Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΗΜΕΡΑ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.ΑΧ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ.ΑΝΛΟΥ ΜΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ?ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ?ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΥΡΟ ΣΟΥ.ΤΟ ΠΟΛΥ ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koρίτσια καλημέρα!! Πως είστε?

Μαθαίνω ευχάριστα νέα.Barbie να σας ζήσει το μωράκι..Η μικρή σου τελικά αποφάσισε να βγεί... :D

Λενίτσα να σας ζήσει... Αντε με το καλό να πάτε όλες στο σπίτι σας.Όταν μπορέσετε περιμένουμε περισσότερα νέα σας....

Λένα με το καλό να υποδεχτείτε και εσείς τα μωράκια σας....

Μιρια μην ανησυχείς το μπεμπάκι σου είναι σίγουρα μια χαρά.Δεν κουνιούνται όλες τις μέρες το ίδιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια με τα βλαστοκύταρρα δεν 'εχω αποφασίσει τι να κάνω. Ο γιατρός μου μου είπε ότι αν αποφασίσω να βεβαιωθώ ότι εταιρία φύλαξης θα έχει πιστοποίηση ΗACP KAI ISSO. Να το ξέρεται και εσείς σε περίπτωση που αποφασίσεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΘΑ ΤΑ ΔΩΣΟΥΜΕ LETICIA.. ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΛΗΨΗ ΤΟΥΣ ΑΦΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ.. :?::?:

ΜΙΡΙΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΚΟΥΝΗΘΗΚΕ ΤΕΛΙΚΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μου διευκρίνησε για να είμαι ειλικρινής αλλα απότι κατάλαβα μου ενοούσε να είναι πιστοποιημένα απο άποψη καθαρότητας μιας και για να πάρει κάποιος πιστοποίηση πρέπει να τηρεί κανόνες υγιηνής.

Κορίτσια στην δημόσια τράπεζα πληρώνεις αμα δωρήσεις? Πώς μπορώ να έρθω σε επικοινωνία μαζί τους? και εγω το σκέφτομαι για την δημόσια απλά ο γιατρός μου είπε ότι εγώ πρέπει να έρθω σε επικοινωνία μαζί τους και δεν έχω κανένα στοιχείο. Ασε που για μένα είναι πιο δύσκολα μίας και μένω Κρήτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΣΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΡΗΤΗ ΔΕ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ Η ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ. ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟΝ ΑΣΚΟ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ ΕΝΤΟΣ 24ΩΡΩΝ. ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΜΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΩΡΕΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΛΗΨΗ ΤΟΥΣ.

ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΤΗΛ. ΣΤΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΚΡΗΤΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι θα το ήθελα παρα πολύ το τηλέφωνο αν δεν σε πειράζει αν είναι να πάρω να ρωτήσω το πρωί. Μάλλον εδώ θα είναι σε ένα απο τα δυο δημόσια νοσοκομεία που εχουμε (ΠΕΠΑΓΝΗ κ Βενιζέλειο).

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Να ρωτήσω και κατί άλλ βρε κορίτσια. Τα βλαστοκύταρα τα; συλέγει ο γυναικολόγος-μαιευτήρας μας την ώρα της γέννας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaso ego tha fila3o ta vlastokitara se idiotiki eteria pou rotisa tin diadikasia mou eipane oti tha to syle3i o meeutiras mas tin ora tis gennas kai auti 3eroun tin diadikasia pou tha kanoun apla prepei na paro ena kouti pou mou dosane mazi mou stin kliniki otan tha pao na geniso

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!

μαριασω εγω ειχα αποφασισει για δημοσια τραπεζα..ειχα κανονισει να παω Δευτερα αλλα μας προλαβαν οι εξελιξεις και γεννησα Σαββατο..

παντως ειναι βλακεια να θες να κανεις δωρεα και να πρεπει να πας να παρεις κουτι (θα μπορουσαν να τα στελνουν με εξοδα παραληπτη) και μεσα σε 24 ωρες να τα ξαναπας..και μονο πρωινες ωρες που ολοι δουλευουν...θα επρεπε να υπαρχει στα μαιευτηρια μεσα μεριμνα για τη δωρεα..τεσπα..τσαντιστηκα παλι...

α και αφου κανεις τη δωρεα τρως και την καμπανα-χρεωση απο το μαιευτηριο (300 ευρω) για τη διαδικασια..και ας εχουν φαει προστημο γιατι ειναι παρανομο...

ουφ τα πα!!! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι θα το ήθελα παρα πολύ το τηλέφωνο αν δεν σε πειράζει αν είναι να πάρω να ρωτήσω το πρωί. Μάλλον εδώ θα είναι σε ένα απο τα δυο δημόσια νοσοκομεία που εχουμε (ΠΕΠΑΓΝΗ κ Βενιζέλειο).

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Να ρωτήσω και κατί άλλ βρε κορίτσια. Τα βλαστοκύταρα τα; συλέγει ο γυναικολόγος-μαιευτήρας μας την ώρα της γέννας?

ναι ο γιατρουλης σου τα συλλεγει..ομως ενημερωσου για τις ιδιωτικες τραπεζες..γιατι οι γνωμες διιστανται..σε παλαιοτερες σελιδες μας ειχαμε παραθεσει ενα ντοκιμαντερ του εξαντα για τα βλαστοκυτταρα πολυ καλο. αν θες ψαξε στο utube να το δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΛΥ ΑΠΡΟΟΠΤΑ ΠΟΛΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΚΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΑΝ ΞΑΝΘΟ ΚΟΥΚΛΟ 3500 ΚΙΛΑ 51 ΕΚΑΤΟΣΤΑ!!ΕΧΘΕΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΓΑ ΞΥΠΝΗΜΑΤΑ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΜΕ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΙ ΕΥΧΕΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΦΟΒΕΡΗ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ!!ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΛΟΥ μου τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα???ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!! ΤΕΛΕΙΟ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΨΗΛΟ ΑΓΟΡΙ..ΚΑΙ ΞΑΝΘΟ...ΜΜΜ..ΩΡΑΙΟΣ ΓΑΜΠΡΟΣ..ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!ΟΠΟΤΕ ΒΡΕΙΣΧΡΟΝΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia kai kalo mesimeri :) marilou mpravo genisate kai eseis na xereste ton mpempi sas

koritsia nomizo simera eniosa tin proti syspasi :o an einai syspasi auto pou eniosa :? eniosa ena dynato pono stin mesi kai stin kilia gia merika deyterolepta :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!

ΜΑΡΙΑΣΟ ΜΟΥ ΤΟ ΤΗΛ ΕΙΝΑΙ 2313307419 , ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΩΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ. ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ!!!

ΜΑΜΟΥΝΑΝΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΛΗΨΗ ΤΟΥΣ, ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΑ ΓΙΑΥΤΟ ΣΤΟ ΛΕΩ.ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ (ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ) ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗ ΔΩΡΕΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ. :P:P ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΡΙΜΝΑ ΓΙΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ :evil::evil:

ΜΑΡΙΛΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΑΣ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ!!!ΘΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΑΣ..

ΜΙΡΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΝΑ ΑΠΛΑ ΣΑ ΝΑ ΜΑΡΜΑΡΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΠΩΠΩ.. :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια...

μαρυλου μου να σου ζησει ο αντρακλας!!!!να τον χαιρεσαι, να ναι παντα καλα!!!και συ κοριτσακι καλη λοχεια να χεις και μεγαλη υπομονη....εχεις να φας πολλαααααααααααα ξενυχτια...ολες μας δηλαδη!!!χιιχιχιχ

μαμουνακι μου εσυ καλα εισαι????τι κανει η κουκλα??? φωτογραφια της μπεμπους ποτε θα δουμε????? :roll::roll::roll:

κατ μου και μιρια σχετικα με τις συσπασεις ειναι σαν μουδιασμα της κοιλιας και οι πονοι ειναι σαν να σου ερχεται περιοδος...!!!!καθε συσπαση δεν ξεπερναει το λεπτο και οταν νιωσετε τους πονους και τις συσπασεις ανα δεκαλεπτο περιπου σημαινει οτι εχει αρχισει η διαστολη του τραχηλου.... μπαρμπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι, γλυκομανουλιτσα που εισαι????????? βγηκες απο το νοσοκομειο?????

αντε περιμενουμε νεα, μην μας κρατας αλλο σε αγωνια!!!!!

μαριασο μου εγω δεν κρατησα βλαστοκυτταρα, μια το ντοκυμαντερ που ανεφερε το μαμουνακι, μια ο γιατρουλης μου με επεισαν πως δεν χρειαζεται να κρατησω...οχι οτι οποιος φυλαει βλαστοκυτταρα κανει λαθος απλα προς το παρον οι θεραπευτικες ιδιοτητες ειναι πολυ περιορισμενες...σε βαθος χρονου ισως πραγματικα να μπορεις να σωσεις ζωες!!!

Λοιπον τελικα το μπεμπεκακι μου, δεν μου μοιαζει καθολου...σημερα παρατηρησα οτι εχει μια ξανθια ανταυγεια στο κεφαλι του και τα μαλλια του ανοιξαν στο χρωμα...εκει που ηταν κατραμι γιναν καστανο ανοιχτο... και στον ηλιο ειναι ξανθα!!!!που εμοιασε ηθελα να ξερα????? :o:o:o το ματακι ευτυχως δεν εχει αλλαξει ακομα...πιστευω οτι το πρασινο θα κρατησουμε(αυτο το πηραμε απο τον μπαμπα)!!!!!! :mrgreen::mrgreen:

Επισης μιλησα με την παιδιατρο και πλεον δεν θα τον ξυπναω το βραδυ να τον ταιζω....θα τον αφηνω μονο του να ξυπναει οταν πειναει,...ουφ!!τι ανακουφιση!!!!ηταν πολυ δυσκολο να σηκωνομαι ανα 2 ωρες με το ξυπνητηρι...καλα καλα δεν με επαιρνε ο υπνος και τσουπ επρεπε να ξανασηκωθω!!!!Το σαββατοκυριακο θα καλεσω και εναν παπα να ερθει σπιτι για να παρω την μιση ευχη ωστε να μπορω να βγαινω απο το σπιτι....θελω τοσο πολυ ενα απογευμα να παω για ψωνια και καφεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!Με τις προωρες συσπασεις εχω να βγω απο τον ιουλιο απο το σπιτι...και ερχεται οκτωβρης!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ πηρα και τα επιδοματα, οχι εγω ο αντρουλης μου, του κανα εξουσιοδοτηση και πηγε στο ικα!!!Επιδομα τοκετου και λοχειας γυρω στα 2300 ευρω παρακαλω :D ...και ολα δικα μου!!!!! :P:P:P:P:P

Αυτα απο εμενα..παω να κανω ενα τσιγαρακι (πολυ μου χε λειψει αυτοοοοοοοοοοοοοοο) και να πιω λιγο καφε στο μπαλκονι τωρα που εχει ησυχια το σπιτι και θα ξαναμπω πιο αργα!!!!

φιλακια πολλα :kiss::kiss::kiss::kiss:DSC01091.JPG[/attachment:1wbly8dw]

post-12912-13873935083626_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΣ ΜΙΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ??? ΜΑΚΑΡΙ.... :P:P:P:P

ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ!! ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΣΒΕΣΤΩΣΕΙΣ). ΑΝ ΔΕ ΤΡΕΦΕΤΑΙ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ... :shock::shock:

ΑΝΛΟΥ ΜΟΥ ΤΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ!!!Η ΠΙΠΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟ ΤΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΤΟΥ!!ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τί κάνετε;

Να σας πώ τα νέα μου; Αύριο γεννάω!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif] Μετράω αντίστροφα τον χρόνο πλέον ...[smilie=clock.gif] Είμαι πολύ χαρούμενη αλλά και αγχωμένη... :-ss Αχ δεν πρόκειται να κλείσω μάτι απόψε...Σας φιλώ όλες και εύχομαι στις ετοιμόγενες μ' εναν πόνο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΕΝΑ ΜΟΥ!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΚΟΡΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ!! :D:D:D

ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...