Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!! Χρονια πολλα γιουλάκι!! Στειλε μας τσιζ κεικ!!! χαχα

Λοιπον για το σεξ κι εγω σκεφτομια να το ξαναβαλω στο μενου..παει τοσος καιρός θα ξεχασουμε και πως γινετε!! Εμας ο γιατρος μας αφηνει..αλλα φοβάμαι..εχω κατεβασει τα βιβλια ..παντου διαβασα οτι το μωρο δεν νοιωθει τιποτα...ετσι λεω να προχωρησουμε & να παραμερησουμε τους φοβους μας γιατι δεν ξερεις αυριο μεθαυριο πως θα ειμαστε με την κοιλούμπα!!! :lol::lol::lol:

Σημερα δεν εχω και πολυ τα κέφια μου... εχω παραμεληθει λιγο..θελω να βγω για ψωνια, να βαψω λιγο τα μαλακια μου, να φτιαξω τα νυχακια μου κλπ κλπ... και να παρω και μια αδεια απο τη δουλεια!! Κυριως το τελευταιο.. θελω να ξεκουραζομια επισης :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samarcande ευχαριστω για την υπομονη...κι εγω θελω να παραμερισω τις φοβιες μου και να ξαναξεκινησω το σεξ αυτην την εβδομαδα... δεν παει αλλο! ! ! :oops::oops::oops: εμενα μου το χε κοψει ο γιατρος λογω του αιματωματος αλλα μου πε τωρα οτι μπορω παλι παντα με προφυλακτικο

λοιπον τσιγαρο ναι εγω καπνιζα αρειμανιως, πολυ ... οταν το εμαθα δηλαδη με το τεστ την τεταρτη εβδομαδα το εκοψα μαχαιρι.για καποιο λογο ειδικα 7 και 8 εβδομαδα με ανακατευε πολυ και η μυρωδια του οταν καπνιζε μια φιλη, ο αντρας δεν καπνιζει οποτε οταν το εκοψα εκανε κυριολεκτικα παρτυ βλεπετε με πρηζει γι αυτο 3,5 χρονια!

zaira καλωσορισες !κι αλλος αντρακλας :P:P:P:P

χρονια πολλα γιουλη! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ Κ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ..ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΑΓΟΡΑΚΙ!!!ΕΣΕΙΣ ΜΑΘΑΤΕ ΤΟ ΦΥΛΟ?Α!!!ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΗΤ ΣΤΙΣ 27-04 Η ΚΟΝΤΑ ΕΚΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΙς ΓΙΟΥΛΙΤΣΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙς ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΜΑΛΛΙΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΝΤΟΥ ΝΑ ΣΚΟΡΠΙΖΕΙς ΤΗΝ ΓΝΩΣΗ ΤΟ ΦΩς Κ ΟΛΟΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΝΑ ΜΙΑ ΣΟΦΟς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙς ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=lurk.gif][smilie=lurk.gif][smilie=love3.gif][smilie=love4.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing8.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing5.gif] [smilie=wav.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob8.gif][smilie=3some.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=hello.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion5.gif]

Τονια κ zaira με το καλο να υποδεχτητε τα αγορακια σας!!!!!πω πω μας φαγανε λαχανο τα αγορακια εδω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΛ ΠΛ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ....ΣΑΣ ΕΧΩ ΝΕΑ!!ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ,Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ....ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΤΙ ΥΓΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ....ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΤΠΤ ΤΟ ΑΝΥΣΗΧΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΙΔΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙΗΤΑΝ ΤΟ ΔΩΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ...Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΛ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΟΛΑ...ΕΛΕΝΑΚΟΣ ΑΝΤΕ ΕΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΙΤΟΝΝΙΣΕΣ...ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΤΕ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ....ΦΤΟΥ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΥΠΕΡΟΧΑ,ΦΤΟΥ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες βρε για τα γεννεθλεια σου στο κρατουσε εκπληξη το αγορακι σου!!!!!επεσα μεσα!!!

τωρα περιμενουμε να δουμε κ του γιωργου τι ειναι αραγε?επιμενω κοριτσι!!!

αχ ειρηνη λαχανο μας φαγανε τα αγορια αλλα κατσε μην χαιρεσε ακομη εχουμε κ αλλες αυχενικες!!!χα χα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΛ ΠΛ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ....ΣΑΣ ΕΧΩ ΝΕΑ!!ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ,Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ....ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΤΙ ΥΓΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ....ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΤΠΤ ΤΟ ΑΝΥΣΗΧΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΙΔΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙΗΤΑΝ ΤΟ ΔΩΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ...Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΛ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΟΛΑ...ΕΛΕΝΑΚΟΣ ΑΝΤΕ ΕΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΙΤΟΝΝΙΣΕΣ...ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΤΕ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ....ΦΤΟΥ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΥΠΕΡΟΧΑ,ΦΤΟΥ ΜΟΥ
..Μ'ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μπράβοοο Jule!! Εξαιρετική έκπληξη! Άντε να περάσεις πολύ πολύ όμορφα σήμερα!!

Γεμίσαμε αγόρια ε?! :lol::lol:

Είναι η πρώτη φορά μετά από χρόνια που δε θα κατέβω στην πορεία του Πολυτεχνείου και κάπως νιώθω κλεισμένη εδώ μέσα... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλάκι μου μακάρι να είναι έτσι κ φυσικά δέχομαι τη πρόταση!! :D:lol: Όσο για συνάντηση είμαι μέσα!!

Θα κάνεις παρτάκι??? :ymparty::ymparty: Τις ευχές μου θα στις πώ επίσημα αύριο που είναι η μέρα σου! Δε σε "μαλώνουμε" γιατί τα γενέθλια είναι εξαίρεση κ όλα επιτρέπονται!Απολαυσέ το με τη ψυχή σου κ φάε κ κανενά κομματάκι για εμάς!Ψηφίζω λοιπόν κ εγώ δαγκωτό cheesecake,τέλεια επιλογη..τρελαίνομαι!!μιάμ μιάμ!

Δεν καπνίζω κ ευτυχώς γιατί πιστεύω θα είναι δύσκολο να το κόψεις μαχαίρι ή έστω να το μειώσεις κατα πολύ.Ο γιατρός της κουμπάρας μου της επέτρεψε μέχρι 8 απο ενάμιση πακέτο τη μέρα κ αυτά να τα μείωνε σταδιακά γιατί άν το έκοβε-μείωνε απότομα μπορεί να έχανε κ το μωρό απο το την έλλειψη νικοτίνης!Πρώτη φορά το άκουσα αυτο,ισχύει?ξέρετε?Δεν το πιστεύω μου ακούγεται βλακεία.

Βλέπω οτι πολλές μετακομίζουμε!!Εμείς απο Περιστέρι που μέναμε πάντα μετακομίζουμε Πειραιά σε δικό μου σπίτι κ δεν ξέρω κανένα εκεί! :?

καλησπερα στον πειραια ειμαστε καλοι ανθρωποι...εγω μπορει να εφυγα σε νησι...αλλα τα χριστουγεννα 15 μερες παντα στηνΑθηνα,καλο θα ηταν να συναντηθουμε...οσες μπορουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω κοριτσια απο νικαια ειμαι αλλα παντα πειραια τριγυρνω... samarcande κι εγω ειναι η πρωτη φορα που δεν παω στην πορεια εν τω μεταξυ χτυπαει το τηλεφωνο απο το πρωι, ξεχνιουνται οι φιλοι και με ρωτουν αν θα κατεβω ... περασα χθες μια βολτα απο πολυτεχνειο... αλλα θελω πορεια... λετε το παιδι να παθει τιποτα αν μυρισει δακρυγονο? :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα jule....με το καλο ο γιος.

Να ρωτησω βρε κοριτσια με το βαψιμο των μαλλιων τι κανετε?Ο γιατρος μου ειπε , κατι φυτικο,ξερετε κατι να μου προτεινετε?

Ελενα και εμενα μου αλλαξε ο γιατρος πητ με εβαλε 29-05 κατι λεει ειναι λιγο πιο μεγαλο απο οτι θα επρεπε βασει της τελευταιας περιοδου...ιατρικα .εγω βεβαια και μια εβδομαδα λιγοτερο να παω θα ειναι τελειο.στην κορη μου πηγα στο τελος με τεχνητους πονους και η ψυχουλα μου εφτασε 4 κιλα και καταλαβαινεις για να βγει ...περασε καιρος μεχρι να ξανα κατσω σε καρεκλα...

Τονιαχαν ωραια φωτο εσυ το αγορακι σου και η υπεροχη πλατεια μας....εΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΑς.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕς-ΟΥς

ΑΦΡΟ24 ΝΙΚΑΙΑ ΟΛΕ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙς ΧΩΡΙΟ...ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΡΘΑΜΕ ΣΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικαια ολε! φυτικο εγω σου προτεινω apivita propoline μονο ειναι το πιο αγνο.

αλλα ο δικος μου γυναικολογος ειναι ανενδοτος.ουτε φυτικο μονο ανταυγειες μου ειπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΑ ΙΔΙΟ ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΕΓΩ ΟΜΩς ΔΕΣΠΟΙΝΗς ΕΤΩΝ 38...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙς ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΜΕ ΧΡΙΣΟΥΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ ,ΕΛΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΗ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ...η απιβιτα δεν εχει και παραμπεν και σιλικονη... ελα απο το φαρμακειο μας στη νικαια να σου δωσω ;) θα κρατηθω να μην παω στο πολυτεχνειο ? ολοι με τσιγκλανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στην εορτάζουσα πρώτα πρώτα κ στις υπόλοιπες μανούλες κ μπαμπάκα!!

Γιουλάκι μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΑ!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] [smilie=occasion1.gif] Σου εύχομαι ότι καλύτερο για σένα κ την οικογένεια σου κ με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου έναν γερό ΑΝΤΡΑΚΛΑ!!! Πιστεύω οτι αυτό ήταν το καλύτερο δώρο!!! [smilie=occasion1.gif] Σε έβαλα στη λιστούλα μας!!Είσαι κ εσύ επίσημα αγορομάνα!! :lol::lol:[smilie=male.gif]

Ζaira κ τονιαχαν με το καλό κ οι δικοί σας αγορίνες!!Σας έβαλα στη λίστα. Μου φαίνεται οτι σε λίγα χρόνια δε θα βρίσκουμε νύφες για τους γιούς μας!Σουλίτσα μου να τη κλείσω απο τώρα τη κόρη σου για το γιό μου??Αλλιώς θα περιμένω του Γιώργου γιατί κ εγώ πιστεύω οτι κοριτσάκι θα έχει!Άντε Γιωργη τη Παρασκευή θα μάθουμε!! Ειρηνάκι υπομονή κοριτσάρα μου με τη κ..λοδουλειά..γράψτα όλα κανονικά κ πάρε καμια άδεια να χαλαρώσεις κ ας το αφεντικό σου να κουρεύεται! :lol: Samarcande μου καλύτερα κλεισμένη σπίτι με τέτοιο χαμό που θα γίνει στο κέντρο!Παρεπιπτόντως πές μου το όνομα σου βρε αγάπη μου άν θές γιατί με τα nickname δε τα πάω καλα. :?

Sweety μου θα σου αλλάξω την ΠΗΤ! Ωραία θα ήταν όσες μπορούν να το κανονίσουμε!Σε ποιό νησί είσαι? Αfro μου πώς είσαι σήμερα??Δε ξέρω αν επηρεάζει το δακρυγόνο αλλα πιστεύω χωρίς να είμαι γιατρός οτι δε θα κάνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ....ΦΥΣΙΚΕς ΑΝΤΑΥΓΕΙΕς...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙς ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ...

ΕΛΕΝΑ ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΠΙΟ ΤΡΕΛΛΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εν τω μεταξυ κοριτσια ειμαι τρελλη για δεσιμο.Εχω ραντεβου ξανα 8 δεκεμβρη αλλα χθες ηρθε μια γνωστη απ το φαρμακειο που δουλευει στη βιοιατρικη του κορυδαλλου και μας ελεγε τι καλους υπερηχους που εχουν και επειδη ειμαι τρελλη οπως προειπα θα παω την παρασκευη το πρωι να κανω εναν, ειμαι τραγικη ε? ο αντρας με κοροιδευει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελό θα έλεγα τη Ζάκυνθο..3 φορές έχω πάει κ γινόταν της μουρλής!! Αλλιώς Κέρκυρα;;Κεφαλονιά;; Τα υπόλοιπα είναι ήσυχα οπότε δεν τα αναφέρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι άν εξαιρέσουμε το πρωινό μου που είχα πάλι εμετούς.

Σίγουρα θα γελάει ακόμα ο γιατρός σου!!Τρελοκομείο είσαι μου φαίνεται με την καλή έννοια!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα..κ εγώ με του υπέρηχους έχω εθιστεί! Μη χαμπαριάζεις,κάντο να πάρεις μια γλύκα ακόμα πρίν πάς στο γιατρό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρελο νησι και νικαια μονο η κεφαλλονια μπορει να ναι...

ε sweety?

ναι ναι τον εκλεισα 10 το πρωι χεχε... κοντευουμε τις 100 σελιδες τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kεφαλλονιά δεν έχω πάει ακόμα αλλα έχω ακούσει οτι είναι τέλεια!!Απο νυχτερινή ζωή έχει;;Είχα την εντύπωση οτι είναι πιο ήρεμα πιο οικογενειακά.

ΝΑΙ!Φτάσαμε τις 100 κ μετά θ'ανοίξουμε το Νο 2!!Πόσες ακόμα 100 θα προλάβουμε πριν γεννήσουμε;;! :D Περνάει γρήγορα ο καιρός κ μ'αρέσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...