Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο8


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσαρες μου!

Marilouououou τελεια!!!! Χαλαρωσε τωρα και προσπαθησε να μην αγχωνεσαι!!!! Αχ μακαρι κοριτσακι μου να μας ανακοινωσεις οτι εισαι εγκυος σε μια εβδομαδα!!!

Αχ εμενα μου εχουν σπασει τα νευρα. Περιμενω να αδιαθετησω για να ξεκινησω και τιποτα ακομη!!

Αχ Βασούλα μου, εγω γιατι δεν ανυπομονώ καθόλου? απο τη μια θα ήθελα πολύ να είμαστε μαζί για ενδυνάμωση του ηθικού ...απο την άλλη..........χ.ζ.μαι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπεραααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

ξεχασα να ρωτησω...αλλα νομιζω πως δεν παιζει ρολο που εγιναν βλαστοκυστες...

μετραμε 14 μερες μετα την ωοληψια...

φιλακια πολλαααααα σε ολες σας

marilou μου γίνεται νωρίτερα η χοριακή 2-3 μέρες, όχι τίποτα άλλο να χαρείς νωρίτερα. Πάρε το κέντρο ενα τηλ. να επιβεβαιώσεις!!!!!!!! καλά αποτελέσματα κ σε σένα ματάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!!!!!!Τι κανετε???

Καλη επιτυχια Μαριλου!!!!!!καλη επιτυχια και στο νεο μας μελος!!!!!Αντε ν αρχισουν τα++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ να εμφανιζονται!!!!!!!!!

Σημςρα εκανα την πρωτη μου ενεσουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια θαθθθθ.....αντε επιτελους γεμισαμε και καμμια σελιδα!!!χαχαχα

χαθηκαμε!!!

κατερινακι μαζι ειμαστεεεεεεεε...καλη επιτυχιααααααααααα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα!!!

αγκαλια με το λαπιτοπι μου στον καναπε κ παρεα με τα μικρα μου...

σημερα ως δια μαγειας εξαφανιστηκαν τα μεγαλα φουσκωματα,πρηξιματα κ το πονακι δεξια που ειχα..

ειναι αραγε καλο??κακο???ποιος ξερει τι γινεται εκει μεσα?? :roll::roll:

εσεις τι κανετε??

κατερινα καλη αρχηηηηηηηηη να εχεις κ με ενα θετικο αποτελεσμα!!!!!πως αισθανεσαι??

νικολ ακομα δεν ηρθε η βλαμενη??καλα λες θα παρω να το επιβεβαιωσω στο κεντρο,,,

εμας κοριτσια απο τα 7 γονιμοποιημενα καταφεραμε να γινουν 2 αριστες βλααστοκυστες κ μαλλον δεν καταφεραμε να κανουμε καποια παγωτακια

θα τους παρω να τους ρωτησω κ αυτο αλλα αφου δεν εχουν παρει αυτοι χλωμο το κοβω,,,,κριμααα ομως,,, :cry::cry:

σοφιτσα καλη επιτυχια να εχουμε λοιπον.....αντε να μου δωσεις κουραγιο με το θετικο σου τεστακι...

αληθεια τεστακι μπορω να κανω/???οτι να ναι ρωταω....χαχαχαχα :lol::lol:

σταματαω εδω γιατι με εχει πιασει λογοδιαρροια....

φιλακια πολλα σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!

είμαι καινούργιο μέλος γι'αυτό συγχωρέστε με αν ποσταρώ αυτό το θέμα σε λάθος τοπικ!!

καταρχήν εύχομαι καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια και σύντομα όλες να κρατάμε αγκαλίτσα από ένα (και δύο) πολυποθυτο αγγελούδι...!!!!!!!

Εγώ τελείωσα με επιτυχία την πρώτη μου προσπάθεια και μου έχουν περισσέψει κάποια φάρμακα τα οποία είναι κρίμα να πάμε χαμένα....

είναι έξι κουτιά puregon 600iu και δυο κουτιά orgalutran

οποια κοπέλα τα χρειάζεται ευχαρίστως να βοηθήσω...

καλό απόγευμα και καλό κουράγιο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!

είμαι καινούργιο μέλος γι'αυτό συγχωρέστε με αν ποσταρώ αυτό το θέμα σε λάθος τοπικ!!

καταρχήν εύχομαι καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια και σύντομα όλες να κρατάμε αγκαλίτσα από ένα (και δύο) πολυποθυτο αγγελούδι...!!!!!!!

Εγώ τελείωσα με επιτυχία την πρώτη μου προσπάθεια και μου έχουν περισσέψει κάποια φάρμακα τα οποία είναι κρίμα να πάμε χαμένα....

είναι έξι κουτιά puregon 600iu και δυο κουτιά orgalutran

οποια κοπέλα τα χρειάζεται ευχαρίστως να βοηθήσω...

καλό απόγευμα και καλό κουράγιο!!!!!!!

lia1979 σου στέλνω pm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω Μαριλου μου ενα τεστακι νωριτερα σκεφτομουν να το κανω να σου πω την αληθεια αλλα με πιανει κι ενας φοβος μηπως βγει αρνητικο κ απογοητευθω :( ..οποτε μαλλον θα περιμενω τη Δευτερα για τη χοριακη.Παντως μια γνωστη μου εκανε τεστ απο το φαρμακειο 3 μερες νωριτερα,βγηκε θετικο κ εκανε την ιδια μερα κ χοριακη που ηταν κ αυτη στα υψη!!Κ τωρα χαιρεται τα διδυμακια της!!Υπομονη λοιπον γλυκες μου κ ολα θα μας ερθουν οπως θελουμε,αργα ή γρηγορα. ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marilou και Sofitsa υπομονη βρε κοριτσια μου. Λιγες μερες μεινανε και θα το μαθετε το αποτελεσμα που ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να είναι θετικο και για τις δυο σας!!!!

NikolG περιμενουμε τα νεα σου κοπελα μου οταν ηρεμησεις μκαι μπορεις να καθησεις στον υπολογιστη!!!

Ax Nikol μη νομιζεις και εγά μια απο τα ίδια ειμαι. Τη μία ανυπομονω και την άλλη χεζ..αι!!! Αχ και η ακατανομαστη ακομα να ρθει!!!

ΚΑληνυχτα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσακια!!!

Τι κανετε? ειστε καλα?

Εγω καλα ειμαι,πινω τα φαρμακα μου,εχω ομως ακομα αιμα(εχει λιγοστεψει καπως) και περιμενω να περασουν οι μερες για να παω να μου βγαλει το σπιραλ και να ξεκινησουμε τις προσπαθειες.

Βεβαια αυτο ειναι ενα μεγαααααααααλο θεμα,αφου την αλλη εβδομαδα ο Νικος φευγει για 1 μηνα ταξιδι.Προσπαθουμε να βρουμε λυση,και το μονο που μπορει να γινει ειναι να φυγει στα μεσα του ταξιδιου για να εκτελεσει αυτο το ιερο καθηκον...χαχαχαχαχαχα!!!!

Να ευχηθω σε οσα κοριτσια ξεκινησαν,καλα και θετικα αποτελεσματα πια!!!

Στα νεα κοριτσια καλως ηρθατε στην παρεουλα μας,και καλα αποτελεσματα!!!

Φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia gluka kalimera!!!!se oses perimenoun apotelesmata kali anamoni kai thetikoi skepsi, gia oses ksekinoun tora ,kouragio!!!!kai kali sinexeia!!!!!

gogaki perastika sou euxomai!eisai poli dunati kai to apodeikneiis kathe mera mesa apo to mammmy!ithela na se rotiso ,den mporei o antras sou na dosei sperma prin fugei etsi oste na min xaneis xrono i min xreiasti na gurisei apo to taxidi?????/

zaxa mou glukia polli xairomai pou extes diavasa pos ksekinises pali tin prospatheia sou,exeis xarisei toso gelio,dunami kai kouragio se oles tis kopeles kai sou euxomai to apotelesma na se dikaiosei !!!1

lolli,sou euxomai mia teleia teleiomini egkumosuni koritsi mou,kai ithela na se euxaristiso pou paropo pou ta exeis kataferei den mas ksexases oute mia mera!!!!

alitheia o anemos ti kanei?pos einai?

na eiste oles kala,oplistite me dunami gia ton stoxo mas kai sigoura tha ta kataferoume! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα

τι κανετε βρε? ε? ε???? αχου τα μωρε μου!!!!

Δαφνηηηηη σε χασαμε βρε ψυχηηηηη!!!! ολα καλα?

1000 ευχαριστω για τις ευχες και τα κοπλιμαν!!!! :P:oops:

Γωγακιιιιι ΠΡΕΠΕΙ μωρε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ κι εσυ να ειναι του αντρα σου το παιδι???? μπα παραξενιεεεεεεςςςςςςς!!!! :lol::lol::lol::lol:

ρε Βασωωωωω ακομααααααααααα να περιοδευσεις???????????????? μωρ μπας??????? :o

τα αλλα τα κοριτσακια που καθονται και κλωθουν πως πανε? ε μωρε????

εγω δεν ειμαι στα καλα μου. ακεφιες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΑ 1979 ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες!!! συγχαρητηρια σε σενα....με το καλο!!! ποσο μηνων εισαι?? (ή εχεις γεννησει και λεω λαμακιες??? :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τι κανετε?

Dafni πως εισαι? Καιρο ειχαμε να σε δουμε!

Λια1978 συγχαρητηρθα κοπελα μου! Με το καλό να κρατησεις το αηγγελουδι σου αγκαλιά.

Γωγακι δικιο εχει η Ζαχα. Βρες εκει κανεναν αναπληρωματικο :D:D:D

Ζαχα μου ακομα να μου ερθει η ατιμη. Απλα καθυστερει για να μου σπασει τα νευρα! Παντως αποκλειεται το αλλο θμα γιατι το ωαρι μου ηταν αχρηστο. Για αυτο ακυρωσαμε και το φυσικο τον προηγουμενο μηνα. Μαλλον κιολας για αυτο εχω καθυστερηση. Για=τι ή δεν εκανα καθολου ωορηξία ή εγινε πολυ καθηστερημενα! Παντως απο συμπτωματα περιοδου το εχω όλο το σετ αραπλησιαζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ Ζαχαρενια πως να μην εχεις ακεφιες και με αυτον τον παλιοκαιρο!!! Μιλαμε η καταθλιψη απο τη συννεφια την υγρασια και τη ζεστη μαζι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΑ 1979 ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες!!! συγχαρητηρια σε σενα....με το καλο!!! ποσο μηνων εισαι?? (ή εχεις γεννησει και λεω λαμακιες??? :lol: )

Καλημέρα και ευχαριστω για τις ευχές σου!!!

Έχω ήδη ένα παιδάκι που έπιασα φυσιολογικά και σε διάστημα τριών μηνών....

Το δεύτερο δεν ερχόταν εδώ και δύο χρόνια οπότε καταλήξαμε να κάνουμε κι εμείς εξωσωματική...

Τα αποτελέσματα της χοριακής τη Δευτέρα (11η μέρα από την εμβρυομεταφορά) ήταν 376 μονάδες!!!

Μου είπαν οτι είναι πολύυυυυ καλά και να παω κατευθείαν για υπέρηχο σε δύο εβδομάδες!!

Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Εξωσωματικουλες!!!!!

καθε μερα που θα μπαινω θα σας ευχομαι τα καλυτερα και ας γινομαι κουραστηκη!!!!!

ΛΙΑ να σου ζησει το παιδακι σου κ να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!Λες να ειναι διδυμακια;;;Η δικη μου χοριακη ξεκινησε με 350μοναδες κ τελικα ειναι 2 τα μπεμπεκια!!!!!

Ζαχααααααα γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mακάρι Lollipop!!!!!!!!

ειλικρινά δε θα είχα κανένα πρόβλημα ίσα ίσα που παρακαλάω να γίνει κατι τέτοιο!!!!!

Με το καλό κι εσύ τα μπεμπάκια σου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μπραβοοοοο...παντα ευχαριστα...καλο ανεβασμα χοριακης και ολα με το καλο!!!!

καλη εγκυμοσυνη!!

εγω κανω ενεσεις και σε καμια 10αρια μερες θα γινει η εμβρυομεταφορα κλπ κλπ

ειναι η 3ημου προσπαθεια!!! ο γες!!!!!

γεια θου λολιποπακι μουυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μπραβοοοοο...παντα ευχαριστα...καλο ανεβασμα χοριακης και ολα με το καλο!!!!

καλη εγκυμοσυνη!!

εγω κανω ενεσεις και σε καμια 10αρια μερες θα γινει η εμβρυομεταφορα κλπ κλπ

ειναι η 3ημου προσπαθεια!!! ο γες!!!!!

γεια θου λολιποπακι μουυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μπραβοοοοο...παντα ευχαριστα...καλο ανεβασμα χοριακης και ολα με το καλο!!!!

καλη εγκυμοσυνη!!

εγω κανω ενεσεις και σε καμια 10αρια μερες θα γινει η εμβρυομεταφορα κλπ κλπ

ειναι η 3ημου προσπαθεια!!! ο γες!!!!!

γεια θου λολιποπακι μουυυυυυυυυ

Εύχομαι τρίτη και τυχερή καλή μου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και καλή επιτυχια!!!

Ζάχα αυτή είναι η τυχερή φορά σου!!! αισιοδοξία και ξεκούραση και θα έρθει το θετικό αποτέλεσμα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1000+1 ευχαριστω Σαμανθα ΦΟΞ!!!!!

κι εσυ με το καλο το μωρακι σου!!!! γερο να ειναι και ας παιζει πιανο σαν την μανα του...δεν πειραζει!!!!

χαχαχαχα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...