Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περι site


Guest

Recommended Posts

Το site ειναι αρκετα αργο εως πολυ. Δεν ξερω αν οφειλεται στο αν ειναι πολυ φορτωμενο παντως ειναι αργο. Εχω αρκετα καλη ταχυτητα για να ειναι προβλημα απο εμενα. ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω κ εγώ με τα κορίτσια. Το site δυστυχώς είναι πάρα πολύ αργό. Πηγαίνει με ρυθμούς χελώνας (δεν έχω τίποτα με τα συμπαθέστατα τετράποδα). Μέχρι να ανοίξει ένα θέμα αργεί πολύ και γενικά μπλοκάρει κ όποιο άλλο παράθυρο είναι ανοιχτό στην επιφάνεια εργασίας του υπολογιστή.

Εκείνο που θα ήθελα επίσης να επισημάνω είναι ότι κ το τσατ-ρουμ είναι πολύ αργο. Κολλάει συνεχώς βρε κορίτσια.

Τα θέματα του mammyland είναι εξαιρετικά ενδιαφέροντα. Μήπως εάν γίνονταν κάτι να "τρέχει" πιο γρήγορα το site, θα είμασταν κ εμείς ακόμα πιο ικανοποιημένες και θα μπορουσαμε να ενημερωνόμαστε με μεγαλύτερη ευκολία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω κ εγώ με τα κορίτσια. Το site δυστυχώς είναι πάρα πολύ αργό. Πηγαίνει με ρυθμούς χελώνας (δεν έχω τίποτα με τα συμπαθέστατα τετράποδα). Μέχρι να ανοίξει ένα θέμα αργεί πολύ και γενικά μπλοκάρει κ όποιο άλλο παράθυρο είναι ανοιχτό στην επιφάνεια εργασίας του υπολογιστή.

Εκείνο που θα ήθελα επίσης να επισημάνω είναι ότι κ το τσατ-ρουμ είναι πολύ αργο. Κολλάει συνεχώς βρε κορίτσια.

Τα θέματα του mammyland είναι εξαιρετικά ενδιαφέροντα. Μήπως εάν γίνονταν κάτι να "τρέχει" πιο γρήγορα το site, θα είμασταν κ εμείς ακόμα πιο ικανοποιημένες και θα μπορουσαμε να ενημερωνόμαστε με μεγαλύτερη ευκολία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι αργεί λιγάκι παραπάνω, για να το θέσω ευγενικά!!

Νομίζω όμως ότι διορθώνεται αν μισθώσουν καλύτερες γραμμές οι υπεύθυνοι!!

Γιατί δλδ το you tube καλύτερο είναι από το mammyland;;

Φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι αργεί λιγάκι παραπάνω, για να το θέσω ευγενικά!!

Νομίζω όμως ότι διορθώνεται αν μισθώσουν καλύτερες γραμμές οι υπεύθυνοι!!

Γιατί δλδ το you tube καλύτερο είναι από το mammyland;;

Φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...