Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τί ζώδιο είσαι φιλενάδα;; εγώ Παρθένος κ είμαι απίστευτα αγχώδης όπωσ εσύ! Δε νομίζω να αλλάζει η τιμή για Κύπρο γιατί δεν έρχεται απο Ελλάδα,νομίζω απο Αμερική! Πάτησε στο Google e-bay κ μόλις ανοίξεις τη σελίδα,πάνω αριστερά έχει ένα κουτάκι που γράφει "τί ψάχνετε;" εκεί συμπλήρωσε fetal doppler και θα σου τα εμφανίσει!Έχει αρκετά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ξυλο που θελετε κ οι δυο σας!!!!

μονο αισιοδοξα θα σκεφτεστε ολα θα πανε τελεια κ ολες θα γεννησουμε υπεροχα μωρα!τελος!!!!

αφηστε τα μηχανακια αυτα μετα θα ανχωνεστε περισσοτερο οι χτυποι της καρδιας αλλαζουν κ ισως να μην ειναι κ ασφαλες ασχετα αν το γραφει εννοειτε αυτο θα γραφει να πουλησουν θελουν ανχωνεστε εσεις κ το νοιωθει το μωρακι

cool!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:soula2 147.jpg[/attachment:1ct8ybwq]

o ξαδερφουλης μου σε λιγο καιρο Ο Λ Ε Σ θα εχουμε απο ενα πανεμορφο κουκλακι τοσο μικρο οσο αυτο

η παναγιτσα μας προσεχει βρε!!!

post-9767-13873935153668_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=)):)):)) πλάκα έχει ο άντρας σου!!! :lol::lol::lol:

έλα βρε happy να μας βάλεις λίγη τάξη!! :lol: είμαστε μουρλές!! 8-} καλά τη μαναράκι είναι ο μικρούλης!!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!! Πόσο είναι;;; Θέλω να το τσιμπίσωωωωωωωωωω στα μαγουλάκια!!!!!!!!! Αχ!Αντε με το καλό κ στα δικά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ειναι ενα χρονων κ συνεχιζει να εχει τεραστια μαγουλακια για ζουληγμα ειναι ειδικα οταν σκαει χαμογελο αστο κορυφη!!!στην φοτο ειναι την μερα που γεννηθηκε αχ τρελα ειναι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα τη δώ τώρα!!!Πάντως κ σε αυτη σαν ψεύτικο είναι!!!τόσο ωραίο!!!!τρελαίνομαι για ζουμπουρλούδικα μωρα!!! ανυπομονωωωωωωωωωώ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο!!όντως τα μαγουλάκια του είναι πανέμορφα!!!θα τον έχουυν τρελάνει στα φιλιά!! εσύ είσαι στη φωτό;; αν ναί σου πάει πολύ!!θα είσαι ωραία μανούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! [smilie=sunny.gif] Σήμερα έχω σηκωθεί απο τις 5!Εκτός απο τη δε μου κολλόυσε ο ύπνος μετά απο άσχημο όνειρο.. πήγα κ τον αντρούλη μου στις στο αεροδρόμιο κ θα μείνω μόνη μου 3 μέρες. :-s Έσείς τι κάνετε τσούπρες;;θα πάτε πουθενά Σ/Κ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!ναι ελενακι εγω ειμαι στην φωτογραφια σε ευχαριστω πολυ!!3 μερουλες μονη ε???ευκαιρια να βρεθεις με φιλες να θυμηθητε ιστοριες εγω αυτο εκανα τωρα που ημουν μονη μαζευτικαμε ολες μαζι κ ριξαμε τρελο γελιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daddy μου πρόλαβες να μπείς;; Η Μαριάννα σου τι κάνει;; Προσευχήσου κ για εμένα βρε Γιώργο μου γιατί κάτι μέ έχει πιάσει κ νομίζω οτι κάτι δεν πάει καλά..φυσικά κ για όλες τις κοιλίτσες εδώ κ όχι μόνο κ τις φίλες μας που αγωνιούν κ περιμένουν μια θετική χοριακή!Μακάρι!! Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΣ Κ Η ΑΓΙΑ ΜΑΣ ΕΙΡΗΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ Κ ΝΑ ΦΥΛΑΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

happy μου καλημέρα!!! έτσι έλεγα,να πάμε βολτούλα με τη κουμπαρούλα μου αν τελειώσει νωρίς τα ραντεβού της!Είναι ψυχολόγος κ έχει ευτυχώς πολύ γεμάτο πρόγραμμα.Οπότε αναμένω κ βλέπουμε..Ωραία είναι να μαζευόμαστε με φίλες!Οπωσδήποτε επιβάλλεται!! Εσύ θα κάνεις κάτι;;Τί καιρό έχει εκεί;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπούλες μου ήρθε η ώρα για τη φουσκωλιστούλα μας!!! [smilie=wav.gif] Λάβετε θέσεις!!!

1.samantha 30/3

2.antigooni 5/4

3.jule 16/4

4.mpempoula16 22/4

5.τανιαχαν 27/4

6.belle 3/5

7.happy 4/5

8.DaddyCool 9/5

9.stedim 11/5

10.Elenakos 12/5

11.ΔΕΣΠΟΙΝΑ25 13/5

12.joanaki 19/5

13.touristria 20/5

14.ΧΟΑΝΙΤΑ 22/5

15.afro24 23/5

16.Andria 27/5

17.AFRODITH 29/5

18.samarcande 1/6

Έυχομαι σε όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας υγιέστατα τα μωράκια μας κ να έχουμε υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Κοριτσάρες μου όσες δεν είστε στη λιστούλα δεν σας ξέχασα απλά δεν έχω τις ημερομηνίες σας!Πείτε μου ΠΗΤ να σας βάλω!!Τα φιλιά μου!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σώπα καλέ!!Εσύ είσαι πιο τυχερή που θα κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά νωρίτερα απο εμάς!!Θες να αλλάξουμε μήπως ημερομηνίες;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και με γεια η φουσκωλιστα!!!!μακαρι να πανε ολα καλα για τις μανουλες και τα μωρακια, και να κρατησουμε το μπεμπακι μας αγκαλιτσα!!μακαρι παναγιτσα μου!!! βρε Ελενα, αν και δεν το'χει σιγουρεψει ο γιατρος βαλε με κι εμενα για 5/6, κι αν υπαρξει αλλαγη στην ημερομηνια, θα σε ενοχλησω μια φορα ακομα, για να την αλλαξεις!!!ειναι που θεωρω πολυ γουρλιδικη τη γκαστρολιστα και ειμαι λιγο προληπτικη....κανε μου το χατιρι σε παρακαλω, γιατι ξερεις, στην εγκυο, ειναι να μην καρφωθει ιδεα!!!!!χιχιχιχι!!!αυτα, να περασεις καλα με τις φιλεναδες σου, και γρηγορα να γυρισει ο αντρουλης σου!!!φιλια σε ολες τις μανουλες και τα μπεμπε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε χαλάμε ΠΟΤΕ xατίρι σε μέλλουσα μανούλα!!Είναι νόμος! Θα σε βάλω τώρα κιόλας κουκλίτσα μου!Η Παναγια να΄προσέχει τις κοιλίτσες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω Ελενιτσα και καλημερα!!!μακαρι να'ναι τυχερο το 19 σου, γιατι τριτη θα παω να ακουσω καρδουλα, και το περιμενω πως και πως!!ελπιζω να'ναι τυχερη η λιστα για ολα τα κοριτσια και τα μωρακια τους!!φιλια σ'ολες τις κοιλιτσες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ειδα τη λιστα κοριστακια...2η γενναω???τρομακρατηθηκα,τι χαζη που ειμαι!αν κανω ετσι απο την 15η βδομαδα πως θα επιβιωσω αλλους 5 μηνες? :o απο τη μια φοβαμαι...απο την αλλη βιαζομαι τοσο πολυ να δω το μωρο μου!!!αναθεμα αν ξερω κι εγω η ιδια τι νιωθω...κι ο αντρας μου εχει φρικαρει...τον εχω τρελλανει τον ανθρωπο...ολο βλακειες του λεω...κι αν το ενα,κι αν το αλλο...απελπισια ειμαι!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκες φουσκωκοιλιτσες!!!!!!!

αχ ελενακι η λιστα ειναι τελεια!!!!μπραβο!!!!7 γενναω???πω πω!!!

εδω εχουμε πολυ κρυο μεσα στο σπιτι το πρωι η θερμοκρασια ειναι 17 βαθμοι τα καλοριφερ θα τα ανοιξει ο διαχειρηστης απο τις 15 του μηνος ευτυχως βρηκε ενα αεροθερμο ο αντρας μου κ σπαει λιγο το κρυο,θα μας πιασουν το ποπο καλα φετος με τα πετρελαια τυχεροι οσοι εχουν τζακι η σομπα η κολλητη μου αγορασε τζακοσομπα παρολο που εχει κ καλοριφερ κ αγορασε 3τονους ξυλα 350 ευρω κ θα βγει ολο τον χειμωνα ετσι εσεις απο κρυο τι λεει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κουκλίτσες!! afrodite σου εύχομαι να ακούσεις τη καρδούλα τη Τρίτη κ να εί ναι πολύ δυνατή! Σουλίτσα μου εσύ 7η εγώ 10η! Αntigooni μου ας ήμουν κ εγώ 2η για να γλίτωνα πιο γρήγορα το πολύ άγχος..αλλα όπως λένε κάθε πράγμα στο καιρό του!Οπότε θα κάνουμε υπομονή...Εύχομαι η καθεμιά μας όσος καιρός απομένει να περάσει τόσο όμορφα κ ήρεμα που να μη το καταλάβουμε κ να πάρουμε όλες αγκαλιά τα πλασματάκια μας γερά!! :D Ηappy μου φαντάζομαι πόσο κρύο θα έχετε εκεί πάνω!Εδώ στην Αθήνα έχει ψύχρα κ ειδικά εγώ που μένω σε βουνό μες τα δέντρα κρυώνω..Προς το παρών άνοιξα το air condition στο ζεστό κ απο εβδομάδα μπορεί ν'ανοίξω τα καλοριφέρ. Η τζακόσομπα κάνει δουλίτσα,είχε ο παππούς μου.Μα καλά ο διαχειριστής σας γιατί δεν σας βάζει αυτόνομη θέρμανση να το ανοίγετε όταν γουστάρετε;;Φαντάζομαι αν είναι κ μεγάλος άνθρωπος..θα κάνει φούλ οικονομία στο πετρέλαιο κ θα ξεπαγιάζετε!ωχωχ! Όταν λείπει πώς το ανοίγετε;;Με το μωράκι σας του χρόνου με το καλό θα πρέπει να είναι ολη μέρα κ όλη νύχτα αναμμένα!Τότε μη σας φέρει καμια αντίρηση..Εμείς πρίν παντρευτούμε με τον αντρα μου κ έρθουμε στο σπίτι μας νοικιάζαμε κ είχε πρόβλημα με τα καλοριφέρ!Δεν είχαμε κ εμείς αυτόνομη κ η διαχειρίστρια το περισσότερο καιρό έλειπε κ έτσι κυκλοφορούσαμε μεσα στο σπίτι με τα μπουφάν!Δράμα η κατασταση..κ φυσικά στο 6μηνο ξενοικιάσαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...