Μετάβαση σε περιεχόμενο

Για όσες πρέπει να βαρύνουμε ελάχιστα και όχι μόνο


IreneValadia

Recommended Posts

Ωχ κοριτσια έκανα μια καθριοτητα σημερα το σπιτι :shock: Τρελαθηκα παλι τα ποδαρακια μου με έχει πιασει και αυτη η μανια με τα σπιτικά έκανα λικερ ροδι και μπισκοτοσπιτακια,ηθελα να κανω και ρωξακια σημερα αλλά ειπα να τα αφησω για τεταρτη :roll: .Αντε Σαμανθα με το καλο στον 7ο εγω παντως δεν θα κανει να παρω κιλα γλυκεια μου :( αν και οταν με το καλο μεινω εγκυουλα παντως το πηρα οντως ζεστα αλλά τα Χριστουγεννα 2 μερες θα φαω σαν ανθρωπος το λεω και εσυ Ειρηνουλα μου τις διαιτες μην τις πετας ξερεις :lol: .Σημερα

1πρασινο τσαι σκετο

1 ποτηρι γαλα με 2κσ δημητριακα

1 ακτινιδιο

1 πιατο αρακα χωρις πατατα

θ φαω μετα μια σαλατα

παω για ξεκουραση φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Σας χροστώ πολλές μέρες:

Παρασκευή 17/12

- 1 ποτήρι φρέσκο χυμό πορτοκάλι μανταρίνι + 2 μικρούλικα κριτσινάκια σπανάκι

- 1 ρόφημα κακάο με 1/2 κ.γ. μαύρη ζάχαρη (χωρίς γάλα)

- 1 ποτήρι γάλα + 3 κ.σ. δημητριακά

- 1/2 πιάτο χόρτα βραστά + 1 μπούτι κοτόπουλο

- 1 ατομικό χριστόψωμο (χωρίς ζάχαρη - μόνο με σταφίδες)

- 1 ποτήρι γάλα + 1/2 κ.γ. μέλι

- Πάνω από 2 λίτρα νερό + πάνω από 40 λεπτά περπάτημα

=========================================================================

Σαββάτο 18/12

- 1 ποτήρι φρέσκο χυμό πορτοκάλι μανταρίνι + 1/2 τοστάκι με ντοματούλα + 1/4 κουραμπιέ

- 1 γκούντις κλαμπ σάντουιτς χωρίς μαρούλι και χωρίς πατάτες

- 1 ποτήρι γάλα + 3 κ.γ. δημητριακά

- 1/2 πιάτο πουρέ πατάτας με τυράκι τριμμένο

- 1 ποτήρι γάλα + 1/2 κ.γ. μέλι

- Πάνω από 1,5 λίτρο νερό και ψώνια στο Ηράκλειο οπότε … πολύυυυ περπάτημα

=============================================================================

Κυριακή 19/12

- 1 ποτήρι φρέσκο χυμό πορτοκάλι + ½ tost με 1 φ. τυρί χαμηλών λαπαρών και ντοματούλα

- 1 ποτήρι γάλα + 1,5 ατομικό χριστόψωμο (χωρίς ζάχαρη – μόνο με σταφίδες)

- ½ πιάτο σαλάτα + μοσχάρι κοκκινιστό (χωρίς σάλτσες) + 1 κ.σ. ελιές

- 1 γαλλικό καφέ + ½ κ.γ. ζάχαρη + λίγο γάλα

- 1 πατάτα ψητή + τυρί τριμμένο

- 1/3 ποτήρι γάλα (ξεμείναμε) + ½ ατομικό χριστόψωμο - περίπου 2 λίτρα νερό + ½ ώρα περπάτημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

- 1 ποτήρι φρέσκο χυμό μανταρίνι – πορτοκάλι + 1 ατομικό χριστόψωμο (χωρίς ζάχαρη μόνο με λίγες σταφίδες)

- 1 ρόφημα κακάο με ½ κ.γ. μ. ζάχαρη (χωρίς γάλα)

- 1 γιαουρτάκι – ροδάκινο

- ½ πιάτο μπάμιες + 1 μικρή πατάτα ψητή με τριμμένο τυρί + 1 κ.σ. ελιές

- ½ πιάτο σαλάτα λάχανο + τυρί + ½ κ.σ. ελιές

- 1 γιαουρτάκι – ροδάκινο

- Πάνω από 1,5 λίτρα νερό και πάνω από 30 λεπτά περπάτημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Σαμανθα που εισαι κουκλα?

Ειρηνη πηρα ζυγαρια τροφιμων τελικα ηλεκτρονικη 20 ευρω καλη φαινεται αν και εγω ηθελα την παραδοσιακη με επεισε παλι η πωλητρια :lol:

! ποτηρι γαλα με δημητριακα

2 ακτινιδια 1 τσαι σκετο

1 μικρο πιατακι τραχανα με ενα σπιρτοκουτο φετα

1 γιαουρτι

φιλακια κοριτσακια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε;

Εγώ έχω φρικάρει λίγο … αλλά που θα πάει … θα μου περάσει…

Το ξέρετε ότι μπορεί να πάω να γεννήσω όχι με τον άντρα μου αλλά στην καλύτερη περίπτωση με κανέναν Αλβανό από το εργοστάσιο;

Δεν είναι λέει όλες οι στιγμές ίδιες … αν μπορεί θα με πάει αυτός. Αν δε μπορεί όμως να μην ανησυχώ, θα στείλει κάποιον να με πάει.

Καλά εεε … μόνη μου θα πάω.

20 λεπτά με το αυτοκίνητο είναι … θα τα καταφέρω σιγά σιγά.

Οοοοοταν γεννήσω … και το θυμηθώ, θα του τηλεφωνήσω όποτε βρει χρόνο να έρθει να δει το παιδί του … χα χα χα

Ουφ τα είπα και μου έφυγε ένα βάρος!

Σκέφτομαι εναλλακτικές.

Θα παρακαλέσω τον αδελφό μου να έρθει από την Θεσσαλονίκη μέχρι να έρθει η μαμά μου στις 10/01.

Δε μπορώ άλλο μόνη μου.

Έχω φρικάρει!

Έχω ξεμείνει στο σπίτι από σούπερ μάρκετ και δε μπορώ πλέον να φορτώνω το καρότσι και να το σέρνω.

Αφήστε τη μοναξιά…

Ο αδελφός μου οδηγεί κιόλας και θα είμαι και πιο ήσυχη.

Ελπίζω να μου κάνει την χάρη.

Άλλη εναλλακτική είναι να πάω να μείνω σε μία ξαδέλφη του άντρα μου στο Ηράκλειο αλλά δε θέλω να της φορτωθώ και να υποχρεώνομαι κιόλας.

Ευχηθείτε μου να έρθει ο αδελφούλης μου!

Guzelina Καλορίζικη η ζυγαριά!

- 1 ποτήρι φρέσκο χυμό πορτοκάλι – μανταρίνι + ½ τοστάκι μόνο με τυρί χαμηλών λιπαρών και ντοματούλα+ ¼ κουραμπιέ (με τιναγμένη την ζάχαρη … εννοείται! Χαχαχα…)

- 1 ρόφημα κακάου με ½ κ.γ. μαύρη ζάχαρη

- 1 ποτήρι γάλα + 1 ατομικό χριστόψωμο (χωρίς ζάχαρη μόνο με λίγες σταφίδες)

- ½ πιάτο μακαρόνι με σάλτα γαρίδας + τυρί τριμμένο

- 1 μικρή πατάτα ψητή μόνο με λεμονάκι και ρίγανη

- 1 γιαουρτάκι – ροδάκινο

- Πάνω από 1,5 λίτρο νερό + πάνω από 50 λεπτά περπάτημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

- 1 ποτήρι φρέσκο χυμό πορτοκάλι – μανταρίνι + 1 ατομικό χριστόψωμο (χωρίς ζάχαρη μόνο με λίγες σταφίδες)

- 1 ρόφημα κακάο με ½ κ.γ. μαύρη ζάχαρη (χωρίς γάλα)

- 1 ποτήρι γάλα + 1 κομμάτι κέικ (μου το έστειλε μια προμηθεύτρια μου από Ιταλία – πολύ νόστιμο!)

- ½ πιάτο μπάμιες + 1 μικρή πατάτα πουρέ + τυρί τριμμένο

- ½ σαλάτα Χριστουγεννιάτικη (έβαλα λίγη βινεγκρέ – μέλι, μουστάρδα, μπαλσάμικο, λίγο κουκουνάρι, λίγες σταφίδες, λίγο τυρί τριμμένο, τόσα που αντιστοιχούν σε μισό πιάτο σαλάτα … σούπερ έγινε)

- 1 ποτήρι γάλα με ½ κ.γ. μέλι (και ας έπαιζε ο Παρλιάρος την εκπληκτική του τούρτα, και ας είχα τα σοκολατάκια και τις μηλόπιτες μου να μοσχοβολάνε γύρω μού, και ας κλοτσούσε ο μπέμπης σαν τρελός … υπομονή … από αύριο χαλαρώνουμε τα λουριά …)

- Πάνω από 2 λίτρα νερό + πάνω από 30 λεπτά περπάτημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέμπτη 23/12

- 1 ποτήρι φρέσκο χυμό πορτοκάλι – μανταρίνι + 1 ατομικό χριστόψωμο (χωρίς ζάχαρη μόνο με λίγες σταφίδες)

- 1 ρόφημα κακάο με ½ κ.γ. μαύρη ζάχαρη (χωρίς γάλα)

- 1 ποτήρι γάλα + 1 κομμάτι κέικ (μου το έστειλε μια προμηθεύτρια μου από Ιταλία – πολύ νόστιμο!) + ½ σοκολατάκι (ιταλικό και αυτό)

- ½ πιάτο φασολάδα + 1 κ.σ. ελιές

- ½ πιάτο σαλάτα λάχανο με 1 κ.γ. κέτσαπ + 1 κ.γ. μαγιονέζα + 1 κ.σ. κοτόπουλο ψητό ψιλοκομμένο + μπόλικο λεμονάκι

- 1 ποτήρι γάλα + ½ κ.γ. μέλι

- πάνω από 2 λίτρα νερό + πάνω από 50 λεπτά περπάτημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά!

Ας γράψουμε τα χθεσινά που ξεκινήσαμε το συμμάζεμα γιατί Παρασκευή και Σάββατο δε γράφονται …

Κυριακή 26/12

- 1 ποτήρι φυσικό χυμό πορτοκάλι – μανταρίνι + 1 ατομικό χριστόψωμο (χωρίς ζάχαρη μόνο με λίγες σταφίδες)

- 1 ποτήρι γάλα

- 3 κομμάτια πίτσα + 2 πιρουνιές από τα μακαρόνια του Γιάννη + λίγα ψητά λαχανικά

- 1 ποτήρι φυσικό ανάμικτο χυμό

- 1 ποτήρι γάλα + ½ κ.γ. μέλι

- Πάνω από 1,5 λίτρο νερό και πάνω από 30 λεπτά περπάτημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δευτέρα 27/12

- 1 ποτήρι φυσικό χυμό πορτοκάλι – μανταρίνι + 1 ατομικό χριστόψωμο (χωρίς ζάχαρη μόνο με λίγες σταφίδες)

- 1 ρόφημα κακάο με ½ κ.γ. μαύρη ζάχαρη (χωρίς γάλα)

- 1 ποτήρι γάλα + ½ ατομικό βασιλοπιτάκι

- ½ πιάτο φασολάδα + 1 κ.σ. ελιές + λίγη σαλάτα λάχανο (3-4 πιρουνιές)

- 1 ποτήρι φρέσκο χυμό πορτοκάλι – μανταρίνι + 3 μικρά καροτάκια

- 1 ποτήρι γάλα + ½ κ.γ. μέλι

Τα κιλά μου τα είδατε;;;;

Πήραμε την άνοδο για τα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρίτη 28/12

- 1 ποτήρι φυσικό χυμό πορτοκάλι – μανταρίνι + ½ τοστάκι με τυρί χαμηλών λιπαρών και ντοματούλα

- 1 ρόφημα κακάο με ½ κ.γ. μαύρη ζάχαρη (χωρίς γάλα)

- 1 ποτήρι γάλα + ½ ατομικό βασιλοπιτάκι

- 1 κομμάτι μουσακά (λαχανικά στο τεφάλ χωρίς λάδι, μπεσαμέλ χωρίς βούτυρο και αλεύρι, με ελαφρύ γάλα) + 1 κ.σ. ελιές + τυρί

- 1 ποτήρι φυσικό χυμό πορτοκάλι – μανταρίνι

- 1 ποτήρι γάλα + ½ κ.γ. μέλι

- Πάνω από 2 λίτρα νερό – περπάτημα γύρω στα 20 λεπτά αλλά αρκετές δουλειές και ζαχαροπλαστική που με ξεθέωσαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κοριτσακια :D Δεν γραφω φαγητα γιατι δεν ξερω που να αρχισω και που να τελειωσω :lol: .Θα τα πουμε παλι μετα τις γιορτες καλη χρονια Ειρηνακι και Σαμανθα και σε όλα τα κοριτσια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά!!

Επίσης!!!

Τετάρτη 29/12

- 1 ποτήρι φυσικό χυμό πορτοκάλι – μανταρίνι + 1 ατομικό χριστόψωμο (χωρίς ζάχαρη μόνο με λίγες σταφίδες)

- 1 ρόφημα κακάο με ½ κ.γ. μαύρη ζάχαρη (χωρίς γάλα)

- 1 ποτήρι γάλα + ½ ατομικό βασιλοπιτάκι

- 1 πιάτο (όχι γεμάτο) χόρτα βραστά + 2 αυγά ποσέ

- 1 ποτήρι φυσικό χυμό πορτοκάλι – μανταρίνι

- 1 γιαουρτάκι – ροδάκινο

- Πάνω από 2 λίτρα νερό – περπάτημα μετά από 2 βασιλόπιτες και 1 πίτσα που έφτιαξα … ήταν αδύνατον να κάνω …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Χρόνια πολλά, καλή χρονιά με υγεία και πολυυυυυυυυυυυυυ αγάπη και έρωτα!!! :D:D:D

Που χαθήκατε όλες??? δεν πιστεύω να μην γράφετε γιατί τρώτε παραπάνω από όσο πρέπει? χιχιχιχι

Λοιπόν εγώ είμαι +5.5 κιλά (28η εβδομάδα) έχω κανονική κοιλίτσα πλέον απλώς εντάξει δεν φαίνεται για 7ο μήνα...φαίνεται για 5ο-αρχές 6ου...

Guzelina που χάθηκες? Τελικά λειτούργησε η ζυγαριά τροφίμων?

Ειρήνη δεν πιστεύω να γέννησες και να χάθηκες για αυτό? :o:o:o

Και πάλι καλή χρονιά και από αύριο θα αρχίσω να γράφω και εγώ!!!!!!

φιλάκιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια Σαμανθα μου ακομη τρωω έχω δωσει άδεια ως παρασκευη στον εαυτο μου μετα σκληρη δουλειά!!!

Το Ειρηνακι γέννησε 2/01 ολα είναι καλά θα μας τα γραψει και η ίδια μόλις μπορεσει

Συγχαρητηρια Ειρηνακι μου πολλά πολλά πολλά :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalhmera kai xronia polla!!!!!!!!!

egw den eimai eggioula...alla elpizw sintoma na ginw!

na grafw kai egw kathe mera ti trww??

eimai twra 69 kila...kai thelw na paw 62-63!!!

tha ta kataferw omws? :lol::lol::lol:

oses eiste egkioules kanei na kanete diaita?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουδενια μου ουτε εγω είμαι ακομη έγκυος αλλά ξερω οτι σε πολλες περιπτωσεις στην εγκυμοσυνη απογορευεται να παρεις πολλά κιλά και σου δινουν υγιεινη διατροφη ωστε να μηνπαρεις παραπανω απο αυτα που πρεπει :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουδενια μου ουτε εγω είμαι ακομη έγκυος αλλά ξερω οτι σε πολλες περιπτωσεις στην εγκυμοσυνη απογορευεται να παρεις πολλά κιλά και σου δινουν υγιεινη διατροφη ωστε να μηνπαρεις παραπανω απο αυτα που πρεπει :D

KAI ESY THES NA XASEIS KOPELA MOU??????

ANTE KALH MAS EPITYXIAAAAAAAAAAAA :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κάνετε;

Απο ότι είδατε γέννησα!

Ολα καλά!

Ελπίζω απο Δευτέρα να πάρω και τον μπεμπάκο στο σπίτι.

Σας φιλώ γλύκά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia δεν πρεπει να κανεις διαιτα στην εγκυμοσυνη. Εγω πηρα λιγα κιλα μεχρι τωρα επειδη κανω διατροφη.Δηλαδη τρωω τις ιδιες ωρες καθε μερα και στο ενδιαμεσο προσεχω. Ασε που στην εγκυμ. θα σε πιασουν κατι λιγουρες......... και ποιος σε πιανε. Εμενα τωρα ανοιξε η ορεξη μου και δεν μπορω να μην φαω εστω και λιγο παραπανω. Εαν μπορεις ελαττωσε τα γλυκα και βαλε στην διατροφη σου φρουτα και σαλατες πολλες. καλη επιτυχια σου ευχομαι. μην παραμελησει ποτε καποιο γευμα, ακομη και το δεκατιανο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Ειρήνη να σου ζήσει το αγοράκι σου!! Διάβασα τα νέα σου και ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά!!! :D:D:D:D Εύχομαι να είναι καλότυχο και πάντα υγιές και να έχει τους γονείς του να το προσέχουν!!! Περιμένουμε φωτογραφία!!

Τώρα δηλαδή θα σταματήσεις να γράφεις :shock::shock::shock: ???

Guzelina περιμένω να αρχίσουμε να γράφουμε μαζί!! και σου εύχομαι με το καλό ένα μωράκι μεσα στο 2011!!!

mwroudenia με το καλό να μείνεις έγκυος !!! Δεν κάνει να κάνουμε δίαιτα στην εγκυμοσύνη αλλά μπορούμε να κάνουμε διατροφή σε συνεργασία με διαιτολόγο και τον γυναικολόγο μας! Εγώ πάντως που ήθελα να μείνω έγκυος έκοψα τις αυστηρές δίαιτες πιο πριν γιατί πιστευα ότι θα επηρρέαζαν τον κύκλο μου και θα του προκαλούσαν αστάθεια... καλή αρχή και περιμένουμε το μενού σου!

spirtouli, georgi79 με το καλό τα μωράκια σας!!!

άντε κοριτσάκια αρχίστε να γράφετε!!

Εγώ χθες έφαγα μόνο κοτόπιτα της μαμάς γιατί πραγματικά ήταν τέλεια (για πρωινό, μεσημεριανό και βραδυνο :shock::shock::shock: ) και αρκετά μανταρίνια!!

Α και από κιλά είμαι +6 :D:D:D είμαι στα μισά του 7ου μήνα...μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένη και δεν στερούμαι τίποτα....α και νοιώθω μέχρι στιγμής υπέροχα που δεν έχω τεράστια κοιλιά και δεν έχω παχύνει καθώς δεν δυσκολεύομαι στις μετακινήσεις και δεν με πονάει και τόσο η μέση κλπ...Και μόνο για αυτό πιστεύω ότι αξίζει η προσπάθεια!! γενικά πιστεύω ότι θα δυσκολευτώ από τα κιλά και την κοιλιά μόνο προς το τέλος οπότε τότε θα κάνω 1 μήνα υπομονή και θα περιμένω την μπέμπα!! :D:D:D

πάντως έχω παρατηρήσει ότι όσο και να προσέχεις σε ορισμένες περιόδους της εγκυμοσύνης θα μπουν κιλάκια :):) Σε εμένα μπήκαν μεταξύ 22ης και 27ης εβδομάδας που άρχισε να μεγαλώνει το μωρό!

Το μυστικό πάντως κορίτσια είναι να μην πούμε: Είμαι έγκυος άρα θα τρώω ότι βρω μπροστά μου!!!

φιλάκια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γέννησε η Ειρήνη;;;;;;;;;;;;;;;;

Μπήκα για να αρχίσω να γράφω κι εγώ, μια που μετά την ατυχή εγκυμοσύνη μου πήρα μερικά κιλάκια (άλλαξε ο μεταβολισμός μου άραγε;) και διάβασα τα ευχάριστα!!!

Ειρήνη μου, να σου ζήσει και να τον χαίρεσαι!!!!! Χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου!!!!!!!!!

Αφού πιάσαμε τα ευχάριστα, γράφω αύριο! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα επανηλθα!!!+ 4 κιλα μετα απο 20 μερες κραιπαλης :( Καλησπερα και στα νεα κοριτσια :D

Ξεκινω δυναμικα η διαιτα είναι πρωτεινικη

1 αυγο +βρωμη

1 τσαι

1 καφες σκετος

1 μπριζολα +σπιτικο τζατζικι

1 καφες σκετος

1 μπριζολα με γιαουρτι

φιλιααα πολλα και στο Ειρηνακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την Άννα Μαρία!!!

Guzelina από ότι βλέπω πέρασες καλα εε???????? :D:D:D Άντε σε συγχωρούμε! Καλή αρχή! :):):)

Τα χθεσινά δικά μου:

-2 αυγα τηγανητά (ενοιωθα πολύ μεγάλη αδυναμία το πρωί)+2 φέτες ψωμί του τοστ

- 1 ποτήρι χυμο πορτοκάλι

-2 μικρές ντομάτες γεμιστές με 2 φέτες ψωμί του τοστ

-1 πιάτο κοτόσουπα αυγοκομένη

-3-4 μανταρίνια (δεν τα μετράω ποτε :?:?:? )

-1 kellogs bar

Και εννοείται ότι κοιμήθηκα πεινασμένη!!! Από κιλά είμαι +6 (στο περίπου, μια πάνω μια κάτω...) αλλά δεν με πειράζει γιατί έχω περάσει πάνω από τα μισά του 7ου μήνα οπότε ελπίζω να κλείσω και τον μήνα με τόσα!!!

φιλάκιααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...