Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

καλημερουδια κι απο μενα!! τι κανετε? κουκιδακι συγχαρητηρια για την κορακλα σου! ;) προικες να μαζευετε εσεις οι κοριτσομανες!!! :D:D:D

εγω μολις χτυπησα μια τρελη σαντουιτσαρα με τα παντα μεσα και τωρα παω να σκασω!!!! :?:?:?

γιουλακι ρωτησες για τα ριοπαν που λεγαμε?

πραγματικα κι εγω δε βλπεω την ωρα να παμε για το β επιπεδου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερουδια κοριτσουδια!!!Σημερα περιμενουμε νεα και απο samantha καi απο spirtouli..Αντε να τελειωνει η λιστουλα σιγα σιγα..Εχθες παλι κλωτσισε ο μπεμπακος μας το βραδακι..Lolli μου υπομονη κοπελα μου,δωσε φιλακια στις κοριτσαρες.Εμενα τα λαιμα μου ειναι λιγο ερεθισμενα αλλα δεν περνω τιποτα προς το παρων,σημερα γιουβαρλακιους!!!!!!!!!!!!Φιλια σε οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα περιμενουμε νεα και απο samantha καi απο spirtouli..

Η Σαμανθα εχει τον μηνιαιο υπερηχο;

ΝΕΝΑ πιες κανενα ζεστο με μελακι για να μαλακωσει λιγο ο λαιμος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nena εφαγες κλωτσια ρε συ???? ζηλευωωωω!!! εγω ποτε θα φαω??? :?:?:? και σε περναω μια ολοκληρη βδομαδα!!! λες να παιζει ρολο που τα εχω τα κιλακια μου???? αμ δεν παιζει θα μου πεις???που να διαπερασει τοσο λιπος η κλωτσια για να τη νιωσω η γουρουνομανα??? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nena εφαγες κλωτσια ρε συ???? ζηλευωωωω!!! εγω ποτε θα φαω??? :?:?:? και σε περναω μια ολοκληρη βδομαδα!!! λες να παιζει ρολο που τα εχω τα κιλακια μου???? αμ δεν παιζει θα μου πεις???που να διαπερασει τοσο λιπος η κλωτσια για να τη νιωσω η γουρουνομανα??? :D

lolli η samantha για τον υπερηχο του μηνα νομιζω εχει ραντεβου!!!Sofouki θα κλωτσισει μωρε και το δικο σου που θα παει,και εγω αγχωνομουν αλλα οταν την εφαγα ησυχασα!!!!Απλα μην το σκεφτεσαι θα το κανει σε ανυποπτο χρονο και θα λες μπα αποκλειεται,αλλα θα εινα αυτο σαν ελαφρια κλωτσιτσα,εγω το νιωθω σε συγκεκριμενη σταση οταν ειμαι καθιστη με την πλατη ακουμπισμενη πισω...Αχ μωρε ποτε φτασαμε να μιλαμε για το οτι νιωσαμε τα μπεμπακια μας,μεχρι πριν λιγο καιρο ανακοινωναμε τις εγκυμοσυνες μας..Περανει ο καιρος :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A ρε Νενακι!!! περαστικα με τα λαιμα σου!

ποσο σε ζηλεύω που σε κλωτσάει ο μπεμπέδακος σου!!! εγω αισθανομαι τη μητρα μου να κουνιεται- δεν ξερω αν ειναι το μωρο ή αν φταιει που μεγαλώνει η μητρα! θα περιμενω υπομονετικά μεχρι να σιγουρευτω οτι μου την εσκασε!!!!!

εγω εχω φακη σημερα- βαριομουν να κανω κατι άλλο! :ymcowboy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κουκι!!!!Σε καταλαβαινω και εγω δεν θυμασαι πως αγχωνομουνα συνεχεια και ελεγα αντε ποτε θα το νιωσω?Ε οταν ειπα αμαν οποτε ειναι να το ακουσω θα το ακουσω ε και το ακουσα,αν και ο γαιτρος μου ειπε οτι μαλλον στην 20η θα το ακουσω,απο οτι καταλαβα δεν υπαρχει κατι στανταρ..Υπομονη και στις υπολοιπες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλησπερα!ετοιμαζομαι να παω στο γιατρουλη.ελπιζω σημερα να δουμε κι εμεις το φυλο του μπεμπεκιου μας!θα επιστρεψω βραδακι,αφου θα το συνδυασω με καφε και ψωνια.πιστευω θα εχω νεα,θα μπω να σας τα πω!φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γουσταρουμε πολυ να ακουμε μπεμπεδονεα....Και σημερα εχουμε να μαθουμε πολλα,απο οτι καταλαβαινω οσες εχετε μεινει μαλλομ ειστε κοριτσομανουλες...Θα δουμε σε λιγο θα φανει!!!!!!Αντε καλα αποτελεσματα σε ολες!!!!!!!! :):):) Μολις ξυπνησα και πινω γαλλικουλη με καραμελα βανιλια εχει μοσχομυρισει το σπιτι,να ειχαμε και κανενα βουτηματακι,καλα θα ηταν!!! ~o)~o)~o)~o) φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νένα περαστικούλια, πιές πολλά ζεστά και ξεκούραση.

Εγώ σήμερα βαριέμαι πολύ. Έχω να κάνω πολλές δουλειες αλλά το μόνο που θέλω είναι να κάτσω στο καναπε και να βλέπω τηλεόραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον- οχι να το παινευτω-- αλλα η μονη προβλεψη που εκανα κ επεσα εξω μεχρι τωρα- ηταν τα διδυμα της Λολλις!!!!Σας πετυχα ολες λεμε!!!!!κανονιστε οι υπολοιπες να με ντροπιασετε!!!! χαχαχα

[smilie=female.gif][smilie=sign19.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=male.gif][smilie=sign17.gif] [smilie=smileinbox.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νένα...δυσκολοι καιροι σκέφτομαι...τι λες να ανοιξουμε μαγαζακι?? χαχα

'Μωροπροβλέψεις'...τωρα και στα Τρίκαλα...!και καμια συνταγουλα θα κοτσάρουμε απο διπλα, και προσφορες θα κάνουμε στα δίδυμα...στα 2 μωρα η μια προβλεψη δώρο..

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΚΟΒΩ!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif] [smilie=director2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθολου ασχημη ιδεα.... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: γιατι οχι να γινει το επαγγελμα του μελλοντος,δεν καταλαβα δηλαδη καπως ετσι δεν ξεκινανε ολοι... :D:D:D οσο για εσενα vasia εισαι και εσυ μια κοριτσομανα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι λες Νένα μου κάτσε να δούμε στις 5 Νοέμβρη θα ξέρουμε. Ο χρόνος περνάει πάρα πολύ αργά. Τώρα που ο γιατρός μας βλέπει κάθε 4 βδομάδες η αναμονή είναι ανυπόφορη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasia !!!που μας ξέφυγες εσυ?????

εγω δεν εχω ξεκαθαρη προβλεψη..εχω συννεφα μπροστα μου... :!:

κλεινω προς το κοριτσι κ εγω- αν και..δεν θα το πω με σιγουρια..ακομη...

επιφυλασσομαι ολιγον τι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasia !!!που μας ξέφυγες εσυ?????

εγω δεν εχω ξεκαθαρη προβλεψη..εχω συννεφα μπροστα μου... :!:

κλεινω προς το κοριτσι κ εγω- αν και..δεν θα το πω με σιγουρια..ακομη...

επιφυλασσομαι ολιγον τι..

χαχαχαχχαχαχαχαχα μαλλον δεν θα εφαγες καλα σημερα κουκι και δεν εχεις πολλες δυναμεις για μαντεψιες....χχαχαχαχχχιχιχιιχι

vasia εγω θα παω 3 νοεμβριου και οντως ο χρονος δεν περναει!!!Χρονε χρονε εισαι εδω??? X(X(X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...