Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ????????????


STAMYMAMY

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΜΕΙΡΙΑ ΣΑΣ!!

ΕΧΩ 6 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΑΡΝΗΤΙΚΟ! ΥΠΑΡΧΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ????????????

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν εχεις σταθερο κυκλο υπαρχει μεγαλη περιπτωση να εισαι εγκυος, αν εχεις αστατο κυκλο σαν κι εμενα...ζησε Μαη μου να φας τριφυλλι.Αυτα τα τεστ πολλες φορες κανουν λαθη.Περιμενεις λιγες μερες κι αν δε σου εχει ερθει ακομα, επαναλαμβανεις το τεστ,αν ομως δεν μπορεις να περιμενεις απο την αγωνια σου,κανε μια χοριακη που λεει στα σιγουρα.

Σου ευχομαι καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dominic σταθερο κυκλο εχω αλλα προσπαθουμε για 2 μωρακι κ τι θελω πολυ.την δευτερα θα παω για χωριακη κ θα σας πω τα νεα,σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις απαντησης σας.αλλα ειναι συνηθως σωστα τα τεστ κ μαλλον δεν θα ειμαι :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει γλυκια μου, αλλο ενα μηνα τρελιτσες με τον αντρουλη σου, ετσι αρχισα να το βλεπω κι εγω για να μη μου γυρισει η βιδα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ,ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΠΡΩΤΗ!!!ΧΑΧΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας....ειμαι στην 18 μερα του κυκλου εχω σταθερο κυκλο 26 ημερων την 12 μερα ειχα ωορρηξια εξακριβομμενο γιατι χρησιμοποιησα τα τεστακια ωορρηξιας clear blue και εκεινη τη μερα μου χαμογελασε...εχτες ολη μερα ενιωθα λες και θα αρρωστησω και απο το βραδυ ξεκινησε να με ποναει το στηθος μου οταν γυρνουσα στο κρεβατι μπρουμητα....λετε να τα εχω καταφερει?η επειδη το θελω πολυ θα φανταζομαι παλι διαφορα συμπτωματα? :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σου ευχηθω να εισαι...ποιος ξερει αραγε...μονο ο θεος!

τα συμπτωματα μωρε μοιαζουν με την περιοδο και μας μπερδευουν τα ατιμα...χαθηκε να ηταν διαφορετικα...? να μας κοκκιζε το ενα μαγουλο?κατι τελος παντων!!!! :lol:

αντε μην το σκεφτεσαι συνεχεια....χαλαρωσε...τςςς στις συμβουλες ειμαι πρωτη τρομαρα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σου ευχηθω να εισαι...ποιος ξερει αραγε...μονο ο θεος!

τα συμπτωματα μωρε μοιαζουν με την περιοδο και μας μπερδευουν τα ατιμα...χαθηκε να ηταν διαφορετικα...? να μας κοκκιζε το ενα μαγουλο?κατι τελος παντων!!!! :lol:

αντε μην το σκεφτεσαι συνεχεια....χαλαρωσε...τςςς στις συμβουλες ειμαι πρωτη τρομαρα μου!!!!

xixi σε ευχαριστω!!!ελα μου ντε αδικιες!!!προσπαθω να χαλαρασω !!! αλλα ολο και το σκεφτομαι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε ασε το καταλαβαινω...αλλα επειδη εχεις μερες ακομα μεχρι την καθυστερηση (ετσι δεν ειναι ή λεω λαμακ....?) για αυτο στο λεω...να μην αγχωνεσαι...οσο μπορεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας και παλι....εχω μια απορια.....εχτες το βραδυ πριν πεσω για υπνο ειδα στο σκουπισμα (σορρυ κιολας :P ) μια σταγονιτσα ροζ πολυ ανοιχτο τι μπορει να ειναι αυτο τωρα?ακομα αργω για περιοδο δεν περιμενω 16-17 του μηνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι θα ειναι ΚΟΡΙΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!! χαχα πλακα κανω...δεν εχω ιδεα τι ειναι...δεν ειχα ποτε !!!!

Ελπιζω οι επομενες που θα απαντησουν να ξερουν

φιλιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι θα ειναι ΚΟΡΙΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!! χαχα πλακα κανω...δεν εχω ιδεα τι ειναι...δεν ειχα ποτε !!!!

Ελπιζω οι επομενες που θα απαντησουν να ξερουν

φιλιααααααααααααα

xaxaxaxaxa!!!αντε υπομονη μεχρι το σκ !!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ, ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM! ΛΟΙΠΟΝ, ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ! ΕΙΜΑΙ 26 ΧΡΟΝΩΝ, ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ 28/09 (ΚΥΚΛΟΣ 26 ΗΜΕΡΕΣ, Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΡΑΤΗΣΕ ΠΟΛΛΕΕΕΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΦΕ ΑΧΝΑ ΥΓΡΑ (ΓΙΑΚ). ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ. ΣΤΙΣ 15/10 (ΕΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΩΟΡΗΞΙΑ ΣΤΙΣ 10,ΤΗΝ ΕΝΙΩΣΑ ΔΗΛΑΔΗ), ΕΝΩ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΙΔΑ 2 ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ (ΣΑΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΙΑΣ ΚΑΡΦΙΤΣΑΣ) ΑΙΜΑ, ΚΟΚΚΙΝΟ. ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟ "ΕΡΓΟ ΤΟΥ" ΕΝΤΟΣ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ, ΑΛΛΑ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΛΕΠΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ, ΤΡΩΩ ΑΣΥΣΤΟΛΑ, ΚΘΕΣ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΕΚΡΟΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ(ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ... :? ) ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΙΑ ΚΟΥΡΑΣΗ. ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ (αΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝΒ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ. ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΕΙΧΑ Π Ο Τ Ε ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ. ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΗΘΕΙΑ EXEΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΕΡΑΚΙ??

ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ??ΑΝ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΤΕ ΤΟΤΕ ΠΩΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ???

ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΕΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΙΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ 23 ΜΗΝΩΝ Κ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΝΕΙ :lol::lol:

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΣΤΑΜΥ 28 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ Κ ΕΓΩ ΣΥΝΤΟΜΑ.

ΕΣΥ ΘΕΛΕΙΣ ΜΩΡΟ??ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ??ΑΝ ΘΕΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου αεράκι, καλώς ήρθες! Περίμενε μερικές μέρες και πήγαινε κάνε μια εξέταση χοριακής. Οτιδήποτε άλλο είναι εικασίες... Σου εύχομαι ότι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ, ΑΥΡΙΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.... ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΕΕΙ ΤΥΧΕΙ ΜΙΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ (ΕΧΜ, ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ...)...ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ...ΑΠΛΑ ΝΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ, ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!αν δεν ερθει αυτο το μηνα θα ερθει συντομα παντως ,να μην ανχωνεσαι θα ερθει παντως!!πες μας τα νεα σου ,θα περιμενουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...