Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο8


Recommended Posts

αχ μαρεσει το μπουμπου.....ειμαι μικρουλα το ξερω μονο 30....καλε ποτε πηγα 30....ασχετα που φαινομαι μικροτερη κ ολοι λενε οτι ειμαι 25.... :lol: τυχαιο δεν νομιζω

ο γιος μου βλεπει μια απιστευτη ταινια με ενα σκυλο...μολις το ειδε το σκυλακι μου ειπε ''μαμα θελω κ εγω ενα σκυλακι''....του εξηγησα οτι δεν μπορουμε να παρουμε γιατι δεν εχουμε αυλη....κ του εδωσα να διαλλεξει σε κουνελακι, πουλακι, ψαρακι (τα ψαρακια ειναι γρουσουζικα λενε κ δεν θελω) χαμστερακι.....στο κουνελακι κατεληξε...θα παμε σε ενα πετ σοπ κ θα δουμε....

ωραιο το ανεκδοτο...ειμαι κ εγω ξανθια...φυσικη μεχρι την ριζα.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερααααααα!!!!Τι κανετε??/

Μαριλου καλη επιτυχιααααααα!!!!!!

Ζαχρενια καλη αρχηηη!!!!!!!!

Γωγακι περαστικα τα καλυτερα ερχονται!!!!!

Οι αναμονουλες μας που ειναι????

Λολλι τι κανουν τα σπορακια σου???????

Φιλακια σε ολεςτις υπολοιπες και καλημεραααα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω αρρωστη ρε γμτ!!!Τωρ θα παω στο γιατρο μαλλον οι αμυγδαλες μου!!Θελω να πιστευω οτι δεν θα επηρεασουν τα ρημαδοΝΚ!!!!!!!!!!!!Και λογικα θ αμου δωσει αντιβιωση...Απο Τεταρτη ξεκιναω νταροντα...

Ελπιζω ολα να πανε καλα και να μην επηρεαστουν τα ατιμα!!!!!!

Φιλακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εκει που ειμαι καλα κ δεν σκεφτομαι μωρο...με πιανουν κατι τρελες κ θελω μωρο παλι...εκεινη την στιγμη δεν φοβαμαι κ το θελω πολυ γαμωτο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ περαστικα...ολα να πανε παραπανω απο καλα...σουπερρρρρ!!!! καλη αρχχηηηη!!!!

Χρυσανθουλι....δεν θα σχολιασω για την ηλικια σου... :lol: κι εγω το παθαινω αυτο...αλλα μονο το σκελος που λεει οτι θελω μωρο!!!! αααααααααχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι περαστικα...

ζαχα καλο....παντα με κανεις κ γελαω....σε ευχαριστω που με ανεβαζεις οταν πεφτω....πιστευω ο θεος οταν βοηθαμε τον συναθρωπο μας, μας βλεπει κ θα μας βοηθησει...κ σιγουρα εσενα θα σε βοηθησει γιατι με ανεβαζεις.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα...ρε χρυσανθουλι...

καλε ειδατε το ποστ που σας εστειλα? μετα απο 20 χρονια καταψυξης πετυχε η εξωσωματικης της...φνταστειτε λεω μαγουλακι ΤΣΙΤΩΜΕΝΟ που θα χει το μωρο.....λες και βγηκε απο μποτοξακι!!! :lol::lol::lol: χιουμορακι εξωσωματικουδων!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PENI25 καταρχήν σου ευχομαι καλή επιτυχια με το πιο ομορφο αποτελεσμα. Ομως κοριτσι μου ηρεμησε. Αυτο που κανεις τωρα με το αγχος της αναζήτησης συμπτωματων είναι οτι χειροτερο για τον οργανισμο σου. Και να ξερεις ότι ειναι πολύ λογικό να σου σταματησουν οι πονοι τωρα. Αφου αυτοι οι πονοι που ειχες δεν ειναι δειγμα εγκυμοσυνης αλλα ειναι πονοι απο την ολη διαδικασία που προηγηθηκε. Δεν εκανες ωοληψια? Τι νομζεις όλο αυτο σε επηρρεασε και τωρα που ηρεμεις περνανε οι πονοι. Οτι ειναι να γινει με την εγκυμοσυνη θα γινει απο εδώ και περα. Και αν ειναι να νοιωσεις πονακια σιγουρα θα τα νοιωσεις κοντα στις ημερες που ειναι να παρεις το αποτελεσμα. Και παλι χωρις να ειναι σιγουρο ε? Γιατι δεν εχουν όλες οι γυναικες συμπτωματα!!! Και παλι χαλαρωωσεεεε!!!

Αχ βρε Katerinaki τι επαθες ρε γαμωτο!! Και εγω την εχω αυτη την ευαισθησια τα τελευταια χρονια και οποτε κολλησω γριπη μου το γυρναει σε αμυγδαλιτιδα και φαρυγγιτιδα! Παντως για καλό και για κακό ρωτα το γιατρο σου σε παρακαλω γιατι ειναι αμαρτια να κανεις την προσπαθεια και να χαλασει κατι λόγω της αρρωστιας και της αντιβιωσης. Μακαρι να μην επηρρεαζει τιποτα γιατι ξερω ποσο δυσκολο ειναι να εισαι προετοιμασμενη να ξεκινησεις και κατι να σου το στραβωσει, αλλα να ξερεις πως δεν χανεται ο κοσμος για εναν μηνα πανω ή εναν ΄μήνα κατω!!! Σου ευχομαι τα καλύτερα παντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσάκια μου, ζαχαρωτό μου πολύ καλή αρχή, Κατερινάκη μέχρι την εμβρυομεταφορά θα έχεις γίνει καλά....είναι φοβερό όμως εκείνες τις μέρες να τυχαίνουν όλα τα απίστευτα. Εγω στη τελευταία έπαθα ουρολοίμωξη, μετα μύκητες απο την αντιβίωση...ενω στη 1η ο καλός μου λίγες μέρες πριν δώσει υλικο΄έπαθε κολικό νεφρού....κ έλεγα φαντάζεσαι να τον πιάσει την ώρα της .....τη δύσκολη τέλος πάντων.....

όλα καλά ευχομαι απο εδω κ πέρα.

Βασούλα μου με το καλό κ εσύ..

ρενι μην σκέφτεσαι τίποτα περι συμπτωμάτων, δεν είναι αξιόπιστα....χαλαρά κ ευχομαι θετικά..οσο για τα άσπρα υγρα φταίνε σίγουρα κ τα χάπια, οι πόνοι είναι κ απο την όλη διαδικασία....το να αρχίζουν ή να σταματούν δε λέει τίποτα...........φιλιάαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!ειμαι καινουρια στο forum και μολις εκανα κι εγω την πρωτη μου εξωσωματικη.18/10 θα κανω την χοριακη και οι μερες δεν περνουν με τιποτα!!Εχω και κατι τσιμπηματακια στην κοιλια μετα την εμβρυοεταφορα κι ολο στο κακο ο νους μου παει.Ευχομαι σε ολες μας συντομα να τα καταφερουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ασχετο υπαρχει που ξερει αψογα αγγλικα....οταν λεμε αψογα να μπορει να μου κανει μια τελεια μεταφραση απο τα ελληνικα στα αγγλικα γιαι θελω να στειλω κατι σε εναν ξενο γιατρο....το προσπαθω πολυ αλλα το εχω σκοτωσει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofitsaΚ καλη επιτυχια και σε εσενα!!!! Μην ψαχεις για συμπτωματα. Καθε γυναικα αισθανεται και αλλιως. Με το καλό και να τις ακουτε τις παλιες!!!!

Nikolaki καλημερα! Τι κανεις? Περιμενεις να περασει ο καιρός και εσυ ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.

ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ....ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Καλή επιτυχία σε όλες :D:D:D

Εύχομαι σύντομα με μια θετική χωριακή και στην συνέχεια ένα μωράκι στην αγκαλιά σας!!

Χρυσάνθη εγώ ξέρω πολύ καλά αγγλικά....Αν θέλεις στείλει το κείμενο σε πμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι μου κανετε;σας παρακολουθω τοσο καιρο καιδεν παιρνω μερος αφου ειμαι σε μια περιοδο μεγαλης αναμονης!Ο αντρας μου ειναι ναυτικος και περιμενω να ερθει τον γεναρη για να κανουμε εξωσωματικη τον μαρτιο!

τελοσπαντων το προβλημα μου ειναι οτι στην τελευταια επισκεψη στο γιατρο μου ανιχνευσε κυστικο μορφωμα στην δεξια ωοθηκη 32 χιλιοστων και μου εδωσε αντισυλληπτικα τριγκινερα για δυο μηνες.Υπαρχει βρε κοριτσια περιπτωση να μην απορροφηθει και να με εμποδισει να κανω την εξωσωματικη;Κριμα δεν ειναι; 9 ΜΗΝΕΣ θα περιμενω συνολικα για να την κανω.Εχει τυχει σε καμια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Καλή επιτυχία σε όλες :D:D:D

Εύχομαι σύντομα με μια θετική χωριακή και στην συνέχεια ένα μωράκι στην αγκαλιά σας!!

Χρυσάνθη εγώ ξέρω πολύ καλά αγγλικά....Αν θέλεις στείλει το κείμενο σε πμ!

απο Αγγλικα καλα πας απο ελληνικα διακρινω ενα θεματακι....

Αν θέλεις στείλει το κείμενο σε πμ! :lol::lol::lol::lol:

:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο Αγγλικα καλα πας απο ελληνικα διακρινω ενα θεματακι....

Αν θέλεις στείλει το κείμενο σε πμ! :lol::lol::lol::lol:

:D:D:D

ΧΑΧΑ ΑΣ ΓΕΛΑΣΩ ΖΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου δεν εχω ιδεα για αυτο που γραφεις για αυτο δνε ειπα τιποτα....ευχομαι ομως να περασει

και να προχωρησετε κανονικα οταν ερθει με το καλο ο συζυγος!!!! καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχιχιχι τώρα το είδα!!! :lol::lol:

στειλειιιιιιιιιιιι καλειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι στειλει κι σι μας....

σταματαω, δεν θέλω να χαλάσω το θέμα των κοριτσιών...συγνώμη κορίτσια!! :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σιγα...μην το χαλασεις...ρε...εδω εχουμε πει ανα καιρους τα ααααασχετααααααααα!!!!

καλε ειμαστε πλακατζουδες εμεις οι εξωσωματικουδες!!!!

αντε φιλια

ρε συ σαμανθακι...μεταφρασε μου αυτο : slow the much oil

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...