Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα και απο μενα!!!!!

εγω σημερα πηγα στο ικα...βρηκα εναν δερματολογο κοιταξε απλα το ενα χερι και μου λεει θα βαλεις αυτη την κρεμα πρωι βραδυ...ουτε ποσες μερες μου πε ουτε τιποτα...τελος παντων, εχει κορτιζονη μεσα σε μικρη ποσοτητα οποτε πιστευω οτι θα βοηθησει.

Επισης και γω σημερα τσακωθηκα με τον αντρα μου, για 5 λεπτα βεβαια αλλα μου φωναξε και του το κοπαναγα μεχρι το απογευμα με ναζι βεβαια

:P ...τα νευρα μου εχουν χτυπησει κοκκινο, αφου μερικες φορες πιανω τον εαυτο μου να μην θελω να μιλησω σε ανθρωπο!!!!

Οσο για δουλειες εγω σημερα επλυνα τα ριχταρια του καναπε και τις κουρτινες...αυριο εχω σιδερο και τελος! μονο οι κασες μου μειναν και τα ντουλαπια της κουζινας!Που δεν επειγουν αλλα θα προγραμματισω να τα τελειωσω μεσα στην βδομαδα!!!

ντορακι και γω πεμπτη παω στον γιατρο και κοβω κι τα χαπια...ο μπεμπης μου και μενα εδς και 10 μερες σταθερος στα 2500 ειναι...ελπιζω να χει παρει τιποτα αυτη την βδομαδα...αν και νιωθω ηδη πιο βαρια την κοιλια μου, θα δειξει!Παντως εχω ενα προαισθημα οτι μεχρι μεσα της αλλης βδομαδας θα χω γεννησει...δεν ξερω πως και γιατι αλλα μου χει καρφωθει στο μυαλο αυτο το σαββατοκυριακο πως θα τρεχω στο νοσοκομειο...ισως επειδη κοβω τα χαπια!!! :P

Ελπιζω μεχρι την πεμπτη να σου πανε ολα καλα και να μην χρειαστει ουτε καισαρικη ουτε τεχνητοι πονοι!

Μπαρμπι τελικα ολοι οι γυναικολογοι ετσι ειναι....και μενα ο δικος μου μου λεει ελα 5 και φευγω στις 7 μιση...Μονο τον αυγουστο ηταν ωραια, δεν ειχε κοσμο και τελειωναμε μπαμ μπαμ!!! :laugh:

ρανια μου ολο το καλοκαιρι την εβγαλα μονη μου στο σπιτι και σε καταλαβαινω απιστευτα, υπομονη κανε και βιβλια, μουσικουλα, ταινιουλες κανα σταυρολεξο λιγο ιντερνετ θα περασουν οι μερες!!!!

μικρουλα κανω υπομονη..αλλωστε ειδικα τα ποδια δεν φτανω να τα ξυσω :P :laugh: οποτε αναγκαζομαι να το υπομενω!!!!ελπιζω με την κρεμουλα να ηρεμησει λιγο!

Πολλα ειπα παλι...παω να ξαπλωσω και να δω καμια ταινια!!!Αυριο παλι, να χετε ολες ενα καλο βραδυ!!! Φιλακια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiera μαλλον εχουμε παντρευτει διδυμους αντρες! και ο δικος μου εκει τρελενεται..και το πρωι αυτο μου ελεγε,να μην κλαιω!

ναι οντως μαλλον μεγαλουτσικο θα ειναι!

εμενα μου πριστηκαν πολυ τα ποδια αποψε δεν ξερω γιατι ετσι τοσο πολυ..και οι γαμπες..φοβαμαι λιγο να σας πω την αληθεια,εχω ακουσει διαφορα για τα πρηξιματα.. εσεις τι λετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσακια μου.Τι βλέπουν τα ματάκια μου? Για γιέννες διαβάζω... Πωωω έφτασε ο καιρός... B)

Και εμένα ο μπέπμης πριν 2 εβδομάδες ήταν 2300.Πόσο να είναι τώρα άραγε? Ελπίζω να μην περάσει τα 3500 κιλά..

Mikroula προσπάθησε να περιορίσεις όσο μπορείς το αλάτι...

Σας αφήνω, πάω για καμιά δουλίτσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kat6 έγραψε:

ΝΤΟΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ!!!ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΘΑ ΣΕ ΒΑΛΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 36 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?? ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΑ ΝΕΡΑ ΣΟΥ?

δεν ειμαι 36 πλεον αυριο μπαινω 37...αλλα αν ειναι να μπω σε τοκετο μονη μου μεσα σε 2 μερες απο την μερα που θα κοψω τα χαπια θα πρεπει κ λογο συσπασεων που εχω να μπω κατω απο αλλες συνθηκες θα μπορουσε να περιμενει να μπω μονη μου κ ας ετρωγα κ ολο το μηνα αλλα δεν μπορουμε να αφησουμε τον μπεμπη αλλο γιατι δεν περνει κιλα δηλαδη δεν τρεφεται κ δεν κανει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou έγραψε:

καλησπερα και απο μενα!!!!!

εγω σημερα πηγα στο ικα...βρηκα εναν δερματολογο κοιταξε απλα το ενα χερι και μου λεει θα βαλεις αυτη την κρεμα πρωι βραδυ...ουτε ποσες μερες μου πε ουτε τιποτα...τελος παντων, εχει κορτιζονη μεσα σε μικρη ποσοτητα οποτε πιστευω οτι θα βοηθησει.

Επισης και γω σημερα τσακωθηκα με τον αντρα μου, για 5 λεπτα βεβαια αλλα μου φωναξε και του το κοπαναγα μεχρι το απογευμα με ναζι βεβαια

:P ...τα νευρα μου εχουν χτυπησει κοκκινο, αφου μερικες φορες πιανω τον εαυτο μου να μην θελω να μιλησω σε ανθρωπο!!!!

Οσο για δουλειες εγω σημερα επλυνα τα ριχταρια του καναπε και τις κουρτινες...αυριο εχω σιδερο και τελος! μονο οι κασες μου μειναν και τα ντουλαπια της κουζινας!Που δεν επειγουν αλλα θα προγραμματισω να τα τελειωσω μεσα στην βδομαδα!!!

ντορακι και γω πεμπτη παω στον γιατρο και κοβω κι τα χαπια...ο μπεμπης μου και μενα εδς και 10 μερες σταθερος στα 2500 ειναι...ελπιζω να χει παρει τιποτα αυτη την βδομαδα...αν και νιωθω ηδη πιο βαρια την κοιλια μου, θα δειξει!Παντως εχω ενα προαισθημα οτι μεχρι μεσα της αλλης βδομαδας θα χω γεννησει...δεν ξερω πως και γιατι αλλα μου χει καρφωθει στο μυαλο αυτο το σαββατοκυριακο πως θα τρεχω στο νοσοκομειο...ισως επειδη κοβω τα χαπια!!! :P

Ελπιζω μεχρι την πεμπτη να σου πανε ολα καλα και να μην χρειαστει ουτε καισαρικη ουτε τεχνητοι πονοι!

Μπαρμπι τελικα ολοι οι γυναικολογοι ετσι ειναι....και μενα ο δικος μου μου λεει ελα 5 και φευγω στις 7 μιση...Μονο τον αυγουστο ηταν ωραια, δεν ειχε κοσμο και τελειωναμε μπαμ μπαμ!!! :laugh:

ρανια μου ολο το καλοκαιρι την εβγαλα μονη μου στο σπιτι και σε καταλαβαινω απιστευτα, υπομονη κανε και βιβλια, μουσικουλα, ταινιουλες κανα σταυρολεξο λιγο ιντερνετ θα περασουν οι μερες!!!!

μικρουλα κανω υπομονη..αλλωστε ειδικα τα ποδια δεν φτανω να τα ξυσω :P :laugh: οποτε αναγκαζομαι να το υπομενω!!!!ελπιζω με την κρεμουλα να ηρεμησει λιγο!

Πολλα ειπα παλι...παω να ξαπλωσω και να δω καμια ταινια!!!Αυριο παλι, να χετε ολες ενα καλο βραδυ!!! Φιλακια σε ολες.

Anlou μου μακαρι να εχει παρει κιλακια ο μικρος σου...κ εγω χωρις να ξερω την εξελιξη του μπεμπη με τα κιλα ειχα προαισθημα κ τους το ελεγα σχεδον 2 βδομαδες οτι μεχρι την Κυριακη που θα εχω μπει 37 εβδομαδων θα εχουμε τον μπεμπη....κ να που βγηκε....ειμαι χαρουμενη πολυ απο την μια κ απο την αλλη θελω να βαλω τα κλαμματα με φοβηζει η καισαρικη κ η ναρκωση....κ γενικα η ολη κατασταση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερα!!!!!!!!!!! Αααααααααααααχ μου αρεσει παρα πολυ το καινουριο φορουμ!!!!Τι κανετε κουκλιτσες?????Ελπιζω ολες να στε καλα!!!!!!Αυριο εχω ραντεβου με τον γιατρο οποτε θα μπω να σας πω τα νεα μου!!!!!!!!!! Ελπιζω να βρω πολλες σελιδες να διαβασω γιατι μου λειψατε!!!!!Φιλακια και καλο βραδυ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!Επιτέλους άνοιξε το φόρουμ!Τώρα που έχω ελευθερο χρόνο να μπαίνω, τώρα βρήκε να κλείσει...Και σαν να μην έφτανε αυτό σήμερα όλη τη μέρα δεν με άφηνε να συνδεθώ καθόλου.Γκρρρρρρρρρ.........Ας ελπίσουμε να ολοκληρωθούν σύντομα οι εργασίες να μπορούμε να τα λέμε πάλι.Αύριο πρέπει να πάω στο μικροβιολογικό για εξετάσεις και τη Δευτέρα στο γιατρό μας.Τίποτα άλλο από νεάκια...

ANLOU καλά αποτελέσματα για αύριο!Να μπεις να μας ενημερώσεις.

Άντε μακάρι αύριο να μπορείτε να μπείτε όλες μέσα,μου λείψατε βρε!!!!

Φιλάκια σε όλες και καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλιτσες μου..μεγια το φορουμ μας..αυριο ελπιζω να φτιαξουν κ τα τικερακια μαςκ οι φωτο μας

ντορα ευχομαι οτι καλυτερο για το μωρακι σου ελπιζω να μην εχει μπλεχτει με ομφαλιο και να εχεις μια ευκολη γεννα.ενημερωσε μας για οτι νεοτερο.

ανλου ενημερωσε αυριο γυναικολογο σου για αλοιφη.. καλα αποτελεσματα

και εγω εχω αυριο γιατρουλη το απογευμα

σε ολα τα κοριτσακια κ στις κοιλιτσες πολλα πολλα φιλακια καληνυχτα και ονειρα γλυκα..αυριο ολες μεσα να τα πουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.Βλέπω ότι το φορουμ έχει ανανεωθεί πλήρως.Αν και με μπερδεύουν λίγο οι αλλαγές που θα πάει θα τις συνηθήσω...Χασαμε και τα τικεράκια μας...

Εσείς πως είστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Είμαι η μοναδική τελικά που δεν της αρέσει το νέο φόρουμ;; Μου πετάγονται τα μάτια έξω για να διαβάσω τις απαντήσεις!!!! Εκτός αν γίνουν κ άλλες αλλαγές κ μεγαλώσει η γραμματοσειρά. Θα ξαναμπούν οι φωτό κ τα τικεράκια ή πρέπει να κάνουμε καινούρια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ ΑΝΤΕ ΜΕ ΕΥΚΟΛΙΑ!!ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Η ΝΤΟΡΑ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ;ΛΕΝΙΤΣΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΝΕΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΜΙΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΧΘΕΣ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝΕ ΠΟΛΥ ,ΘΕΛΕΙ Ο ΚΑΥΜΕΝΟΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΑΚΟΜΑ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.Μέχρι να ολοκληρωθεί το φόρουμ θα έχουμε γεννήσει όλες.. :lol::lol:

Lenitsa και εμένα δεν μου πολυ αρεσει.Με μπερδεύει πάρα πολύ και προπάντων που βγάζει τα καινούργια μνμ στην πρώτη σελίδα.Τελικα με τα τικεράκια τι έγινε? Μην μου πείτε ότι τα χάσαμε? :(

Ενα δυο, ένα δύο είμαστε όλες εδώ? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα! Την Τρίτη πήγα στη γιατρό. Έκανα το τεστ ζαχάρου και είναι όλα ΟΚ. Το μωράκι ήταν περίπου 2 κιλά, αλλά δεν έχει πάρει θέση. Εκείνη τη στιγμή είχε το κεφάλι πάνω. Μου είπε να συναντήσω τη μαία μου γιατί υποτίθεται ότι οι μαίες έχουν τρόπο να τα γυρίσουν τα παιδιά.

Αυτά από μένα. Δηλώνω το παρόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γεια σας!!!Κι εμενα με μπερδευει παρα πολυ το καινουργιο forum!!!Τουλαχιστον ομως θα μπορουμε παλι να μιλαμε γιατι ειχαμε χαθει!!!Δεν θυμαμαι τι εχω διαβασει και τι οχι, τι ειναι προσφατο και τι οχι!!!Τα νεα μας ειναι τα ιδια, εχουμε παλι γιατρο αυτην την εβδομαδα που ερχεται!!!Πρεπει να αξιωθω να πλυνω και τα πραγματα του μπεμπη μας, γιατι θα ερθει με το καλο σπιτι και δεν θα εχει τιποτα να βαλει!!!!Ελπίζω να είστε ολες καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω το ΚΟΥΤΙ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ!!!ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ!θελω να σας μιλησω και δεν μπορω και ολο καθαριζω το σπιτι απο τα νευρα μου...

γιατρουλης μας ειδε χθες..ειπε εχουμε ιδανικες συνθηκες για φυσιολογικο τοκετο...2800γρ πηγε το κοριτσακι μου...σημερα μπηκα και στο μηνα μου..με το καλο και υπολοιπες...

απο σημερα ομως θα τρωω μονο ψητα, βραστα και αναλατα γιατι η πιεσουλα ανεβηκε!!! και θα μας βλεπει καθε εβδομαδα πια!

αντε μπειτε να ενημερωθουμε...

ντορα κατι νεοτερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω, τώρα θα κάτσω να διαβάσω ότι προλάβω και τα υπόλοιπα αύριο! Πολλές αλλαγές! Μέχρι να το μάθουμε το καινούργιο μαμμυ θα περάσει καιρός! Τι κάνετε κοριτσάρες? Εμείς είμαστε πολύ καλά! Βέβαια είδα αυτές τις ημέρες λίγο αιματάκι και μου είπε ο γιατρός μου ότι αφού ακούω κανονικά την μπέμπα είναι επειδή ανοίγει ο τράχηλος!

Ετοιμαζόμαστε!! :shock:

Εύχομαι να είστε όλες και όλα τα μπεμπάκια καλά!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Τι ωραία δροσια που έχει σήμερα!!! Γίνεται να έχουμε αυτόν τον καιρό για όλο τον χρόνο? :lol::lol:

Βarbiera ετοιμάζέται το μώρακι σας.... αχ θέλω και εγώ.. :) Παρεπιπτόντως χάσαμε και την λίστα μας.. :(

Άντε βρε κορίτσια που είστε? Λέτε να ξεκίνησαν τα γεννητούρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!LETICIA ΘΑ ΣΥΜΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΑΚΑΡΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΤΣΙ!!!ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.BARBIE ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?ΧΑΣΑΜΕ Κ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ....ΕΓΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΤΩΡΑ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΟΥΜΕ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΟΕΟ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ερη, leticia και στα υπολοιπα κοριτσακια...αυτος ο καιρος ειναι τελειος για εγκυμοσυνη!!!!

ακομα λεει δεν ειναι ετοιμο το φορουμ, θα μας ενημερωσει και λενα φανταζομαι..πιστευω να το φτιαξουν πριν γεννησουμε..

κανα νεο απο ντορα εχουμε?

παω να παρω φωτιστικο σημερα..βαλαμε και κουρτινουλες εχθες..σιγα σιγα γινεται κουκλιστικο το δωματιακι μας..αντε να ρθει και η κουνια..αλλιως θα παω ολλανδια να τη φερω εγω...

ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕΕΕ...θα αρχισω να παιρνω απουσιες αμα φτιαξει το μαμμι... :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΝΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΟΥΤΕ ΚΡΥΟ ΟΥΤΕ ΖΕΣΤΗ!!ΕΓΩ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΝΩΡΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΛΑΙΚΗ ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΑΚΡΙΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ 4 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΗΡΑ 20 ΕΥΡΩ!ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΨΑΡΑΚΙ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΑ!!ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Μ'ΕΧΕΙ ΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΙΑ ΠΑΝΩ ΧΤΥΠΑΕΙ ΜΙΑ ΚΑΤΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΕΛΙΚΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamounaki περιμένουμε φωτο απο το δωμάτιο του μωρού... Εμείς την κούνια θα την έχουμε στη δική μας κρεβατοκάμαρα και το παιδικό δεν το έχουμε φτιάξει γιατί μέχρι στιγμής είναι γραφείο :D οπότε δεν έχω να σας στείλω κάτι... :roll:

maryloy έχεις πολύ πλάκα.. :lol: Και εμείς σε λίγες μέρες θα πάμε επίσκεψη να δούμε τον μπέμπη...αν έχει κατέβει καθόλου....Απο περπάτημα πως τα πάτε?Ξεκινήσατε? Εγώ κάθε 3 μέρες περπατώ 1 ώρα.Είναι λίγο ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΒΛΕΠΩ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΟΥΜΕ.. :?:?

ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΙΠΟΥΝ??? ΜΕ ΒΟΛΕΥΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ..

ΚΑΙ ΓΩ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΩ ΠΟΛΥ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ!!ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΞΥΠΝΑΩ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ , ΝΕΡΟ ΝΑ ΠΙΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ, ΤΩΡΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΛΕΥΡΟ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΩ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΩΡΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ!!ΣΑ ΓΙΟΥΒΑΡΛΑΚΙ ΝΙΩΘΩ.. :(:(

17 ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ...... :evil::evil::evil:

ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΠΕΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΘΗΛΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ..

ΤΙ ΘΑ ΦΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??? ΕΓΩ ΦΤΙΑΧΝΩ ΦΑΚΗ, ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ!!!

ΑΑΑ, ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΙΟΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑΣ ..ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ...

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LETICIA ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ (ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ), ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΣΑ ΝΑ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΛΑΧΑΝΙΑΖΩ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΟ.. ;);)

ΜΕ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ???ΣΤΗΝ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΝΝΟΩ. ΞΥΡΑΦΙ Η ΚΕΡΙ? ΚΕΡΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΠΟΝΕΣΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ!!ΟΠΟΤΕ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΘΑ ΞΥΡΙΣΩ Η ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...