Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσούδια !!!

ειμαστε ετοιμοι για jumbo !!! παμε να παρουμε κερακια κλπ μικροπραγματακια γιατι αυριο...

ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ !!! εεε οπως καθε Κυριακη θα μαζευτουμε στους γονεις μου στον παραπανω οροφο για μεσημεριανο και θα κοψουμε τουρτιτσα...

και επειδη πρεπει καποια στιγμη να σταματησω να γιορταζω τοοοοσο τα γενεθλια μου, απο του χρονου θα εχουμε τον μπεμπη να του κανουμε ΤΡΕΛΑ παρτι με καθε δικαιολογια !!! χιχιχιχιχιχι !!!

σας φιλω ! τα λεμε αργοτερα !

*** κουκιδιτσα με το καλοοοοοο το ραντεβου την Δευτερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια μου!!!μου λειψατε!βλεπω σας εχει πιασει ολες μια βαρεμαρα ε?δεν ερχοσαστε μια βδομαδουλα η καθεμια να με βοηθαει στη δουλεια να χαλαρωσω κι εγω λιγακι?αφου περιμενω πως και πως να μπω στο μηνα μου με το καλο η οποτε τελοσπαντων δεν θα μπορω να δουλευω αλλο,για να χαζευω κι εγω τηλεοραση.θελω ολη μερα καναπε και τηλεοραση.ΘΕΛΩ ΣΑΣ ΛΕΩ!!!

κατα αλλα καλα.2 μερες χωρις εμετο,με αρκετο φαι(ευκαιρια βρηκα).την τριτη παω γιατρουλη,θα με ξεχεσει.πρεπει να εχω παρει 3,5-4 κιλα!ειπα με τον αντρουλη να ξεκινησουμε τη δευτερα τη διαιτα που εκανα πριν,οχι τοσο για να χασω,αλλα να ψιλοκρατηθω κανα 2 μηνες ακομη στα ιδια επιπεδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera k apo mena ax rania pvw to perimeneiw e k meiw poy eimaste sto spiti leme kati na kanoyme na perasei h vra einai dyskolo na doyleyeiw k egkymosynh ama einai k kalη κατι γινεται αμα δεν ειναι τι κανεις πας αναγκαστηκα?δικο σου ειναι το μαγαζι?

ΜΑΡΑΚΙ ακομα ενας χρονος περασε να σαι πολυχρονη κ ευτυχισμενη για αυριο κ με το καλο το μωρακι σου.αν θα μπω θα ξαναευχηθω τα λεω προκαταβολικα.ο μπαμπας μου εχει αυριο γεννεθλια την ιδια μερα ειστε ζυγοι ωραιο ζωδιο

ΚΟΥΚΙΔΑ θα δειξει θα τον παρω την δευτερα να παω δεν μπορω να ειμαι αλλο ετσι να ξερω τι γινεται μακαρι να ναι απ το χαπι θα δειξει.κοιταζω την κοιλια μου μικραινε λεω μαζευτηκε τι στο καλο το στηθος με ποναει αλλα η κοιλια αλλλιως ουφ να περασει ο καιρος.παντως ειναι πιο δυσκολο να χεις ενα παιδι που να εχεις κ παραπανω με το δευτερο ζοριζεσαι κ εγκυος που ειμαι τωρα.πως κανουν πολλα παιδια καποιοι κ ειναι κ πολυτεκνοι κ μονοι τους τους θαυμαζω πραγματικα εγω δεν αντεχω τα νευρα μου μπραβο τους. :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες τον πηρα τον αερα μου!!!

πηρα κ ενα τζιν με μπασκα - να παρει λιγο αερα η κοιλιτσα μου! πηγα στο mothercare- παντως στο zara τα αντιστοιχα παντελονια δεν ηταν πιο φτηνα απαυτο που πηρα - βεβαια ευτυχως αυτο που μου εστρωνε καλυτερα ηταν το πιο φτηνο!

ηπια κ ενα ωραιοτατο φρεντάκι!

Μαρακι προκαταβολικα Χρονια πολλα για αυριο! [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερες.....καμια μεσα?τι εγινε?ειδαμε καλο καιρο και βολταρουμε?Εμεις τωρα γυρισαμε απο το πρωι,πηγαμα για καφε και μετα για φαγητακι,ωραια περασαμε!Δεν εχω να σας πω νεα,ολα καλα.Χρονια πολλα στο μαρακι μας οτι επιθυμεις!!!!!!!!!Πολλα φιλακια σε ολες,παω να την πεσω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσούδια !!!

ευχαριστω για τις ευχες και σε ολες μας ευχομαι τα καλύτερα!!! αντε να κυλήσουν ηρεμα οι εγκυμοσύνες μας, να εχουμε τελεια νεα απο φραουλινο και σπιρτουλι και ολα ολα να πανε καλα!

τι γινεται σημερις !!!;;;;

βολταρουμε; βολταρουμε ;;; μια χαρα!

εγω μαζευτηκα σπιτακι για μπιτζάμα παρτι χιχιχιχιχι !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια !καλε δεν σας προλαβαινω χαθηκα λιγο γιατι ο γιοκας μου ειχε πυρετο βηχα γκρυνια κτλ και ηθελε συνεχεια την μαμακα του,ευτηχωσ σημερα ειμαστε πολλη καλυτερα εγω δε ταλαιπωρια.......... αλλα το παιδακι μου να ναι καλα και εγω την βολευω την κατασταση.σε 3 μερες θα δω και την μπεμπουλα μου...........αντε να περναει ο καιρος!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na μας ζήσεις ΜΑΡΑΚΙ!!! :!:

κοριτσια ειμαι χαλια..απο χθες το απογευμα νιωθω τοσο εξαντλημενη- και δυσκολευομαι ακομη κ στην αναπνοη... λογικα εχει πεσει ο αιματοκριτης μου πολυ -(ξεκινησα με 30 και τον πηγα μεχρι πριν 2 βδομαδες 31.5.τρελη ανοδος έτσι???) οποτε φανταζομαι που βρισκεται τωρα! πηγα να λιποθυμησω το μεσημερι κ ημουν κ μονη μου στο σπιτι..κοιμαμαι οοολη μερα κ βαριανασαίνω.

Αυτο που μου δινει κουραγιο ειναι αυτο που μου ειπε ο γιατρος μου. 'σκεψου τις γυναικες παλια- πως τα βγαζαν περα...'

μου ειπε 'πως νομιζεις οτι καταλαβαιναν οι γυναικες οτι ηταν εγκυες? λιποθημουσαν λογω χαμηλου αιματοκριτη..ειχαν αναγουλες κτλπ..

εχει μεγαλωσει η μητρα και η καρδια πρεπει να ανταπεξελθει κ να αιματωσει ολο το μωροσυστημα..οποτε αρχισανε τα οργανα!!

Ε,ρε γλέντια!!! :shock:

το μονο που με 'ριχνει' ειναι οτι αν συνεχισω τοσο εξαντλημενη- ουτε δουλειες στο σπιτι δεν θα μπορω να κανω!

Αυριο εχω υπέρηχο! παω να δω το ταρζανιδιο-που μου ρουφαει το αιμα!!

φιλια συνγκαστρούλες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκιδακι καλημερα! πως εισαι σημερα??? κι εμενα χτες κατι δε μου πηγαινε καλα... ειχα ενα βαρος χωρις λογο... με πιασαν τα κλαματα το βραδυ κ εκλαιγα για καμια ωρα... τι να πω δεν ξερω...

απο τη μια σκεφτομαι οτι ειναι λογικο... τοσες πρωτογνωρες εμπειριες μαζεμενες... ορμονες τρελαμενες... τι να σου κανει και ο οργανισμος??

μην το αφηνεις να σε παρει απο κατω, παρατα τις δουλειες του σπιτιου στο ελεος τους :D και σκεψου το μωρουλινακι σου! χαιδεψε την κοιλιτσα σου, μιλα του και παρακαλεσε το να κανει λιγο κρατει με το αιματακι σου!! :D:D:D μπορει να σε λυπηθει... μανα τπυ εισαι!!!!!!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Σοφουκι μου

τι καααανεις? ομολογω οτι ειμαι καλυτερα απο χθες κ προχθες. αντε να δουμε....τι εγινε σημερα- καμια μα καμια δεν μπηκε ακομη στο φορουμ- φταιει ο καιρος???

λεω να βαλω μια σουπα με μοσχαρι στο κατσαρολι μπας κ παρω τα πανω μου! :shock: ο αντρας μου με πειραζει- μου ειπε χθες μολις ειδε το μοσχαρι εξω 'Ωχ ωχ...το βαρυ πυροβολικο!πανικος! φερτε σιδηρο!' και ετσι οπως ηταν παγωμενο λεει 'βαλε και ενα ξυλακι απο κατω και γλειφε σαν παγωτο' χαχα

αχ..μας πηρανε χαμπαρι δρακουλάκι μου!!!! :ymdevil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! και γω ειμαι εδω αλλα δεν εχω πολυ ορεξη σημερα και ειμαι και αρκετα αγχωμενη οσο περναει η ωρα........... αυριο ειναι η μερα της παρακεντησης...πιστευω πως θα πανε ολα καλα αλλα δεν παυει να εχω αρκετο αγχος!!! #:-s#:-s#:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιρτουλι καλημερα και σε σενα. φυσικα κ θα πανε ολα καλα!! θετικη σκεψη χρειαζεται!! μια μερα ειναι κ θα περασει. το καταλαβαινω βεβαια και το αγχος σου και την αγωνια σου αλλα οταν θα εχουν τελειωσει ολα θα λες δεν ηταν τιποτα... τα αποτελεσματα ποσο καιρο κανουν να βγουν?

κουκιδακι μοσχαρακι το προγραμμα σημερα ε? εγω εβγαλα κατι κοτομπουκιτσες να ξεπαγωσουν κ μαλλον θα τις κανω με ρυζακι κ καλαμποκι.

τι καιρος ειναι αυτος στο μεταξυ???? απο χτες εχει ξεσκιστει στη βροχη!!!!! το κονο κακο ειναι οτι συνεχεια χαλανε τα καναλια της τηλεορασης! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσια!

Εγω το ΣΚ δεν μπηκα καθόλου και τα διαβασα όλα μαζεμένα!!!!!!

Κουκιδιτσα μου το μωρο σου ειναι σαν γλυκοπατατα!!! Τωαρ υο είδα.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιατι μας λειπουν τοσα πολλα φυλα απο τη λίστα? :(

Οι καουρες μου γινονται πολλες πολλες και ο υπνος ανησυχος, θα στρωσω που θα πάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

ΣΠΙΡΤΟΥΛΗ καλη επιτυχια για αυριο.Ευχομαι να πανε ολα τελεια!!!!

ΚΟΥΚΙ σημερα εχεις υπερηχο ε;Τυχερηηηηηηηη!!!!!!!

Εγω δεν εχω και πολυ καλα νεα.....Την Παρασκευη πηγα στον γιατρο για να δουμε το αιματωμα και τελικα ειδαμε το το μ...λακισμενο πιεζει τον τραχηλο για να βγει.Ενδεικτικα θα σας πω οτι ο τραχηλος μου, 1 εβδομαδα πριν ειχε 4 εκ. μηκος κ την Παρασκευη ηταν 3.5εκ απο την πιεση του αιματωματος!!!!!

Ουτε που καταλαβα για ποτε βρεθηκα στο χειρουργιο για περιδεση τραχηλου (προληπτικα)...

Εμεινα μια νυχτα μεσα και τωρα ειμαι στο σπιτι με αντιβιωση, χαπι για τις συσπασεις της μητρας,αιματακι κ πονακια.Τα μωρα ειναι καλα.

Υπεροχα ε;;;;.............

Κουραστηκα να φοβαμαι τι θα μου ξημερωσει..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα σου Γιωτάκι.. κακο αιματωμα ξου-ξου- το καλο ειναι οτι θελει να φυγει- θα καθαρισεις θα δεις και ολα μια χαρα θα ειναι! υπομονη κοριτσακι μου καλο @};-

Σπιρτουλι υπομονη μεχρι αυριο κοπελα μου! εφτασε η μεγαλη μερα!

Γιουλακι περαστικα κ σε σενα που ταλαιπωρείσαι τοσο καιρο με τη διατροφη σου...

φιλια σε ολα τα ταλαιπωρημενα γκαστρουδάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολλακι οι τσουπρες σου εχουν βαλθει να σε σκασουν φαινεται! :? αφου ολα ειναι καλα μη στεναχωριεσαι... εξαλλου εχεις περασει τοσα κ τοσα... θα κανεις λιγο υπομονη κ ολα θα πανε μια χαρα!! περιδεση ειχε κανει κ μια φιλη μου στον 4ο μηνα κ εμεινε ξαπλα μεχρι που γεννησε :?:?

ας ειναι αυτο το τελευταιο που σου τυχαινει βρε κουκλα κι ας παρουν πια ολα το δρομο τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φουσκοκοιλίτσες μου.........

Περαστικούλια Lollipopaki μου.................

Όλα περνάνε.......... να προσέχεις τις τσουπρίτσες σου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα σε ολες

Σημερα εκανα απο νωρις καποια πραγματακια καθως και εξετασεις στο λαικο ,δεν πηγα γραφειο οποτε ειμαι σπιτι και εχω αραξει .Βαριεμαι λιγοοοοο

Τελικα δεν μπορω να καθομαι

σπιρτουλι ολα καλα θα πανε αυριο ,μου ειπαν οτι δεν ποναει και τα αποτελεσματα μας καλα θα ειναι πιστευω.Μιας γνωστης μου της ειχαν πει οτι εχει πιθαν/τες 1 στα 3 για συνδρομο και το παιδακι δεν ειχε τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα σε ολες

Σημερα εκανα απο νωρις καποια πραγματακια καθως και εξετασεις στο λαικο ,δεν πηγα γραφειο οποτε ειμαι σπιτι και εχω αραξει .Βαριεμαι λιγοοοοο

Τελικα δεν μπορω να καθομαι

σπιρτουλι ολα καλα θα πανε αυριο ,μου ειπαν οτι δεν ποναει και τα αποτελεσματα μας καλα θα ειναι πιστευω.Μιας γνωστης μου της ειχαν πει οτι εχει πιθαν/τες 1 στα 3 για συνδρομο και το παιδακι δεν ειχε τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω ολες για την θετικη σας σκεψη!!

lollaki ολα θα πανε καλα κοριτσακι με τις τσουπρες σου, ξεκουρασου τωρα γιατι οταν θα βγουν θα γινει χαμος....

κουκιδιτσα καλο υπερηχο για σημερα.

sofouki τα αποτελεσματα για τα 4 πρωτα χρωμοσωματα βγαινουν αμεσα,σε 2-3 μερες θα εχω πιστευω τα πρωτα και μετα απο καμμια 20αρια μερες τα τελικα αλλα μου εχουν πει πως αν ειναι τα πρωτα οκ τοτε ειναι σχεδον απιθανο να αλλαξει κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φουσκοκοιλίτσες μου.........

Περαστικούλια Lollipopaki μου.................

Όλα περνάνε.......... να προσέχεις τις τσουπρίτσες σου!!!!!!!!!!!

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες,κουκι μου περαστικα κοπελα μου φαε πολυ κρεατακι και χυμους πολλους να παρεις δυναμεις καλη επιτυχια στον υπερηχο,αντε να δουμε επιτελους τι μπεμπακι ειναι...Lolli μου κοριτσακι μου περαστικα σου να πανε ολα καλα..Spirtouli υπομονη αγαπη μου μεχρι αυριο,αν και θα ειναι ολα καλα!!Εχουμε σκανταλιαρικα μωρακια μωρε που θα παει δεν θα γεννηθουν εχει να πεσει δαγκωματακι στο μπουτακι που θα παει συννεφο..χιχιιχι χχαχαχχα [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif]Sofouki εισαι καλυτερα σημερα?Οι ορμονες μας βαρανε κοκκινο.. :((:(( Το πρωι που ξυπνησα οι αμυγδαλες μου με ενοχλουσαν,ελπιζω να μην αρρωστησω... :oops:

Επιτελους εφαγα την πρωτη κλωτσια :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=wav.gif],ειμασταν στο αμαξι και ειχαμε δυνατα τη μουσικη και ξαφνικα νιωθω μεσα απο την κοιλιτσα μου χαμηλα 3 δαχτυλα κατω απο τον αφαλο μια απαλη κλωτσιτσα,μπα λεω ιδεα μου ειναι,αλλα μετα παλι τα ιδιο,το λεω στον αντρα μου αλλα ο καημενουλης εβαλε το χερι του το ειχε ποση ωρα αλλα τιποτα!!!!Και σημερα το πρωι που ημουν ξαπλα παλι το ενιωσα,οποτε σιγουρα ειναι αυτο!!!Αχ ηταν πολυ ωραια!!

Σημερα ψαρακι με ρυζακι...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιρτουλι ολα θα ειναι καλα.χωρις αγχος να εισαι.

λολι υπομονη θα περασει και αυτο.τα μωρα τραβανε την προσοχη

κουκι με το καλο να δεις το μωρο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...