Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια μου! μιρια με το καλο!αυριο θα ζησεις στιγμες ανεπαναληπτες!!! σταγονιτσα μου κουραγιο...ε-εε-ερχεται...ανλου μου φιλησε μου το μπομπιρακι σου...

η ερη μας δεν ξερουμε τι κανει..θυμαμαι ομως οτι θα εκανε μετα την γεννα επεμβαση, οποτε περιμενουμε να αναρρωσει.ευχομαι ναναι καλα!

εμεις καλυτερα με κολικους..δευτερα θα ερθει παιδιατρος..απο 2950 που φυγαμε απο μητερα, εχουμε παει 3800 σε25 ημερες. παχυνε η μπουλουκα μου! φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλήμέρα από μια στεναχωρημένη μανούλα!

Σήμερα το πρωί πήγαμε στην παιδίατρο και μας ζύγισε αλλά μέσα σε 1,5 βδομάδα που έχουμε βγει από το μαιευτήριο πήραμε μόνο 30 γρ. Είδε και τη θηλή μου και μου είπε πως αντέχεις και θηλάζεις κοριτσάκι μου?

Τώρα θα ξεκινήσω να βγάζω με θήλαστρο από αυτό το στήθος και από το άλλο επειδή και από εκεί άρχισε και μου τρώει τη θηλή θα βάζω θηλή σιλικόνης! Όσο για το ότι έχει πάρει μόνο τόσο μου είπε να την ξυπνάω ανά 2,5 ώρες αν δεν έχει ξυπνήσει εκείνη και να την ταίζω. Την Παρασκευή θα πάμε πάλι να μας ζυγίσει και να μας δει πως πάμε. Μου είπε ότι αν δεν έχει πάρει και πάλι θα της ξεκινήσουμε και συμπλήρωμα! Αχ κορίτσια είμαι πολύ στεναχωρημένη! Να δούμε τι θα μας πει την Παρασκευή!

Μίρια μου άντε όλα να πάνε καλά! Αύριο θα έχεις και εσύ το αγγελουδάκι σου αγκαλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia eimai etimi......... evapsa nixi, isiosa mali, katharisa kai to spiti pigame kai kaname kai ena psonisma sto supermarket kai tora tha pame sta genethlia tis koumparas mas... etsi tha perasi kai i nixta kai den tha to katalavo.... ;) filaki pao na fao tourta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou kalimera i ora 9 prepei na vriskomaste sto meeutirio einai para3eno synesthima exo ligo angxos kai poli agonia na do to moro mou!!! elpizo na pane ola kala eutixos tha mpei kai o antroulis mou mazi mou sto xeirourgio tha ton exo dipla mou...

sas xereto tha ta 3anapoume otan tha epistrepso sto spiti filakia polla na prosexete kai eseis kai ta mpempakia sas xxxxx

AAAAAA KORITSIA na kanete pareoula stin stagonitsa mexri na genisis kai auti eixame mini i dyo mas min mou tin afisete moni tis

STAGONITSAAAA ante euxome suntoma na exeis kai esu to ninaki sou

filakia se oles.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΑΧ ΜΩΡΕ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ.ΑΝΤΕ ΜΙΡΙΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιρια μου ελπιζω να κρατας αγγαλιτσα την κουκλιτσα σου!!

barbie μου γιατι δεν ερχεται η γιατρος σπιτι τωρα που ειναι μικρουλα? μηπως θα ηταν καλυτερα να γινει επισκεψη κατοικον? εμεις κ τωρα που θα μας δει σπιτι θα ερθει..μη τη βγαζουμε εξω απο τωρα..επισης οσο περισσοτερο θηλαζεις τοσο μεγαλυτερη παραγωγη γαλακτος θα εχεις..μην πτωεισαι...αν παλι πρεπει να δινεις και λιγο ξενο δεν χαθηκε κ ο κοσμος..κ γω εδινα λογω ικτερου στην αρχη και τωρα τοχω κοψει με δικη μου πρωτοβουλια, γιατι οι γιατροιλενε τα δικα τους..δεν στηριζουν τον αποκλειστικο θηλασμο..κανενας τους..ουτε στο μαιευτηριο..

φορα κτις θηλες σου βαζε κ αλοιφουλα...οπως ελεγε οι μαια μου το στηθος σου θα το φροντιζεις σαν 2ο παιδι σου!

σταγονιτσα μου ολα καλα? πως εισαι σημερα?

ανλου μου εσυ?ποτε εχετε γιατρουλη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.Τι κάνετε?

Να μας ζήσουν τα καινούργια μωράκια και με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα.

Αντε λίγες κοπέλες έμειναν...

Η ιστορία μου έχει ως εξής... Το πρωι της προηγούμενης Τετάρτης (6/10) ξύπνησα με κάποια νερά να φεύγουν απο κάτω.Τελικά δεν ήταν τα κανονικά....Το απόγευμα με έπιασαν συσπάσεις με πόνους ανα 3 ή 5 λεπτά και είδα 2 πορτοκαλί σταγόνες.Φύγαμε κατευθείαν για το μαιευτήριο... Κατα τις 22:30 φτάσαμε στη κλινική και ενώ όλα εξελίσσονταν ομαλά για φυσ.τοκετό με διαστολή 4 παρουσιάστηκε πρόπτωση του ομφάλιου λώρου και με πήγαν κατευθείαν για καισαρική.Δόξα τω θεώ προλάβαμε το μωράκι μας.... Γεννήθηκε στις 00:15, 3,5 κιλά.

Είμαστε πολύ ευτυχισμένοι γονείς. Ζουμε ένα όνειρο...!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια...!!!

Σταγονακι μου, μονη σου εμεινες????Ελα ρε κοριτσακι μου, λογικα τωρα μεσα στην εβδομαδα θα γεννησει και συ!!!!Πω πω καλοβολευτηκε ο πασας εκει μεσα!!!!Τα αλλα ζουζουνια σου τι κανουν???

Λετισια μου να σου ζησει..τελος καλο ολα καλα!!!Να ναι παντα γερο το μωρακι σας και να το χαιρεστε!!!!!!

Βαρβιε μου, αχ κοριτσακι μου ταλαιπωρεισαι πολυ με τον θηλασμο!!!!Παντως επειδη η μικρουλα σου πρεπει να παρει βαρος δεν πειραζει να παρει λιγο συμπληρωματακι!

Μιρια μου, αν και μιλησαμε και εχθες πριν φυγεις για το μαιευτηριο, ευχομαι ολα να πηγαν καλα και να κρατας το μωρακι σου αγκαλιτσα!!!Να ειστε παντα ευτυχισμενοι και η μικρουλα σου παντα καλα!!!

Μαμουνακι μου ο μπομπιρακος μου ανταπωδιδει τα φιλακια αλλα οχι στην μανουλα, στην μικρουλα σου που ποναει η κοιλιτσα της!!!!!Αντε καλα και στην μανουλα της πριγκηπισσας μας ενα φιλακι!!!

Οσο για γιατρο, θα ερθει ξανα οταν σαραντησω, σε κανα δυο βδομαδες, μεχρι τοτε απλα θα τον ζυγιζουμε μια φορα την εβδομαδα και μιλαμε τηλεφωνικως μαζι της!Παντως στο περιπου το μικρουλη μου καθε φορα ειναι γυρω στα 400 γραμμαρια πιο παχυς!!Τωρα αυτο καλο ειναι????

Ρααααααααααααααααανια περασε μια βδομαδα....που εισαι οεο?????Αντε θελουμε να μαθουμε νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Η ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΞΙΖΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΒΑΣΑΝΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΣΑΣ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΩΝ ΜΑΜΑΔΩΝ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα ή καλησπέρα να πω?

Τελικά ξεκίνησα και βγάζω με το θήλαστρο γιατί οι θηλές μου είχαν τραυματιστεί πολύ και δίνω και συμπλήρωμα! Το κοριτσάκι μου το άφηνα νηστικό χωρίς να το καταλαβαίνω! Δεν έτρωγε η μικρούλα μου κουραζόταν και δεν τράβαγε! Τώρα βγάζω με το θήλαστρο γύρω στα 80-90 γρ. και της δίνω και συμπλήρωμα 20-40 γρ. Άντε σήμερα θα πάμε να δούμε πως πήγε!

Μαμουνάκι η γιατρός είναι δίπλα στο σπίτι μου και τις ώρες που πηγαίνω δεν έχει άλλα παιδάκια εκεί! Τώρα όμως θα νοικιάσω μια ζυγαριά να την έχω σπίτι μια φορά την εβδομάδα να ζυγιζόμαστε!

Λετίσια να σου ζήσει το μπεμπάκι σου και εσένα!

Καλά τι μπεμπάκια είναι αυτά που έχουμε στην παρέα? Κουκλιά όλα!

Κορίτσια η μικρή μάλλον πήρε κάτι και από εμένα! Πήρε το σχήμα των ματιών μου και το φρύδι μου, για το χρώμα το ματιών δεν ξέρουμε ακόμα! Άντε γιατί με έπιασε στον ύπνο ο άντρας μου!

Σταγονίτσα τι έγινε ρε κοριτσάκι? Άντε κοντεύουν και εσένα οι μέρες σου! Εσύ και αν θα χρειαστείς μετά κουράγιο έχοντας το νέο μέλος στο σπίτι και δύο παιδιά να ασχοληθείς! Ξεκουράσου τώρα γιατί μετά ξέρεις εσύ και από τα προηγούμενα! Εδώ εμείς και με ένα τα έχουμε ψιλοπαίξει!

Μίρια μου λογικά θα έχεις γεννήσει τώρα άντε να σου ζήσει και να την δεις όπως ποθείς! Καλή λοχεία και σε εσένα!

Ανλού μου τι κάνετε εσείς? Πως πάτε με τα πονάκια σας? Σας περάσανε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filakia se ola ta mwrakia!!! εμεις σημερα κλεινουμε μηνα!!!ανλου και σεις κλεισατε μηνα ε?? να μας ζησουν! και ανταποδιδουμε τα φιλακια!!

λετισια τελος καλο ολα καλα! καλη λοχεια!!!φιλακια στο μπεμπε!!

τη δευτερα θαμας δει γιατρος..καλα ε δοκιμασα θηλασμο ξαπλωτη..τελειο κ ξεκουραστο!!!παω τωρα να κανω νανι γιατι ολη μερα τρεχω σε ικα οαεδ κλπ..τουλαχιστον πηραμε λεφτακια! γιουπι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...

ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ!!

ΜΠΗΚΑ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ ΣΤΙΣ 6/10 ΛΟΓΩ ΩΡΙΜΑΝΣΗΣ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΕΛΙΚΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΣΤΙΣ 14.25 ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ 3.800 ΚΙΛΩΝ ΚΑΙ 52 ΠΟΝΤΩΝ!!!

ΟΛΑ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ ΚΥΛΙΣΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ , ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 5 ΜΕ 6 ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ!!!ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ ΔΕ ΤΟ ΖΗΤΗΤΩΩΩΩ.... :):)

Η ΜΙΚΡΗ ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΓΗΚΕ ΜΕ 5 ΣΠΡΩΞΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΠΟΛΥ.

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΙΚΤΕΡΟ 11,3 ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΟΛΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ (ΑΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΗΛΙΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ!!) ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΝΩ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ.ΕΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ???

ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΨΑΡΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!ΚΑΝΕΙ ΗΧΟΥΣ ΚΑΙ ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...

ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΣΑΣ ΤΡΑΒΑΝΕ???ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!ΟΥΦΦΦΦΦ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΓΥΡΙΣΑ ΔΙΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΕ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΙΚΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΤΑΓΓΙΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΥΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΛΑΜΠΕΣ ΕΠΕΣΕ.ΑΥΡΙΟ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΑΘΕΡΗ Η ΤΙΜΗ.Η ΜΙΚΡΗ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 8-10-10 9 Κ ΜΙΣΗ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ.2750 46,5 ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΗ Κ ΓΛΥΚΙΑ.ΦΕΥΓΩΝΤΑΣ ΖΥΓΙΣΕ 3000ΚΙΛΑ.ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΚΟΜΑ ΔΙΟΤΙ Η ΟΘΟΝΗ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ.ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΟΛΕΣ?Η ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ????ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΤΙΑΞΕΙ Η ΟΘΟΝΗ ΘΑ ΕΠΑΝΕΡΘΩ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταγονιτσα μου που εισαι???λες να γεννησε??2 μερες εχει χαθει..

ερη μου μπραβο κοριτσακι μου!!!χαρηκα που ολα ειναι καλα. και συ ενταξει ε? καλη λοχεια!!!

κατ μπραβο τελεια γεννα..κ μενα ειχε ικτερο καπου 11,5 οταν πηγαμε σπιτι..πολλα υγρα καθε 2-3 ωρες γαλατακι κ παραθυρο ηλιο..οσο εχει..δεν ειναι τιποτα μην ανησυχεις!!

παμε να κανουμε μπανακι τωρα..τρελλαινεται στο νερο η γλυκουλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!

Σήμερα ο αντρούλης μου μου έφερε το λαπτοπάκι και μπορώ να σας γράψω. Την Παρασκευή πήγαμε στη γιατρό και μας ζύγισε. Πήραμε 180 γρ. μέσα σε 3 μέρες! Μια χαρά μη τη ματιάσω! Εγώ αρμέγω κάθε 3 ώρες. Ελπίζω να αυξηθεί το γάλα μου για να μη της δίνω συμπλήρωμα.

Έρη μου άντε βρε είδες όλα καλά πήγαν να το χαίρεσαι το μπεμπάκι σου!

Κατ και εσύ να χαίρεσαι πάλι το μπεμπάκι σου!

Εμείς από το μαιευτήριο βγήκαμε με 4,2 ίκτερο τίποτα δηλαδή!

Πάντως δεν μπορώ να το εξηγήσω πως στο μαιευτήριο έπαιρνε τις δυο τελευταίες μέρες από 40 γρ. και όταν ήρθαμε σπίτι δεν έπαιρνε. Δεν ξέρω λέτε να της έδιναν συμπλήρωμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια...Κατερινακι μου και ρανια χαιρομαι που ειστε καλα και γυρισατε σπιτι!!!Κατερινακι σχετικα με τον ικτερο εμενα ειχε 12,7 οταν βγηκαμε απο το νοσοκομειο..του καναμε αλλες δυο μετρησεις και ειδαμε οτι επεφτε σταδιακα!Πολυ γαλατακι να της δινεις και μην ανυσηχεις...οσο για τα ραμματα θα σε τραβανε αρκετα για κανα δεκαημερο μετα δεν θα νιωθεις τιποτα.και το ψαρωμα που λες ειναι απολυτως φυσιολογικο..σιγα σιγα θα σου περασει :D

Μπαρμπι μου αντε ολα καλα και σε σενα...ειδες πηρε βαρος η μικρουλα σου!!!!Τωρα για το συμπληρωμα που λες νομιζω οτι σε ολα κατι δινουν, αλλωστε αποκλειεται καθε φορα που θα εκλαιγαν να τα φερνανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakiaaaaaaaaaaa epistrepsame kai emeis sto spiti me tin prigkipisa mas ola eutixos pigan poli kala kai to moraki mas mia xara genithike 2830 kai 50 ekatosta i ora 11.45 einai poli isixo to moro mou mono otan pinasi ginete xamos emeis distixos den ta kataferame na thilasoume alla den pirazi den ptoomaste ;)

den exo diavasi akomi nea sas elpizo na genise i stagona pao stin mikroyla poy kleei tha ta poyme filakiaaa :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Μίρια μου και εσύ μπήκες στο κλαμπ! Καλή λοχεία να έχεις και να χαίρεσια και πάλι το μπεμπάκι σου!

Ανλού μου πίστευα επειδή τους το είχα πει ότι όταν πεινάσει να μου την έφερναν αλλά μάλλον από ότι αποδεικνύεται της έδιναν και κάτι! Τέλοσπάντων αυτό που με ενδιαφέρει είναι ότι το μωράκι μου παχαίνει και δεν συνεχίζει τη δίαιτα που της ξεκίνησε η μανούλα της από τόσο μικρή. Επίσης το σημαντικό είναι ότι παίρνει και το δικό μου γαλατάκι και τα αντισώματα. Μακάρι να μου αυξηθεί το γαλατάκι! Η παραγωγή έχει μείνει σταθερή από 70-100ml.

Σας βάζω κάποιες φωτογραφιούλες μας.

post-12824-13873935224849_thumb.jpg

post-12824-13873935224923_thumb.jpg

post-12824-13873935224989_thumb.jpg

post-12824-13873935225058_thumb.jpg

post-12824-13873935225126_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...