Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


tselinkas

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικόν

Φρέσκα ψάρια ελληνικά, ντόπια κρέατα, ουζομεζέδες, όστρακα, Σπεσιαλιτέ σαγανάκι

Σε κάθε τοίχο και μία ιστορία. Σε ένα κομβικό σημείο, Παπαναστασίου και Μπότσαρη, ιδρύθηκε το ΑΓΓΕΛΙΚΟΝ. Τόπος καθημερινής συνάθροισης φίλων, ευδαιμόνων και των απανταχού καλοφαγάδων. Κάθε βράδυ Παρασκευής και Σαββάτου, και τα μεσημέρια της Κυριακής και των γιορτών κοντά σας οι Τροβαδούροι της Αγάπης με Αγγελικές Μελωδίες.

Αλεξάνδρου Παπαναστασίου 87Δ 2310938937 .Εχει καλες τιμες & ειναι καλο μαγαζι.Ειναι στην γειτονια.Ποτε με το καλο η βαφτιση;

ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ταβέρνα Αναξιμάνδρου 63 - Χαριλάου - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Τηλ.: 2310 - 314591, 307551 & αυτο πολυ καλο μαγαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το ειχα κανει στο αγιολι σε πολυ καλη τιμη με πολυ καλη εξυπηρετηση

δε χανεις τιποτα να κανεις μια ερωτηση

διαφορετικα μπορεις να πας στον λικυθο - αν ψαχνεις αλλο υφος -

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia72 έγραψε:

εγω το ειχα κανει στο αγιολι σε πολυ καλη τιμη με πολυ καλη εξυπηρετηση

δε χανεις τιποτα να κανεις μια ερωτηση

διαφορετικα μπορεις να πας στον λικυθο - αν ψαχνεις αλλο υφος -

Μηπως μπορεις να μου πεις τις διευθυνσεις απο αυτα τα μαγαζια?Εστω που βρισκονται?Εμεις ψαχνουμε μαγαζι αν γινεται με θεα ή παραλιακα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

το αγιολι ειναι στην πλατεια αριστοτελους, κατω απο το ηλεκτρα παλλας (μην αγχωνεσε για τις τιμες ειναι πολυ λογικες, εχει αψογη εξυπηρετηση και οι καλεσμενοι μου το ευχαριστηθηκαν παρα πολυ)

οσο για το αλλο ξεχνατο - ειναι στον δρομο για πανοραμα και δεν εχει καθολου θεα (και λεγεται λιχνος και οχι λικυθος!!! :o:o:o:o )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεσπερα!εγω στον λυχνο το εκανα.

θεα δεν εχει αλλα εχει πολυ ωραιο φαγητο. η βαφτιση εγινε καλοκαιρι και ητανε εξω αλλα ο μεσα χωρος με το ξυλινο δαπεδο και το τζακι μου αρεσε πιο πολυ.

ταβερνα δεν το λες αλλα ουτε και εστιατοριο.ειναι μια ενδιαμεση κατασταση που προσωπικα εμενα για βαφτιση μου αρεσε.

ολα ητανε οπως τα συμφωνησαμε και ολοι ευχαριστηθηκαν.

ενδεικτικα σου λεω πως το μενου μας κοστισε 20ε το ατομο με τα ποτα απεριοριστακαι οτι ηθελε ο καθενας(εννοειτε μπουκαλι κρασι και οχι χυμα) ειχε 8 κυριως πιατα να διαλεξεις, 2 σαλατες συνολικα ανα 4 ατομα, 2 ορεκτικα και γλυκο στο τελος. ολα ητανε πεντανοστιμα.

το αγιολι το βλεπω δεν εχω παει ειαι η αληθεια οποτε δεν εχω γνωμη να σου πω.αλλα ειναι οικονομικο?

αυτα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειχα βρει φτηνοτερο να σου πω την αληθεια..και εγω πιο οικονομικο ηθελα αλλα τελικα επελεξα τουλαχιστον να ειναι ωραιο το φαγητο..

μακαρι να βρεις πιο οικονομικο.

ακομα και στα πλατανακια που ειχα ρωτησει 20 μου ειχανε πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα στο σπιτι θα πρεπει να περιορισεις παρα πολλυ τα ατομα και θα εχεις πολλυ τρεξιμο.

εκτος και εν εχεις βοηθεια ή αν παρεις το μενου ετοιμο αλλα και κατι τετοιο παλι ακριβο θα βγει. δυσκολα..

αν κανεις μπουφε στο σπιτι και οχι τραπεζι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα μου ηρθε!! γιατ ιδεν κανεος σε παιδοτοπο? απο οτι βλεπω εχεις και μεγαλυτερο παιδακι

αν ειναι πρωινη η βαφτιση ή απογευματινη θα ειναι τελεια!

σε παιδοτοπο ο πιο ακριβος παει 8-10ε το ατομο.

και υθα ειναι παρτυ βαφτισης και οχι τραπεζι! εμενα μο υαρεσει παντως αν ταιριαζει η ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΜΠΟΥΦΕ ΑΛΛΑ ΤΙ???ΚΑΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΑΠ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ..ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ ΝΑΙ 8 ΜΕ 10 ΑΛΛΑ ΤΙ ΠΕΡΙΛΕΜΒΑΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΤΙΜΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο παιδοτοπος περιλαμβανει οτι πιει ο καθενας και ενα πιατο με καποια εδεσματα(τυροπιτακια κτλ)

για αυτο λεω για απογευμα ή πρωι κανει. αμα θες ξερω εναν στα κωνσταντινοπολιτικα που εχει και εστιατοριο αλλα δεν εξρω τιμες καθολου για το εστιατοριο αμα θες να σου δωσω τηλ. να ρωτησεις.

σαν παιδοτοπος παντως ειναι τελειος!

για ,μπουφε απο ρποηγουμενη δεν ξερω..ολα λιγο πολυ θελκουμε ζεσταμα και τακτοποιημα εκεινη την ωρα

αμα θες πες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΑΦΟΥ ΣΑς ΖΑΛΙΣΑ ΜΙΑ ΕΤΣΙ Κ ΜΙΑ ΑΛΛΙΩς ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΜΕ ΣΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΜΑς ΘΕΜΑ.ΦΤΗΝΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΛΗΨΗ-ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ....ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πατσυ εγω την βαφτιση την εκανα σε ενα κεντρο εξω απο τη Λητη .Ημασταν 130 ατομα και η τιμη 1000 ευρω για ολους.Ωραιο περιβαλλον και το μενου ειχε ορεκτικο αρχικα ,σαλατες εποχης στο κυριως πιατο μπορουσες να διαλεξεις οτι ηθελες ποτα απεριοριστα τουρτα και μετα φρουτοσαλατες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΑΦΟΥ ΣΑς ΖΑΛΙΣΑ ΜΙΑ ΕΤΣΙ Κ ΜΙΑ ΑΛΛΙΩς ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΜΕ ΣΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΜΑς ΘΕΜΑ.ΦΤΗΝΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΛΗΨΗ-ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ....ΧΑΧΑ

εχει μια ωραια ταβερνα που λεγεται "ουρανος" αν θυμαμαι καλα, τερμα βουλγαρη , απεναντι απο τα λεωφορεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει μια ωραια ταβερνα που λεγεται "ουρανος" αν θυμαμαι καλα, τερμα βουλγαρη , απεναντι απο τα λεωφορεια...

Βούλγαρη 56 & Γληνού γωνία τηλ. 2310 316444

ΟΥΡΑΝΟΣ Ταβέρνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΗΝΠΑΛΛΙΡΟΙΑ.ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΑΡΤΙΟΥ.15 ΕΥΡΩ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΝΟΥ.ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΑΡΑ.ΨΑΡΙΚΑ ΘΑ ΧΕΙ.ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΥΡΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...