Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου και...κάτι ξέμπαρκες Μαρτίου 2010 Νο3!!


Recommended Posts

καλημέρα συμπεθερούλα μου!

Μόλις φάγαμε για πρώτη φορά αβοκάντο!!ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕΕ!!

1 μήλο, μισό αβοκάντο και λίγο χυμό πορτοκαλιού.

Εχει φάει σταφύλι και ροδάκινο σε μικρές ποσότητες αλλά το καλοκαίρι!Μπανάνα του βάζω 1-2 φορές την εβδομάδα για να μην ζορίζεται..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 749
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Jona,καλημέρα!!! :x

Μπουνιτάκι μου,τελικά επειδή είχαμε και άλλα παιδάκια μαζί μας,πήγαμε σε παιδότοπο οπότε δεν κάπνιζαν!!!!Ο Βελισσάριος ξετρελάθηκε και όλα τα κοριτσάκια τον πλησίαζαν!!! :lol:

Περαστικά για τη μέση!Έκανες δουλειές???Ή κάτι άλλο??? :lol::lol:

Πήγαμε και σούπερ μάρκετ τα δυο μας! :D:D

Το απόγευμα θα πάμε στην αγορά για βόλτα!!!!Έχει κρύο βέβαια αλλά έχει ήλιο!!Σκουφάκι,μπουφανάκι και έτοιμοι!!! :P:P:P

Εμείς έχουμε δοκιμάσει και ροδάκινο(δεν του άρεσε),ούτε η μπανάνα του αρέσει τρελά!!

Με το κοτόπουλο....άστα!Κλάμματα και να μην θέλει!Τη δεύτερη μέρα τα πήγαμε καλύτερα,αλλά επειδή τον πίεζα,πνίγηκε... :?:shock::shock: Οπότε δεν του έδωσα άλλο και κλασικά δεν ήθελε γάλα μετά...ούτε το ρυζάλευρο! :o Μα,κάτι νεύρα που έχει μερικές φορές!!Εγώ γελάω βέβαια γιατί είναι σούπερ γλυκούλης!!! :D:D:D

Το αβοκάντο τέλεια ιδέα!Από τη Ολίβια το έμαθα! ;) Θα ρωτήσω το γιατρό σε 15 μέρες να δοκιμάσουμε και εμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααα!!!! :x

Μπουνιτάκι, καλόμαθες και κάνεις και παραπονάκια;;; ;)

Ούτε κι εμένα τη θέλει τη φρουτόκρεμα. Ένα ολόκληρο φρούτο το τρώει σίγουρα σε ποσότητα. Προς το παρόν του δίνω μήλο-αχλάδι και τρώει τη μισή και αν επιμείνω πολύ και λίγο ακόμα. Χθες το βράδυ ήταν παααααρα πολύ ανήσυχος! Κάθε ώρα σχεδόν ξύπναγε με κλάματα ή απλώς γκρίνιαζε κι αν τον άφηνα ξανακοιμόταν. Δεν ξέρω γιατί αν και υποψιάζομαι ότι μπορεί να μην μπορούσε να αναπνεύσει καλά γιατί ρουθουνίζει λίγο και του έβαλα ορό στη μυτούλα. Για να δούμε. Και δεν έφαγε πολύ το πρωί, 130ml. τη φρουτόκρεμα τη μισή και ούτε και μετά δεν ήθελε γάλα αλλά άφησα να περάσει λίγη ώρα και ήπιε 100ml. Πάλι καλά! Τώρα κοιμάται στο ρηλάξ. Κοιμήθηκε και το πρωί. Είναι λίγο κουρασμένος μάλλον αφού δεν κοιμήθηκε καλά.

Σήμερα το βράδυ έχει ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!! =p~=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είστε?? :roll::roll: Θα σας μαλώσω!!! :lol::lol:

Εμείς καλά!!Ο μικρός κοιμάται!!! :D Σήμερα φάγαμε καλά και είχε πολύ όρεξη!!! :D:D

Αλλάζει η ώρα,μην το ξεχάσετε!!!Λέτε να επηρεαστούν και τα μωράκια μας???Περιέργεια έχω να δω τι ώρα θα ξυπνήσει!!!Και χτες κοιμήθηκε από 9 με 9!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Αυτά,πάω να φάω!!! :-bd

Φιλάκια!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!

Νυστάζωωωωωωωωω!

Χθές πήγαμε σε ένα γάμο και το ξενυχτήσαμε.την μπέμπα την αφήσαμε σπίτι με την πεθερά μου <πως το έπαθε και την κράτησε!>

Τελικά φόρεσα τα τακουνάκια μου και ευτυχως δεν ξέχασα πως περπατάνε :D:shock::D:lol:

τι μου κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpounitaaaa!!!! :D

Καλά σου είμαστε...που λέει ο λόγος δηλαδή! :lol: Εγώ έχω ένα ψιλομπούκωμα, αλλά ο μικρός έχει αρκετά γερό συνάχι! Πολλές μύξες, φτερνίζεται συνέχεια, βήχει και λίγο...και δεν τρώει! Πάλι! Θα με σκάσει αυτό το παιδί! :roll: Τη φρουτόκρεμα σήμερα την ψιλοέφαγε, χθες 2 κουταλίτσες με κλάααααααμα! :( Σήμερα φώναξα την πεθερά μου κι αρχίσαμε τα χαχαχούχα για να φάει! Μια κάμερα έπρεπε να έχουμε! :lol:

Πυρετό δεν έχει, ευτυχώς. Αλλά υποφέρω να τον βλέπω έτσι! :(:(:(:(:(:(:(

Φυσικά έχουμε να κοιμηθούμε 3 βράδια! Χθες ήταν το χειρότερο! Ανά μισάωρο κλάμα! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικά σας πεπίτα μου.που την άρπαξε μωρε ο μικρουλης σου!

Για να βγαίνουνε οι μυξουλες του καλυτερα πάρε μια σύριγγα <χωρις βελονα :P:lol: >και ρίξε με πίεση απο 2cc στο κάθε ρουθούνι και αμέσως να τον γυρίζεις μπρούμητα.... να δεις πως θα βγαινουνε.βάζε πολλές φορες την ημέρα ορό,για να μην ξεραθούνε.Ετσι κάνουμε στη δουλεια στα μυξιαρικα :lol::lol: και εγω στη μπέμπα.

εμεις ακομη με το δαχτυλο τρωμε,δεν το θελοθμε το κουταλι αλλά το γαλατάκι το θέλει μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου???

Εμείς καλά!!!Κάναμε τις ντουλάπες σήμερα και αύριο θα έχω μαστόρους γιατί θα αλλάξω τα πάνω ντουλάπια της κουζίνας!Χαμός!!!Άντε να μαζευτούμε,για να καθαρίσω να στρώσουμε!!! :D

Ο μικρός σηκώθηκε 8 με την καινούργια ώρα!!!Για να δούμε αύριο!!

Φάγαμε μοσχάρι και μας άρεσε πολύ!!!!! ;);) Αρχίσαμε και πίνουμε και νερό!!!20 ml!!! :D:D

Πήγαμε και βόλτα!!Ευτυχώς κάνει καλές μέρες!!! :D

Πεπιτάκι....περαστικά μωρέ και γρήγορα!Και καλή αρχή και αύριο και από εδώ!!! :D

Μπουνιτάκι,μπράβο!!!Είδες,δεν ξεχνιούνται τα τακούνια!!! :lol:

Ανάψαμε και το τζάκι και καθόμαστε!!Ωραία είναι!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα!!!! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

Ο μικρός ξύπνησε από τις 6.30 :o:o Έχεσε και έφαγε στις 7.30 γιατί γκρίνιαζε!Και τώρα ξανακοιμήθηκε! :)

Περιμένω μαστόρους στο σπίτι για την κουζίνα!

Νυστάζωωωωωωωωωωω!!!! :?:?:shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλό μήνα!!

καλά μαστορεματα μαρβελάκο!

Πεπίταααα.... καλή αρχη στη δουλειά!

και εμενα κοιμηθηκε τωρα.

εγώ κυνηγάω να σκοτ'ωσω κάτι μυγες... που βρεθηκαν! ανοιξα το πρωι να αερισω και μπουκαραν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις ευχές κορίτσια!!! Πολύ χαλαρά σήμερα, ούτε γραφείο δεν είχα και βολόδερνα!! i-)

Αύριο θα πάω σε άλλο κατάστημα μάλλον μόνιμα, για να δούμε. Μαρούσι. Και θα έχω τον παλιό μου διευθυντή που είναι πολύ καλός! :D

Και αύριο χαλαρουίτα με βλέπω, ακόμα δεν άνοιξα ούτε τα mail μου, αύριο όλη μέρα αυτό θα κάνω. Σχολάω και νωρίς και 2 η ώρα είμαι σπίτι! :D

Ο μικρός μου έκανε κάτι χαρούλες όταν με είδε :P μετά του πέρασε η χαρά γιατί του έβαλά ορό στη μύτη και τράβηξα τις μυξούλες του! :lol: Είναι καλύτερα σήμερα πάντως, χθες το βράδυ κοιμήθηκε σερί! Ούτε μια φορά δεν ξύπνησε!! :ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pepitaki ξεκίνησες δουλειά;;; Άντε βρε, καλή αρχή!!! Τελικά διάλεξες να σχολάς νωρίτερα ε;;; Θα δεις, είναι πολύ καλύτερα!! Αχ, πάλι καλά δεν είμαι μόνο εγώ που δουλεύω!!! Χιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Σας ελειψα????? :lol::lol:

Παιδια ολον αυτο τον καιρο η μπεμπα μου εβγαλε την πιστη.....μιλαμε για ασταματητη γκρινια και κλαμα , ολο το 24ωρο....

Τελικα?? Βγαλαμε δυο δοντια!!!

Επιπλεον, με την εισαγωγη και της χορτοσουπας, το παιδακι μου τωρα χορταινει και επιτελους κοιμαται και τη νυχτα!!!!!

Πριν λιγες μερες που πηγαμε στη γιατρο, ζυγιστηκαμε 9, 070 ( τωρα εννοειται οτι ειναι πολυ παραπανω με τοσο φαι που κατεβαζει) και μετρηθηκαμε 70 εκατοστα.

Απο χορτοσουπα, μεχρι τωρα κολοκυθι και πατατα και απο σημερα θα προστεθει και το καροτο.

Απο φρουτο μηλο-αχλαδι και πηρα να δοκιμασω και ανανα. Μπανανα δεν κανει...την πειραζει στην αλλεργια της.

Τωρα που ειπατε για αβοκαντο, λεω να παρω και απο αυτο.

Απαλαχτικα λοιπον απο δυο γευματα θηλασμου....ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!

Τις τελευταιες τρεις μερες , πειραματιζομαι με το βραδυνο της. Επρεπε να βρω εναν τροπο , να μπορω να βγω και εγω μια βολτα το βραδυ με τον αντρα μου, γιατι σε λιγο , θα βαραω ενεσεις...και εκανα το εξης:

Η μικρη με την αλλαγη ωρας κοιμαται απο τις 8 το βραδυ. Της δινω το φρουτο το οποιο περιεχει και ρυζαλευρο ( σκετο δεν τρωει , ουτε το φρουτο, ουτε το ρυζαλευρο) στις 7 το απογευμα....μια ωρα μετα...εχει ρευτει και εχει χεστει :lol: ....την αλλαζω και την κοιμιζω χωρις να την θηλασω.

Ξυπναει ακριβως στις 12πμ Θηλαζει και μετα κοιμαται ολη νυχταααααα!

Ετσι λοιπον αν την κρατησει η μαμα μου, εγω εχω ενα κενο απο τις 4,30μμ μεχρι τα μεσανυχτα, για να παω οπου θελω!!!! Γιουπιιιιιιι!!!

Ευχομαι αυτο να κρατησει για πολυ καιρο ακομη.....τουλαχιστον μεχρι να αρχισουν οι γκρινιες για τα πανω δοντακια.

Μπουνιτακι.....δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει με την μικρη σου και δεν τρωει, αλλα ακου και αυτο......η δικια μου ενω χλαπακιαζει με μεγαλη ορεξη οτι της δινω...παρατηρησα οτι οι μοναδικες φορες που δεν εφαγε, ηταν οταν ειχα κανει το γευμα της πολυ νερουλο. Το θελει πιο πηχτο. Γι αυτο και στο φρουτο βαζουμε ρυζαλευρο.

Τρωει ενα αχλαδι, ενα μεγαλο μηλο και 7 μεζουρες ρυζαλευρο ολικης αλεσεως , χωρις βανιλιες και γαλα. Αυτο επειδη ειναι σκετο , μπορει να προστεθει και στην χορτοσουπα , για να πηχτωσει, αν χρειαστει.

Πεπιτακι αρχισες δουλιτσα εε?? Τουλαχιστον εγινε καλη αρχη, απο οτι διαβαζω....αντε τυχερουλα!!

Α μην ξεχασω....Ολγα????? Ακομα περιμενω να με παρεις καλε....ακομα δεν περασαν τα δεκα λεπτα??/ :lol::lol::lol:

Πλακα κανω εεε???

Και τελικα την ημερα της γιορτης του αντρα σου...μιλησα με εκεινον και του ευχηθηκα και οταν ηρθες εσυ στο τηλ....δεν σου εδωσα τις ευχες μου η γαιδουρα. Να τον χαιρεσαιιιι!!!

Μαρβελ....μια χαρα ειστε και εσεις διαβαζω....μπραβο!!!

Jonaκι....εσενα σε περιμενω απο κοντα.

Φιλακια σε ολη την παρεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι,πού είσαι???Σου έγραψα και στο face!!! :D:D Μας έλειψες!! ;)

Παίζει να έρθουμε Θεσσαλονίκη την άλλη εβδομάδα!!Αν είναι,θα σου πω να κανονίσουμε να βρεθούμε!!Οκ?? :D:D:D

Μια χαρά είστε!Φτου σας!!!Ωραίο και το πρόγραμμα σας!!!Τι καλά που τρώει!!!

Εμείς τρώμε και μοσχάρι,μας αρέσει πολύ!!!!Το κοτόπουλο όχι ακόμα..αύριο θα ξαναφάει για να δούμε!!! :roll::roll:

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!

Izaki,ξέχασα πριν!!! :oops::oops: Καλορίζικα τα δοντάκια!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μαρβελακι!!

Οταν ειναι να ερθετε στειλε σμσ, να κανονισω με την μαμα μου να κρατησει το παιδι και να βρεθουμε!

Θα εχετε και τον μικρο η μονοι σας θα ειστε??

Και εμεις σκεφτομαστε καποιο ΣΚ να ερθουμε Γιαννενα...αντε να δουμε ποτε.

Μολις ειδα οτι πρεπει να ρυθμισω παλι την ωρα....για να δω...θυμαμαι πως γινεται η θα τρεχω παλι στην πεπιτα? :lol::lol:

Α οκ....τα καταφερααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με έχει ταράξει,δεν έχει κοιμηθεί καθόλου και όλο παιχνίδια!!!Τώρα κάθεται λίγο στο πάρκο!

Μόνοι μας θα έρθουμε,μάλλον Τετάρτη!Θα επικοινωνήσουμε!!!και η Jona εννοείται!!! :D:D

Μακάρι να έρθετε και εσείς!!! ;);)

Πάω,κλαίει,ούτε μισό λεπτό δεν πέρασε! :o:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααααα!!!! Ευχαριστώ για τις ευχές σας κορίτσια. Και σήμερα χαλαρά ήμουν...ανησυχώ! :lol:

Ο μικρός μου είναι καλύτερα, χθες ξύπνησε λίγο στις 5:30 αλλά μάλλον γιατί έσκασε το παιδί, αφού ο πατέρας του τον σκέπασε με 2 κουβέρτες πάνω από τον υπνόσακο!!!! :shock::shock::shock::shock: Άντρες....τί να του πώ!!! Τον έκραξα λίγο το πρωί αλλά κοιμόταν όταν έφυγα...θα τον ξανακράξω το απόγευμα! :lol: Να σιγουρευτώ ότι με άκουσε!

Ιζάκιιιιιιι!!! Μεγεια τα δοντάκια!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Φιλιά σε όλες!!! Πάω να κοιμηθώ λίγο...χθες είχα υπερένταση και δεν κοιμήθηκα μεσημέρι αλλά σήμερα λέω να κοιμηθώ λίγο. Το απόγευμα έχω και ΠΑΠ τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας μανούλες!!!

Βλέπω είστε όλες καλά!Πεπίτα μου καλή αρχήηηη!Τι ωραία που είναι καλό το κλίμα στη δουλειά σου!Σου εύχομαι να είναι συνέχεια έτσι και να περνάς καλά!

Είδα οτι βάζεις τον Σταματάκο σου σε υπνόσακο.Τον δέχεται καλά?Αλλάζει πλευρό εύκολα?Σκέφτομαι να πάρω κι εγώ γιατί δεν θέλει με τίποτα να τον σκεπάζω...Είναι σάκος ή σαν ολόσωμη φόρμα με ποδαράκια?HELPPP!!

Μαρβέλ!Σήμερα θα είστε Θεσσαλονίκη??Γιατί βρε δεν φέρνετε και το παπάκι??

Εμείς κορίτσια πήγαμε μια μίνι εκδρομούλα στο Λιτόχωρο και μας έκανε καλό ..οικογενειακώς!!

Από την ώρα που γυρίσαμε ο μικρός τρώει, τρώει, ξανατρώει και όταν φάει, τρώει πάλι!! =))=)):-o:lol::lol: Και κάνει συνέχεια ντα ντα ντα ντα ντα....!!χαχαχαχαχαα!

Και τώρα τον ακούω να τραγουδάει πάλι....

3η μέρα σήμερα που τρέχουμε όλο το πρωί σε υπηρεσίες και ΚΕΠ...Βαρέθηκα....

Αυτά τα νέα μας...

Φιλάκιααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Καλως τις ομορφες!μας λείψατε και οι δύο θεσ/νικιες!

izaki μου μπορει να φταιει και το νερουλο γιατι το μεσημεριανο το τρωει πιο ευχάριστα.

πιο ρυζαλευρο πηρες? τις frezyderm? Kαι το βάζεις σκέτο όπως είναι στα φρουτα μέσα?

Συμπεθερούλα μου πήγατε βολτίτσα ε!τέλεια!όλο βόλτε είναι ο ποπός σας...χαχαχα :lol:

εμεις εχουμε πήξει στο σπίτι!πάντως διαπίστωσα ότι η μπέμπα όταν νυχτωνει κλαίει στο αυτοκίνητο,την ημέρα δεν εχει προβλημα.

και εγω υπνοσακο έχω και τους δύο συμπεθερα.αλλά μονο στον σάκο την εχω βάλει και δεν εχει προβλημα.

ο αλλος την ειναι λίγο μεγάλως ακόμη. καλυτερα πάρε με τα ποδαράκια.

Χθές είχα ενα εφιαλτικο βραδυ.... η μπέμπα ξυπναγε κλαιγοντας μπορει και 15 φορες.... μόλις την έπαιρνα αγκαλίτσα σταματουσε αλλά μετα απο λίγο πάλι, ξημερωματα κοιμηθηκε κανενα 2ωρο σερι...

Μεμέ δεν ήθελε,πιπίλα δεν ήθελε, ξαπλωσαμε μαζι....πάλι κλάμα.... λέτε να είναι δόντια μωρε?

παντως σήμερα τις έβαλα και λίγο ακτινίδιο στην φρουτόκρεμα γιατι χθες στουπωσε μάλλον με το κοτοπουλο και δεν εκανε πολλές φορες κακά.. μόλις εφαγε πάντως αρχισε τα πριτς-πριτς.

α!ξέχασα να σας πώ οτι στο γάμο που πήγα ήτανε ενα κοριτσάκι 14 μηνων που μολις είχε βγάλει τα 2 κάτω δοντια! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μπουνιτακι!!!

Σιγουρα η μικρη σου βγαζει δοντια....ετσι ακριβως ηταν και η δικια μου για κανα δυο εβδομαδες , μεχρι που σκασανε τα δοντακια της και ηρεμησε. Ειχε και παρα πολλα σαλια....της φορουσα σαλιαρα ολη μερα, γιατι αλλιως γινοταν μουσκεμα.

Ρυζαλευρο ναι...της frezyderm δινω. Βαζω στο μουλτι...ενα αχλαδι, ενα μηλο, 7 μεζουρες ρυζαλευρο και οσο νερο χρειαστει ...αναλογα με το ποσο πηχτο το θελει ο καθενας.

Χτες της εβαλα και ανανα και τελικα το μονο που καταφερα, ηταν να ξινησειτην μουρη της, να αρχισει να κλαιει και μεχρι να της ετοιμασω αλλο φρουτο , επειδη καθυστερησα , εκνευριστηκε και μετα δεν ετρωγε ουτε το αγαπημενο της.

Μετα απο πολυ κοπο και αφου πασαλειφτηκαμε και πασαλειψαμε και ολο το σπιτι...χαχααχα το εφαγε ευτυχως!!

Σημερα εχω εξοδοοοοοοο.....ΜΟΝΗ!!!! Ο μπαμπας θα την ταισει και θα την κοιμησει και εγω επιτελους θα βγω μετα απο πολλους πολλους μηνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!

Να΄μαι πάλιιιιι!

Καλέ άλλες φορές δεν προλαβαίνω να συντάξω ούτε δυο σειρές και με πετάει εκτός, και τώρα πήγα, ήρθα στον ΟΑΕΔ , πέρασαν τόσες ώρες, και είμαι ακόμα ον λαιν! :shock::lol:

Συμπεθέρα!Αφού σου λέω, έλα θα κάνουμε μπανάνα και δεν με παίρνεις στα σοβαρά!χαχαχααα!

Ανηφόρησε εσύ κατά δω, και θα σε κάνουμε τσάρκα με την izaki που θα σου μείνει αξέχαστη!! \:D/ [smilie=occasion14.gif] [smilie=happy1.gif] [smilie=drunken_smilie.gif] [smilie=drunken_smilie.gif]

Πολύ πιθανό να ετοιμάζεται για τα δοντάκια της η μπουμπου σου...Σου εύχομαι να βγουν γρήγορα και ανώδυνα..και για την μικρή αλλά και για σένα! [smilie=toothy10.gif]

izaki...πιες καλέ ένα ποτάκι και για μένα!!χαχαχααα!βαρύ εεεε!!όχι τίποτις φλούφλικο!χαχαχαχαχααα!χικ...

Καλό απόγευμα τσούπρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τυχερούλααααα!

Να πιείς και ένα ποτάκι και για εμάς ;)

Σάλια πάντως δεν έχει η μικρή... θα δείξει! :roll:

ασε συμπεθέρα τα εχω παίξει .. δεν κοιμάται με τιποτα το σκατο να κανω και καμια δουλειά βρε παιδάκι μου,μπαστακα με θελει για παρέα.

Δεν κατηφορίζεται εσεις προς τα εδω καλυτερα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ τις όμορφες! :x

Για τη δουλειά μη χαίρεστε, ακόμα δεν έχω σύστημα γι' αυτό με πάνε χαλαρά...μου τη φυλάνε όμως, είμαι σίγουρη! :roll:

Jona, εγώ έχω με χεράκια και ποδαράκια, του είναι λίγο τεράστιος (είναι για 12 μηνών) :!: αλλά κάθεται. Βέβαια, μπερδεύει τα πόδια του επειδή του είναι μακριά και δεν μπορεί να γυρίσει και πλευρό εύκολα αλλά δε διαμαρτύρεται! Το μόνο που με ταλαιπώρησε ήταν που δεν μπορούσε να βάλει την πιπίλα μόνος του όταν ήταν συναχωμένος και ξύπναγε κάθε 3 και λίγο. Γενικά όμως δεν τη θέλει αν τον πάρει ο ύπνος. Θέλω να πάρω κι ένα μονοκόματο πάντως. Μ' αυτόν είναι σαν αστροναύτης! :ymalien:[smilie=alien.gif]:))

Εμένα προς το παρόν μια χαρά είναι το παιδί μου, έχει ξεχάσει να γκρινιάξει για τα δόντια. Ασχολιόταν περισσότερο με τις μυξούλες φαίνεται! Φαφούτη τον βλέπω να μένει! :lol:

Ιζάκι πού θα πας νέα γυναίκα μόνη;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...