Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Afro με το ζόρι κρατιέμαι κι εγώ, έχουν αρχίσει και κατεβαίνουν φίλοι στη πορεία αλλά δε το ρισκάρω! Του χρόνου πάλι.

Τρελονησιά είναι όλα τα επτάνησα! Και όμορφα! Ζάκυνθο έχω να πάω από παιδί, θυμάμαι κάτι απίθανα μέρη! Τη Κεφαλονιά τη ξέρω καλά, πήγαινα Πάσχα και καλοκαίρι εκεί για χρόνια, όμορφο νησί κι ωραίοι τρελάρες οι Κεφαλονίτες αλλά ναι είναι ήσυχα ακόμα και το καλοκαίρι.

Γιώργο άντε με το καλό να δείτε το φύλο την Παρασκευή! Έχω κι εγώ την αυχενική διαφάνεια τότε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο με το καλο το φυλο αν και εγω πιστευω οτι ειναι κορη :D

ναι θα κρατηθω κι εγω γιατι σε μια πορεια μπορουν να συμβουν πολλα( και τις περισσοτερες φορες μου συμβαινουν) το 2007 στα πανεκπαιδευτικα ειχα πει σε εναν αστυνομικο μη μας βαρας αλλο μονο κοριτσια ειμαστε σε αυτο το μπλοκ και δεν εδωσε σημασια και δε νομιζω η αντιδραση του να ειναι διαφορετικη στο : καλε ειμαι εγκυος λεμε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βρε ελενα συμπεθερα :lol::lol::lol: θα εχεις κ ιδιο ονομα με την νυφουλα σου!!!στο ελενη καταληξαμε προς το παρων!!!ακομη εμετο βρε?ημαρτον!!!!εγω ηρεμησα λιγο εχω κατι μερες να τα βγαλω :lol::mrgreen::lol::mrgreen:

αφηστε τις πορειες σουσουραδες!!!!εχετε χρονο για τετοια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕς ,ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΤΡΕΛΛΑ =ΖΑΚΥΝΘΟΣ....ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕς ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ 6-7 ΧΡΟΝΙΑ....ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕΙ, Η ΔΕ ΜΙΚΡΗ ΠΗΡΕ ΟΛΗ ΤΗ ΤΡΕΛΛΑ ΕΚΑΤΕΡΩΘΕΝ....ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ...ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΜΑς ΤΙΜΗΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ,ΖΕΣΤΑ ΝΕΡΑ ΟΧΙ ΒΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΜΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aαααααααα!!Αφού θα τη λένε κ Ελενάκι τότε έχω κ άλλο λόγο να τη θέλω για νύφη μου!! Εμείς πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά θα τον βγάλω Μάριο γιατί το έχω τάξει στη Παναγιά μας καιρό πριν μείνω έγκυος κ Γιώργο σαν δεύτερο όνομα του μπαμπάκα μου για να μην έχει παράπονο!

SWEETY μου τελικά έπεσα μέσα!!!!Δέχομαι συγχαρητήρια!! Σίγουρα θα ξαναέρθω στη Ζάκυνθο για 4η φορά παρέα με τον αντρούλη μου κ το μωράκι μας!! Άν γινόταν θα ερχόμουν κ αυτό το καλοκαίρι αλλα μάλλον είναι πολύ νωρίς για τα νινάκια μας.. Σε πιό μέρος μένεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia k agori!ola kala?

jule poluxroni...kai me to kalo o antraklas sas!!!ontws polu omorfo dwraki!oso gia ta kilakia min agxwnesai kai para polu...apla min afetheis kiolas...pan metron ariston kai ola tha pane kala!!!

elenaki mou akoma emetous?ki egw exw trelathei me tis nauties alla emetos pouthena mpas k ksempoukwsw!elpizw ti deutera pou tha paw sto giatro na mas pei koritsaki...kai meta an einai na dialekseis...xaxa!

zaira kalws mas irthes!me to kalo to ninaki sas!kai na sas zisei k to prwto zouzounaki!

afro mou ase tis poreies...kai koita na eisai iremi..ante na teleiwnete k me tin metakomisi...ante konteuei kai o gamos..na iremisete!!!

filakia se oles tis upoloipes!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γερα θα ειναι γιωργο ολα μη στεναχωριεσαι! αντε να δειτε κι εσεις φυλο... παω σημερα για προβα νυφικου και δεν εχω ξαναπαει ποτε κι εχω αγχωθει ρε κοριτσια...Ξερει καμια τι θα μου κανουνε? εγω θα εβαζα μια φορμιτσα να παω κι επαθε αμοκ η μανα μου να βαφτω και να χτενιστω πως θα παω ετσι σα το πατσαβουρι, πολυ βαριεμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση!εχω αρχισει να παιρνω τα πανω μου τις τελευταιες μερες.νιωθω πολυ καλυτερα!μειωσα και τα yutopar.σημερα θα παω να παρω και τις καλλιεργειες και το απογευμα εχουμε και ραντεβου με το γιατρο να δουμε πως παμε αν και ειμαι σιγουρη οτι ολα πανε καλα γιατι ο μπεμπης κανει συνεχεια αισθητη την παρουσια του.αυτη η φοβερη ενδοεπικοινωνια με το μπεμπη ειναι οτι καλυτερο υπαρχει στη διαρκεια τησ εγκυμοσυνης.οταν στεναχωριεμαι,ξαπλωνω και του μιλαω και αυτος κλωτσαει σαν να μου λεει μανουλα μη φοβασαι,ειμαι καλα!!!

elenakosτις κλωτσιες του μπεμπη τις νιωθω απο την 16 βδομαδα σαν κατι να χοροπηδαει μες την κοιλια αλλα πολυ σιγα και μονο ξαπλωμενη.τις κανονικες κλωτσιες τις εφαγα την 19 βδομαδα και τωρα δεν συμμαζευομαστε! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweety ζακυνθο ερχομαι καθε χρονο..ειναι η γιαγια μου απο το χουρχουλιδι και λατρευω το νησι!!!εγω μενω απεναντι σου στον Πυργο οποτε ειμαστε κοντα ειδικα για διακοπες!!!την δευτερα παω αθηνα εχω ραντεβου με τον γιατρο και ανυπομονω να δω τον μπεμπη μας!!!εχω φουσκωσει αρκετα και με πιανει η μεση που και που..εγω σε αυτη τηνν εγκυμοσυνη δεν ειχα καθολου ναυτιες και εμετους και ετσι πιστευα οτι θα περιμενω κοριτσακι αλλα παλι αγορακι μου ηρθε..χαχαχα!!!φετος το πασχα θα γεννηθουν πολλα μωρακια!!! :D;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια κ αγορι!!!τι κανετε??????

τι ωραια βρε αντιγονη που το νοιωθεις...ζηλευωωωωωωω!!!!!!

τονια ολα μυθος ειναι,εγω ειχα αναγουλες κ εμετους κ εχω κοριτσι η ελενα το ιδιο κ χειροτερα κ εχει αγορι!!!

θα της παρω κ λαμπαδα της μπεμπας μας την πρωτη της!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενάκος βέλε και σε μένα ότι έχω αγόρι.

πάντως πάλι περισσότερα αγόρια γεννιούνται...

και όταν γεννήθηκε ο πρώτος μου γιος πάλι τα αγόρια είχαν την πρωτιά.

τι να πω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια κ αγόρι;; Πάλι τα ίδια σήμερα με τους εμετούς,απο τις 8 το πρώι κ ανα μισάωρο ξανακάνω.Ούτε να μαγειρέψω δεν κατάερα ακόμα κ είχα βγάλει το μοσχαράκι αλλα δεν αντέχω τις μυρωδιές με τίποτα!Μάλλον θα πάμε στη μαμάκα μου να φάμε όπως το κόβω. Άστα να πάνε joanaki μου χαλάλι όμως στα μωράκια μας!!Να ναι γερά κ ας ανακατευόμαστε,το πολύ πολύ να μη παχύνουμε κιόλας! :lol: Αntigooni μου κάλα κάνεις κ παίρνεις τα πάνω σου γιατί φυσικά όλα μιά χαρά είναι!!Στο αποδεικνύει κ ο γιός σου!! ;) Afro μου με το καλό να διαλέξεις το πιο όμορφο νυφικό!!Μην αγχώνεσαι για να μη πελαγώσεις μέχρι να παντρευτείς..Έχει τρέξιμο αλλα στο τέλος θα το απολαύσεις! :D Τα φιλιά μου σε Γιώργο,happy,τονιαχαν κ zaira!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!

Εχθές περασα μια μερα γεματη εντάσεις...ευτυχώς δεν ταραχτηκα ετσι το μπεμπακι μου κοιμάτε ηρεμο..

δεν θα το πιστεψετε αν σας το πω...

ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΟΥ , ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΛΥΣΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιατι? Οχι δεν εκανα κατι κακό , απλώς το γραφείο μας εχει ζημια τα τελευταια χρονια και θελει να με διωξει ( ειαμι η μοναδικη υπαλληλος εδω).. και ετσι μου ειπε οτι τελος Νοεμβρη ( !) σταματαω :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οταν του δηλωσα οτι ειμαι εγκυος και σ υφμωνα με τον νομο δε μπορει να με απολυσει ειπε οτι λέω βλακείες :shock::shock::shock::shock::shock: και οτι μπορεί να με διώξει :shock::shock::shock:

Helloooooooooo?!??!

Σημερα περιμενω να ερθει να μου ανακοινώσει τι αποφάσισ εκαι τι ρώτησε!

Θα σας ενημερώνω!

Σαμαρκαντε ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΣΟΥ!!! Κακομοιρα μου κοιτα να μας φερεις ΡΟΖ!! Πηξαμε στο μπλέεεεεεεεεεεεεε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια στην αυχενικη samarcande! Γιωργο κι εσεις καλη επιτυχια! κι εγω παω τωρα για υπερηχογραφημα εδω κοντα ετσι για να το δω λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samarcante καλη επιτυχειαααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φερε μας μπεμπουλα!!!!!!!ε καλα κ αγορακι να μας φερεις παλι θα το αγαπαμε!!!αφρο κ γιωργο κ εσεις με το καλο να δειτε τα μωρακια σας τα γλυκα!!!ελπιζω μπαμπα να κατσει σημερα το μπεμπινι σας να δειτε τι ειναι!!!περιμενουμε νεα σας!!!

επιτελους γιναμε 100!!!!!!!καλημεραααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΟΥΣΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝΕ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΓΟΛΓΟΘΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΚΥΗΣΕΩΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΙΣ 230 ΑΛΛΑ ΑΠ΄ΤΗΝ ΑΛΛΗ,ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!ΕΚΑΝΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΚΟΛΠΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΕ Η ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ.....ΦΟΒΑΜΑΙ!ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ?ΤΙ ΕΠΙΠΤΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ?ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ?ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ?ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!

Εχθές περασα μια μερα γεματη εντάσεις...ευτυχώς δεν ταραχτηκα ετσι το μπεμπακι μου κοιμάτε ηρεμο..

δεν θα το πιστεψετε αν σας το πω...

ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΟΥ , ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΛΥΣΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βρε ειρηνακι το αφεντικο σου δεν παλευετε με τιποτα μιλαμε ελεος!!!!!αφου το παιζει βρωμικα πλεον παιξτο κ εσυ κανε του μια καταγγελεια τοσα λεφτα σου χρωσταει τι θα γινει θα τα παρεις???αχ ρε να μην εκει να τον πλακωσω τον γελιο τον εκμεταλευτη... :xX( χαρα στο κουραγιο σου που αντεξες κ τοσο καιρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den a3izoun ka8olou etsi an8rwpoi..Emena prin ligo mou 4ilwse tin piesi..Aplws zitisa na anoi3oune tin porta giati kapnizane k mou eipe to afentiko mou : "Otan epines tsigaro esi itan kala" k tou apantisa "Otan epina eimoun moni mou den eimoun egkios, twra prepei na skeftw k to mwro mou..Prin pou den eimoun den nomizw na ekana pote parapono gia to tsigaro" k mou leei eirwnika : "AA ok"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JULE ,ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΑ,ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ,ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΞΕΡΟΥΝ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΑΔΕΙΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩς ΕΚΑΝΕς?ΠΗΡΕς ΕΠΑΠΕΙΛΟΥΜΕΝΗ?ΑΝ ΘΕς ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ.ΕΚΛΕΙΣΕς ΤΟΝ 4 ΚΑΙ ΠΗΡΕς ΚΥΗΣΕΩς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...