Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χα, χα, χα,χα, χα, χα!!! Πλάκα έχουμε rose, αλλά μην ανησυχείς. Όλες φευγάτες είμαστε αυτές τις ημέρες!!! :y32b4::y32b4::y32b4::y32b4::y32b4:

Περιμένω να προσθέσουμε κάτι χρωματιστά φωτάκια σε δύο ελατάκια και μετά θα φωτογραφήσω. Άν και δεν ξέρω τι θα βγεί.... :-?:-?:-?:-?:-?

Όσο για τον πελαργό, μόλις τον βουτήξει η cuando, απείλησέ τον ότι θα τον κάνεις κρασάτο στο τσουκάλι με κρεμμυδάκια, μπας και βάλει μυαλό... :ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal....καλεεεεεεεε...δεν προλαβα να μπω κ αρχισαν οι ανακοινωσεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Λετε να ειμαι γουρλου;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:

κοπελα μου με το καλο!!!καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!!!!!!!με προχειρο υπολογισμο..Αυγουστο θα γεννησεις;;;Ωραια!!!καλοκαιρινο το σπορακι!!!!πολλες ευχες απο εμενα για καλη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ ...δεν σας ξεχναω ομως γιατι εσεις εισασσταν διπλα μου στις στιγμες που ηθελα στηριξη..αλλα μπαινω κ φυσαω

φουυυυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυ σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MERYKAL MPRAABOOO!!!!!!!!!NA EXEIS MIA PANEMORFH TELEIOMHNH EGKYMOSYNH!!!!!!!! :D

KORITSIA SAS KSANA FYSAW...WSTE TO DWRO SAS NA SAS ER8EI... EIDIKA TWRA STIS GIORTES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) (*

OLES EGKYOYLES NA EISTE POLY POLY POLY POLY POLY SYNTOMAAAAAAAAA!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια, πέρασα μια βολτούλα απο τα ποστάκια σήμερα και πέρσα ωραία με αυτά που διάβασα, ήταν ευχάριστα...

Εσείς καλά μου είστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ ρε γα2το, ανασα δεν παίρνω εγω, εχτες ελειπε ο Διευθυντής μου και φαντάστικα ότι θα είμαι ποιο χαλαρά, τελικά δεν έπαιζε αυτό, και τελικά δεν φταίει εκείνος που έχω πολύ δουλειά, απλά έχω πολύ δουλειά είναι δεν είναι.

Περιμένω να τελειώσει και η φιλενάδα μου η περίοδος να φύγει, και θα ετοιμαστώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι , και να ετοιμαστουμε για τις επόμενες προσπάθειες...με χαρά και αισιοδοξία, έχω πάρει και μια ικανιποίηση απο τα κορίτσια μας τις εγγυούλες, και νιώθω πολύ μέσα μου ότι όλες θα τα καταφέρουμε...πείσμα και υπομονή... και πολύ τρέλα φυσικά [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα, κορίτσια, καλημέρα από το Αμέρικα!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Φυσσάτε εγκυούλες....(*)(*)(*)(*)(*)(*) , φυσσάτε.... (*)(*)(*)(*)(*)(*), μπας και δούμε άσπρη μέρα...

Βέβαια εμείς θα την δούμε την άσπρη μέρα, πολύ σύντομα, γιατί θα χιονίσει.... 8-}8-}8-}8-}

Βγαίνω τώρα και θα ξαναμπω αργότερα.

Φιλάκια :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου marikaki με τα χιόνια σου, εκμεταλευσου το κρύο, πς του αντρούλι σου να διατηρήθεί λίγο κρύος-δροσερος χαμηλά και βάλτον κάτω, βοηθάει αυτό στην σύληψη,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άμα βοηθάει, και κομπρέσες χιονιού θα του κάνω ;));));));)) για καλύτερη επίδοση στο σπόρ... ;));));));))

Τι τραβάνε και οι καψεροί οι άντρες μας... x_xx_xx_xx_xx_x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο στις εγκυουλες μας που μας φυσανε ετσι να ερχονται τα σπορια μας :P

μαρικακι εχω τρελαθει αυτες τις μερες 8-}8-} με εχει πιασει μια αισιοδοξια οτι θα τα καταφερουμε συντομα αλλο πραγμα.βλεπω ολες τις νεες εγκυουλες και λεω και εγω θα ειμαι μια απο αυτες..μπραβο στα κοριτσια μας δινουν δυναμη και κουραγιο να συνεχιζουμε :x:x:x:x:x@};-@};-@};-@};-@};-

πως ειστε σημερα?εγω αραχτη ολη την μερα και σε λιγο θα παμε σινεμαδακι :) τι ωραια που ειναι να καθεσαι :-p:)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άμα βοηθάει, και κομπρέσες χιονιού θα του κάνω ;));));));)) για καλύτερη επίδοση στο σπόρ... ;));));));))

Τι τραβάνε και οι καψεροί οι άντρες μας... x_xx_xx_xx_xx_x

Χμμμ μου εβαλες ιδεες τωρα......ίσως ενα σακουλακι παγακια ραμενο στο σωβρακο? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια ακουσα σημερα οτι θα χιονισει απο παρασκευη :-w:-w:-w:-w

να βγαλω κανα κρεβατι εξω στο μπαλκονι???? :-?:-?:-?:-?:-?

Μπορεις αν θελεις να βγαλεις το μισο κρεβατι απο τη μεση και κατω, μην κρυολογήσετε κι ολας!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΗ ΙΔΕΑ ΣΟΥ :-?:-?:-?:-?:-?

ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΗΝ ΜΠΑΛΚΟΝΟΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΜΙΣΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΣΟ ΕΞΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΣΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΑΠΟ ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΒΑΛΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΕ ΧΙΟΝΙ ????? =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια συγκρουση θα ηταν λιγο επιπονη φανταζομαι!!!Ισως να μπερδευτει και στα καλωδια.......ισως και να γινει ενας φωτεινουλης!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι λετε εδω εχω πεθανει στα γελια =))=))=))=))=))=)) να δω τι αλλο θα σκεφτειτε :)):)):)) κοριτσια ηρεμα λεω εγω αφηστε τα χιονια γιατι βλεπω να γινετε παγακι και η δουλεια να παει στραφι :-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...