Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκομανουλες 2008....vol....4!!!!!!!!


Recommended Posts

ναι ευτυχως ειμαι πολυ τυχερη εμεις οπως μαζευομασταν τοτε μαζευομαστε κ τωρα...τοτε καναμε πιο πολλα παρτυ χαχαχαχα αλλα κ τωρα κανουμε ωραιες βραδιες ευτυχως ειναι ο χαρακης παιδι που τρελλενετε για τζερτζελο οποτε ειμαι διπλα χαρουμενη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξέρεις τι γίνεται???Η νονά της έχει κομμωτήριο απέναντι μας και η Μαρία μου περνάει κάθε μέρα και την χαιρετά. Έτσι την βλέπει και το θεωρεί αρκετό αυτό.

Αλλά εμένα δεν με καλύπτει αυτό, είναι πάν΄απ' όλα φίλη και γι αυτό την έκανα κουμπάρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλος πάντων όμως...ας τελειώσει εδώ η κουβέντα μας.

Βαριέμαι να μιλάω γι αυτό, θα πως αρκετές μ@λ@κίες!!!! Τα 'χω πάρει κάπως.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ...τελος....

εχω τρελη νυστα ρε γμτ σημερα προτοτυπο....σημερα θα μαγειρεψω σνιτσελ με πατατοσαλατα το αγαπημενο του μπαμπας μας(ξεκινησε το γλυψιμο :-bd )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ετοιμασει ηδη τις πατατες περιμενω να κρυωσουν τα σνιτσελακια σε καμια ωρα...μετα θα εχει σκλαβενιτη το προγραμμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομοιοπαθής και μεις κορίτσια! Βασικά όλοι οι φίλοι μας είναι ελεύθεροι ή τέλος πάντων δεν έχουν παιδιά,

αλλά εμείς έχουμε πάντα Παρασκευή – Σάββατο κόσμο στο σπίτι. Έρχονται οι φίλοι μας, πάμε και εμείς με το παιδί μαζί,

Στέλνω τους άντρες με το παιδί στην παιδική χαρά και εγώ κάθομαι με τις φίλες και τα λέμε χαχαχα!!!

Ασε που τώρα έχει φτιαχτεί μια καταπληκτική παιδική χαρά κοντά στους κολλητούς μας ολοκαίνουργια και τόσο σουπερ!

Απλά εμένα το θέμα μου είναι ότι έχω πρόγραμμα στον υπνο του παιδιού και ποτέ μα ποτέ δεν είμαστε μετα τις 9.30 έξω.

Το πολύ 9.30 τον έχω βάλει για ύπνο.. οπότε αυτό από μόνο του μας περιορίζει λιγάκι..

Και το άλλο θέμα για τους φίλους μας είναι το τσιγάρο.. Αντε τώρα έχει καλό καιρό και την βγάζουμε έτσι κι αλλιώς στο μπαλκόνι,

Τώρα όμως που θα πιάσουν τα κρύα και οι αγέρηδες δεν μπορείς να σταθείς στον 5ο όροφο…

Αυτό είναι ένα θέμα και το καταλαβαίνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως εγώ παρακαλάω να κάνουν παιδάκια. Και είναι και αρκετοί αυτοί που θέλουν αλλά δεν τους τυχαίνει..

Θα ήθελα πολύ να έρθουν κ αλλα μωράκια στην παρέα.. Να τα ζουλήξω!! χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πειραζει μωρε να μαστε καλα κ την υγεια μας να εχουμε...

μιλησα χτες με το βικουλινι ξεχασα να σας πω προχτες γυρισανε παρο ολα καλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε όλες, άργησα λίγο να μπω σήμερα γιατί είχαμε κόσμο και δουλειά στο γραφείο.... Καλό είναι αυτό βέβαια αλλά τώρα ζαλίστικα λίγο.

Εμείς σήμερα δεν ξέρω τι θα φάμε μάλλον για καμία μπριζολίτσα στο φούρνο το κόβω.

Όσο για τους φίλους που λέτε.. εμείς έχουμε πολλούς φίλους αλλά βρε παιδιά όταν κάνεις παιδί γίνεται ένα ξεκαθάρισμα τότε καταλαβαίνεις ποιοι είναι οι πραγματικοί φίλοι σου. Άλλους τους βλέπεις να ζηλεύουν με την κακή την έννοια και άλλοι με την καλή. Όχι ότι από πριν δεν το βλέπεις απλά δεν θέλεις να το πιστέψεις.

Θυμάμαι τώρα σε μία τελευταία γιορτή που γιορτάζαμε εγώ με τον άνδρα μου Σωτήρης-Σωτηρία γινότανε στο σπίτι χαμώς και από μεγάλους και από παιδιά και ήταν και μια "φίλη" μου που όταν της πήγα το ποτό της μου λέει με ύφος μπροστά σε όλους και με ύφος : Μα καλά δεν έχεις ένα σουβέρ να μου φέρεις?? Και είχα αλλά έτσι όπως μου το είπε δεν της πήγα και της λέω και εγώ με ύφος : Όχι δεν έχω λεφτά να πάρω. Και λέει το εξυπνοπούλι ο άνδρας μου καλέ έχουμε. Και λέω και πάλι εγώ όχι δεν έχουμε, ελπίζω να το κατάλαβε ότι έκανε βλακεία. Μπορεί να σας φανεί ότι υπερβάλω αλλά τέτοια μου κάνει όποτε έρχεται μου ζητάει συνέχεια ότι δεν έχω λες και είμαστε καφετέρια ή εστιατόριο. Any way μάλλον σας κούρασα αλλά ψιλοξελάφρωσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα να πάνε Mirlitsa όσο τα σκέφτομαι τόσο φουντώνω και από την άλλη λέω βρε δεν πάνε στο καλό τους έχω κάνει πέρα αυτούς και κάνουμε παρέα με αυτούς που ταιριάζουμε περισσότερο. Απλά εγώ είμαι λίγο της αισιοδοξίας θα πρέπει δηλαδή να μου βγάλεις το μάτι για να το καταλάβω και μου τα λέει ο άνδρας μου και δεν τον ακούω και μετά όταν γίνεται καμία βλακεία χοντρή και το καταλαβαίνω μου λέει το είδες??? και μετά εγώ εκεί που τα ανεχόμουν όλα με πειράζει και το παραμικρό τα βλέπω όλα στραβά σε κάποιον. Αυτή που σας έλεγα πριν μάλλον ζηλευει και εγώ δεν το καταλάβαινα εκεί που τα πήρα και ήταν για εμένα το πιο χοντρό ήταν όταν είπε στην Ανδριανούλα μου μια μέρα: Πρόσεχε γιατί θα σε δείρω. Εκεί τρελάθηκα... γιατί έχω κόλημα με αυτό το θέμα και κοιτάω και την μικρή που φοβήθηκε γιατί δεν έχω δείρει ποτέ ούτε στον πωπώ απαλά ούτε τίποτα είμαι πολύ κατά της βιας. Εκεί έφαγε Χ. Και το ξέρει ότι έχω κόλημα με αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειτε εμενα ετσι κ μου το λεγανε με βλεμμα ετσι χαριτωμενο θα τις ελεγα για παιξε με τη τυχη σου κ θα σε πανε 4 καλη μου φιλεναδαααααα κ εγω με αυτα γινομαι εξαλλη!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτάξτε κορίτσια εγώ σε αυτά δεν δίνω καθόλου σημασία. Οποιος με γουστάρει και θέλει να είναι μαζι μου καλώς.

Τώρα για αυτούς που θέλουν να με πειράξουν, τους γράφω και δεν καταφέρνουν να με πειράξουν με την καμία..

Πάντως στο σκηνικό με το σουβερ.. εγώ θα της έδινα για σουβερ κανένα παιχνίδι του μικρου.. Κανένα φορτηγάκι ή κανένα κουβαδάκι..

Κάτι τέτοιο τελος πάντων!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγαλο θεμα ανοιξατε κοριτσια !! σταμυμαμυ τελικα εχεισ κανενα ευχαριστω νεο ?τι εγινε με το τεστ...........παω να ξαπλωσω και θα ξαναμπω το βραδυ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ γωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!

σημερα ειχαμε παει για εμβολιο του θανασακη κ βολτιτσα στη χωρα!!!!!αχ!!!ειχε ρεπο ο αντρουλης μου...επιτελουυυςςςς!!!!!!!!!!!!!! :x:x

φλωριαννα εγω ειμαι στη φωτο βρε!!!χαχαχα!!σε πειραζω...γιατι στην πραγματικοτητα..εεε τα μαλλια μου συνεχως πετανε,οι μαυροι κυκλοι ακλωνητοι στη θεση τους καθημερινα,μμμ ρουχα σαν κλοουν,οτι χρωματα μου ρχονται!!!! :lol::lol::lol:

βικυ χιλιοστη φορα στο πα καλως τα δεχτηκατε??!!! :lol::roll: μ'αρεσει που απορεις που ξεχναω γενεθλια...εδω δεν θυμαμαι τι ειπα την προηγουμενη μερα!! :lol::shock::o:mrgreen:

εμεις κοριτσια εδω στο νησι σπανια εχουμε επισκεψεις!αλλα δεν μας χαλαει καθολου...γενικα ειμαστε λιγουλακι 'κλειστοι''!!ε μια φορα το χρονο ερχονται συγγενεις απο πατρα κ χαιρομαστε!αντε σε γενεθλια κ σε γιορτες κανενας συναδελφος του αντρα μου με την οικογενεια του!!αυτα!λιγα πραγματα!!!καλυτερα!!!δεν τις μπορω συνεχεια τις επισκεψεις!!ειμαι κομπλεξικια!!θελω την ησυχια μου!! :mrgreen::P

την κολλητη μου ανυπομονω να δω επιτελους που την ειδα τελευταια φορα για 2 ωρες οταν ημουν 2 μηνων εγκυος στον θαναση.. :shock::?

τωρα την διορισανε συρο κ ειμαστε απεναντι!!!!!!γιουπιιιιιιιι!!!!καθε μερα μου λεει ο σπυρος κανονισε να πας κανα 3ημερο να βρεθειτε να τα πειτε!!αλλα δεν μπορω βρε κοριτσια!!πρωτον θηλαζω τον μικρο 3-4 φορες κ ετσι κ λειψω 3ημερο παει το γαλα!!δεν μου παει η καρδια κ δευτερον νιωθω καπως να λειπω απ'το σπιτι,χανω το προγραμμα μου!! :?:oops: αλλα με τρωει κιολας να παω συρο,θελω πολυ!!αλλα σιγουρα αφου κοψω τον θηλασμο!!δεν τον κοβω για να παω διακοπες με τιποτα! :cry::cry:

κ στην αθηνα που πρεπει οσονουπω να παω σε κατι γιατρους αγχωνομαι για τον θανασακη!!μπορει να παει κ η μαμα μου αθηνα τελος νοεμβρη κ ετσι να παρω κ τον μικρο μαζι!!! :)

κ φυσικα θα κανονισουμε συναντηση ε???? :D:mrgreen:

καλα για να ουμετι θα γινει τελικα...μην σας ενθουσιαζω τζαμπα!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλες μου τί κάνετε??

Εγώ γύρισα πριν καμμια ώρα απο το μαγαζί και πριν λίγο έβγαλα απο το φούρνο μάλλον το πιο πετυχημένο μου παστίτσιο...τώρα κρυώνει και σε λίγο θα πάω να το τσακίσω...

Ο Νικόλας ευτυχώς και όλως παραδόξως κοιμάται..τί θα κάνω με αυτό το παιδί δεν ξέρω...ο δίδυμος σε όλο του το μεγαλείο....το πρωί δεν θέλει να κατέβει απο το αυτοκίνητο στη γιαγιά και γατζώνεται πάνω μου...το μεσημέρι που πάω να τον πάρω για το σπίτι δεν βγαίνει απο το σπίτι της μάνας μου ή της πεθεράς μου αντίστοιχα...όπου είναι κάθε φορά και λέει γιαγιά μου, γιουλιά χιου πας εγω γιαγια μου κατσω

απο τη μια μου ερχεται να γελασω απο την άλλη να βαλω τα κλαμματα, μετα απο τη δουλεια που ριχνω ολη μερα και τα νευρα μου απο τους πελατες και τον αγωνα που κανω να εχω έναν Νικόλα να σέρνεται στα πατώματα και να κανει αποτομα πεταγματα του κεφαλιού. Πως έχουμε γλιτώσει μέχρι τώρα ατύχημα ένας Θεός το ξέρει...

Αχ σας ζάλισα συγνώμη, κορίτσια τα διάβασα όλα...αλλά αν ξεχάσω κάτι συγχωρέστεμε, ναι??

Βικάκυ μου κι εγώ θέλω να την κάνω τη ρημάδα τη γενική αλλά κάθε ΣΚ που λέω θα γίνει τέλος δεν πάει άλλο, όλο κάτι γίνεται και χρειάζεται να φύγω, ή με παίρνει ο ύπνος κατάκοπη και το αναβάλλω...(Παρεπιπτόντως να σου πω ότι το τατοο σου με τρελαίνει, στο είχα πει και στο σπίτι μου αλλα με την ευκαιρία στο ξαναλέω)..

Αντριάννα μου πολύ θα χαρώ να έρθεις τον Νοέμβρη, και φυσικά θα κάνουμε συνάντηση, προς τιμήν σου... ;) είσαι καλύτερα με την ίωση? περαστικά!!

Ρία το ξέρω ότι με καταλαβαίνεις...όλες μας λίγο πολύ τα ίδια τραβάμε αφού τα νινιά μας είναι κοντά στην ηλικία...κουράγιο μας!!! Φιλιά στο όμορφο Ανδριανάκι, κι όσο για τη ¨φιλη"¨σου δεν έχω λόγια - απλά...γράψτην εκεί που δεν πιάνει μελάνι...άκου εκεί θα σε δείρω...

Τόνια μου υπομονή. Κοίτα να ξεκουράζεσαι όταν κοιμάται ο Αλέξανδρος και καλά κουράγια!!

Ελευθερία καλή επιτυχία με τη δίαιτα, και καλές αντοχές για τη δουλειά σου...

Στάμμυ!!!! Το έκανες το τεστ?? Φαντάζομαι λαχτάρα που πέρασες με την Ευαγγελία στο γάμο...αχ όταν σε γράφουν και κάνουν το δικό τους και είναι ριψοκίνδυνο...τρελαίνομαι κι εγώ...

Αδερφούλα μου μόνο μια βδομάδα ακόμα ε?? Ελπίζω να περάσετε σούπερ κι ας τελειώνουν οι διακοπές...πότε πέρασαν οι μέρες...σαν χτες μου φαίνεται που ξεκινάγατε για Αθήνα...

Ασπα η κουμπάρα απαράδεκτη? Μάλλον δεν έχει καταλάβει τι θα πει νονά ε?? Ευτυχώς ποτέ μου δεν ένιωσα έτσι ούτε για τη δική μου νονά που την έχω σαν μάνα μου και για την κολλητη μου και νονά του Νικόλα...τί να πω απλά μοναδική! Δεν έχω παράπονο...

Φλωριάννα μου πότε είπες είναι τα γενέθλιά σου? Καλά το μόνο που συγκράτησα ήταν η ηλικία γιατί φρίκαρα...νόμιζα τόσο καιρό ότι είσαι πιο μικρή κι απο μένα...ουάου!! Φτού σου κοπελάρα μου..Όσο για τον Δημητράκη χαίρομαι που είναι καλά κι ας ταλιμπανιάζει!!!

Συγνώμη που έγραψα πολλά, ελπίζω στην κατανόησή σας, Α Ν με διαβάσατε...χιχι :lol: και δεν βαρεθήκατε βλέποντας το μακρυνάρι...αλλά τί να κάνω η καψερή με μια φορά το 3ήμερο που τα καταφέρνω..να μπω...πάλι καλά να λέω...

Σας φιλώ όλες και θα επανέλθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααα!!!καλε τι ζεστη ειναι αυτη σημερα???επιτελους εχει μαζεψει συννεφα εξω και απο αυριο θα εχει καταιγιδες λενε...αμην!!!δεν αντεχω την ζεστη και την υγρασια!!!μα καλα ποτε προλαβαινεται και τα γραφεται ολα αυτα?/stammy εχουμε κανενα καλο νεο?μεσα στην αγωνια μας εχεις αφησει!!την κυριακη ερχομαστε αθηνα γιατι την δευτερα εχουμε ραντεβου με τον γιατρο!!!κοριτσακια θελω σεξ!!!!μην με παρεξηγησετε αλλα δεν αντεχω αλλον εναν μηνα στην στερηση..βλεπω τον νικο και δεν κρατιεμαι!!ειμαι τρελη το ξερω!!! :P:roll::shock:

αχ εχω προβλημα στον υπνο..δεν μπορω να βολευτω..θελω μπρουμητα αλλα αρχιζει και με ενοχλει..στο πλαι δυσκολευομαι αλλα πρεπει!!!

κοριτσακια παω να ετοιμασω την κουζινα και μετα την κρεμα του αλεξανδροτ..μετα εχει μπανακι και νανακια!!!αμην!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααα!!!!!τι κανετεεε???? :)

εγω εχω τρελη ημικρανιαααα,μου ρχεται να σπασω το κεφαλι μου σε κανα τοιχο... [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] θα παω για νανι σε λιγο,γιατι δεν αντεχω αλλο! :oops::cry:

κατερινακι ευχαριστω για τα περαστικα!!!χειροτερα ειμαι γαμωτο....σταματημο δεν εχει ο βηχας.. :evil:

τονια τι θελεις ειπες???ακουσα καλα??? @-) χαχαχαχα!!!!ιντα το λες κ δεν το καμεις!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχου μωρέ Αντριαννάκι...καλή ξεκούραση κι εύχομαι γρήγορη ανάρρωση...ξέρω ο βήχας είναι σπαστικός...κουράγιο!!

Τόνια....???? :oops::lol: καλέ τί συγνώμη?? λές και δεν περάσαμε αυτό το στάδιο...χιχι να σου πώ ότι εμείς δεν κάναμε ούτε μια φορά σε όλη την εγκυμοσύνη>>>?????? :lol: υπάρχουν και χειρότερα...

εσύ σε λίγες μέρες θα κάνεις...(συγνώμη κιόλας).. :P

ΕΕΕΕ πού είστε οι υπόλοιπες? Σήμερα που είμαι όλο το απόγευμα δεν μπήκε καμμιά?? :roll::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...