Μετάβαση σε περιεχόμενο

σημερα γενναει η admin μασ!!!!!


Recommended Posts

ολα καλα να πανε..να σου ζησουν...ποιες 40 μερες ρε βαγκ;;εχει παρει το λαπτοπ στο μαιευτηριο λεμε!!! :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol: Πως με πιάνεις ρε Σωσώ... :lol::lol:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!! Δεν άντεχα να μην μπώ... :lol::lol:

Δεν γράφω με λεπτομέρειες τώρα...αυτά θα τα γράψω αναλυτικά όταν θα είμια σπίτι πιο χαλαρή..

Το μόνο που θα σας πώ είναι οτι γέννησα 2 καρακουκλάρες και υγιέστατες!!!! [smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif] Τα συναισθήματα απερίγραπτα...Εγώ είμαι μια χαρά και θέλω να σηκωθώ να περπατήσω αλλά δεν μ' αφήνουν.. [-x

Δεν μπορώ να πιστέψω ακόμη οτι αυτά τα πλασματάκια είναι δικά μου...

Κορίτσια μου πραγματικά εύχομαι σε όλες να το ζήσουν αυτό γιατί απλά ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΟ!!!!! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 100
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο Λένα μου συγχαρητήρια [smilie=hello2.gif]

Να ζήσουν οι μικρές, να είναι πάντα καλά κ ευτυχισμένες!

[smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Να είσαι και συ γερή και να τις χαίρεσαι!

Καλή λοχεία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sou zisoun oi koukles sou!!! geres kai tuxeres na einai sti zooula tous! kai esu kali loxeia na exeis!!! ta ezisa prosfata ta sunesthimata pou zeis tora,kai se katalaveno apolyta...zise tin kathe stigmi..to kathe lepto konta tous..ki omos..auta ta plasmatakia einai ONTOS dika sou! filakia manoula!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσουν Λενάκι τα κοριτσάκια σου που είμαι σίγουρη πως είναι καρακουκλάρες αν κρίνω και από τη μανούλα τους :D !!!!!!!!!!! Ε'υχομαι καλή λοχεία και περιμένουμε όλα σας τα νέα ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα,να ζησουν οι κουκλαρες σας!!

Να ειναι παντα υγειεστατες κ ευτυχισμενες!!

Οτι καλυτερο σε ολους σας!!

Καλο κουραγιο κ καλη λοχεια!!

Φανταζομαι την ευτυχια σας!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διδυμομανούλα καλώς ήλθες επίσημα στο κλαμπ... :D

Λένα να σας ζήσουν οι κούκλες σας, να είναι γερές και τυχερές στη ζωή τους και να τις καμαρώνετε πάντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου να σου ζησουν τα κοριτσακια σου..οι νεραιδουλες σου!να εισαι καλα να τις χαρεις..και να της δεις οπως επιθυμεις!Καλη λοχεια να εχεις!και οτι χρειαστεις εδω ειμαστε οι φρεσκομανουλες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησουν παντα υγιη , ευτυχισμένα και καλοτυχα τα κοριτσακια σου !!! Να τις χαιρεστε και να τις καμαρωνετε παντα !!! Καλη δυναμη , καλη αναρρωση και καλη λοχεια να εχεις :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου να σου ζήσουν οι κουκλάρες σου κ εύχομαι να είναι πάντα γερές για να τις χαίρεσαι!!!Ότι καλύτερο κ απο εδώ κ πέρα κ στους 4!!! Με το καλό να σαραντίσεις κ η Παναγιά να είναι πάντα κοντά σας!!!θα περιμένουμε όταν μπορείς νεότερα!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΟΙ ΜΙΚΡΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!!!! ΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΕΥΤΥΧΙΑ, ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...