Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου και...κάτι ξέμπαρκες Μαρτίου 2010 Νο3!!


Recommended Posts

Πολλά πολλά φιλάκια και από εμένα!!

Καλή Σαρακοστή σε όλες!!

Καλή μου Felicity, τα συλληπητήριά μου! Να κοιτάς τον αντράκι σου ή τα αντράκια σου όπως λες, και να παίρνεις δύναμη... Να ζήσετε να τον θυμόσαστε κοπέλα μου...

Οι φιλεναδίτσες μου οι καλές που είναι;;; Χαθηκαμε εντελώς...

Εμείς είμαστε πολύ καλά!! Λέμε και γιαγιά τώρα! Χιχι!!

Έχουμε μάθει όμως και το... "ντα ντα"... και χτυπάμε!!! Όποτε νευριάσει με κάτι ή δεν του αρέσει κάποιος... λέει "νταντα" και δίνει και ένα χαστουκάκι! Βρε παιδιά από την μια θέλω να γελάσω όταν το κάνει αυτό, από την άλλη προσπαθώ να κρατηθώ γιατί πρέπει να το ξεμάθει!

Αυτό του το κάνω εγώ όταν χτυπάει κάπου, π.χ. στο πάτωμα, κάνω μετά νταντά το πάτωμα... αλλά ο Χαρούλης θεώρησε καλό να κάνει... νταντα όποιον βρει!! Χιχι!!!

Κατά τα άλλα, σκέφτομαι το παρτάκι του που θα κάνουμε σε 2 εβδομάδες! Χρονίζουμε! Δεν το πιστεύω!!

Α!!! Σας είπα το νέο;;;;

EIMAΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΦΑ ΦΟΥ ΤΗ ΔΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 749
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα κορίτσια!!! Ονομάζομαι Ζέτα, είμαι 29 χρονών και στις 06 Απριλίου 2010 έφερα στον κόσμο την κορούλα μου!!! σας ανακάλυψα πρόσφατα και θα ήθελα αν χωράω να μπω στην παρέα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγώ μανούλες με νέο λογαριασμό!!! :D:D Καταλάβατε ποια είμαι ε??? :lol::lol: Μαρουλάκι,σε αντέγραψα!!!! :P:P

Ζέτα,καλώς ήρθες!!!! :D:D

Ολγάκι,χρονίζετε καλέ???????????Αχ!!!!!!!!!!!!!!!!Πότε πέρασε ο καιρός??? :shock::shock:

Εμείς έχουμε λίγο ακόμα!!Αλλά ξεκινάω να το σκέφτομαι από τώρα!!!! :D

Κατά τα άλλα είμαστε καλά!!!!Σήμερα πήγα στον φωτογράφο η γαιδούρα!!!! :?:shock: Και πάλι δεν τελείωσα!!!!! :oops::oops:

Ο μικρός καλά είναι!!!Δεν έχουμε και κανένα σούπερ νέο!!!! :roll::roll: Σήμερα έφαγε γιαουρτάκι και έκανε εμετό...μάλλον κρύωσε... :cry::cry:

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζέτα καλώς ήρθες στην παρέα μας. Φυσικά και είσαι ευπρόσδεκτη, όλοι χωράμε!! Να σου ζήσει το μωράκι σου!

Ολγάκι έρχονται τα γεννεθλιάκια σας, ε? Αν θυμάμαι καλά είσαι η πρώτη από την παρέα μας που γέννησες! Πωπω!!! Τα θυμάμαι σαν να ήταν χθές! Τί ωραίες στιγμές ζήσαμε, και τί όμορφη που ήταν η παρέα μας! Αχ, συγκινήθηκα! Με το καλό λοιπόν!

marvelaki καλά έκανες και ανανεώθηκες κι εσύ!!!!

Σήμερα η Αλεξία έβγαλε και το 3ο δοντάκι της. Τον επανω αριστερό κοπτήρα! Κατα τα άλλα είμαστε πολύ καλά.

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Felicity,τώρα το είδα.....συλληπητήρια κοπέλα μου.... :(:( Να παίρνεις δύναμη από τα αντράκια σου.

Μαρουλάκι,μεγιά το δόντι!!!!!! :D:D:D

Ωραία που ανανεώθηκα!!!!! :P:P:D;)

Φιλάκια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες!Κι εγώ σα χθες θυμάμαι τη γέννηση του Περικλή μου και όλες μας τις συζητήσεις...

Είχα όλα μου τα αγαπημένα πρόσωπα μαζί μου...αλλά η ζωή συνεχίζεται και είναι όμορφη...πολύ όμορφη...με είχε πάρει από κάτω με δίαφορα αλλά λέω θα τα καταφέρω ξανά να γελάσω που θα πάει...

Έκανα f.b. στείλτε μου p.m. με τα ονόματά σας και την ομάδα σας.

Πολλά φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

felicitaki σου έστειλα pm κ περιμένω το αίτημα φιλιας!!!

Εγώ δεν είμαι πια στην ομάδα, αποχώρησα πριν λιγες μέρες! Είναι όμως τα υπόλοιπα κορίτσια. Θα σου κάνουν πρόσκληση οι διαχειρίστριες της ομάδας γιατί είνια κρυφή και δεν μπορεις να τη δεις. Μια απο αυτες είναι η Γεωργία (marvelaki). Θα της στειλω μηνυμα να σου κανει!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!! Δεν μπαίνω συχνά πια για να βλέπω κανα νέο αφού πάμε σα χελώνες! χιχι!

Ζέτα καλωσήλθες και να σου ζήσει η κορούλα σου!

ΗΛΙΑΝΝΑ, πάλι έγκυος; συγχαρητήρια!!! Χαράς στο κουράγιο σου, εγώ δεν το σκέφτομαι καθόλου ακόμα...

Κοριτσάκια, τα παιδιά μας μεγαλώνουν! Ο δικός μου τρελαίνεται να περπατάει αν τον κρατάμε από το χέρι γιατί ακόμα δε μπορεί μονος του. Δεν μπουσουλάει ιδιαίτερα, μόνο για να πιαστεί από όπου βρει και να περπατήσει! Λέει τα δικά του λογάκια, μερικές συλλαβές που κατά καιρούς του κολλάνε. Τελευταία είναι το "κακά" και το λέει συνέχεια, ρεζίλι με έχει κάνει :lol: Με το φαγητό έχουμε θέμα, πολύ μίζερος βρε παιδί μου, με σκάει κάθε φορά! Ευτυχώς για τα φρούτα τρελαίνεται!

Το καλυτερο που μου κάνει τελευταία είναι ότι μου δίνει φιλάκια και με κάνει αγκαλίτσες!!!!! ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες! :D:D Τι κάνετε?? :roll: Εμείς είμαστε καλά! :D Χτες γίναμε 11 μηνών!!!Πώς πέρασε ο καιρός,σε λίγες μέρες θα σβήσουμε το πρώτο μας κεράκι!!! :):o

Πήγαμε στον παιδίατρο μας,μας βρήκε τέλειους!9100 και 76 πόντους,πολύ καλός!!! :D Είχαμε δοκιμάσει και αυγό και δεν το ήθελε,του ήρθε να κάνει εμετό! :?,μου είπε να του το ξαναδοκιμάσω μόνο του και να μην το βάλω στην φρουτόκρεμα!!Πρέπει μέχρι τους 13 μήνες να φάει και το ασπράδι γιατί το εμβόλιο που θα κάνουμε τότε,έχει αυτό μέσα(κάτι τέτοιο),για να είμαστε σίγουροι ότι δεν θα κάνει καμία αλλεργία!! :D;)

Κατά τα άλλα συνεχίζουμε αυτά που τρώγαμε! :D Τα αυτάκια μας μια χαρά!!!Αυτά!!!!

Felicity,σε περιμένουμε στην ομάδα!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα σε ολα τα κοριτσια!!

Felicity τα θερμα μου συλλυπητηρια για τον πατερουλη σου.....ζωη σε σας κοριτσι μου....

Ζετα καλως ορισες....χαιρομαι να βλεπω νεα ατομα στην ομαδα μας.

Καποτε ειμασταν πολλες περισσοτερες, αλλα ας οψεται η ομαδα του facebook που πολλες πηγαν εκει και δεν ξαναγυρισαν ουτε για καλημερα. Λιγες μονο παραμενουν να γραφουν και εδω και να μην ξεχνανε τα κοριτσια που περασαν μαζι τους , καθε στιγμη της εγκυμοσυνης τους.

Ηθελα απο καιρο να θιξω αυτο το θεμα και νομιζω πως τωρα ειναι η πιο καταλληλη στιγμη.

Μαρβελακι.....σ΄αγαπαω, σε εκτιμαω, αλλα θα σε παρακαλεσω να σταματησεις να διαφημιζεις την ομαδα του facebook τουλαχιστον εδω μεσα. Σε ενα ποστ το οποιο εχει καει απο τοτε που δημιουργηθηκε η ομαδα σας. Ρωτατε μετα, γιατι δεν τραβαει η ομαδα.....γιατι δεν τσουλαει το τρενακι......μα πως να τσουλισει αυτο το ερμο το τρενακι που μειναμε τρεις και ο κουκος??.Εκει μαζευτηκατε οι τρακοσιοι του Λεωνιδα.....δεν σας αρκει η μεγαλη παρεα σας? Ποσες ποια πρεπει να γινεται για να ειστε ευχαριστημενες??

Μπηκα και εγω μια μερα, στην ομαδα του Facebook, οταν εξεφρασα την επιθυμια να δω τα προσωπα των κοριτσιων που επι μηνες καναμε παρεα εδω μεσα. Ηταν ενας ευκολος τροπος να δω προσωπα απο πολλα κοριτσια και απο τα ζουζουνια τους, αφου εκει υπηρχαν πολλες φωτο και οντως σας ειδα και χαρηκα πολυ γι αυτο. Εβαλα και εγω δικες μου φωτο και του παιδιου μου οπως και βιντεο του παιδιου μου. Δεν συμμετειχα βεβαια ενεργα στην ομαδα σας , ποτε γιατι ο χρονος μου ηταν περιορισμενος και ποτε γιατι η ψυχολογια μου ηταν χαλια, λογω του προβληματος που αντιμετωπιζω με την σοβαροτατη αλλεργια του παιδιου μου και ηταν στιγμες που δεν ειχα διαθεση να μιλησω σε κανεναν.

Οταν λοιπον εβρισκα τον χρονο και την διαθεση για κουβεντουλα, προτιμουσα να μπαινω εδω, που εβρισκα και τα κοριτσια που δεν ειχαν προφιλ στο facebook και σε καμια περιπτωση δεν θα ηθελα να διακοψω την επικοινωνια μου μαζι τους. Μια μερα λοιπον, λεω να ανοιξω την ξακουστη ομαδα του facebook, να πω ενα γεια και εκει περα....ψαχνω ψαχνω...ομαδα γιοκ.....δεν την βρισκω πουθενα και συνειδητοποιω οτι με "αποχωρησαν". Επειδη δηλαδη δεν εδινα το παρον εφαγα ποδι. Οχι και οτι με ενοιαξε βεβαια, αλλα ερωτω.....τις φωτο, δικες μου και του παιδιου μου, τις διαγραψατε μαζι με την δικη μου διαγραφη η τις κρατησατε για ενθυμιο?? Γιατι εγινε ερημην μου, χωρις καμια προηγουμενη ενημερωση.

Ζητω συγγνωμη στα νεα κοριτσια για την παρεμβαση μου και την αναφορα μου σε ενα θεμα ανγωστο για εκεινες.

Ηλιαννα μου.....καλως να ορισει και το τριτο λουλουδι σου!!

Μαρβελ ....ελπιζω να μην εισαι παρεξηγιαρα :lol:

Μιλησα για το καλο του ποστ μας ρε μαμωτο!!! :lol::lol::lol:

Πολλα φιλια και ειρηνη υμιν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Χτες κοιμηθήκαμε πολύ καλά!!!! :D

Ιζάκι,δεν παρεξηγούμαι! :D Απλά δεν θα απαντήσω γιατί δεν είμαι μόνη μου σε αυτήν την ομάδα και δεν αποφασίζω εγώ αλλά όλες μαζί και αναλόγως πράττουμε! ;);) Απλά ποτέ δεν διαφήμισα την ομάδα,γιατί να το κάνω?? :shock::shock: Η Felicity είπε να της στείλουμε... :?:roll::roll:

Φιλάκια!!!Πάμε να παίξουμε με τον μικρό!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IZAKI ή ΜΑΡΙΑ να σε ενημερώσω πως τις φωτογραφίες σου δεν τις βλέπουμε πια γιατί μόλος σε σβήσαμε σβήστηκαν και αυτές....αλλά να σου πω γιατί σβήστηκες...γιατί το ΓΚΡΟΥΠ εκείνο είναι ΚΡΥΦΟ και εκεί μέσα λεμε τα εσώψυχα μας.

Εσύ μπήκες μια φορά και μετά εξαφανίστηκες.

Εκείνο το γκρουπ εχει ξεφύγει πια από την απλή ηλεκτρονική επικοινωνία, γνωριστήκαμε πίνουμε καφέ και μιλάμε σχεδόν κάθε μέρα στο τηλέφωνο.

όσο για την ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ από την Γεωργία την οποία αναφέρεις....εκείνη μπορεί να μην παρεξηγήθηκε, αλλά οι υπόλοιπες 21 του γκρουπ έχουν γίνει ΤΟΥΡΚΟΙ με την πάρτυ σου. Δεν σε νοιαζει βέβαια αλλά σε ενημερώνω.

Απορίες λύνω, γιατί αν ήθελες πραγματικά να μάθεις γιατι και πως δεν θα έμπαινες ΕΔΩ να κανεις "διαλέξεις" εξυπνάδας!

όσο για την Felicity, είναι καλοδεχούμενη από όλες μας και πίστεψε με ΔΕΝ διαφημιστίκαμε σε ΚΑΝΕΝΑΝ.

Έλεος!!! Μεγάλη γυναίκα είσαι....ξεπέρασε την απόρριψη...δεν μας είχες δα και κολλητές ποτέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA....

IZAKI.....ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...ΑΠΟΡΩ.....!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ Τ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ!!!!!!!!!!!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗ TZOFI.....ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΣΤΟ FB...

ΤΙ ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΥΜΟΥ ΣΟΥ????????????

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ FB ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΟΛΛΑΓΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!

ΔΕΥΤΕΡΟΝ....ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ "ΦΕΥΓΟΥ¨Ν" ΚΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΚΡΑΤΑΓΑΜΕ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΕΝΘΥΜΙΟ.....

ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΝΕΥΡΙΣΤΗΚΑ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΥΛ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ....ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΗΣΑΜΕ ΚΑΜΙΑ....ΑΠΛΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΓΚΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΧΩΡΟΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.....ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣ ΟΠΟΙΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ...ΕΣΥ ΕΙΠΕΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΕΣ ΣΤΟ FB ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΣ ΕΔΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ...ΟΠΟΤΕ ΝΟΜΙΖΩ Ε Σ Υ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΙΟΜΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ...ΑΠΛΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΗΚΑ...ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΩ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΘΕΜΑ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ....ΓΙΑΤΙ?????????????????

ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΤΟΤΕ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ.....ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ....ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΓΕΛΕΙΟ ΟΤΙ Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΙ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ.....ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΟΦΕΛΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ...ΜΟΝΟ ΨΥΧΙΚΟ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΙΖΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητή izaki,

Κατ' αρχήν για ποιά διαφήμιση μιλας? Βγήκε η Γεωργία με πλακατ να διαφημίσει την ομαδα? Σε τί ακριβώς αναφέρεσαι, για να μιλαμε και λίγο σοβαρά!!!

"Ας όψεται" η ομάδα του fb!!!!!! Τί είναι αυτά που λες?! Δηλαδή εγώ που δημιούργησα την ομάδα εδώ στο mammy τί πρέπει να κάνω? Να σας κρατήσω όλες δέσμιες? χαχαχα "απαγορεύω την έξοδο", μου φαίνεται τουλαχιστον αστείο! Η ζωή συνεχίζεται και εξελίσεται Izaki μου! Η ομαδα στο face είναι η ίδια με εδώ με τη μόνη και βασική διαφορά ότι εκει δεν βλέπει όλη η Ελλάδα όσα γράφονται!

Η αντίδρασή σου ήταν λάθος και το μεγαλύτερο λάθος ήταν που τα έγραψες εδώ!

Και μιλάω σαν "μή μέλος" πλεον της ομάδας στο face!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κυρια Ιζακι θελεισ να σου θυμισω τη τελευταια φορα που μιλησεσ με μασ στο fb????

οταν ηταν να βρεθουμε θεσσαλονικη και ηθελεσ μεροσ να παρκαρεισ και μασ εβαλεσ να παμε στο kitcken bar και δεν ηρθεσ καν!!!!!!!ουτε ειδοποησεσ!!!απλα εδωσεσ εντολη και εξαφανιστικεσ!!!!και αντι να σε κραξουμε εμεισ μασ κραζεισ εσυ???αλλα τι λεω αφου ο δικος σου ο σκοποσ ηταν να δεισ τισ φατσεσ μασ απο περιεργια!!! και αυτο το εχεισ πει εσυ ετσι ακριβωσ σε παλαιοτερο post σου!!!εισαι και μεγαλη γυναικα δεν πρεπει να φερεσαι ετσι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!πως ειστε????????

τι γινετε βρε κοριτσια???τι χαμος ειναι αυτος???????δεν εχω καταλαβει !!!!...........

εγω ειμαι χαλια πολυ στεναχωρημενη γιατι σημερα πηγα στο γιατρο κ μου ειπε πως εχω παθει αποκοληση!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

αχ δεν θελω να παθει κακο το μωρο μου!!!!!!!δεν θελω να το χασω!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ μαχη μου!!!!!!!κ εγω αυτο ευχομαι κ παρακαλαω!!!!!!!!!!!!κυριως για το μωρακι μου!!!!!!!

εσυ πως εισαι???σε βλεπω λιγο τσιτωμενη με την ολη κατασταση εδω ε?????

πραγματικα δεν εχω καταλαβει τι εχει γινει!!!!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα!!! Δεν πάτε καλά μου φαίνεται!

Αγαπητή Didinoulis, αν είναι να λυπάσαι για κάτι... θα σου έλεγα να λυπάσαι για τον απαραδεκτο τρόπο συμπεριφορας όλων εκείνων των προλαλήσασαν!!!

Πραγματικά είναι/είστε για λύπηση με όλα αυτά που γράφετε αλλά και με τον τρόπο που τα γράφετε... απλά και μόνο επειδή θέλουμε να κρατήσουμε ζωντανό ένα site που αγαπήσαμε...

Τι να πω εγώ μετά από εκφράσεις του στυλ... "Εχουν γίνει τούρκοι με την πάρτυ σου", "διαλέξεις εξυπνάδας", "να σε κράξουμε", "κυρία Ιζακι"... και γενικά εκφράσεις ΟΛΟ ΕΙΡΩΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΚΙΑ...

Να σας πω κάτι ρε κορίτσια;;;;; ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟ FACEBOOK;;;;;;;

Σε αυτό το site θέλουμε άτομα με αγάπη, που πάνω από όλα να ξέρουν να φέρονται και να μιλάνε ωραία...

Αν δεν μπορείτε ή Εκνευρίζεστε τοοοσο πολύ όπως η Didinoulis, ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΕΔΩ ΟΕΟ ;;;;

ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ FACEBOOK NA TA ΠEITE ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΨΕΤΕ!!!

Α! Παρεπιμπτόντως, η tsofi και η maxh ποιες είναι;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα βρηκα λιγο χρονο να απαντησω εν μερη στις επιθεσεις σας, γιατι απο οτι βλεπω, λογω ελλειψης χρονου, θα απαντω σε δοσεις.

Καταρχας Μαχη.....ψευδεσαι και το γνωριζεις πολυ καλα. Μου μιλησατε για μια συναντηση τις οποιας η ωρα και η μερα ακομα δεν ειχε οριστει. Στο περιπου ειπατε μια μερα και μια ωρα. Σας εξηγησα οτι αν και θα το ηθελα πολυ , μου ειναι πολυ δυσκολο με το μωρακι μου, γιατι δεν ειχα κανεναν να μου το κρατησει αλλα και επειδη το θηλαζα αποκλειστηκα και ειπα οτι αν μπορουσα τελικα να ερθω, το μερος που θα με βολευε ειναι το κιτσεν μπαρ.Ποτε δεν εκλεισα ραντεβου μαζι σας. Εκτοτε αν και ανοιγα που και που το φεις, δεν ετυχε να ανοιξω την ομαδα, για να διαβασω οτι ειχατε καταληξει σε μερα και ωρα συναντησης, οι οποιες μαλιστα ηταν και διαφορετικες απο εκεινες που ειχαν αναφερθει στην δικη μας προηγουμενη κουβεντα. Εσεις μαλιστα για τον ορισμο του ραντεβου και την επιβεβαιωση του , μιλησατε τηλεφωνικα μεταξυ σας. Αυτο το εμαθα αφου ειχατε συναντηθει και εντελως τυχαια, καθως εμφανιστηκαν φωτο που ειχατε τραβηξει , οι οποιες μαλιστα ηταν τραβηχτει στην αριστοτελους και αν θυμαμαι καλα, καπου στο Ηλυσια ηταν και το ραντεβου σας. Καμια σχεση δηλαδη με κιτσεν μπαρ......γνωριζατε πολυ καλα οτι δεν θα ερθω.....δεν χρειαζοταν να σας ενημερωσω, αφου και εγω δεν ενημερωθηκα ποτε για τον ορισμο του ραντεβου σας. Δεν με πειραξε φυσικα , γιατι ετσι κι αλλιως δεν μπορουσα, αλλα και εσεις το μονο σιγουρο ειναι, οτι δεν πηγατε εκει, περιμενοντας να με δειτε.....ξερατε πολυ καλα ποια ατομα θα ειστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν χρειαζόμαστε άλλες απαντήσεις ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

Να περνάτε καλά....δεν αξίζεις ιζακι.....είσαι πολύ λίγη.....

ΟΛΓΑ δεν σου μίλησε κανείς εσένα...απόλαυσε το σαιτ που αγάπησες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tsofi... σε ένα site που αγάπησα... συνηθίζω να μιλάω και ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΝΕ!!!

Άντε στο καλό στο facebook κοπέλα μου!!! Ούτε σε ξέρω... ούτε θέλω να σε μάθω!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...