Μετάβαση σε περιεχόμενο

xarizonte poyxa.........


Recommended Posts

loipon .....me lene veronika ..eimai apo athina kai menw sto kalamaki ....meta apo to gegonos tis apoleias moy me to mwraki moy thelw na allaksw ta panta apo spiti mexri kai piata .....opote apo shmera tha arxisw na mazeyw this ntoylapes moy ..opoia endiaferete gia royxa sxedon kainoyrgia kapoia kai alla me etiketes akoma na moy pei to ycos moy einai 1.75 kai eimoyn 60 me 63 koila panta opote ta noymera einia mesaia M kai L.........twra eimai 70 xaxaxaxa moy exoyn meinei kapoia kilakia akoma alla thelw na xasw elpizw na argisw giati thelw na prospathisw gia allo ena mwraki..........ayta eixa na sas pw an thelei kapoia kopelia na moy stelei edw mhnyma h pm kai tha milhsoyme filakia se oles kai kalo xeimwna............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι ,σου ευχομαι ολες αυτες οι αλλαγες να οδηγησουν και στην μεγαλη αλλαγουλα....μεσα στο 2011 να εχεις αγκαλια σου ενα υγιες μπεμπακι!!!!!!!

να ελπιζεις και να μην χανεις το κουραγιο σου....στο λεω εγω που πριν ακριβως ενα χρονο εχασα το εμβρυακι μου και κονεψα να τρελαθω.....

παρολα αυτα το αποτελεσμα το βλεπεις στα τιρκερακια μου....

αφου εμεινες μια φορα εγκυος σιγουρα θα ξαναμεινεις @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

καλη καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Βερόνικα,σου εύχομαι ο,τι καλύτερο σου στέλνω αγγελόσκονη,πολύ κ να ρθουν σποράκια οχι μόνο σποράκι!!!

Βγάλε καμιά φώτο αν ειναι τα πράγματα,κ ανέβασε.Πιστεύω θα ειναι αρκετά εξυπηρετικό!!Πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sas eyxaristw para poly gia tis eyxoyles sas.......ta royxa ta edwsa se mia kopelia apo edw mesa kai xarika poly kiolas poy thn gnwrisa htan h prwth kopela poy ida kai mhlisa apo to mammy ........kai thn eyxaristw kai edw dhmosios gia ayto poy moy xarise kai ekeinh..........tha to exw panta mazi moy oti kai na ginei..........ena megalo eyxaristw............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

Αχ κοριτσακι μου σου ευχομαι απο δω και περα να σου ερθουνε ολα βολικα και οως τα επιθυμεις. μην κοιτας πισω αλλ αμονο μπροστα και θα σου ερθει ενα μπεμπακι ολο γλύκα να το καμαωνεις οπως εσυ επιθυμεις!!

εκτος απο ρουχαλακια παιδικα-μπεμπε μηπως εχεις να χαρισεις και κατι αλλο?? πχ παπουτσακια, πιπιλιτσες, γαντακια, καλτσακια, κρεμες ενυδατικες, σαλιαριστρες, κρεμαστρακια πιπιλας, σκουφακια, γαντακια, κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...