Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμενα ο γιατρος μου δεν την κανει ο ιδιος και θα παω στο μητερα αλλα εχω ακουσει πολλες κοπελες που τις εκαναν στο γιατρο τους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσούδια ! καλή επιτυχία στην αυχενική, ποια κοπέλα ειναι σήμερα ; εμείς παμε αυριο!

α! εσείς που κανατε ήδη αυχενική, ειναι 3D αυτός ο υπέρηχος ;; φαίνεται καλά το νινί ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές πολλές καλημέρες σε όλες τις κοιλίτσες...........................

Ο καιρός έχει ακόμα ήλιο παρα το γεγονος οτι έφυγαν οι καύσωνες, ετσι πρεπει ν α είναι και οι καρδιές μας........εχουμε μια ψυχούλα μεσα μας(ντολφιν & Λόλλι εχουν 2 :P ) και αυτες οι ψυχούλες νιωθουν οτι και εμείς. Κριμα δεν είναι να τις μαυρίζουμε?

Σε μια εγκυμοσύνη μπορούν να συμβούν πολλά ασχημα πράγματα σε ολη τη διαρκεια, αλλα και άπειρα όμορφα. Τα όμορφα να κρατάμε γιατι τα εμβρυακια μας αισθάνονται πολύ περισσότερα απο οσα νομίζουμε.

Θέλω να ευχηθώ σε ολες να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη, λίγο πιο δυσκολη , λιγο πιο ευκολη δεν εχει σημασία.Η δυναμη μας και η συμπεριφορα μας μπορει να σωσει το νινι απο πολλά ασχημα.

Με το καλο οσες είναι να κάνετε την αυχενική σας και περιμένω και καινουρια φυλα. Αντε κολλήσαμε, θελουμε ν α μαθαινουμε ροζ και γαλαζια νέα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε γιουλακι που εισαι χαμενο..... ειχα εσενα τα πρωινα, τωρα ειμαι μονη και περιμενω να παει μεσημερι για να ξυπνησουν και οι υπολοιπες.......... :lol::lol::lol: ποναωωωωωωωωωω τωρα βρηκε και αυτος ο λαιμος να πονεσει :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια! και του χρονου να μαστε καλα, του σταυρού σημερα! μεγαλη γιορτη κ νηστεια! λεω να μη φαμε κρεας... ετσι κι αλλιως το εχουμε βαρεθει! μαλλον θα φτιαξω φασολακια με αρακα κ πατατουλες κοκκινιστες. εσεις τι εχει το μενου σημερα? επισης μπορειτε να κανετε μια προβλεψη για το φυλλο του μωρου που η μαμα του πριν το μαθει ακομα τρωει ασταματητα??? δοξα τω θεω ως τωρα ουτε αναγουλες ουτε τιποτα!! τι παιδι θα βγει δεν ξερω!!

κριμα για το συννεφακι? αληθεια σε ποια βδομαδα ηταν? αντε οσο περναει ο καιρος μονο ευχαριστα πια να ακουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirtouli σε καταλαβαίνω απολυτα... εγώ εδώ και μέρες εχω ενα σπαστικό συνάχι... μιλάμε για ατελείωτα κιλά ...σιχαμερό υγρό απο την μύτη μου... συγνώμη κιόλας... ολη την ώρα φυσάω φυσάω...αμάν πια ! αερόστατο θα είχα φουσκώσει με τόσο φύσημα...! σούπα το μυαλό μου φυσικά...

αϊ στο καλό...! ευτυχώς αυτή την περίοδο δεν δουλεύω και ετσι δεν μου εμποδίζει σοβαρές εργασίες αυτό το συνάχι... αλλα ειναι σπαστικό! μόλις ξαπλώνω βουλώνει η μύτη μου και δεν μπορώ να αναπνεύσω! εννοείται οτι δεν κανω και καλό ύπνο... ααααααααααχχχχχχχ !!! Περαστικά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μαρακι ευτυχως δεν εχω συναχι.......ακομα τουλαχιστον... εμενα με ποναει ο λαιμος μου και δεν μπορω να καταπιω.τελος παντων θα περασει και αυτο. εγω σμυρνεικα εφτιαξα με ρυζι.οταν εμαθα οτι ειναι του σταυρου σημερα ειχα ξεπαγωσει τον κυμα.... :oops::oops: sofouki κοριτσαρο λεω εγω οτι εχεις!!!!!!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΠΙΡΤΟΥΛΗ χαμομηλακι,τσαγακι με μελι,καραμελιτσες για να ηρεμισει λιγο ο λαιμος και κανενα χυμο για βιταμινουλες ;););) .

ΜΑΡΙΑ+ΦΩΤΗΣ τουμόροου αφχένικος ντιαφάνειος;;;;; γουοντερφουλ!!! Τις μετρησεις της αυχενικης της εκανα με απλο κ μετα μου τα εδειξε κ στον τρισδιαστατο.Αλλα το σημαντικο κομματι (μετρησεις κ ρινικα οστα) με τον απλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!!! Το βράδυ πάγωσα ναι είναι επίσημο: ακόμη και στην Αθήνα έπεσε η θερμοκρασία!!!

Περιμένω πως και πως να βγάλουμε τα μποτάκια μας και τα μπουφανάκια μας ... Αλήθεια έχετε σκεφτεί ότι τα Χριστούγεννα θα είμαστε 6-7 μηνών??? Δεν θα είναι τέλεια Χριστούγεννα? Λέτε να κρυώνουμε πολύ??? Τα παλτουδάκια μας θα μας κάνουν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιρτούλι ... ενα ειναι το γιατρικό για σενα... ζεστά ροφήματα ! περαστικούλια μας!

σοφούκι !!! εγώ νομίζω οτι εχεις κοριτσάκι !

εμείς σήμερα εχουμε και τα γενέθλια του πατέρα μου, δεν θα φαμε γλυκάκι :( λόγω νηστείας...

για φαγί θα φτιάξουμε φακούλες σήμερα γιαμ γιαμ !!!!!!!

σας ευχήθηκα για τους Σταύρους - Σταυρούλες ;;;; να τους χαιρεστε καλέ !

ευχαριστώ lollipopaki για τις πληροφορίες! αυριο ντιαφάνεια γιες ! αντε γιατί παλι με εχει πιασει αυτό του τύπου "δεν αισθάνομαι εγκυος" και θελω να δω το νινί να μου φυγει αυτή η χαζή σκέψη ! (ξου ξου σκέψη !)

Σαμανθάκι και γω ολο τέτοια σκέφτομαι... βροχές και γω με την κοιλιά... κρύο και γω με την κοιλιά... Χριστουγεννιάτικο δέντρο και γω με την κοιλιά... αλλα που ντα ;;;; ακόμα βγάζει λιακάδες και μας κοροϊδεύει ο καιρός ... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!

χρονια πολλα στους-στις εορταζουσες και μετο καλό αυριο οι αυχενικες ΜΑρακι +Γεωργία!

Σοφουκι μου αγορακι λεω οτι εχεις- ποτε θα πας στον γιατρο τωρα? νομιζω αυτη τη φορα θα μαθεις τι ειναι το φασολι σου!

τα παλτα δεν κοβω να μας κουμπωνουν το χειμωνα- μαλλον θα πρεπει να αγορασουμε κατι πιο φαρδυ στην κοιλια ή δεν θα το κουμπωνουμε σε εκεινο το σημειο!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια... δεν θα δουλεψω παλι σημερα.......... :lol::lol::lol: τι υπεροχες εικονες που μου ηρθαν στο μυαλο!!!!!!!!!!! κρυο και φουσκομενη κοιλια :ymapplause::ymapplause::ymapplause: υπεροχα,τελεια,καταπληκτικα!!!!! μαρακι γενικα ειναι λιγο δυσκολο αν δεν ειμαστε μπροστα στον υπερυχο να νιωσουμε εγκυες ακομα...φυσικο ειναι να νιωθεις ετσι και γω το ιδιο νιωθω αλλα αυτο δεν σημαινει κατι κακο απαραιτητα. αυριο θα πετας απο χαρα,αντε να ερθει και η σειρα μου..... τι ειναι θα ρωτησεις?? εγω νομιζω πως δεν θα ρωτησω,μονο αν μου πει μονος του ο γιατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Σαμανθα κ εγω περιμενω πως και πως να χειμωνιασει!!!!! Να ερθουν τα Χριστουγεννα (ωχ πρεπει να παρω κ δεντρο γιατι το περσινο τα τιναξε τα πεταλα χαχαα),να φορεσουμε τα μποτακια μας και να ειναι φανερα φουσκωμενες οι κοιλιτσες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοείται οτι θα ρωτήσω !!!!!!!!!!! ειμαι ανυπόμονη σαν χαρακτήρας ! οτι και να είναι βέβαια δεν εχει σημασία ! απλά επειδή εγώ πιστεύω οτι ειναι κορίτσι, ΑΝ τελικά ειναι αγοράκι θα ειναι μεγάλη η εκπληξή μου...χιχιχιχιχιχι !!!

τις τελευταίες μερες εχω μικροενοχλήσεις μια δεξιά μία αριστερά κοντά στα οστά της λεκάνης... μαλλον ανοίγει ε;

καλέ ποια τσούπρα εχει αυχενική σήμερα ;

(το συννεφάκι μαλλον ηταν στην 9η εβδομάδα... ο Θεός ας το βοηθήσει να το ξεπεράσει γρήγορα...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμενα δεν με νοιαζει καθολου αν ειναι αγορι η κοριτσι ζω για τη στιγμη που επιτελους θα το νοιωσω να κινειται κ να κλωτσαει!!!!!!!!το φανταζεσται??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκιδα πιστευω -στο εχω ξαναπει μαλλον- οτι εχεις τρελο τσουτσουνι εκει μεσα!!!! ;);)

κι εσυ σαμανθα με γιο σ κοβω! αντε να δουμε! γιατρο αργουμε ακομα ρε γμτ.... 4 οκτωβριου θα παμε :(:( και οι μερες δεν περνανε με τιποτα! σκεφτομουν την παρασκευη που ειναι η γιορτη μου να παω κρυφα να κανω εναν υπερηχο σε απλο υπερηχογραφο (οχι στο γιατρο μου) να μαθω το φυλλο και το βραδυ που θα βγουμε τα δυο μας για φαγητουλι να του το ανακοινωσω με καποιο ζουζουνοτροπο... τι λετε????/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε λείπω τα πρωινά, γιατι δεν πηγαινω στη δουλειά... Σήμερα όμως είπα να τους κανω τη χάρη κ να ερθω :lol::lol::lol:

Φετος τα Χριστούγεννα μπορουμε να ντυθούμε και Αι Βασίλιδες [smilie=icon_santa.gif] για ανηψάκια, βαπτιστήρια, γειτονάκια γενικά οτι έχει η καθε μια =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια το δικο μου επομενο ραντεβου ειναι στις 8 Οκτωβρη!!!!Σχεδον σε 1 μηνα!!!! Στην αυχενικη μας ειπε οτι στο επομενο ραντεβου θα δουμε οπωσδηποτε το φυλο των μωρων!!!

Με τρωει πολυ ο κ_λος μου να μαθω!!!! Στην αρχη ηθελα 2 κοριτσια,μετα 1+1 και τωρα καλοσκεφτομαι τα 2 τσουτσουνακια!!!!!!Κοινως ας ειναι οτι να ναι αρκει να μαθω!!!!χαχαχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofouki αυτό που λες για τον κρυφό υπέρηχο είναι μεγάλο θέμα!!!

Και εγώ έχω φαγωθεί να πάω σήμερα να κάνω έναν εξωτερικό στον ακτινολόγο διπλα από το σπιτι μου (είναι και δίπλα!!!) γιατί έχουν περάσει 10 μέρες από το τελευταίο ραντεβού με τον γιατρό μου και θα περάσουν άλλες 10 μέχρι την αυχενική !!!

Φοβάμαι όμως μήπως η θέρμανση από τον υπέρηχο κάνει κακό στο μωρό μου...

Δεν ξέρω τι να κάνω...Εσύ τι λες να κάνεις? Πότε ήταν η τελευταία επίσκεψή σου στον γιατρό και πότε η επόμενη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofuki τώρα το είδα πότε θα πας...4 Οκτωβρίου...Ο τελευταίος υπέρηχος πότε ήταν? Το φύλο το έμαθες??? Έχω πάθει αμνησία και δεν θυμάμαι τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...