Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Φλεβάρη-Μάρτη 2010 Νο 2!!!


Recommended Posts

pigame k paidiatro eimaste 8260 k 74 cm . eftixos pirame kati giati ton proigoumeno mina oute grammario. ksekinisame k abgo k 2 bdomades psari k meta fakes mas eipe. se ligo kairo 8a trome oloi to idio, pos perase o kairos!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 521
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

anthropaki mou xronia polla gia ti giorti sou!kala xristougenna se oles!!!!!!!!!!!!popi mou me ti douleia ta pragmata einai kapos duskola mporo na po ...polu kourasi ka noiotho tupseis kamia fora pou den exw kouragio na pexso me ti mikri mou....alla piezw to eayto mou oso mporo!filakia se oles kai sta ninakia saas paw na koimiso to despoinaki giati mourmouraei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΕΙΣΑΣΤΕ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ,ΟΝΤΩΣ ΡΟΡΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΧΑΛΙΑ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΟΥΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ,ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΥΝΑΜΗ,ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΕΦΤΕ..GAI ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ?ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΕΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΕΥΓΩ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.. ΧΑΡΟΥΛΙΝΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ..ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?ΕΛΙΝΑΚΚΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ?ΓΙΑΤΙ ΕΜΑΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΦΕΡΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ,ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΕ..ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΟΥΜΕ,ΨΑΡΙ,ΦΑΚΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΡΕΒΥΘΙΑ ΑΜΑ ΘΕΛΩ..ANYWAY ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ,ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ!!MERRY X-MAS!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλα κορίτσια! Η γέννηση του Χριστού μας να φέρει στην καρδιά μας γαλήνη ευλογία και πολύ ζεστασιά! Εύχομαι να έχουμε Υγεία , Υπομονή και πολή θετική ενέργεια να ανταπεξέλθουμε σε αυτά που μας περιμενουν με το ΔΝΤ που μπλέξαμε. Εμείς είμαστε καλά λίγο το βιβλίο λίγο λιγότερη αγκαλιά η Σταυρουλίτσα κοιμάται μόνη της και συνεχόμενα τα βράδια νιώθω άλλος άνθρωπος ξεκουράστηκα ελαφρώς απο το ξενύχτι. Ο παππούς μπήκε σήμερα χριστουγεννιάτικα πάλι στο νοσοκομείο και να δούμε αν και πως θα βγεία αλλα έτσι είναι η ζωή πρέπει να σκεφτόμαστε ότι είμαστε περαστικοί αρκεί να φέυγουμε έχοντας εκπληρώσει τον σκοπό μας και τον κύκλο μας.

Ελινα πολύ ζωηρός ο μικρούλης σου μες την ζωντάνια μπράβο του, χαίρομαι που η δουλεία πάει καλά αλήθεια με τι ασχολείσαι; βλέπεις τα αφεντικά εκμεταλλεύονται την κρίση και αύξηση 000.

Πόπη μου πολλά φιλάκια μην πέφτεις είναι λίγο ο καιρός λίγο τα χριστούγεννα μας κάνουν να σκεφτόμαστε διάφορα.

Θυμάστε όμως πέρυσι τέτοιο καιρό τι γράφαμε; είχαμε τα μωράκια μας στην κοιλίτσα τώρα θα περάσουμε super, εγώ πήρα και στολή Αγ. Βασίλίνας της μικρής.

Gai καλή προσαρμογή με την δουλεία και μένα έχει θέμα με το μεσημεριανό αλλα όχι γιατί δεν της το δίνω εγώ, το γάλα το απαιτεί απο εμένα όμως. Με το καλό το 2011 να πιάσεις το joker μην μας ξεχασεις τότε εεε;

Χαρα μου πόσο δίκιο έχεις τα καλήτερα χριστουγεννα της ζωής μας, φιλάκια στην Νάγια μας !

Αntropaki Χρόνια πολλα για την γιορτή σου Υγεια Ευλογία και Τυχη!!!!

Dimi κι εμείς με την παιδιατρο έχουμε πρόβλημα μόλις την βλέπει ουρλιάζει αφού σκέφτομαι να την αλλάξω το κάνει τώρα 3 φορές συνεχόμενα κρίμα κι είχα βολευτεί.

Dimi150 Εμένα δεν έχει ξεκινήσει ούτε αυγό όυτε ψάρι ούτε φακές και έχουμε κλείσει τον 10ο μήνα γιατί;;; μεγαλώσατε αρκετά βλέπω. πολλα φιλια

Καλά Χριστουγεννα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! παντα με υγεια και φυσικα...χαρα!!!

φυσικα και ολες περασαμε μοναδικα παρεουλα με τα μωρουλινια μας!

τα πρωτα μας χριστουγεννα!!!

φιλια πολλα απο τον Αγιο Βασιλη- Ναγια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έστω κ λίγο καθυστερημένα σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!

Ελπίζω να περάσατε πολύ όμορφα Χριστούγεννα!

Να σας ευχηθώ κ μια όμορφη πρωτοχρονιά με υγεία, αγάπη κ καλοτυχία!

φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια μου καλησπέρα! Πως είστε; Και πάλι χρόνια πολλά. Ελπίζω να περάσατε τέλεια! Μπήκα για ένα γρήγορο γεια, γιατί το αγόρι μου έχει ανησυχία από χθες. Έχει μυξούλες και το βράδυ ανέβασε λίγο πυρετο...έκλαιγε πολύ χωρίς όμως να ξυπνήσει. Σήμερα είναι καλύτερα. Ούτε πολύ γκρίνια έχει ούτε πυρετό έκανε μέχρι στιγμής. Σας φιλώ όλες. Καλή πρωτοχρονιά με υγεία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΩΡΑ!ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΑΝΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ..ΠΟΠΗ ΜΠΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΠΥΡΕΤΟ..ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΜΟΥ ΠΑΡΗΓΟΡΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΠΑΡΑΖΕ ΕΤΣΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ..ΒΑΣΙΚΑ Ο ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ..ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΕΛΙΚΑ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ ΠΑΛΙ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλα & Καλά! Τι κάνουν τα κορίτσια μας με τα γλυκά μωρουλίνια; εμείς βήχουμε κάθε βράδυ πάρα πολύ και δεν ξέρω εάν πνήγετε με τα σαλάκια της ή είναι κρυωμένη πάντως την μέρα βήχει μόνο για να της δώσουμε προσοχή. Αύριο θα την πάω στην παιδίατρο και ναι Dimi εάν και πάλι κλέει θα αλλάξω παιδίατρο αφού δεν κάθεται ουρλιάζει και νομίζω η εξέταση δεν γίνεται όπως πρέπει. Ψάχνω νέα παιδιάτρο μέσω δημοσίου στο Χαιδάρι.

Πόπη μου περαστικούλια μήπως ο πυρετός είναι και απο τα δοντάκια του;

Χαρά μου παντα καλά να περνάτε και να είστε έτσι ευτυχισμένες και χαρούμενες.

Κορίτσια δίνετε στα μωράκια σας καθόλου γιαουρτάκια ή επιδόρπιο γάλακτος εγω σκέφτομαι να της δώσω.

Φιλάκια πολλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες, τι γινεται? χρονια πολλα σε ολες και φυσικα και στα μωρουλινια μας!!!

τωρα ειμαι με αδεια αυτες τις μερες... και ολο παμε βολτες με την Ναγια... μας βολευει βεβαια και ο καιρος που εδω περα δεν εχουμε καθολου χειμωνα... ουτε βρεχει... ειναι λιγακι κρυο αυτες τις μερες... αλλα πολυ λιγο...

απο τις βολτες ξετρελαινομαστε και οι 2!!!

Ποπη μου μηπως ειναι απο τα δοντακια που κανει ετσι???

Τζενη μου χρονια σου πολλα! ... αν και καθυστερημενα!

Λαμπρινη μου για να θελεις να αλλαξεις γιατρο, πιστευω θα εχεις τους λογους σου...!!!

Δημητρα μου υπομονη, και πιστεψε με δεν εχει καλυτερο απο μια μανα να ειναι μαζι με το μωρο της και οχι να πηγαινει δουλεια...

σιγουρα καταλαβαινω, εχει φασεις που πνιγεσαι και βαριεσαι ολη μερα κλεισμενη στο σπιτι, για αυτο βαλε ενα προγραμμα, οσο γινεται βεβαια, και να πηγαινεις με το καροτσι στο παρκο, στα καταστηματα, και δεν ειναι αναγκη να αγοραζεις πραγματα,... βολταρεις με το καροτσι,... στο παρκο, στα καταστηματα... γενικα... και εγω ετσι κανω... και το απολαμβανω, κι εγω και η Ναγια ... φυσικα!!!

τωρα ειμαι καλα, θα κανω επαναληψη της επεμβασης για προληπτικους λογους και τελος!

βγαλαμε τα 2 κατω δοντακια και εχει λιγο καιρο ειναι καταφουσκωμενα και τα πανω και τα κατω... οοολα και τα πλαϊνα... ολα...!!!

ακομη δεν "εστησε" τα ποδια της... δεν ξερω... εσας??? να ανησυχησω???

αλλα μου πε και η πεθερα μου πως και ο αντρας μου αργησε να στησει τα ποδια του αλλα και να περπατησει... οποτε μαλλον κληρονομικα κι αυτα... και παλι απο τον μπαμπα...

τελικα μονο τα μαγουλακια πηρε απο την μαμα και το χρωμα του δερματος (πολυ ασπρη)... και οταν χαμογελαει.... οοοοοοολα τα υπολοιπα,.... μα πραγματικα οοοοοοοολα ειναι απο τον μπαμπα copy-paste!!!

οσο για το φαγητο, πλεον τρωει απ'ολα τα δικα μας τα φαγητα... ποοοοσο χαιρομαι για αυτο!!! εκτος ρυζι (ουτε ρυζαλευρο ετρωγε πριν) και ολα τα λαχανικα εκτος σπαναχι...

Λαμπρινη μου τρωμε και γιαουρτακι το απογευμα.... βασικα το απογευμα τρωει ειτε γιαουρτακι, ειτε μπισκοτοκρεμα, ειτε φαριν λακτε, ειτε φρουτοκρεμα.... εναλλαξ...

την περασμενη φορα που πηγαμε στον γιατρο μας ειπε και για ψαρι, αλλα ακομη να της δωσω...

το αυγο στον επομενο μηνα μας ειπε ο παιδιατρος... αλλα για οσπρια δεν ρωτησα...

αυτα απο μας!

καλε που εξαφανιστηκατε ολες???

να μην χανομαστε!!!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες! Τι κάνετε; Φαντάζομαι θα έχετε ετοιμασίες για την υποδοχή του νέου χρόνου!!!

Εμείς είμαστε καλά...εγώ δλδ! Ο Γιάννης μου έχει βρογχιολίτιδα! Βήχει, έχει μύξες, αναπνέει και ακούγεται πολύ...βράζει το στηθάκι του...κάνουμε εισπνοές με μάσκα και του δίνω και κάτι σταγονίτσες για να καθαρίσει. τα ακροαστικά του χάλια. Αφού βάζω το αυτί μου στο στηθος και στην πλάτη του και ακούω από μέσα χουρχουρητό όταν αναπνέει.

ΑΛΛΑ παρόλα αυτά δεν έχει γκρίνια! Πυρετό μετά από κείνο το βράδυ που είχε δέκατα δεν ξανάκανε. Έχει τρομερή όρεξη, όλη μέρα παίζει, χορεύει και τσιρίζει!!! Μπουσουλάει επιτέλους αλλά πολύ λίγο!!! Επίσης σηκώνεται και περπαταει μόνος του αν κρατιέται! Πάει πλαγίως, σαν τον κάβουρα!!! Λίγα βήματα και μετά πέφτει με τον πωπό!!!

Εγώ κάνω πολύ διάδρομο αυτες τις μέρες. Μετά την περίοδο όλο βαριέμαι και μέχρι να επανέλθω στο πρόγραμμα περνάνε μέρες! Έχω βάλει στόχο όμως και ελπίζω να τον πετύχω!

Χαρά επιτέλους έστρωσε με το φαγητό της η μικρή ε; Άντε να ηρεμήσεις κι εσύ!

Λαμπρινούλα γιατί να αλλάξεις γιατρό; Δεν είσαι ευχαριστημένη γενικά; Γιατί το κλάμα όλα τα έχουν...εμένα η παιδίατρος μου είπε ότι από δω και πέρα θα αντιδρά όταν πηγαίνουμε γιατί το καταλαβαίνει. Εδώ να φανταστείς όταν βλέπει εμενα με τον ορο στο χέρι σπαράζει! Ξέρει ότι θα του κάνω κάτι "κακό"!!! Για το γιαούρτι που λες, εμείς τρώμε εδω και 1,5 μήνα. Αυγο από τον 10ο και ψάρι 12ο μας είπε. Καθένας βέβαια λέει διαφορετικά.

Δημητρα κι εγώ πνίγομαι κάποιες φορές που κάθομαι στο σπίτι, θέλω χρόνο για μένα να ηρεμήσω. Φάσεις είναι και είναι λογικό να τις περνάμε. Αλλά έχει και τα καλά του το να δουλευεις και να φεύγεια από το σπίτι. Κι εγώ θέλω να δουλέψω αλλά δεν υπάρχει τίποτα.Τι να κάνουμε; Υπομονή. Ας απολαύσουμε τα μωράκια μας!

Ιωαννα ακόμα το τζόκερ;;; Μακάρι να κερδίζαμε κάτι γαμωτο! Όχι πολλά. Ίσα ίσα να κάναμε τα γούστα μας! Πάρε και λαχεία!!! Αλλά όταν γίνεις πλούσια μη μας ξεχάσεις!

Τζένη όλο λέω θα σε πάρω αλλα μ'αυτά που γίνονται όλο ξεχνιέμαι ή είμαι απασχολημένη με κάτι...

Ελινάκι ο μικρούλης σου πως τα πάει; Μεγάλωσε πολύ ε; Κι εμείς 8.600 ήμασταν την τελευταία φορά.

Κορίτσια μου σπάει τα νεύρα από το τετράγωνο που γράφουμε! Παω προς τα κάτω κι αυτό ανεβαίνει πάλι στην αρχή... υπάρχει κάτι που κάνουμε για να μη κουνιέται έτσι;;;

Λοιπόν, σας φιλώ...εύχομαι να περάσετε και απόψε πολύ πολύ όμορφα και ο νέος χρόνος να φέρνει μόνο χαρές σε όλες! Πάνω απ'όλα υγεία και αγάπη. Μην αφήνετε κανέναν και τίποτα να σας στεναχωρεί! Ξεχάστε τα παλιά και από αυριο μόνο χαμόγελα!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας γραφω για να σας ευχηθω καλη χρονια! σε ολες μας! παντα με υγεια και χαρα... μαζι με τα μωρακια μας!

σημερα η Ναγια μου καταφερε και σταθηκε... για λιγο εννοειται...

Ποπη μου καθε παιδι με την ωρα του... το ιδιο ισχυει και για τα καβουρακια!!!

περαστικουλια! το καημενουλικο! παλι καλα που δεν διαμαρτυρεται!

φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλα & Καλή Χρονιά εύχομαι σε ολες μας! Το 2011 να φέρει μόνο χαρές και ευτυχία στις οικογένειες μας και σε όλο τον κόσμο Υγεία & Ειρήνη!

Ποπη μου περαστικά σας κάνετε και βηματάκια και μετά που πέφτει δεν τρομάζει ο γλυκούλης μου; εμένα την κρατάω και κάνει βήματα και πάει γύρω γύρω απο το τραπέζι και το πάρκο αλλα μόνη της φοβάται.

Χαρά μου με το Καλό η μικρή μας Νάγια να περπατήσει και να οργώνει τον τόπο αχ θα αδυνατίσουμε κι αλλο μόλις περπατήσουν τα παιδάκια μας οπότε Πόπη άσε το διάδρομο θα κάνεις αναγκαστικά σε λίγο κυνηγώντας το μωρό σου.

Με την γιατρό δεν έχω κανένα πρόβλημα εγώ μόνο η Σταυρουλίτσα μόλις την βλέπει και πάει να την πλησιάζει ουρλίαζει και κλέει πολύ, χθές που πήγα είπε ο βήχας δεν είναι τίποτα ίσως πνίγεται απο τα σαλάκια το βράδυ και μπορεί και να με μιμείται γιατί τελευταία έχω πολύ βήχα. Με τις τροφές μου είπε στο χρόνο να δώσω αυγό και ψάρι και όσπρια γιατί φοβάται τις αλλεργίες. Με το γάλα η δικιά μου δεν πολυπίνει πίνει μόνο 100-140γρ και κοιμάται και δεν θέλει με τίποτα της το άλλαξα μόνο μου σε Aptamil 3 γιατί νόμιζα ότι το Αlmiron της έκανε δυσκοιλιοτητα και δεν της άρεσε το Αptamil Πάλι δεν της αρέσει, τώρα πήρα το Frizomel μήπως και της αρέσει περισσότερο. Εσας ππόσο τρώνε και απο ποιό γάλα;

KΚλή Χρονιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ ΤΟ 2011 ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΧΑΡΑ,ΗΡΕΜΙΑ,ΥΓΕΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΟΧΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΜΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΠΑΛΙ Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΣ?ΕΓΩ ΤΟΝ ΔΙΝΩ ΝΟΥΛΑΚ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ,ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ.ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΧΝΑ 300 ΓΡ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΙΝΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΘΩΣ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ..ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΠΕΙΝΟΥΣΕ.ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ,ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΗΝ ΤΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ..ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΦΡΙΖΟΜΕΛ ΕΙΝΑΙ ΝΟΣΤΙΜΟ ΓΑΛΑ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΡΙΣΟΛΑΚ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΛΛΑ Ο ΘΑΝΟΣ ΗΤΑΝ ΑΛΛΕΡΓΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΚΟΚΚΙΝΙΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΑΡΕΖΕ ΠΟΛΥ..ΠΟΠΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑ..ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΘΑΝΟΣ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΛΑΒΑ ΣΤΟΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΕ.ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ DURACELL!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΠΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΟΥ..ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ,ΓΕΝΙΚΩΣ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ..ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟ?ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ!!ΗΑΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΛΙΓΟ,ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ..ΤΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΝΑΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ..ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ Η ΝΑΓΙΑ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΤΕ ΒΟΛΤΕΣ,Ε?ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ,ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ,ΟΣΟ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΠΙΤΙ,ΤΟΣΟ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ!!ΕΛΙΝΑΚΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ?ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kali xronia me ygeia na xaireste ta morakia sas!

eipa na kano ena dialeimma apo tis bradines etoimasies.

8a mazeftoume spiti mou, simera de doulebo.

o andreas ti teleftaies meres troei me to zori eno etroge ola ta gevmata kanonika .

mallon ftaiei ou eskase epitelous to proto dontaki!

gala epine 210 ml aptamil digestive 2 proi bradi alla tora diskolevetai. k arxise na mi goustarei k ta frouta!

elpizo na einai apo ta dontia.

koritsia ki emena arxise na klaei stin paidiatro, mallon 8imatai ti na po.

lamprini doulebo se trapeza idiotiki.

popi perastika sas.

dimitra ontos einai baretos o diadromos, poso na kaneis

xara oute emas estise ta podia

kali xronia k pali!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΤΑ ΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ,Ε? :lol::lol: ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ?ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΑΡΑΞΕ Ο ΘΑΝΟΣ ΣΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ,ΜΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΚΑΙΡΟΥ,ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΣΠΑΡΑΖΟΝΤΑΣ..ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΝΤΕ ΞΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΥΤΟ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΔΗΛ.ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ,ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ,ΜΕΤΑ ΒΓΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΟΥ ΓΑΜΠΡΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ..ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΩ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ,ΠΕΡΑΣΕ Η ΜΕΡΑ ΚΟΥΤΣΑ ΚΟΥΤΣΑ..ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΒΑΡΕΤΑ,Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ,ΒΡΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΜΠΑΡΑ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΒΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!ΑΝΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ..ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ,ΝΑ ΨΑΞΩ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ?ΑΥΤΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ,ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΣ ΤΩΡΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλίτσες χρόνια πολλά κ κάλη χρονιά μας εύχομαι!!! Με υγεία κ αγάπη!!!

Πόπη μου περαστικά στο Γιαννάκη.

Δεν προλαβαίνω να σας γράψω τώρα γιατι γκρινιάζει το μωρουλίνη μου . φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Χρονιά! Γυρίσαμε απο κιάτο και ξαναφεύγουμε την Παρασκευή περάσαμε ήσυχα οικογενειακά και ευτυχώς εκτός νοσοκομείου.

Dimi υπομονή θα περάσει ετσι είναι τα παιδάκια δωστου πολλα φιλιά κι απο εμάς.

Η Σταυρούλα βήχει πάρα πολύ και έχει και μυξουλες θα την παω πάλι στην παιδίατρο σήμερα να δω.

Πολλα φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή μου περαστικά κ γρήγορα για την μικρούλα σου!

Κορίτσια εχτές μου ήρθε περίοδος :) , πρώτη φορα απο όταν γέννησα. Πλημμύρα :o κ εσας ετσι ήτανε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ..ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ..ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ(ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ)ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ'ΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΗΝΕΣ,ΤΡΟΜΑΞΑ.ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΟΜΙΖΩ..ΑΠΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠ'Ο,ΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ.ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ,ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΡΙΝ..ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΗΠΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΞΕΣΚΑΓΑΜΕ..ΕΛΙΝΑΚΚΙ ΜΕΓΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΑΣ..ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ,ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΜΟΝΟ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Εμείς πήγαμε παιδίατρο αλλα είμαι σε δίλλημα η μικρούλα δεν έχει ακροαστικά ή βροχιολίτιδα αλλα βήχει αρκετά και βαθιά κι έχει μυξούλες η παιδίατρος μου έδωσε Amoxil για να περάσει πιο γρήγορα και για να μην κολήσουν οι μυξούλες και κάνουν πιο κακό αλλα δεν ξέρω να της την δώσω αφού ούτε πυρετό έχει ακόμη δεν της την έδωσα παρότι έχουν περάσει 3 μέρες απο την ημέρα που πήγαμε και η Σταυρούλα ενώ χθες ήταν πολύ καλήτερα σήμερα άρχισε πάλι να βήχει. Δεν ξέρω τι να κάνω να το παλέψω με ορούς ή να δώσω αντιβίωση είναι πολύ ελαφριά μου είπε. Ξέρω ότι οι πιο πολύ γιατροί δίνουν σπάνια αντιβίωση.

Ελινακ με γεια το δοντάκι σας αντε σιδερενια και καλα να πάνε όλα τα δοντάκια μας.

Ανθρωπάκι εγώ ήμουν απο τις άτυχες που παρότι θήλασα 10 μήνες η περίοδος μου ήρθε κανονικά απο τις πρώτες 40 μέρες αλλα νομίζω ότι είναι λογικό να έχει πολύ αίμα καθαρίζει. Υπομονή και φιλάκια

Dimi μπραβο που βγήκατε κι εμείς πήγαμε βολτούλα χωρίς την μικρή για καφεδάκι και στην Αγ. Ειρήνη την Χρυσοβαλάντου αλλα το νου μου το ειχα στο παιδί το βράδυ δεν κοιμηθηκα έχω τόση ανησυχία και τόσα στο μυαλό μου ασε με πιανουν και τα ψυχολογικά μου και δεν κοιμαμαι.

Φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou!mou leipsate kali xronia se oles!!!!!!!!!!!!!kai fusika sta iperoxa morakia sas!xathika koritsia giati to despoinaki mou arrostise kai trexame sto giatro mera para mera mpas kai glitosoume tin antibiosi alla mataia tin ipiame telika kai tora eimaste stin anarosi!ta kaimena more na min mporoun na fisixsoun tis mixsoules tous

den prolabaino na sas diabasw euxomai ayrio na klepsw ligo xrono... kala na pernate!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον κορίτσι μου....μου ήρθε εχθές περίοδος...μάλλον ήταν βιοχημική γιατί έχω έντονη ροή....και ο γιατρός δεν το αποκλείει εφόσον είδα αχνές γραμμουλες που δεν σκουρυναν... Έχω παρα πολύ αίμα....Αλλά μπορεί και όχι ..δεν είμαστε σίγουροι εφόσον δεν έκανα χοριακη  Οπότε προχωράμε...
    • Κοριτσάκι μου η διαφορα φαινετε! Μεγάλη διαφορα θα βλεπεις κάθε δυο μέρες που αυξάνεται η χοριακη❤️ ειπαμεεεε ηρθεεεε για να μεινει αυτή τη φοραααααα❤️👶🏻
    • Ναι ναι αυτό μου είπε και ο γιατρός! Έπρεπε να φύγει ! Επίσης μου είπε ότι γεννιουνται τέτοια κοριτσάκια και έχουν πολλα προβλήματα εκτός το ότι είναι στείρα έχουν και αναπτυξιακά προβλήματα και νοητικά αλλά και παθολογικά όποτε καλύτερα που εφυγε😢 Θα μου στείλει το πιστεύω και εγώ αυτό! Και είμαι σιγουρη ότι είναι καλά εκεί πάνω με τα υπόλοιπα αγγελάκια👼 σε όλες μας θα μας στειλει το ουράνιο τόξο μας🌈 Θα μου το στείλει το ουράνιο τόξο και σε έμενα και σε εσενα και σε όλες μας🌈 Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω ! Κορίτσι μου έτσι νοιωθω και εγώ μια σκέφτομαι θετικα μια με ποιανού τα κλάμματα! Μη δίνεις σημασία καθόλου στα σχόλια και στις ερωτήσεις αυτές απαντά με θράσος! Το ουράνιο τόξο είναι κοντα να το θυμασαι🌈 Μακάρι η επόμενη να είναι η τυχερη 🙏🙏🙏 θα έρθει σε όλες μας κάποια στιγμή που θα παειιιιιι❤️ ανταποδίδω την αγκαλια🫂   Σφίξει τα δοντια κοριτσάκι μου! Η καταιγίδα θα σταματήσει και θα βγει το ουράνιο τόξο! Κάθε εμπόδιο για καλό ! Δεν έχουν βγει τυχαία αυτές οι φράσεις και είναι βγαλμένες από την ζωή! Το μωρακι μας είναι στο δρομοοοο❤️🥰🌈 Ήθελα από την πρώτη στιγμή που απέβαλα να μάθω το φύλο ! Ηταν δυσκολο όταν μου το ανακοίνωσε καθώς ξεκίνησε με αυτό αλλά στη συνέχεια που μου είπε ότι είχε το σύνδρομο αυτό και ότι τα κοριτσάκια αυτά γεννιουνται και θα ήταν στείρο αλλά θα είχε και πολλα προβλήματα κάπως απάλυνε ο πόνος ! Το πήραν ψηλά ο θεος και όλοι οι άγιοι για να μη ταλαιπωριόνταν και είμαι σιγουρη ότι είναι καλά εκεί πάνω μαζί με τα υπόλοιπα αγγελούδια 👼 εκτός ότι θα το έχω στην καρδιά μου μαζί με το άλλο αγγελούδι μου που εφυγε πολύ νωρίς θα τα αποτυπωσω και στο σώμα μου για να τα βλέπω καθημερινά και να κοιτάω ψηλά με χαμόγελο πλέον! 👼👼 καποια στιγμή θα μου φέρουν το αδερφάκι τους που θα είναι υγιης και θα το προσέχουν από εκεί ψηλά 🌈🤍🤍
    • Ευχαριστώ πολύ.με αγχωνει λίγο γιατί κάπου κάπου έχω πονάκια σαν περιόδου 
    • Χρόνια πολλά κορίτσι μου! Είναι πολύ νωρίς ακόμα, είσαι ουσιαστικά 8 μέρες από την εμβρυομεταφορα και είναι με τεστ ούρων που η συγκέντρωση της χοριακης απ όσο γνωρίζω δεν είναι το ίδιο με το αίμα. Που και αίματος να έκανες τωρα είναι νωρίς ακόμα. Μην απογοητευεσαι καθόλου!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...