Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια τι τραβαμε κ μεις οι μαναδες τι να κανουμε μποορουμε κι αλλιως? ΛΟΛΛΙ περαστικα κοπελα μου το εχω ακουσει ξανα απο αλλη κοπελα με διδυμα απο εξωσωσματικη αυτη ειχε 2 αγορακια της εκαναν αυτο που εκανες κ συ κ ολα καλα θα περασει ηταν να γινει κ αυτο ποσο σε σκεφτομαι κ ολες τις κοπελες που γινονται τετοια πραγματα γμτ.

ΚΟΥΚΙΔΑ καλη επιτυχια κ καλα αποτελεσματα μακαρι να μαθεις τι ειναι ολα θα πανε καλα περιμενουμε νεα σου.

Σημερα ειμαι καλυτερα μονο οταν κουραζομαι κανω ταχυπαλμια ειδες κουκι πως ειναι ετσι ημουν 2 μερες κ πιο χαλια μπορω να σου πω.εχθες πηγαμε σενα γαμο κ στο γλεντι κουραστηκα κ σημερα τουρλα η κοιλια ειπα να παω στον γιατρο αλλα σε μια εβδομαδα εχω ραντεβου στις 27 ειπα παλι να τον πληρωσω τωρα που θα παω θα του το πω ελπιζω να ειναι ολα καλα.εΓΩ να φαω κλωτσια οχι ακομα κ αυτο που νιωθω αραια κ που αλλα καθε εβδομαδα,μου ειπε οτι ειναι τα εντερα, αμα νιωθεις κλωτσιες η οτι κουνιεται λες ειναι καλα ζωντανο τα χω χασει λιγο?

ΣΠΙΡΤΟΥΛΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΜΑς ΘΑ ΣΕ ΣΥΝΤΡΟΦΕΥΕΙ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ Κ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Κλωτσιτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι ωραια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε να περνουμε σειρα κ εμεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα- ο αντρας μου εκανε σαν να εβαλε γκολ η ομαδα του!! γελαει σαν χαζος και χειροκροτάει!

παρα πολυ χαρηκε- και γω την αγαπω πολυ την ψιψίνα μου!!!

μου την μετρησε 274 γραμμαρια.18+4 ακριβως όσο ειμαι.

επισης μετρησε διαστασεις ακρων και κεφαλιου- (οχι οπως μεχρι τωρα απο το κεφαλακι μεχρι το πιτσιποπακι)

αχ κοπελιτσα μου ομορφη!!!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Spirtouli καλη επιτυχια για αυριο, θα περιμενουμε νεα οταν μπορεσεις!

Κουκιδακι μου τι τελεια ΡΟΖ νεα ειναι αυτα???

Πωπω ο μπαμπας τρελαθηκε.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=love1.gif][smilie=love1.gif][smilie=love1.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel1.gif][smilie=angel1.gif][smilie=angel1.gif] το ηξερα οτι θα ειναι κοριτσακι το μπεμπακι σου και στο ειχα πει κιολας σε ποηγουμενες παλιες συζητησεις!!!!!!!Μπραβο,τι καλα εχουμε το 7ο κοριτσακαι στη λιστουλα μας,γιουπι να ναι γερο μωρε...Καλα ειμαι σιγουρη οτι θα του παρει τα σωβρακα του μπαμπα της.. :o):o):o):o):o) Αντε επομενηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταπληκτικα νεα ουαου το ελεγα κ γω με την σειρα μου οτι θα ειχε κοριτσακι μπραβο αντε με το καλο ειναι κ ολα οκ τελεια να παιρνουμε σειρα οπως κ το γιουλακι νομιζω πως εχει κοριτσακι για να δουμε.να ερχονται κ τα κοριτσια στην παρεα μας καιρος ηταν πολυ αγορι να χουμε κ νυφες! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι λεω οτι η Γιουλη εχει αγορι-δεν ξερω γιατι- και η Γεωργια μας στρουμφίτα!!χαχα

τι να πω! εσεις δεν εχετε προαισθημα μανίσιο??

ο ντοκτορ ειπε οτι παντα ρωταει τις μαμαδες τι πιστευουν οτι εχουν και οτι πολυ πολυ σπάνια πεφτουν εξω! 95% πεφτουν μεσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σε εμενα πιστευα οτι ειναι κοριτσακι,ισως γιατι το ηθελα πολυ... :oops::oops::oops: αλλα επεσα πολυ εξω για την ακριβεια ποντους εξω....χιχιχιιχιχχι χααχχαχαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!! [smilie=wav.gif]

ΡΟΖ ΡΟΖ ΡΟΖ και παλι ... ΡΟΖ [smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

ο γιατρός σου θα γέλαγε τρελά και με μενα... που νομιζα οτι εχω κοριτσι...χαχαχαχα !!!

για το γιουλάκι και τη γεωργία ...συμφωνώ με την κουκιδίτσα...αγόρι - κορίτσι σας βλέπω...!

εισαστε ετοιμες για τα βραδινά προγράμματα ;;;;; συντονιστείτε... πάμε!

(καληνύχτα για αποψε :x )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια οσο περναει ο καιρος οι καουρες αυξανονται με εχουν τρελανει αχ ποτε θα σταματησουν :roll::roll: σπιρτουλι ευχομαι ολα καλα μην αγχωνεσαι ειμαι σιγουρη οτι τα αποτελεσματα θα ειναι μια χαρα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!!!

Κουκίδα τέλεια κοριτσάκι, ροζ- φρου φρου, κορδε΄λίτσες αχ τι τέλεια!!!!!!

Λολλι περαστικούλια κάνε υπομονή, αξίζει το κόπο θα το δεις όταν θα αγκαλιασεις για πρώτη φορά τις κορούλες σου.

Σπιρτούλη καλή επιτυχία αύριο, θα δεις όλα καλά θα πάνε και στο τέλος θα απλός μια κακή ανάμνηση.

Εγώ νιώθω μια χαρά όλα τα συμπτώματα του πρώτου τριμήνου έχουν εξαφανιστεί. ευτυχώς που μεγαλώνει η κοιλιά μου αλλιώς θα νόμιζα πως δεν είμαι έγκυος.

Κορίτσια ξέρετε τι έχω παρατηρήσει ότι έχω αρχίσει και βγάζω ένα μαύρο χνουδάκι στη κοιλιά το έχει καμία άλλη.

Το μενού για σήμερα μακαρόνια με σάλτσα λαχανικών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasia μου αυτο το χνουδακι που λες εγω το δικο μου θα το παρομοιαζα με γαιδουροτριχα πραγματικα...Ειχα που ειχα τωρα εγινα bear...xxxaaxxaxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Νενα μου να δω τι θα κάνουμε. χτες παρατηρούσα τη κοιλιά μου και το βλέπω και ΄λέω ωχ τι είναι αυτό.

Ασε που πασαλείβομαι πρωι βράδυ με κρέμα αλλά τις ραγάδες δεν βλέπω να τις γλιτώνω. Όπως μου είπε και ο γιατρός μου είναι ανάλογα το δέρμα, όσες κρέμες και να βάλω αν είναι να κάνω ραγάδες θα κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι κανετε?μακαρι βρε κοΡιτσια να ειναι γερα κ οτι ηταν να γινει εχει γινει ηδη απο θεμα φυλου εχω πολυ αγχος για την αλλη τεταρτη δεν περναει ο καιρος αυριο παω να κανω την αντι-χα για να δω αν με καλυπτει η ενεση η ποσοτητα του υγρου.ΚΟΥΚΙΔΑ χαρηκα τοσο πολυ λες κ εμαθα εγω οτι εχω κοριτσακι οχι οτι με τις αλλες κοπελες οτι δεν χαιρομαι αλλα εμεις που εχουμε κατι διαφορετικο σε σχεση με σας ενα παραπανω μην μου θυμωσετε.ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΡΤΟΥΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΦΤΑΣΑΜΕ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΓΕΡΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑς.

ΜΑΡΑΚΙ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΙς ΑΔΕΡΦΕς ΣΟΥ Κ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΛΑ ΠΑΕΙ ΕΧΕΙς ΑΡΚΕΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΙς ΠΡΟΒΛΕΨΕΙς ΘΑ ΠΕΣΕΤΕ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ?ΤΟ ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΞΑΝΑ ΡΩΤΗΣΑ ΘΕΣ/ΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ Κ ΜΕΝΑ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΕΑ ΕΛΠΙΖΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΛΟΛΛΙ τι κανεις πως εισαι?καλυτερα ευχομαι φιλακια κ ενα χαδακι στις μικρουλες απο μενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε ΓΕΩΡΓΙΑ και ενιωθα μοναξια!!!!

Μονες μας ειμαστε ;;;

Τωρα για το πως ειμαι.....μαλλον καλα...ξερω κ εγω; Ψυχολογικα ειμαι μια πανω μια κατω....σωματικα εχω οσα μου ειπε ο ντοκτορας οτι θα εχω.....Την αλλη Παρασκευη θα παω να δουμε (εκτος απροοπτου).

ΣΠΙΡΤΟΥΛΗ μου σε σκεφτομαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!

τι κανετε κοριτσια? περιμενουμε νεοτερα απο το Σπιρτουλι- ολα καλα να πανε!!

Γεωργια στον επομενο υπέρηχο ειναι η σειρα σου να μαθεις το φυλο!!

Λολλι τι κανουν οι ροζούλες σου???

εκανα δουλιτσες μιας κ χθες βραδυ ανοιξαν οι ουρανοι εδω- κα ισημερα ανεβασε θερμοκρασια και εχει ηλιο. εβαλα και μια φακη να βραζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες!!!

κουκι συγχαρητηρια για την πριγκηπέσσα!!!

λόλι μην πέφτεις ψυχολογικά,παρτο απόφαση και κανε υπομονη,αργότερα θα τα ξεχασεις όλα!!! μπορω να καταλάβω πως νιώθεις αλλά τα διδυμούλια θέλουν ιδιαίτερη φροντίδα,ειναι απαιτητικά απο την κοιλιά ακόμα ;) φιλιά σε όλα τα κορίτσια...αντε να ρθουν οι μερες να παμε για β επιπέδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...