Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο8


Recommended Posts

και πρόσεξε! μην ξεχάσεις να ειδοποιήσεις τον δήμαρχο :lol::lol::lol:

εγώ το μπεμπε (οταν μας ερθει με το καλο) εχω σκοπό να το βάλω στο πιάνο αμεσως :lol::lol::lol: με το που το φερω σπιτι χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημεραααα πολυλογουδες!!!!

τι κανετε???

καλε ζαχα εχεις ηδη ξεκινησει???μα που ζω στον κοσμο μου??? :roll::roll::roll:

ευχομαι να ναι η 3η κ η τυχερη...

εγω εδω ξαπλα στον καναπεδακο μου....αληθεια για ποσο ακομα να ειμαι ετσι???

κατι ελαφρια τσιμπηματακια αισθανομαι....να σημαινουν αραγε κατι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το δικο μου μωρο δεν θα κανει τσισακια....θα κανει...ΝΟΤΕΣ :lol::lol::lol::lol:

λοιπόν με το φύλο μας εχουν βγαλει το λάδι...στην αυχενική δεν μπορούσαν να δουν (πριν 1 μηνα!!) οχι οτι εψαξαν και πολύ...και μετα πηγα σε 'κρυφο' υπερηχο σε εναν ακτινολογο γιατι με ειχε πιασει ανασφαλεια οτι κατι παει στραβα...και οταν του ειπα να δει το φυλο μου απανταει επιδεικτικα: εμεις οι γιατροί γελαμε με τις ανησυχιες σας...δεν μας νοιαζει το φυλο αρκει να ειναι υγιες...

ε και δεν ηθελε να κοιταξει και μου ηρθε να τον πνιξω...

την δευτερα εχω ραντεβου με τον γιατρο...ελπιζω να μαθω επιτελους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΙΚΟΛΑΚΙ ΜΟΥ!!! πιστευω τελος της αλλη εβδομαδας θα μου παρουν τα αυγα...κο κο κο

αν κανω κανενα της προκοπης και πριν την 28η να μου τα βαλουν παλι!!! τι ωραια και κοσμια που τα λεω!!! βαλε βγαλε...χαχαχα

εσυ νικολουλι μου?

μαριλου ποσες μερες εχεις κατσει ξαπλωτη? εμενα 3 μου ειπε...μακαρι να μου τυχει και σαββατκυριακο μπροστα να κατσω χωρις να δωσω και δικαιωματα στο γραφειο...για μουρμουρες!!!

τσιμπηματακια ε?χμμμ...ξερεις τι σημαινει αυτο ε????

ΣΑΜΑΝΘΑ ΦΟΞ...ξερω κι εγω θα ημουν περιεργη...με το καλο να το δειτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακιαVasso μην το σκεφτεσαι γιατι τοσο περισσοτερο αργεις.Ζαχαρενια μου ευχομαι το ''τριτη κ φαρμακερη'' στην περιπτωση σου να γινει ''τριτη κ τυχερη'' :D:D:D

Υ.Γ.αληθεια τα τσιμπηματακια τι σημαινουν?κι εγω τα νιωθω κ μαλιστα ολο το βραδυ στριφογυρνουσα κ ειχα ναυτιες.Μωρε λεςςςςςςςς????Μετραω 3 κ σημερα :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ΞΕΡΩ σοφιτσα για αυτο ρωταω!!!! χαχαχαχα καλο θα ναι μωρε!!!

οι ναυτιες ειναι επειδη στροφογυρνουσες βρε!!!! χαχα !!! αντε παλι σας απαντησα με ιατρικους ορους!!!

χαχαχα ...3 και σημερα ε??? αντε ρεεεεεεε με το καλοοοοοοοοοο.....με το καλοοοοοοοοο

1000+2 ευχαριστω για τις ευχες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax αντε SofitsaK να ακουσουμε θετικα αποτελεσματα απο εσενα και τη Marilou και να μας παει γουρι για να συνεχισουμε και οι υπολοιπες!!!

Zaaxaaaa παλι με εκανες και γελασα με αυτο που εγραψες σε αλλο θεματακι για το οτι ξερεις ότι θα ερθει αλλα ελπιζεις να ειναι πριν τα 50 σου!!

:lol::lol::lol: Γελαω γιατι και εγω συνεχεια αυτο λεω σε όλους. Ναι ενταξει θα μου ερθει αλλα δεν ξερω σε ποια δεκαετία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια....τι μου κανετε......?εγω προσπαθω να κοιμησω τον μικρο κ δεν θελει..γενικα σημερα ειναι πολυ πνευμα αντιλογιας...με γραφει κανονικα :lol:

του λεω

ελα μαναρακι μου να φας

οχι δεν θελω

μα πρεπει για να μεγαλωσεις

δεν θελω να μεγαλωσω

μα πρεπει

ο θεος θα με μεγαλωσει.......

:oops::oops::oops:

κ τωρα τον παρακαλω να κανουμε νανι...(ο μπαμπακας μας επαθε νευροκαβαλικευμα στον ωμο κ κοιματε)

ελα να κοιμηθουμε

οχι δεν ποναω στο χερακι μου

μα δεν χρειαζεται να πονας....

οχι μονο ο μπαμπας, κοιταμε ειμαι καλα....

:roll: με εστειλε αδιαβαστη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους λιγη κινηση στο θεματακι!!!!!!!!!!

ΧΡΥΣΑΝΘΗ δεν τα βγαζεις περα με τα παιδακια...σου πετανε την ατακα κ δεν ξερεις τι να απαντησεις!!! :):):):)

Κοριτσια μου μην βασανιζετε το μυαλο σας με συμπτωματα...μπορει να τα εχετε ολα αλλα μπορει και τιποτα.Εγω ας πουμε δεν ειχα κανενα συμπτωμα και εξακολουθω να μην εχω(εκτος απο πρησμενο στηθος που το εριχνα στα φαρμακα) ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙδες λολιποπ....μπαινω εγω κ ας μην ειμαι για εξωσωματικη :( πιστευα οτι θα μου λεγαν οτι υπαρχει λυση κανε μια εξωσωμ θα τα παρουμε θα τα τσεκαρουμε κ μια χαρα.....αλλα δυστηχως δεν παιζει..... :roll: ειμαι περιπτωση...αλλα δεν βγαινω απο εδω μαρεσει η παρεα σας....

οντως δεν τα βγαζεις περα με τις ατακες...γενικα μας απανταει παντα...σημερα πηγαμε να κανουμε εξεταση αιματος στο γιατρο...(κανω μια φορα το χρονο) κανει την αιμοληψια η κοπελα ο γιος μου αψογος δεν εκλαψε καθολου...ηταν ξαπλωμενος στο κρεβατι κ εγω εβαλα το χερακι μου πανω στην καρδουλα του...χτυπουσε δυνατα γιατι φοβοταν αλλα δεν εκλαψε...τελικα αιματακι δεν του πηρε κ ηρθε ο παιδιατρος μετα.....του πηρε αμεσως κ παλι δεν εκλαψε ενω τον τρυπησε δευτερη φορα...ο γιατρος τον ρωταγε πραγματα και αυτος απαντουσε....τον ρωτησε καποια στιγμη πως λενε τον μπαμπα...κ ο ακης μου απαντησε dady...κ αρχισε ο γιατρος κ του μιλουσε αγγλικα...μολις τελειωσε την αιμοληψια...μου ειπε παμε να δουμε τους πιλοτους στο αεροδρομιο κ εβαλε τα κλαματα..... :( εκει τον πηρα μια αγκαλιτσα κ αμεσως του περασε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες τι μου καντε?

Πριν λιγο ξυπνισα και ακομα να συνερθω....

τελικα μονο 5 αυγουλακια μου πηραν τα αλλα ηταν πολυ μικρουλικα ...δεν πειραζει αρκει αυτα τα 5 να ειναι καλα.

Αυριο θα με παρουν να μου πουν ποτε θα γινει η μεταφορα.....

αντε να ξανακατεβω γιατι δεν μπορεσα να χορτασω την ανυψουλα μου. Ειναι 3 και της εχω φοβερη αδυναμια (ειμαι η μοναδικη με την οποια μοιραζεται τη σοκολατα της....αδερφες ψυχες παιδι μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Χρυσάνθη συγκινήθηκα πάρα πολύ με την περιγραφή σου... :?:?:? πολύ αντρακι ο μικρός σου!!!

αχ και δεν θέλω και πολύ....

άντε να περασει ο καιρος να κάνω και εγώ το μωράκι μου και όλα τα κορίτσια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σαμανθα μου ειναι η ζωη μου...οταν περιγραφω τον γιο μου δεν μου φτανουν οι λεξεις....ευτυχως οι εξετασουλες του ηταν καλες κ μου εφυγε το αγχος....μεχρι να τις δω ετρεμα....ετσι θα κανεις κ εσυ...κ ολες οι χαζομανουλες... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχουυυυυυυυυυυ το μικουλι σουυυυυυυυυυ ρε χρυσανθουλιιιιιιιιιι!!!!!!!!! ο γλυκουλης μουυυυυυ!!!

να το χαιρεσαι μωρε!!! καλα αποτελεσματα στο μπουμπουκο σου!!!!

Νικολ Τζ τι να πω...τι να πω....τι να ευχηθω....γκουχου γκουχου....(απο κατω το κοινο : ΛΟΓΟΟΟ ΛΟΟΟΓΟΟΟ)

λοιπον....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!! :lol::lol::lol:

αντε καλο μεταφερσιμο και πες τους να μεινουν γερα και ενωμενα!!!!αντε!!!!

λοιπον εχω ανεκδοτακι (επικολληση θα κανω δηλ απο σαιτ)

Έχει πια σκοτεινιάσει εντελώς. Μικρός :Μπαμπά, εγώ τη νύχτα φοβάμαι! Μπαμπάς: Δεν πρέπει να φοβάσαι! Πρέπει να μάθεις απο τώρα να αντιμετωπίζεις τον κόσμο με θάρρος και γενναιότητα...Γιατί πρέπει να ξέρεις ότι στη ζωή σου, θα σου συμβούν πολλά καλά πράγματα, αλλά και πολλά κακά. Μικρός :Δηλαδή; Μπαμπάς: Ε,να! Εγώ ας πούμε μια μέρα θα πεθάνω και θα μείνεις μόνος σου... Μικρός :Πες μου και τα κακά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλε τωρα ειδα οτι οι εξετασεις ητνα καλες!!!νταξει σορυ χρυσανθουλα!!!

εχω και αλλο ανεκδοτο...λοιπον αντιγραφηηηη- επικοοοληηησηηη

Πάει ένας γέρος 97 χρονών στο ασφαλιστήριο και λέει στον ασφαλιστή:

- "Καλημέρα παιδί μου. Θα ήθελα να κάνω μια ασφάλεια ζωής."

Απορημένος ο ασφαλιστής, ρωτάει:

- "Συγγνώμη για την αδιακρισία, αλλά την θα την κάνετε την ασφάλεια ζωής;"

- "Ξέρεις παιδί μου, θα ταξιδέψω με τον πατέρα μου στην Ευρώπη."

Ακόμη πιο απορημένος ο ασφαλιστής, ρωτάει:

- "Και πάλι συγγνώμη, αλλά πόσο χρονών είναι ο πατέρας σας;"

- "127."

- `127; Και τι θα κάνετε στην Ευρώπη;"

Απαντάει ο παππούς:

- "Θα πάμε στον γάμο του παππού μου."

Σοκαρισμένος πια ο ασφαλιστής, ρωτάει:

- "Και πόσο χρονών είναι ο παππούς σας;"

- "Είναι...Α! 150."

Και ο ασφαλιστής, περιμένοντας να ακούσει ο,τιδήποτε πια, ρωτάει:

- "Μα καλά, του παππού σας σ`αυτήν την ηλικία του ήρθε να παντρευτεί;"

- "Μαλακίες μωρέ, τον πιέζουν οι γονείς του!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχα αυτο με τους γερους το ηξερα.....καλα θα ηταν να φτασουμε μεχρι 70 γιατι με το αγχος τις στεναχωριες δεν το κοβω να φτασουμε....

να ρωτησουμε τον γερο τι πινει κ δεν μας δινει.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένας διάσημος καρδιολόγος πέθανε και στην κηδεία του το φέρετρο ήταν

τοποθετημένο μπροστά σε μία μεγάλη μακέτα καρδιάς φτιαγμένης με λουλούδια.

Όταν τέλειωσε η κηδεία και όλοι αποχαιρέτησαν τον νεκρό,

η καρδιά ανοίχτηκε, έβαλαν μέσα το φέρετρο και ξαναέκλεισαν την καρδιά.

Τότε ένας από τους πενθούντες ξέσπασε σε γέλια.

Ο διπλανός του τον ρώτησε: "Μα γιατί γελάς;"

"Να μωρέ, σκεφτόμουν την δική μου κηδεία" απάντησε "βλέπεις, εγώ είμαι

γυναικολόγος"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλε τωρα ειδα οτι οι εξετασεις ητνα καλες!!!νταξει σορυ χρυσανθουλα!!!

εχω και αλλο ανεκδοτο...λοιπον αντιγραφηηηη- επικοοοληηησηηη

Πάει ένας γέρος 97 χρονών στο ασφαλιστήριο και λέει στον ασφαλιστή:

- "Καλημέρα παιδί μου. Θα ήθελα να κάνω μια ασφάλεια ζωής."

Απορημένος ο ασφαλιστής, ρωτάει:

- "Συγγνώμη για την αδιακρισία, αλλά την θα την κάνετε την ασφάλεια ζωής;"

- "Ξέρεις παιδί μου, θα ταξιδέψω με τον πατέρα μου στην Ευρώπη."

Ακόμη πιο απορημένος ο ασφαλιστής, ρωτάει:

- "Και πάλι συγγνώμη, αλλά πόσο χρονών είναι ο πατέρας σας;"

- "127."

- `127; Και τι θα κάνετε στην Ευρώπη;"

Απαντάει ο παππούς:

- "Θα πάμε στον γάμο του παππού μου."

Σοκαρισμένος πια ο ασφαλιστής, ρωτάει:

- "Και πόσο χρονών είναι ο παππούς σας;"

- "Είναι...Α! 150."

Και ο ασφαλιστής, περιμένοντας να ακούσει ο,τιδήποτε πια, ρωτάει:

- "Μα καλά, του παππού σας σ`αυτήν την ηλικία του ήρθε να παντρευτεί;"

- "Μαλακίες μωρέ, τον πιέζουν οι γονείς του!"

ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete koritsakia???polu oraia ta anekdotakia sas :lol::lol: marilou ta tsimpimatakia einai thetiko simadi an den kano lathos!!!ante na mas anakoinoseis ta euxarista kai oles oi kopeles!!!ego perimeno na adiathetiso na arxiso tis eneseis diegersis kai tipota akoma:(mou xoun spasei ta neura...alla tha rhei pou tha paei...filia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε κοριτσακια?????

Ολα καλα Νικολεζ μου!!!!!καλη επιτυχια να χεις κοπελα μου!!!Περιμενουμε νεα σου!!!!

Ζαχαρενια πως πανε οι ενεσουλες???Πηγες για υπερηχο???

Ποια κοριτσακια μας ειναι στην αναμονη??μηπως να κανουμε μια λιστα να την θυμομαστε???

Λολλι μου τι κανουν τα διδυμακια??Πως εισαι συ??

Καλε κανενα νεο απο τον Ανεμο ειχαμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα μπειμπιζζζζζζζ

εδω ολα καλα...καλυτερα δηλ...προς το παρον...Οι ενεσεις καλα πανε...υπερηχο σημερα! ουφ!!!

εσυ κατερινιω?

ο Ανεμος καπου εδω κυκλοφορει....ως νταντι κουλ πλεον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κατερινάκι μου, έχεις ξεκινησει ενεσούλες?

ΚΑλημέρα κορίτσια......................ο άνεμος έγινε καπνός..... :lol::-) Θα έχει μπλέξει μωρέ στη δουλειά!!!! ε κάποιοι έχουν κακο ελλάτωμα να δουλευουν...........σα δε ντρέπονται!!!!!!!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...