Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

Να τη χαίρεσαι τη κοριτσάρα σου!! Πολύχρονη, πολύχρωμη κι ευτυχισμένη να είναι!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif]

Καλημέρα και καλή βδομάδα σε όλου!!

Μπήκε η βδομάδα και μ' έχει πιάσει ανυπομονησία και αγωνία για την Παρασκευή που έχω την αυχενική...

Ήμουν και μόνη μου όλο το ΣΚ, με παρεούλες δε λέω, αλλά ανυπομονώ να έχω μια μεγάλη αγκαλιά το βράδυ που επιτέλους θα γυρίσει ο σύντροφός μου!

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕΚΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ....ΕΞΑΛΛΟΥ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ!ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΑ ΒΡΑΔΥ ΠΑΛΙ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΜΑΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

swetty χρονια πολλα για την κορακλα σου .

samarcande και εγω την τεταρτη εχω αυχενικη και σε καταλαβενω ,ολα καλα θα ειναι και ευχομαι να δειτε και το φυλο .

να σας ρωτησω βρε κοριτσια ,πηρατε κανενα κιλο μεχρι τωρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα ναι θα παω με μια φιλη μου που ειναι κι αυτη εγγκυουλα!! Θα σε δουμε εκει λοιπον αν δεν εχει πολυ κοσμο!!

να σου ζησει η κορακλα!! να τα χιλιασει , να ειναι παντα ευτυχισμενη καλοτυχη και ευλογημένη!!

Ειναι σαν να ας κέρασες!!!

Κοριτσια να ρωτησω κατι.. με τις ερωτικες επαφες τι κανετε?!?? :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕς ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΛΥΚΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΑΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ....ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΚΑΘΟΤΙ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚ.18 ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΕΒΑΛΑ,ΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΜΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΤΕ....ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ 1 ΚΑΙ ΤΡΕΜΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

swetty χρονια πολλα στο ζουζουνακι σου να την χαιρεστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ ειρηνη........τι ειναι αυτο???????απο τις 25 αυγουστου γιοκ νοιωθω τυψεις δεν μπορω...νομιζω πως αν παω να κανω κατι το μωρο μου θα το καταλαβει...μονο με την σκεψη ξενερωνουμε κ οι δυο.....κουραγιο φιλεναδα ως του χρονου :lol::lol::lol:

οσο για τα κιλακια τι να πω ημουν μοσχαρακι εγινα βοδακι... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!! Αχ μη μιλατε για κιλα... μια απο τα ιδια.. δεν εχω βαλει ακομα παρα μονο 1 κιλό..αλλα ειμουν απο πάντα μια μικρη φωκια και φοβαμαι πως θα εξελιχθώ!! χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα αδυνατισουμε οταν ερθουν τα μωρακια μας μην φοβασε !!!

οι κοιλια μου αρχισε να μεγαλωνειιιιιι οταν ξαπλωνω δεν μπαινει μεσα εχω ενα καρουμπαλο κατω απο τον αφαλο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia!!ti kanete?

to oureoplasma to eidame me kalliergeia kolpikwn ugrwn..sto test-pap den fainetai!

oso gia to sex...kanoume alla oxi trela giati me tis nauties pou exw akoma..to podi mou kounaw k mou rxetai na kserasw...poso mallon na kounithw genikotera..xaxa!

sweety na tin xairesai tin korakla sou!!!geri k tuxeri gia mia zwi...k me to kalo to 2o!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ!!!ΑΧ!!ΑΧ!!ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ...ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΤΕ Κ ΕΜΕΝΑ.....ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ ΜΕ ΤΟΠΙΚΟ ΠΑΧΟΣ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΔΙΑΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΛΑ,ΕΙΧΑ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ....ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΩΣΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΕΤΡΕΨΕ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΕΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ...ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟΣ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΚΟΡΜΙ Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕ ΚΙΛΑ ΟΠΩΣ ΕΓΩ!!ΠΕΡΑΣΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΑΚΟΥΣΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΩΣΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ Κ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΔΙΑΙΤΑ....ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΑΣΑ 10 ΚΙΛΑ ΕΝΙΩΘΑ ΤΕΛΕΙΑ ΦΟΡΟΥΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ....ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ!!!!ΕΚΕΙ ΠΟΥ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΣΑΛΑΤΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΤΡΩΓΑ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΤΟ,ΛΑΔΕΡΟ,ΟΣΠΡΙΑ,ΖΥΜΑΡΙΚΑ,Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΓΕ..........ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ????????????ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ 5ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 8 ΑΠΟ ΤΑ 10 ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ.......Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ......ΝΙΩΘΩ ΑΠΑΙΣΙΑ!!!ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΤΟΣΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΦΤΑΣΩ.........ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΧΤΕ ΜΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΑΝ ΤΕΡΑΣ.......ΟΧΙ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΟΡΙΟ....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΩ?ΜΕΤΑ ΑΝΥΣΗΧΩ ΜΗΠΩΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΖΑΧΑΡΟ???ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ.....Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΦΟΒΟΣ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΠΟΣΟ ΑΠΑΙΣΙΑ ΝΙΩΘΩ.....ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΦΙΛΩ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule prepei prwta na apobaleis auto pou niotheis mionektika gia ta kila sou .

o antras sou den se dialekse me to skeptiko oti an adinatiseis tha tou areseis perissotero ,oso gia to soi na paei na koureuete ti pisteyei .

den tha sou pw oti mhn se niazei tha ta xaseis meta ....auta akouga kai egw kai thn patisa thn prwth fora .

nai uparxoun kopeles pou exoun polu kalo metabolismo kai ta xanoun ,uparxoun omos kai kopeles pou den ta xanoun .mhn akouseis pote kanenan pou tha sou pei "ela more pws kaneis etsi tha ta xaseis meta "

se katalabenw apolita giato oti niotheis oti paei o kopos sou strafi ...an kai panta hmoun adinath perasa 5 xronia pou eixa kolisei sta 70 (me ipsos 1.66) ekana megalo kopo na ta xasw otan to pira apofsh kai eftasa sta 55 ,meta apo 1,5 xrono emeina egkuos .

hmoun akribos 56 otan emeina eguos sto prwto kai akougontas ola auta "fae twra pou mporeis ,meta feugoun amesos" pira 20 kila !!! exasa 10 tous prwtous mhnes kai meta kolisa mexri twra .

twra sthn deuterh ksekinisa me ta 10 kabatza apo thn prwth kai kanw megalh prospathia gia na mhn parw ,akoma kai o giatros mou eipai austira mexri 8 kila .den einai themamono aisthitkhs ta kila alla thema ugias ths mamas kai tou mwrou .

den sta lew ola auta gia na se anxosw alla gia na ksereis thn pragmatikothta ,den thelw na sou xaidepsw ta auti na sou pw den pirazei ....auto tha htan to kako .

mhn trws psomi ,bgaltw entelosapo thn diatrofh sou opos kai ta makaronia thn zaxarh kai genika tous idatanthrakes ,oxi tiganita kai polu alatismena .milame thn diaitologo sou na brite mia diatrofh pou na perneis osa prepei alla na einai xamilh se thermides kai idatanthrakes .

den thelw na se anxosw alla na prostateusw .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα γρήγορο γεια σε όλους!

Ατέλειωτη γραφειοκρατία, λογαριασμοί, μετακομίσεις, διαπραγματεύσεις με μηχανικούς, συνέδρια... Πολλές εκκρεμότητες και λίγος ο χρόνος! Νεύρα και άγχος και θέλω επιτέλους κάποια στιγμή να τελειώσει όλο αυτό και να απολαύσω την εγκυμοσύνη μου!! Αααααααααααααααααα!!!!

Σας φιλώωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα που είσαι, σε χάσαμε πάλι... Ελπίζω να πέρασε το κρύωμα!

Και το χαζομπαμπά δεν έχω δει δυο τρεις μέρες τώρα...

Α και μια κι έγινε κουβέντα πριν για το σεξ... Εγώ λέω πολύ σύντομα να το βάλω στο μενού γιατί δεν πάει άλλο!! Καμία δεν ασχολείται με το σπορ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koυκλίτσες μου τι κάνετε;;Καμιά αυχενική έχουμε σήμερα;; Ο Γιωργάκης πού είναι;; Ακόμα δεν έχω διαβάσει όλες τις προηγούμενες σελίδες να δώ τα νέα σας!

Sweety μου να χαίρεσαι τη κοράκλα σου!!!Να είναι πάντα γερή κ ευτυχισμένη!!! @};- [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Ειρηνάκι απο σεξ...κομμένο απο 31 Αυγούστου που έκανα τη χοριακή!Κ όπως πάω μου φαίνεται μέχρι να γεννήσω θα ξεχάσω κ πως γίνεται απο τον φόβο μου! :shock:

Αfrodite μου απο κιλά ευτυχώς δεν έχω πάρει.Στην αρχή είχα βάλει μισό κιλό κ με τους εμετούς έφυγε.Προσπαθώ να προσέχω τη διατροφή μου κ δεν τρώω βράδυ(μετά τις 8-9) πέρα απο ένα γιαούρτι ή ένα μπώλ fitness δημητριακά.Πολλές φορές πεινάω τα βράδυα αλλα δεν πειράζει μου είπε ο γιατρός αρκεί να παίρνω τα φαρμακά μου πάντα κ ότι το μωράκι μου παίρνει ότι χρειάζεται.Πίνω πολύ νερό κ χυμούς κ ξεχνιέμαι γι'αυτό κ ξυπνάω 3-4 φορές για τουαλέτα.Πρέπει να κρατηθούμε τώρα απο τους πειρασμούς γιατί λένε οτι στο 2ο τρίμηνο που είμαστε παίρνουν τα πολλά κιλά!

Γυμναστική κάνετε??Αν ναί,τί είδους??Εμείς με τον 'αντρα μου βγαίνουμε για περπάτημα χαλαρό 1 ώρα κάθε μέρα κ κάνω πού κ πού κάτι ασκήσεις χωρίς "αεροπλανικά" για εγκυμοσύνη κανα 15λεπτο. Συμφωνώ όμως οτι όσα κιλά κ να πάρουμε μετά με τα ζουζουνάκια μας θα αδυνατίσουμε(ελπίζω..) :D

jule μου "σε όποιον αρέσουμε για τους άλλους δε θα μπορέσουμε" που λέει κ το τραγούδι!

Απο τη στιγμή που αρέσεις στον άντρα σου ας τους άλλους να λένε! Όσο για τα κιλά μην σε κάνουν να χαλάει η διαθεσή σου..μπορείς να προσέξεις να μη πάρεις πολλά μέχρι το τέλος κυρίως απο θέμα υγείας όπως σου είπε κ η Αφροδίτη.Πάντως το "σίγουρο" είναι οτι θα τα χάσεις μετά με το μωρό κ με λίγη προσπάθεια όπως κ θα είσαι κορμάρα!Συν της άλλης με τόση χαρά που θα έχεις τα κιλάκια θα είναι το λιγότερο που θα σε απασχολεί! Αυτοπεποίθηση να έχεις βρε Γιουλάκι μου..

Για το ζάχαρο άν αποφεύγεις τα γλυκά,ψωμί,άμυλο,τηγανιτά κτλ. μια χαρά θα είστε κ οι δύο!!Κ αν σε αγχώνει πολύ μπορείς να συμβουλευτείς κ το γιατρό σου (κυρίως για να ηρεμήσεις)κ όλα θα πάνε καλά!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα που είσαι, σε χάσαμε πάλι... Ελπίζω να πέρασε το κρύωμα!

Και το χαζομπαμπά δεν έχω δει δυο τρεις μέρες τώρα...

Α και μια κι έγινε κουβέντα πριν για το σεξ... Εγώ λέω πολύ σύντομα να το βάλω στο μενού γιατί δεν πάει άλλο!! Καμία δεν ασχολείται με το σπορ??

Samarcande μου ευτυχώς σήμερα είμαι πολύ καλύτερα! Άντε να ξεμπερδεύεις κ εσύ με τη χαρτούρα γιατί εκτός απο νεύρα είναι κ ταλαιπωρία..Με το καλό να τελειώνετε κ να πάτε στο σπιτάκι σας!(απο ότι κατάλαβα μετακομίζεις κιόλας(?) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια... τι μου κανετε? αχ αυτα τα βρωμοκιλα... χαλια... ο γιωργος που ειναι? εμεις τρεχουμε τοσο με γαμο και μετακομιση που θελω να τελειωνω να χαρω την εγκυμουνη μου.αμαν πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koυκλίτσες μου τι κάνετε;;Καμιά αυχενική έχουμε σήμερα;; Ο Γιωργάκης πού είναι;; Ακόμα δεν έχω διαβάσει όλες τις προηγούμενες σελίδες να δώ τα νέα σας!

Sweety μου να χαίρεσαι τη κοράκλα σου!!!Να είναι πάντα γερή κ ευτυχισμένη!!! @};- [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Ειρηνάκι απο σεξ...κομμένο απο 31 Αυγούστου που έκανα τη χοριακή!Κ όπως πάω μου φαίνεται μέχρι να γεννήσω θα ξεχάσω κ πως γίνεται απο τον φόβο μου! :shock:

Αfrodite μου απο κιλά ευτυχώς δεν έχω πάρει.Στην αρχή είχα βάλει μισό κιλό κ με τους εμετούς έφυγε.Προσπαθώ να προσέχω τη διατροφή μου κ δεν τρώω βράδυ(μετά τις 8-9) πέρα απο ένα γιαούρτι ή ένα μπώλ fitness δημητριακά.Πολλές φορές πεινάω τα βράδυα αλλα δεν πειράζει μου είπε ο γιατρός αρκεί να παίρνω τα φαρμακά μου πάντα κ ότι το μωράκι μου παίρνει ότι χρειάζεται.Πίνω πολύ νερό κ χυμούς κ ξεχνιέμαι γι'αυτό κ ξυπνάω 3-4 φορές για τουαλέτα.Πρέπει να κρατηθούμε τώρα απο τους πειρασμούς γιατί λένε οτι στο 2ο τρίμηνο που είμαστε παίρνουν τα πολλά κιλά!

Γυμναστική κάνετε??Αν ναί,τί είδους??Εμείς με τον 'αντρα μου βγαίνουμε για περπάτημα χαλαρό 1 ώρα κάθε μέρα κ κάνω πού κ πού κάτι ασκήσεις χωρίς "αεροπλανικά" για εγκυμοσύνη κανα 15λεπτο. Συμφωνώ όμως οτι όσα κιλά κ να πάρουμε μετά με τα ζουζουνάκια μας θα αδυνατίσουμε(ελπίζω..) :D

jule μου "σε όποιον αρέσουμε για τους άλλους δε θα μπορέσουμε" που λέει κ το τραγούδι!

Απο τη στιγμή που αρέσεις στον άντρα σου ας τους άλλους να λένε! Όσο για τα κιλά μην σε κάνουν να χαλάει η διαθεσή σου..μπορείς να προσέξεις να μη πάρεις πολλά μέχρι το τέλος κυρίως απο θέμα υγείας όπως σου είπε κ η Αφροδίτη.Πάντως το "σίγουρο" είναι οτι θα τα χάσεις μετά με το μωρό κ με λίγη προσπάθεια όπως κ θα είσαι κορμάρα!Συν της άλλης με τόση χαρά που θα έχεις τα κιλάκια θα είναι το λιγότερο που θα σε απασχολεί! Αυτοπεποίθηση να έχεις βρε Γιουλάκι μου..

Για το ζάχαρο άν αποφεύγεις τα γλυκά,ψωμί,άμυλο,τηγανιτά κτλ. μια χαρά θα είστε κ οι δύο!!Κ αν σε αγχώνει πολύ μπορείς να συμβουλευτείς κ το γιατρό σου (κυρίως για να ηρεμήσεις)κ όλα θα πάνε καλά!! ;)

ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΗΡΕΜΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ??ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΑΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.ΕΛΕΝΑΚΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗ..ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ!!Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ??ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΧΡΙ 3 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ!!ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ??ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ??ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΣΕΧ ΠΩΣ ΠΑΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jule εγώ ψηφίζω ΝΑΙ στο cheesecake! Γενέθλια είναι αυτά...!!

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif]

Εύχομαι πολύχρονη, χαρούμενη και με το καλό το μωράκι σου να έρθει και να σε γεμίζει πάντα ευτυχία!!!

Όσο για το σεξ, αν δεις και παραπάνω, σκέφτομαι να το ξαναβάλω στο μενού σύντομα και να παραμερίσω τις φοβίες μου!! Και ξαναρωτώ: καμία δεν ασχολείται με το σπορ? ;);) Όλες πια το κόψατε???? :shock::?

Γυμναστική εγώ δε κάνω αυτό το διάστημα. Περπατάω όμως αρκετά, πάντα περπατούσα, μένω και στο κέντρο κι όλες τις δουλειές μου τις κάνω με τα πόδια. Από Δεκέμβριο θα ξεκινήσω γιόγκα για εγκύους!

Τσιγάρο καθόλου, την ημέρα που έμαθα πως είμαι έγκυος, κάπνισα τα δύο τελευταία που ήταν στο πακέτο κι αυτό ήταν...

Afro μου υπομονή, θα τελειώσουν όλα αυτά, κι εγώ έχω πήξει στις δουλειές, προσπαθούμε να ενώσουμε δύο πλήρη νοικοκυριά σε ένα σπίτι και δεν είναι καθόλου απλό!!! :roll::roll: Κι έχω και μετακόμιση στη δουλειά! Και κάπου μέσα στο Δεκέμβριο προσπαθούμε να στριμώξουμε κι έναν πολιτικό γάμο...

Έλενα χαίρομαι που είσαι καλύτερα, δε μετακομίζω ακριβώς, μετακομίζει ο σύντροφός μου στο σπίτι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλάκι μου μακάρι να είναι έτσι κ φυσικά δέχομαι τη πρόταση!! :D:lol: Όσο για συνάντηση είμαι μέσα!!

Θα κάνεις παρτάκι??? :ymparty::ymparty: Τις ευχές μου θα στις πώ επίσημα αύριο που είναι η μέρα σου! Δε σε "μαλώνουμε" γιατί τα γενέθλια είναι εξαίρεση κ όλα επιτρέπονται!Απολαυσέ το με τη ψυχή σου κ φάε κ κανενά κομματάκι για εμάς!Ψηφίζω λοιπόν κ εγώ δαγκωτό cheesecake,τέλεια επιλογη..τρελαίνομαι!!μιάμ μιάμ!

Δεν καπνίζω κ ευτυχώς γιατί πιστεύω θα είναι δύσκολο να το κόψεις μαχαίρι ή έστω να το μειώσεις κατα πολύ.Ο γιατρός της κουμπάρας μου της επέτρεψε μέχρι 8 απο ενάμιση πακέτο τη μέρα κ αυτά να τα μείωνε σταδιακά γιατί άν το έκοβε-μείωνε απότομα μπορεί να έχανε κ το μωρό απο το την έλλειψη νικοτίνης!Πρώτη φορά το άκουσα αυτο,ισχύει?ξέρετε?Δεν το πιστεύω μου ακούγεται βλακεία.

Βλέπω οτι πολλές μετακομίζουμε!!Εμείς απο Περιστέρι που μέναμε πάντα μετακομίζουμε Πειραιά σε δικό μου σπίτι κ δεν ξέρω κανένα εκεί! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα ακόμα δεν με ΄χετε στη λίστα.

είμαι 13 εβδομάδων σήμερα 'εκανα αυχεική, όλα τέλεια

είδα και φύλο κι έχω αγοράκι.

έχω ήδη ένα αγοράκι 17 μηνών...

ΠΗΤ ειναι λίγο ρευστή ακόμα....γύρω στις26/05-01/06

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...