Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nai jule mou ta kataferes :)..Mpravo alla ti epomeni fora pou 8a pas na gra4eis kati 8a xa8ei..Prepei na to valeis ekei pou vriskete o kwdikos sou twra diladi katw apo ti mpara..

gia poion kwdiko milas?kai gia poia mpara?please!!!eksigise mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καουρες αρχισαν να με πιανουν κ εμενα ευτυχως οχι συνεχεια,σταματησαν ομως οι εμετοι!!! :D:D:D

γιουλι καλοριζικο το τικερακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsares mou eidame to zouzounaki mas..EINAI TELEIO TO MANARI MOU!!!!!!!! hehe i giatros mas eipe pws einai poli trelopaido sinexeia pidouse k den ka8otan ena topo na to ele3ei..me rwtise ti to taizw giati exei poli energeia k einai poli iperkinitiko..akomi mas edwse sigxaritiria giati opws leei kaname kali douleia :lol::lol: ..einai 58 xiliosta k ola pane teleia panw tou..10 leptakia to ele3e, mas eipe pws den tin vasanise ka8olou itan poli eukolo asxeta an pidouse sinexeia k ton etrexe me to mixanima :) oxi opws to proigoumeno mwraki pou eixe prin apo emas k tin talaipwrise k mas ka8isterise k emas..stavrwne k ta podarakia k evaze k to daxtilaki tou sto stoma tou to gliko mou..fulo apofige na mas pei..mas eipe omws pws apo ta polla xronia sto epaggelma exei mia diais8isi pws einai koritsaki alla mas eipe pws den apokleiete na einai k agoraki, den eide ka8olou gennitika organa k etsi den i8ele na mas pei aplws tin piese o giwrgos :)..Aa k i giatros mas i treli mas elege to paidi sas exei dio xerakia k dio podarakia k tis lew k egw an eixe ena (xtipa 3ilo) 8a eixame provlima :lol: ..mas ekane k asteiakia..exoume 1:18530 gia sindromo down..Auta!!!!!!

EINAI TELEIO, MAGEUTIKO,TO ERWTEUTIKA..POTE 8A TO PARW AGKALIA?

TO AGAPW :lol: ..K ESAS SAS AGAPW :)):))

:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera sas!

eimai k egw mia mellousa manoula pou gennaw aprilio-maio 2011 (konta k sta gene8lia mou!) k eimai entelws kainouria sto forum.

ti kanete?pos pate?

sunexizete na douleuete?

einai kamia sas apo thessaloniki?

egw eimai kala Doxa to Theo!k to ninaki mas episis. :P

pleon exoume kanei ta rantebou mas me to giatro ka8e 15 meres giati ka8e mina mas itan polu makria k 8elame na to blepoume pio suxna.

x8es koimi8ika apo tis 6 to apogeuma ws is 6 simera to prwi!eniw8a toso kourasi.

kali mera naxoume k kalo sk!

k o Theoulis na einai konta se olous mas!AMHN!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο βρε καθε παρασκευη πατε στον γιατρό??Αχ θελω κι εγω!!!!! Εμεις μας ειπε μια φορα το μηνα απο εδω και μπρος!!!

δεν πειραζει!!

Να ρωτησω κατι τα κοριτσια .... τα ποδια σας πονανε καθόλου/? Εμενα πονανε σνα να εχουν πιαστει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια εχω καιρο να μπω αλλα με ολα αυτα που μου συμβαινουν....αχ!

λοιπον καναμε το α-test! το μωρο μας ειναι μια χαρα και εειναι 100 τοισ εκατο αγοραρος! διαπιστωσαμε μονο οτι μικραινει ο τραχηλος μου(κοντεψα να πεθανω).ο γιατρος ειπε να μην ανησυχω απλα να ξεκουραζομαι παρα πολυ,τις περισσοτερες ωρες σε οριζοντια θεση και μοθ εδωσε και κολπικο τζελ προγεστερονης για να σκληρυνει ο τραχηλος.μαλλον εχει προκληθει απο καποιο μικροβιο οποτε δωσαμε για καλλιεργεια ουρα και κολπικα υγρα και περιμενουμε.επισης περνω και αυτα τα χαπακια τα yutopar που κανουν φοβερες ταχυκαρδιες για τις συσπασεις της μητρας.και χθες εκει που καθομουνα ενιωθα υγρα σα νερο λες και δεν μπορεις να κραησεις τα ουρα σου.εχασα 10 χρονια απ τη ζωη μου. :shock::shock::shock: πηγα γιατρο κατευθειαν και εκανε εξεταση να δει αν ειναι αμνιακα.ευτυχως δεν ηταν.καναμε και υπερηχο και το μωρο μια χαρα!απλα τωρα περιμενουμε τις καλλιεργειες να δουμε ποιο μικροβιακη μας εχει προκαλεσει κολποτραχηλιτιδα και εχουμε ολα αυτα!αχ θεε μου μεχρι να γεννησω θα παθω οτι υπαρχει!!!μα εχω απελπιστει πλεον....τωρα στις 2 δεκεμβρη παμε για το β-επιπεδου!αντε να δουμε!α!ξεχασα να σας πω οτι οο αγοραρος κλωτσαει ηδη αρκετα...τελειο συναισθημα!!! :lol:

εσεις ελπιζω να ειστε ολες καλα και σας το ευχομαι μεχρι τελους! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπο ποσα γραψατε!@! Καταρχας καλωσηρθες αννα!! Εγω ειμαι απο Θεσσαλονικη!!! Που μένεις?

Αντιγονη ω ραια τα λες!!! Κριμα για τις επιπλοκες , μικρο-επιπλοκές θα έλεγα.. ολα καλα να κανεις το σταυρο σου..

Κοριτσιαμε με τους ξερολες τι κανετε? Ξερετε αυτες που τα ξερουν όλα και εχουν περασει εγκυμοσυνες και λενε λενε λενε και δε σταματανε? Πως τους απομονώνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο αντρια τελεια νεα!!!!!!!ειδες υγειεστετο κ υπερκινητικο το μπεμπινη σου!!!!

γιωργο κ εγω σε ζηλευω που το βλεπετε συχνα μια φορα τον μηνα πηγαινω κ εγω πλεον κλαψ........

ειρηνη μου εγω με τα ποδια δεν εχω προβλημα ακομη...

αννα καλως ηρθες στην παρεα μας!!!ποσον εβδομαδων εισαι???

αντιγονη μου κανε οτι λεει ο γιατρος κ ολα καλα θα πανε μεχρι τελους μην στεναχωριεσε κοριτσακι μου οσο μπορεις ηρεμη!!!

ειρηνη επειδη τις ξερολες δεν τις γουσταρω μια τις γραφω στα παλια μου τα παπουτσια δεχομε συμβουλες αλλα κανω αυτο που αισθανομαι εγω σωστο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όλη μέρα!!

Βροχερός και σκοτεινός ο καιρός, θα'μαι και μόνη μου πάλι έως τη Δευτέρα (άντε να τελειώνουν οι εκλογές!) και δε μ'αρέσει καθόλου... :(:(

Άννα καλώς όρισες! :D Σε ποια βδομάδα είσαι? Έχετε μάθει φύλο?

Αντιγόνη εύχομαι όλα να πάνε καλά από εδώ και πέρα και να είναι μόνο μια μικρή, προσωρινή κι ασήμαντη επιπλοκή! Τι ωραία που νιώθεις τις κλωτσίτσες? :D Πότε ξεκίνησαν?

Οι ξερόλες... μεγάλη ιστορία!! Γενικώς εγώ αποφεύγω τις πολλές συζητήσεις για την εγκυμοσύνη, έτσι κι αλλιώς τώρα σιγά σιγά το μαθαίνουν γύρω μου, σκέψου πως ούτε οι γονείς μου δε το ξέρουν (θα τους το πω απόψε). Προχθές σ'ένα φιλικό τραπέζι άρχισαν να προτείνουν διάφορα και κυρίως πράγματα που πρέπει να προσέχω, είχα αρχίσει να εκνευρίζομαι και τους έκοψα λίγο απότομα λέγοντας πως γιατρό έχω, είμαι πλήρως ενημερωμένη και ξέρω πολύ καλά τι πρέπει να κάνω (ξερόλας κι εγώ δηλαδή! ;) ) Φαντάζομαι δε γίνεται να αποφύγουμε το καθένα να λέει τα δικά του, το θέμα είναι να μη μας επηρεάζουν και να διασταυρώνουμε κάθε συμβουλή και πρόταση με το γιατρό.

Ποια άλλη έχει αυχενική τώρα? Εγώ είμαι την άλλη Παρασκευή, σε μια βδομάδα... :roll::roll: Γιώργο ελπίζω κι εσείς να δείτε φύλο εκείνη τη μέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΚΑΛΟΣΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΑΝΝΑΘΕΣ.....ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΓΩ ΞΥΠΝΗΣΑ Κ ΟΛΟ ΝΥΣΤΑΖΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ...ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ!!ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΧΑΛΙΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΣΜΕΝΗ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ 18/11 ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ...ΤΟ ΓΛΥΚΟΥΛΙ ΜΟΥ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ!!ΕΠΙΣΗΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΑΘΕΤΩ Κ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΚΥΗΣΕΩΣ...ΑΥΤΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΑΑΑΑ!!ΕΠΙΣΗΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!!!ΠΟΣΟ Μ΄ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!ΠΛ ΠΛ ΦΙΛΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥς ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ....ΕΜΕΙς ΚΑΝΑΜΕ ΧΘΕς ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩς ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΦΥΛΟ ΔΕΝ ΜΑς ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ 11+4 ΗΜΕΡΩΝ ΗΜΟΥΝ.ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩς ΕΧΟΥΜΕ ΗΔΗ ΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΑς, ΔΕΝ ΜΑς ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ,ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ Ο ΚΑΛΟς ΜΟΥ...ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...Ο ΚΑΙΡΟς ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΜΑς ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟς.ΕΓΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΟΥΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ,ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΗς ΠΑΡΕΑς ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥς ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas k pali k euxaristw gia to kalwsorisma!

egw exw ligo mperdeutei poso ebdomadwn eimai (mi gelate :lol: )

eixa teleutaia periodo 31/7 alla ka8e fora pou pigainame sto giatro alla k stin auxeniki to ebgazan oti einai 6-7 meres parapanw ilikiaka. etsi allaxame tin PHT (29/4/10 mas eipane k makari giati peftei me ta gene8lia mou-auto 8a tan to kalutero dwro to Theou)!profanws i worixia egine noritera.etsi tora exw mperdeutei ligo poso eimai. etsi ypologizw anti 14w+6d >> 16w.

stin auxeniki i gennetistria mas eipe me 70% pi8anotita gia koritsi k to idio me ligoteres pi8anotites eipe k o giatros mas ti proigoumeni ebdomada.alla 8a sigoureutei argotera..giati polu kouniotan to nini!apla to mono pou lew sunexeia einai na'nai ygies k eulogimeno k meta o,ti fulo as 8elei as einai.

episis k mena i dia8esi mou einai kapws kapoies fores. exw ponokefalous kapoies meres. mpoukwma sti muti.eseis?

touristria, egw menw anatolika, esy? episis xtes k emena me ponousan ta podia, nai san piasimo...alla oxi polu.pou k pou me ponaei k i mesi xamila.

antigoni mou min agxwnesai. de simainei oti oti uparxei 8a sou sumbei.na sai xalari k iremi apla na prosexeis.

noris den einai gia na kata8esoume xartia sti douleia gia adeies?ti lete?eseis poso 8a parete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANNATHES ANALOGWS TI DOULEIA KANEIS.....AN EISAI STO DHMOSIO,OPWS EIMAI EGW,PAIRNEI THN ADEIA KUHSEWS MOLIS KLEISEIS TON 4o MHNA KAI KSANA PAS STH DOULEIA META APO 15 MHNES,DHL OTAN TO MWRO EINAI 9 MHNWN....GI'AUTO MILOUSA GIA TA XARTIA....EGW KLEINW TON 4o STIS 16/11.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καταρχας καλωσοριζω το νεο αιμα! χαιρομαι που πληθαινουμε... πολλα ομορφα νινακια...

Γεια σου αννα!

Γεια σου αντιγονη!

Γεια και στα μπεμπακια σας! :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...