Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

ε καλά πια, το τακουνι δεν κανει την γυναικα- αλλα η συμπεριφορα νομίζω- και η σταση της γενικότερα.

υπάρχουν πολυ ωραιες μπαλαρινες ή και παπουτσια με χαμηλο τακουνακι -δεν χρειαζεται να εισαι με τις φορμες επειδη εισαι εγκυος- αλλα ουτε και με τα 9 ποντα πρωι πρωι και με την κοιλια τουρλα- !!

Νενα μου μια χαρα θα ειναι το μωρακι σου -θα παρακολουθειτε κ το αιματακι και όλα καλά θα πάνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φυσικά και δεν είπα ότι το τακούνι κάνει την γυναίκα... άλλωστε η κάθε μία έχει το στυλ της...

απλώς τα τακούνια, πχ οι ψηλές γόβες θεωρούνται σέξυ πώς να το κάνουμε :D:D

Και μάλιστα υπάρχει και 'επιστημονική΄ κατά κάποιον τρόπο εξήγηση για αυτό ... πώς λειτουργούν τα ψηλά τακούνια υποσυνείδητα στο μυαλό κάποιων ανδρών (σε γενικές γραμμές πάντα !!!)

αν ενδιαφέρεται καμια να της την πω (είναι λίγο σόκιν :D:D )

όπως πχ και τα κολητα φορέματα και γενικά αυτά που διαγράφουν τις καμπύλες μια γυναίκας, θεωρούνται σέξυ ...πχ η Μερλινι Μονρόε (άσχετο αν δεν μου αρέσει εμένα), ε δεν θα μπορούσε να το παίζει σέξυ γατούλα με φόρμες και πυτζάμες :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αυτο νιωθω και εγω δεν παυει να ειμαστε γυναικες πανω απο ολα μπορει να μην κανουμε sex καποιες απο εδω για να μας το θυμιζει :lol::lol::lol: αλλα τουλαχιστον μην παραμελισουμε και τον εαυτο μας μωρε..Αφου η εγκυμοσυνη μας κανει τοσο γλυκες,εγω ειμαι πολυ υπερσ σε αυτα στο να περιποιειται η γυναικα και να μην αφηνει τον εαυτο της!!!!!!!Θελω να ρωτησω κατι αλλο αν ετυχε σε καμια σας που εχει παιδακι,θελουμε να παμε για χριστουγεννα στην γερμανια στους θειους μου θα ειμαι στον 7ο τοτε,ανν ειναι ολα καλα λετε να με αφησει ο γιατρος,εσεις ταξιδεψατε με αεροπλανο στο τελευταιο τριμηνο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκι μου φυσικα οπως νιωθει η καθε μια και αναλογα το στυλ που εχει,απλα οταν εχεις συνηθισει κατι οπως εγω που απο μικρη περπατουσα με τις γοβες της μαμας μου :lol::lol::lol: τωρα μου ειναι δυσκολο να φορεσω χαμηλο γιατι νομιζω οτι ειμαι ενα με τον δρομο... :oops::oops::oops::oops: δεν νιωθω ανετα,αλλα πυτζαμουλες φοραω σπιτι και φορμουλες τυχαινει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κορίτσια αυτή η μνήμη μου δεν παλεύεται με τίποτα...σημειώνω για παράδειγμα να κάνω ένα επαγγελματικό τηλέφωνο και μετα από 2 λεπτά το ξεχνάω...μετά ανοίγω το ημερολόγιο και λέω ωχ...έπρεπε να είχα πάρει το τηλέφωνο αυτό .... μα τι κακό, έχω αποκτήσει μνημη χρυσόψαρου !!!

Νένα μια φίλη μου γύρω στον 7ο-8ο δεν την άφησε ο γιατρός να πάει Νορβηγία σε ένα συνέδριο όχι γιατι θα πάθαινε κάτι αλλά της είπε: σε περίπτωση που γίνει το οτιδήποτε καλό είναι να είσαι Ελλάδα.

Αυτή πήγε όμως και δεν έπαθε τίποτα.

Βέβεια εσύ που θα είσαι στον θείο σου είναι αλλιώς, γιατί σίγουρα αν συμβεί κάτι βρε παιδί μου θα έχετε έναν δικό σας άνθρωπο εκεί που θα ξέρει να σας πει τι να κάνετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενα φυσικά και θα φροντίζεις τον εαυτο σου οπως πριν! αν ηταν θα τα ειχαμε παρατησει μολις βρηκαμε το ταιρι μας (που λενε οτι οι γυναικες μολις 'δενουν τον γαίδαρο' παρατάνε την εμφανιση τους- :shock: τεραστιο λάθος!!)

καλυτερα να ρωτησεις τον γιατρο σου για το ταξιδι- αν κ δεν νομιζω να εχεις προβλημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Νένα τι μου θύμησες!! πω πω το είχα ξεχάσει!!! :D:D:D

Όταν η μαμά μου έλειπε και ήταν σχολείο (στην δουλειά της) ερχόταν μια φίλη μου και ανοίγαμε την ντουλάπα της και φοράγαμε τα ρούχα της και τα παπούτσια της και τα κοσμήματά της και το παίζαμε μικρές κυρίες...και πλάθαμε ιστορίες και σενάρια...και μετά γυρνούσε η μαμά μου και φρίκαρε που είχαμε κάνει ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΝΩ ΚΑΤΩ αλλά δεν μας μάλωνε μόνο έλεγε με παράπονο...όχι βρε κορίτσια :D:D:D

και στην μαμά της φίλης μου το ίδιο κάναμε!! Και μάλιστα μας είχε δώσει και κάτι ρουχα παλιά απλό την Αγγλία (είναι Αγγλίδα αυτή) και κάναμε ότι βρισκόμασταν στο 1500 στην Βικτωριανή εποχή κλπ κλπ

πω πω τι μου θύμισες... συγκινήθηκα τώρα... και δεν θέλω και πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεεεεεεεεεεεεερα...ουπς μεσημέριασε!!!!!

Νενα για πες τι είναι αυτό και εγω Ο- εχω, ειχα ρωτήσει το γιατρό κάποια στιγμη κ μου είπε να μην ανησυχω ακόμα αλλά αν είναι να ρωτησω να πιέσω να μου πεί!!

Σαμάνθα μου και εγω φανατική του 12ποντου είμαι. Απο το πρωι μεχρι το βράδυ, αλλά απο την εξωσωματική και μετά αγόρασα κάτι σουπερ σανδαλάκια και σαγιοναρίτσες. Τρα το εχω ρίξει στο αθλητικό στύλ,πιστεψέ με μπορεί η Μονροε να είναι σεξυ με τα στρετς και τα τακούνια αλλά βρες μου και εναν αντρα που να μη χαζεύει με τη Φαρμάκη που μπάινει με το λευκο κολάν και τα αθλητικά μεσα στο αμαξι (στη διαφήμηση). Μη τα ισωπεδωνουμε όλα, καθε φαση της ζωης μας εχει άλλη γλύκα κ άλλη μορφή. Αν ξέρεις ν α προκαλείς τον αντρα σου , το κάνεις κ με τις φορμίτσες σου. Αρκει να μην εχεις ανασφάλεια, γιατι με ανασφάλεια και 15ποντο να βάλεις, χαϊρι (που λεμε κ εμεις στο Βορρα) δεν βλέπεις!

Εγω δεν το αλλάζω με τίποτα, καθε μερα ο αντρας μου μου λέει "Είσαι πιο όμορφη απο ποτέ" και ας εχω πάρει τα κιλάκια μου, τον πιστευω , του κουνιέμαι και ειναι ολα τέλεια!!! :oops:

Αχ τι ωραια που ήταν το ΣΚ (Ασχετο)!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Lolli !!! και γω το ίδιο σκεφτόμουν !!! χιχιχιχιχιχι !!!

μαλλον μπριζολίτσες με ντοματοσαλατούλα... λιτα και απέριττα... :D

πρέπει να παμε τωρα το μεσημεράκι σε ενα γιατρό του ΤΕΒΕ να μας γράψει τις εξετάσεις αίματος να παω αυριο...

εσείς κανατε αυτήν για την γλυκόζη (οχι καμπύλη ζαχάρου), μου ειπε οτι θα μου παρουν αιμα μολις παω, θα κατσω εκει στο μικροβιολογικό για 1 ωρίτσα θα πιω γαλατάκι και θα τσιμπήσω 2 - 3 φρυγανίτσες και θα μου ξαναπάρουν αίμα...

κουκιδιτσαααααα ματς μουτς !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που σαι βρε λλοολλιι 8-}8-}

εγω θα φαω φασολια γιγαντες στον φουρνο (ή ελέφαντες που τα λένε ) και τα λατρευω. Ηταν να τα μαγειρεψω εγω αλλα θα εκανε ακριβως το ιδιο φαγητο σημερα- κα ιμου το είπε εγκαίρως οποτε noooo cooking σημεραααααα [smilie=violent4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κανω φακες!!!!!!

I [smilie=love9.gif] FAKES!!!!!!!

Εμεις κοκκινιστο με ρυζακι κ γιαουρτακι σημερα!

ΜΑΡΙΑ+ΦΩΤΗΣ μπριζολιτσες!!!!!!!!Δεν ειναι κακες.....ανετα τις τσακιζα!!!!!

ΚΟΥΚΙ γιγαντες;;;;;;;;; με πεθανες!!!!! I [smilie=love9.gif] kai tous GIGANTES!!!

Οπως καταλαβαινετε τρωω τα παντα!!!! Δεν εχω προβλημα στο φαι :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκιδιτσα μου ποιος ακριβως στο είπε????

Σου μαγειρεύει ο Θεος ??? Πρεπει να κανω καποιο τάμα για ν αερθει σε μένα για ενα σφουγγαρισματάκι??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μανουλα μου εννοουσα θα το κανει Γιουλή χαχα- βασικα ειναι ηδη εδω- και μου εβαλε και πιπεριες φλωρινης ψητες- που τις λατρευω!!!

Μαρακι καμπυλη ζαχαρου θα κανεις αν κατάλαβα καλά? σου δινουν λεει ενα ποτηρι ζαχαρονερο κ το πινεις. μετα μετραει το ζαχαρο πως ανεβαινει- δεν ειμαι σιγουρη ... :-p

ωραιο φαγακι εχετε!

και το κοκκινιστο το τσακιζα! [smilie=naka.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον gioylaki κοιτα,οι γυναικες που εχουν αρνητκο ρεζους υπαρχει περιπτωση αν το μωρο τους εχει ρεζους θετικο(να εχει παρει δηλαδη απο τον πατερα,αν εχει θετικο,που συνηθως απο αυτον εξαρταται το ρεζους) να μπερδευτουν τα αιματα της μαμας με του παιδιου(συνηθως την ωρα του τοκετου)και για υτο πρεπει να κανεις μολις γεννησεις μια ενεση ετσι ωστε σε επομενη σου εγκυμοσυνη να μην "σκοτωνει ο οργανισμος σου τα παιδακια σου,γιατι θα τα βλεπει σαν ξενα σωματα καιαν δεν κανεις την ενεση και δεν βαλεις αντισωματα ο οργανισμος θα προσπαθησει να αμυνθει με αποτελεσμα να τα αποβαλει..Συνηθως καθε μηνα οι γιατροι λενε να κανεις την εξεταση αιματος εμμεση κουμπς ετσι λεγεται και συνηθως βγαινει αρνητικη,αν βγει θετικη τοτε οπωσδηποτε πρεπει να κανεις και ενεσεις καιατ την διαρκεια της εγκυμοσυνησ!!επλιζω να καταλαβες,στο εξηγησα οπως μου το ειπε ο γιατροσ!Εγω δεν ηξερα τι ομαδα αιματος εχω ποτε δεν μου χρειαστηκε και οταν το εμαθα το ειπα στο γιατρο και μου ειπε αυτα που σου λεω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε κουκίδα, κανε μια προσευχούλα και αυριο θα σου έρθει ενα κοκκινιστό. Η παραγγελια τωρα δεν αλλάζει είναι στο δρόμο, φασολια είπες, φασόλια έρχονται............. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε κουκίδα, κανε μια προσευχούλα και αυριο θα σου έρθει ενα κοκκινιστό. Η παραγγελια τωρα δεν αλλάζει είναι στο δρόμο, φασολια είπες, φασόλια έρχονται............. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου ανοιξατε την ορεξη και πειναωωωωωωωωωωωωωωωω!!!αντε φακουλες μου αντε καλες μου!!!!!!μετα θα παω να παρω λιγα λαχανικα οπως προσταζει η διατροφη για να τρωω και τις σαλατιτσες μου,αχ να ειχα τωρα λιγο κουνουπιδι με μπολικο λεμονακι..μμμμμ καλα κουκι εχθες πηγαμε σε ενα ταβερνακι και παραγγειλαμε φλωρινης γεμιστες με τυροσαλατα οι οποιες ηταν σε κουρκουτι και ηταν τηγανιτες,αλλο πραμα τι να σου λεω.. :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...........να ζητησω και τίποτα αλλο ή θα το παρακάνω??? με τις φασολες θα την βγάλουμε? @-)

πωωωωωω ρε Νενα- γεμιστες με τυρό?????θες να με τρελάνεις????? @-)

λατρεύω -αγαπώ -πεθαίνω!!

ερωτηση- τις φακες τις συνδυάζεις με φετα ή οχι- γιατι δεσμευει λενε τον σιδηρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κουκιδιτσα απο εσενα το ακουσ ακαι το εφαρμόζω αυτο με τις φακες και το σιδηρο ....αλλα αλλη γεύση.

Εμενα οι φακες παντα ηταν το αγαπημενο μου φαγητο. Το συνδιαζα με ταραμα ή με καμια αντζουγια ή με φετουλα. Τωρα ολα αυτα απαγορεύτηκαν :o

Εγω πως θα τις τρωωωωωωωωωωωωω??????????? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν δεν σας προλαβάινω το μηνυμα είναι από πριν αλλα δεν πρόλαβα να το υποβάλω:

πω πω κάτι κέφια το Gioulaki!! πραγματικά πρέπει να πέρασες τέλεια το σαββατοκύριακο!!

καλεεεε εννοείται ότι ακόμη και τα σκισμένα ρούχα μπορεί να γίνουν πολύ σέξυ!!! όπως για παραδειγμα στην χιπ χοπ μουσική και κουλτούρα θεωρούνται σουπερ σέξυ οι φόρμες και τα φαρδιά χαμηλοκάβαλα παντελόνια...

ή ένα άλλο παράδειγμα, στον έναν τον αδερφό μου του φαίνεται πολύ ξενέρωτο η γυναίκα να φοράει τακούνι (η κοπέλα του πχ) και να βάφεται αλλά όταν δει μια γομενάρα με στιλέτο τύπου μενεγάκη ε θα γυρίσει να την κοιτάξει και θα πει πωπω τι ωραία γυναίκα

και ας μην είναι το στυλ του...αχ άντρες παιδάκι μου :D:D

εγώ και που θα το προκαλέσω τώρα τι με νοιάζει μπουχουυυυυ αφού σεξ δεν έχει :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...