Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσω κοστίζει;


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 100
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koykida ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΖΗΤΙΣΕΙΣ ΣΥΓΝΩΜΗ Κ ΟΥΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!

Η ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΙΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΞΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΠΑ;ΙΞΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!!!!!

ΑΝ ΤΟ ΔΕΧΕΣΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!!Κ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΘΕΜΑ!

Κ Η ΕΙΡΩΝΙΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ!!! ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΕΘΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΕΣΥ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΕ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ!!!!!!

ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ αφου ειστε τοσο territorial να ξερω να προσεχω τι λεω........ΕΓΩ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει καταλαβα....μην κουραζεσαι αλλο..

θα παρω τα παιχνιδια μου κ θα παω σε αλλο παιδοτοπο-κανενα προβλημα-

παντως εισαι ιδιαιτερα φιλικη,-εχω εντυπωσιαστει.. :ympeace: και μας την ειπες και βγαινεις κ απο πανω..παντα τετοια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως κοριτσια ο οικονομικος παραγοντας παιζει ρολο όσο κι αν δεν θελουμε να το δεχτούμε.Μεγάλωσα στην επαρχία,με μπαμπα οικοδόμο(οχι κανεναν μεγαλοεργολαβο)ο οποιος ζηταγε να μην του κολλανε ενσημα για τα παιρνει σε χρηματα,για να μας μεγαλωσει.Η μαμα μου λογω επαρχίας δεν μπορουσε να δουλεψει,μονο περιστασιακα στα χωραφια...Μεγάλωσα δύσκολα κ στερηθηκα αρκετα,οχι ομως αγάπη.Αλλά...υπήρχαν μέρες που δεν πηγαίναμε στο σχολείο γιατι δεν είχε 100 δρχ να μας δωσει να παρουμε ενα κουλουρι,υπήρχαν μέρες που δεν είχαν να μου δώσουν χρήματα για τα εισητηρια να πάω φροντηστηριο στη διπλανη πολη...Θέλω να πω ότι εκαναν παραπανω από οτι μπορούσαν...Δεν θα ηθελα να βρεθει σε αυτη τη θέση το δικό μου παιδί κ δεν θα ήθελα να βρεθω κ εγω στη θεση της μαμας μου εκεινο το πρωινο που δεν μας εστειλε στο σχολειο,κ προσπαθουσε να κρυψει τα δακρυα της...Κ δεν υπερβαλλω σε ότι λέω,ούτε θελω να προκαλεσω εντυπωσεις...Κ πιστευω πως υπαρχουν ανθρωποι που ζησαν κ ζουνε σιγουρα πολυ πιο δυσκολα....Γι'αυτο ισως ειναι κ λιγο αδικο να τους κατηγορουμε,δεν συμφωνειτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πολυ 'βαρυ' θεμα το οικονομικο- elenif συμφωνώ-

εδω βεβαια δεν κατηγορησε κανεις κανεναν ανθρωπο που αντιμετωπίζει δυσκολιες. αλλο ηταν το θεμα...ισως εχει να κανει με την ελευθερια της εκφρασης..

territorial λεμε κάποιον που 'υπερασπίζεται τη περιοχη' του με πάθος- το χρησιμοποιούμε στην εκπαίδευση σκύλων-πχ. territorial ειναι τα σκυλια -φυλακες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πολυ 'βαρυ' θεμα το οικονομικο- elenif συμφωνώ-

εδω βεβαια δεν κατηγορησε κανεις κανεναν ανθρωπο που αντιμετωπίζει δυσκολιες. αλλο ηταν το θεμα...ισως εχει να κανει με την ελευθερια της εκφρασης..

territorial λεμε κάποιον που 'υπερασπίζεται τη περιοχη' του με πάθος- το χρησιμοποιούμε στην εκπαίδευση σκύλων-πχ. territorial ειναι τα σκυλια -φυλακες :)

ευχαριστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Territorial adj UK (of volunteer army reserve) εθνοφύλακας, εθνοφρουρός !!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=)) Η ΙΣΩΣ ΜΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΙΣ ΞΕΝΕΣΓΛΩΣΣΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Territorial adj UK (of volunteer army reserve) εθνοφύλακας, εθνοφρουρός !!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=)) Η ΙΣΩΣ ΜΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΙΣ ΞΕΝΕΣΓΛΩΣΣΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ!

εγω παλι δεν καταλαβα....πειραζει??? :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΕΙΠΕΣ!!!!! Κ ΕΓΩ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΣΕΝΑ!!!! Κ ΦΥΣΙΚΑ ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!

ΑΠΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΞΕΚΙΝΙΣΕ ΚΑΠΩΣ.....ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ Η ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΕΙΠΕΣ!!!!! Κ ΕΓΩ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΣΕΝΑ!!!! Κ ΦΥΣΙΚΑ ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!

ΑΠΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΞΕΚΙΝΙΣΕ ΚΑΠΩΣ.....ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ Η ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ!!!!

οκ!αλλα ειναι κριμα να χαλαμε τις καρδιες μας....ειμαστε εδω για να συζηταμε κ να περναμε ομορφα....να γελαμε...μα ξεχναμε τα προβληματα μας η να τα συζηταμε να νιωσουμε καλυτερα!Αν ο κυριος το ξεκινησε για πλακα τοτε...τι να πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΜΟΡΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!!!! ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΠΟΛΛΥ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ!!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ!!! :D:D:D ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ Κ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΝΕΣ Κ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ TERRITORIAL!!!!

καληνυχτιζω :-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για την φιλη μου που γελαει με τη ψυχή της μαζι με μια καληνυχτα και μια συμβουλη-

επειδη δεν εχουμε ολοι το ιδιο κωδικα επικοινωνιας και επειδη η ευγένεια ειναι πολιτισμός-ας λεει ο καθενας ομορφα τη γνωμη του και με μια σταγονα σεβασμου παραπάνω γιατι ειμαστε αγνωστες μεταξυ μας- :

οσο για το λεξικο που ανοιξες....:

1. ter‧ri‧to‧ri‧al

επιθετο (αυτος -η -ο δλδ )

=animals or people that are territorial are careful to guard the area of land that they consider to be their own, and prevent others from using it (αυτό που χρησιμοποίησα)

2.Territorial Army= a military force of people in Britain who train as soldiers in their free time

γιαυτους που ανοιγουν λεξικά αλλα δεν ξερουν να τα χρησιμοποιουν :!: (αυτο που λανθασμενα καταλαβες και πάλι ξεκαρδιστηκες)

μεταφραση κάνε στο google :) εκτος κ αν ξερεις να το χειριζεσαι οσο και τα online λεξικά :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕleniF δεν ανοιξες κανενα θεμα...αλλα μπορεις να πας λιγο πισω και να καταλαβεις...

κάπως ετσι την πατησαμε ολοι οσοι καναμε το 'εγκλημα' να απαντησουμε σοβαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και καλα περιμενεσ να καληνυχτισω να περασει τοση ωρα κ μετα να μασ τα πεισ?????????????

Η ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΕΨΑΧΝΕΣ ΤΟ GOOGLE!!!!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΠΕΙΔΗ ΟΝΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΗΣΩ, Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ..... Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΔΙΑΠΛΗΚΤΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ Κ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!!!

ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΣΤΡΑΒΩΣΕΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα επετρεψς μου να βλέπω και τηλεοραση ταυτοχρονα- να απολογηθω κ για την ταχυτητα της απαντησης μου????

χαχαχαχαχαχαε σειρα μου να γελασω!!!

σου παρεθεσα απαντηση απο λεξικο για να μην με κατηγορεις οτι λεω οτι θελω!!!

δεν μου λες, απαντησα αρκετα γρηγορα για σενα??τουαλετα να πάω? μπορω???

;);););););););)

φιλια κ καλα μυαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι του επιπεδου σου να διαπληκτίζεσαι?????

χαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol:

ασε μας ρε κοπελια σε παρακαλω κ μου ανεβασες το αιμα στο κεφαλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε για ηρεμιστε...ελεος!!!

Αμα θελετε να σφαχτειτε να ανοιξετε νεο θεμα...

επειδη δεν ειναι συντονιστης στη συγκεκριμενη ενωτητα - αλλιως θα το ειχα να το ειχα κλειδοσει εδω και καιρο- εχω ζητησει απο τη Λενα να το κανει.

Αμα θελετε να ασχολιθηειται σοβαρα με το οικονομικο γιατι ειναι θεμα που οντως καιει..να το κανετε σε νεο σοβαρο θεμα...χωρις εχθροπραξιεσ!!!!

Ο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είχα δει τι γίνεται εδώ ΕΛΕΟΣ!!!

Elenatsak τελικά με το ter‧ri‧to‧ri‧al τι γίνεται και δεν καταλαβαίνω γιατι μας το έγραψε στα αγγλικά??

Κορίτσια δεν υπάρχει λόγος να τσακωνόμαστε εμείς εδώ κάναμε πλάκα γιατί το θέμα όπως τέθικε ήταν γελοίο, όσοι το κατάλαβαν το κατάλαβαν όσοι δεν το κατάλαβαν και απάντησαν σοβαρά δεν υπάρχει λόγος να εξάπτονται.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως αυτο που εχω να πω ειναι να ειμαστε καλα να δουλευουμε και να τα δινουμε για τα παιδακια μας και οχι σε γιατρους.Ας στερηθουμε και κατι, δεν χαλασε ο κοσμος.Ειμαι σιγουρη οτι και ολες εσεις που στερηθηκατε βγηκατε τελικα πιο πλουσιες απο εμας που βρηκαμε και καποια πραγματα λιγο πιο ετοιμα.Ας συνεχισουμε να ειμαστε σωστες μανουλες και να κανουμε τα παιδακια μας χαρουμενα με ή χωρις πολλα λεφτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είχα δει τι γίνεται εδώ ΕΛΕΟΣ!!!

Elenatsak τελικά με το ter‧ri‧to‧ri‧al τι γίνεται και δεν καταλαβαίνω γιατι μας το έγραψε στα αγγλικά??

:lol::lol::lol: ανδριανα μου το ιδιο αναρωτηθηκα κ εγω ποιο πανω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.

Αμα θελετε να ασχολιθηειται σοβαρα με το οικονομικο γιατι ειναι θεμα που οντως καιει..να το κανετε σε νεο σοβαρο θεμα...χωρις εχθροπραξιεσ!!!!

Ο

ΣΕΣΙΛ ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ Κ ΕΓΩ Κ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ!!! :):) ΟΠΟΤΕ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ!!!!! ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...