει και ο αντρουλης σου!!! ;):-*:-*

Αννουλα μου ολες περναμε ασχημες μερες, υπομονη!!!! Εμενα με αγχωνουν πολυ τα ασχημα ονειρα που βλεπω..... :-ss:-ss

Ζωουλα ολοι οι αντρες τα ιδια....δεν θελουν να κανουμε δουλειες.....(ταχα) και ουτε αυτοι να τις κανουν.....και ποιος θα τις κανει;;;; ο γειτονας;;;;; :-?:)):)):))

Aγγελικουλα μου ΕΛΕΟΣ ο γιατρος σου!!!! :evil::evil::evil: Εγω πληρωσα 140 η 150 με αποδειξη και με πολυ μπλα μπλα!!!!

Δεσποινακι μου καλοπερνας στο σπιτακι σου βλεπω....... ;););):D:D:D

Barbitsa μου Χρονια Πολλα τα περασμενα!!! :-*:-*:-* Κι ακους εκει μια φορα την εβδομαδα και σου φαινεται λιγο......εμεις κοντευουμε να ξεχασουμε πως γινετε....... 8-|8-|8-|

Λενακι μου βρηκατε σπιτακι;;;;;Τελεια!!!!Με το καλο να το επιπλωσετε και να κανετε ενα ομορφο δωματιο για την Ειρηνουλα!!!!! :x:x:-*

Ρεββεκακι μου, τι ομορφες φωτο!!!!Κι εσεις ειστε κι οι δυο κουκλακια!!!!Τυχερουλα Λυδια!!!!! ;):-*:-*:-*

Σοφακι μου χαλαρα με τις δουλιτσες εσυ!!!!! ;) Μπραβο στον αντρουλη σου που σε βοηθαει!!!! Κι εγω πρεπει σιγα σιγα να ανεβασω πραγματακια απο το υπογειο και θα γινει χαμος.....η Αντωνιτσα μου τρελαινεται.....βλεπει τα πραγματα του μπεμπη και νομιζει πως τα ψωνιζουμε για τις κουκλες της!!!!! :)):)):))

Βibibo τελεια η κοιλιτσα σου!!! :-*:-*

Ειρηνουλα να παρεις αδεια αν μπορεις!!!! ΑΧ!!!!Να μπορουσα κι εγω...... 8-|8-|8-|

Πολλα φιλακια σε ολες σας!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κούκλες!!!Ο καιρός μας τα χάλασε πάλι...Μια ήλιο,μια συννεφιά! Τελικά πήρα τον αντρούλη μου μετά τη δουλειά και βγήκαμε βολτούλα!!Θα κανονίσω να βγαίνουμε πιο συχνά όταν δεν κουράζεται πολύ!! Αναρωτιέμαι βρε κορίτσια,πως γίνεται να μην πτοούνται οι άντρες με την κοιλούμπα???Εγώ όσο περνάει ο καιρός και μεγαλώνει η κοιλιά,τόσο με πιάνουν οι συστολές μου για τα γούτσου γούτσου!! :oops: Πάμε να κάνουμε κάτι και μόλις αντικρίσω την κοιλίτσα,μου φεύγει! Αφού τελευταία,δεν τον αφήνω να μου βγάζει την μπλούζα! :lol: Τι να πω...

Ρεββέκα,τέλειες οι φωτούλες και απίστευτο το μέρος!!Σε ζηλεύω!!!Περιμένουμε να μας πεις πως πήγε με την καμπύλη!!

Σοφία,Μάτα σιγά σιγά τις δουλίτσες!!

Δεσποινάκι,Ζωούλα και όποια άλλη κοπέλα μπορεί,να κανονίσουμε συναντησούλα οπωσδήποτε!!Μάλλον είναι η τελευταία φορά που έχουμε ευκαιρία πριν ξεπεταχτούν τα μωρά μας! :D

Μπιμπιμπό,τέλεια κοιλίτσα!!!!Θα βάλω κι εγώ μόλις βρω το κουράγιο να σηκωθώ!! :oops:

Ειρήνη μου...τυχερούλα που θα έχεις παρέα!!Κι εγώ θέλω!!!!!! :(

Φανίκο μου,έτσι σε θέλω!!Πιστεύω κάποια στιγμή θα καταλάβει τι παίζει,λίγο χρόνο θέλει!

Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα [smilie=wav.gif]

η καμπυλη πηγε μια χαρα [smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif]

οι τιμες ειναι

πριν την γλυκοζη 78

1η ωρα 133

2η ωρα 107

3η ωρα 100

τα ειδε η γιατρος και μου ειπε κανενα προβλημα :)

αννουλιτσα να βγαινεις οσο μπορεις κοριτσαρα μου!!!οσο για το ντοινκ ντοινκ εμενα δεν με ακουμπαει :? ντρεπετε,μου φερετε σαν μωρουδακι!!!αλλα μαρεσει δεν πειραζει μετα θα ξαναγυρισουμε στα καλα μας σκορπινα ειμαι :P:P:P

ματα μου :D:D:D η αντωνιτσα εχει μπερδευτει!!!!τι καλουλα!!!!!!

φανικο μου καλα θα κανεις να πας για ψωνια!!!!μην σου πω θα ζηλεψει στο τελος!!!!!

ειρηνακι μου και βεβαια ειναι αληθινη!!!!και ειναι διπλα στο σπιτι μου!!!για του λογου του αληθες θα στην στειλω χωρις χιονια :D:D:D

μπιμπιμπο τελεια η κοιλιτσα!!!!!εμενα ειναι πιο μεγαλη!!!!αλλα ειμαι στην 28η εβδομαδα!!

δεσποινακη!!!χαρουμενακι μου εσυ που σαι με το αντρακι σου!!!!σε αυτο το παρκο παω πρωτα οποιον ερχετε να μ επισκευτει!!!!ειναι τεραστιο γεματο δεντρα τελειο!!!!εκει κανω τζοκινκ!!!!

δουλειες με φουντες σοφακι!!!!!αντε καλο κουραγιο!!!εμενα ακομα δεν ηρθαν για βαψιμο μαλλον μεθαυριο!!!

αυτα κοριτσια σημερα απλωσα και γω σεντονι!!!

φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss:

post-6759-13873935324285_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα κι εγω δεν μπορω....μολις δω την κοιλιτσα μου ξενερωνω, ασε αμα κανει και κουνηθει κι ο μπεμπης...... 8-|8-| το αφησαμε το αθλημα για αργοτερα..... :-*:-*

Ρεββεκακι μου τελεια η καμπυλη μπραβο!!!! [smilie=wav.gif]

Βρε κοριτσια εχω λιγες μερες που δεν μπορω να παρω ανασα.....για να ειμαι καλα πρεπει να τεντωνομαι πισω...αλλιως νομιζω πως δε μου φτανει ο αερας....... Ασε οταν πρεπει να μαζεψω κατι απο το πατωμα, νομιζω θα μου βγει ο μπεμπης απ'το στομα!!!! #-o#-o#-o Και απο κιλα εχω παρει μονο 2!!! 8-|8-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ματα αυτο να μην μπορεις να παρεις ανασα ξαναπες το!!!!!

οταν σκυβεις να λυγιζεις τα γονατα και το κορμι σε ορθια σταση και να σηκωνεσε ετσι!!!ειναι και καλη γυμναστικη και δεν θα νιωθεις το μπεμπη να βγαινει απο το στομα!!!!

απο κιλακια και γω μονο 3.50!!!!!

παω για γυμναστικουλα στο παρκο :P θα τα πουμε σε λιγο παλι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...