Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου Νο4


Recommended Posts

Kala ee twra xazeva thn lista mas me ta mpempakia, eimaste 15 agoria kai 14 koritsia apo autes pou exoun dilosei to fulo tou mwrou..Pos kataferame kai ta isofsrisame etsi???? :P:P

EIRHNH katse kale na ksekourasteis, teliwnoun oi doulies pote???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kala ee twra xazeva thn lista mas me ta mpempakia, eimaste 15 agoria kai 14 koritsia apo autes pou exoun dilosei to fulo tou mwrou..Pos kataferame kai ta isofsrisame etsi???? :P:P

EIRHNH katse kale na ksekourasteis, teliwnoun oi doulies pote???

πρεπει καποιες δουλειες να γινουν...δεν μπορω ολα να τις αναβαλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααα καλησπεραα..

ποσο καιρο εχω να μπωωω?

συγνωμη που χαθηκα ετσι ξαφνικα.. απλα εχω πολλες δουλειες να κανω.. τα περισσοτερα εχουν κανονιστει..

αλλα ειμαι μες στο ανχος!

ειναι λιγο περιεργο το καινουργιο μαμμυ και εχω μπερδευτει λιγο.. ακομα το ψαχνω..

υποσχομαι να μην χαθω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Εγώ μαζεύω. Εχω έναν νεροχύτη! Άστα να πάνε! Ας είναι καλά το πλυντήριο πιάτων βέβαια. Το φαϊ έγινε τέλειο! Τα κουμπάρια που φάγαμε παρέα γλύφανε και τα δάχτυλα τους. Δεν έμεινε τίποτα. Ειρηνάκι έχω όμως κι άλλο στην κατάψυξη (το είχαμε κόψει σε μερίδες και βάλαμε το μισό). Το κανονίζουμε αμα θες να το φάμε παρέα όποτε θέλετε!

Καλά σου λέει η Ευη δεν τελειώνουν ποτέ οι δουλειές. Σήμερα βρήκες να τις κάνεις;;; Κάτσε να αναρρώσεις.

Βρε Ναταλάκι που χάθηκες; Για πρόσεχε κι εσύ με την κούραση και το άνχος. Το ξέρω ότι είναι αναπόφεκτο σ' αυτές τις περιπτώσεις αλλά κοντρολάρισε το όσο μπορείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ομορφούλες!

Ρηνιω περαστικά! Ξεκουράσου για να συνέλθεις γρήγορα, και τις δουλειές τις κάνεις μετά!

Αστερία κι εγώ από το μωρουδόκοσμο πήρα την κούνια μας, υπολόγισε ότι έχουν ένα μήνα παράδοση.

Ναταλάκι πρόσεχε με το άγχος, όσο πιό χαλαρά γίνεται ε; αντε ένας μήνας έμεινε!

Εμείς μέχρι το μεσημέρι είμασταν ξάπλα,το καταευχαριστηθήκαμε! ξυπνήσαμε από τον ήχο της βροχής, φάγαμε πρωινό και αράξαμε στον καναπέ μέχρι το μεσημεριανό :) ! Μετά έκανα μερικές δουλίτσες και τώρα ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά να πάμε βόλτα με φίλους για φαγητό. Με προβληματίζει το τι να φορέσω με αυτόν τον καιρό! ζεσταίνομαι τόσο πολύ που δεν μου πάει καθόλου να φορέσω κλειστό παπούτσι...

Καλό Σαββατόβραδο σε όλες, τα λέμε αύριο! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο τον μωρουδοκοσμο κ εσυ??εγω λεω πρωτα ο θεος παρασκευη μετα τον γιατρο να παω κ αν μας αρεσει κατι να το κλεισουμε...βασικα εγω τα επιπλακια τα θελω εντελως λευκα..να εχει αραγε???αντε να δω ποτε θα οργανωθω κ εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκιτσες!σηκωθηκα πρωι πρωι σημερα μιας και χθες δεν ενιωθα καλα και κοιμηθηκα με τις κοτες..!!!ξυπνησα ομως περδικι!ρηνιω περαστικουλια σου!!ναταλια με το καλο ο γαμος σου και χωρις αγχος οσο μπορεις!μαρακι σε μια βδομαδα μπαινεις στο μηνα σου ε??αχ βρε κοριτσια πως περασε ο καιρος???.....εγω για να πω την αληθεια ανυπομονω να δω το μωρακι μου και απο την αλλη δεν θελω να το αποχωριστω απο τη κοιλιτσα :-( παλι καλα δηλαδη που εχω ακομα καιρο γιατι εχω εκκρεμοτητες που δεν εχω κανονισει...αφηστε που το δωματιο του μπεμπη ειναι ακομα σαν αποθηκη!αυτη τη βδομαδα ομως θα το τελιωσουμε γιατι ειναι και η τελευταια της αδειας του αντρα μου και θελω να με βοηθησει!

κοριτσια εχω μια σημαντικη ερωτηση και οποια ξερει ας μου απαντησει pls!!!ξερετε αν δικαιουμε επιδομα τοκετου και κυοφοριας?δεν δουλευω τωρα αλλα με καλυπτει ακομα το ικα απο την προηγουμενη εργασια!αν ναι τι χαρτια χρειαζομαι?υπαρχει καμια μανουλα που να εχει παρει το επιδομα και να μη δουλευει?

αυτα φουσκοκοιλιτσες μου !!!σημερα θα ερθουν οι κουμπαροι μας απο κορινθο και θα βγουμε για φαγητο θα προσπαθησω να μπω και πιο μετα φιλακια :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες!!

Εγώ είχα ένα πολύ όμορφο Σάββατο και ελπίζω έτσι να είναι και η Κυριακή. Χθες έκανα doppler - η πιο γρήγορη εξέταση πού έχω κάνει!! 5 λεπτά κράτησε. Ο μπέμπης είναι τέλειος και έχει γυρίσει!!!!!!Πήρε θέση το μωρό μου, επιτέλους. Πάμε για φυσιολογικό τοκετό!!!! :D:D:D

Είναι 1790 γρ και η εξέταση ήταν τέλεια. Τρώει το μπεμπέ για αυτό με τσακίζει στην κλωτσιά. Ειδικά χθες το μεσημέρι πού είχαμε μαζευτεί όλη η οικογένεια έκανε ασταματητα κωλοτούμπες και όλοι τρελάθηκαν να βλέπουν συνέχεια την κοιλιά μου να αλλάζει σχήμα.

Πήγα και για ψώνια..πήρα σουτιέν θηλασμού και εσώρουχα απο τα h&m και είναι υπέροχα. Πήρα και τζιν παντελονάκι και μπλουζοφουστίτσα και νιώθω επιτέλους άνθρωπος....Σε λίγο περιμένω την κουμπάρα μου με την μικρή μας την μπουμπού και πρέπει να μαζέψω λίγο το σπίτι..οπότε φιλάκια και τα λέμε αργότερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera kouklitses.. Eugenia exei soutien thilazmou sta H&M ???? kai piga na se parw sto laimo mou, eimoun sigourh pos den exei. Isos auta sthn Athina na exoun megaliterh pikilia apo oles tis koleksion tous.

O mpempeis girise eee, telia :ymparty::ymparty:

Emena o antras mou eixe skopo na doulepsei kai shmera alla tha askisw veto, thelw na paw voltoula den thn palevw alo mesa,giafto paw na kanw ntouzaki kai na etimastw kai meta den tha mporei na mou pei oxi....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω θελω βολτα :cry: αλλα εμενα δουλευει κ δυστηχως δε γινεται να μη παει :cry:

μονη μου δε μπορω πλεον να παω πουθενα.απο κει που μπορουσα ανετα να περπαταω και 2 ωρες σερι εχει τωρα 10 μερες 15 καπου τοσο που κανω 200 μετρα και ειμαι ετοιμη να πεσω κατω..σημερα μαζεψα τα ρουχα απο την απλωστα εστρωσα 2 κρεβατια και ψοφησα!λαχανιασα!ελεος..δεν αντεχω πια να ειμαι ετσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia mou!!!!sas akouw oles kala...ides eugeneia mou mia xara gurise o gios kai kontebei ta 2 kila mia xara o kananaris.......dimitra ayto me to laxaniasma to exw kai egw kai apo poli noris tis egymosinis den thimame...kai egw strwno 2 krebatia plenw kati piatakia kai ta ftyno ksaplwnw gia na sunertho kai meta apo ligo sikonome pali....egw pou to exw toso kero ...oute perpatima oute tipota...anypomono na gennisw na brw ton eauto mou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου πριν 1 μήνα που είχα πάει δεν είχε -τώρα με την νέα σεζόν έφερε σουτιέν και εσώρουχα. Εκτός αν δεν τα είχα δει και εγώ. Πάντως για ρούχα δεν βρήκα κάτι ιδιαίτερο.Δεν είχε καθόλου νούμερα για εμένα. Μόνο για πολύ αδύνατες είχαν μείνει.

Πάλι ζέστη έπιασε και δεν αντέχω - θέλω να πιάσει πάλι κρύο!! Δεν θα τελειώσει ποτέ αυτό το καλοκαίρι? Εμείς χθες πήγαμε και για καφέ το μεσημέρι και βόλτα σε φίλους το βράδυ, σήμερα πήγαμε για καφε και τώρα δεν ξέρω τι να κάνω να περάσει η ώρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου πριν 1 μήνα που είχα πάει δεν είχε -τώρα με την νέα σεζόν έφερε σουτιέν και εσώρουχα. Εκτός αν δεν τα είχα δει και εγώ. Πάντως για ρούχα δεν βρήκα κάτι ιδιαίτερο.Δεν είχε καθόλου νούμερα για εμένα. Μόνο για πολύ αδύνατες είχαν μείνει.

Πάλι ζέστη έπιασε και δεν αντέχω - θέλω να πιάσει πάλι κρύο!! Δεν θα τελειώσει ποτέ αυτό το καλοκαίρι? Εμείς χθες πήγαμε και για καφέ το μεσημέρι και βόλτα σε φίλους το βράδυ, σήμερα πήγαμε για καφε και τώρα δεν ξέρω τι να κάνω να περάσει η ώρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεω κ εγω να παω στα Η&Μ αυτη την εβδομαδα σε αυτο που ειναι κοντα στην ομονοια...λετε να βρω εκει??εχει σε ολα τα καταστηματα ρουχα εγκυμοσινης???βρε κοριτσια το μωρο το αισθανεστε συνεχεια εσεις??εγω μια ναι κ μια οχι...ειδικα σημερα εχω σαπισει στον υπνο κ νομιζω κ αυτο μαζι μου i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-) αμυπομονω να ερθει η παρασκευη για το ντοπλερ...ασχετο..οσες εχετε παρει απο τον μωρουδοκοσμο τα επιπλακια σας επρεπε να τα πληρωσετε ολα εκεινη την ημερα η μια προκαταβολη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; Εγώ καλά είμαι αν και νιώθω κάτι πονάκια που και που στην κοιλιά μου. Πιστεύω ότι από εδώ και στο εξής είναι φυσιολογικά αυτά.

Ευγενία μου τέλεια! Πολύ ευχάριστο το γεγονός ότι γύρισε ο μπεμπάκος σου. Αποφάσισε να βγει φυσιολογικά φαίνεται για να μην σε πεδέψει.

Κατερινάκι ρώτησα και έμαθα για την περίπτωσή σου για το επίδομα τοκετού.

Λοιπόν δικαιούσε εφόσον για τα δύο τελευταία χρόνια φαίνεσαι στο ικα ασφαλισμένη και έχεις τουλάχιστον 200 ένσυμα.

Πρέπει να πας στο ικα να ζητήσεις να σου βγάλουν ένα μηχανογραφημένο χαρτί με τα ένσυμά σου τα δύο τελευταία χρόνια και όταν στο δώσουν ρώτα κιόλας αν φαίνονται 200 ένσυμα για να είσαι σίγουρη. Αν σου πουν ότι φαίνονται θα κλείσεις ραντεβού με γυναικολόγο του ικα και θα πας μ' αυτό το χαρτί των ενσύμων και τον υπέρυχο της β' επιπέδου (όλο τον φάκελο και με τις σημειώσεις που σου είχαν δώσει) και θα του ζητήσεις να σου συμπληρώσει μια βεβαίωση που θα λέει ότι είσαι ασφαλιζόμενη του ικα με συμπληρωμένα τα απαιτούμενα ένσημα και με την τελευταία πιθανή ημερομηνία τοκετού που προκύπτει απ' την β' επιπέδου. Αυτό ήταν! Με την βεβαίωση μετά, το μηχανογραφημένο χαρτί των ενσήμων και το βιβλιάριο ασφενείας σου ( α! το οποίο πάρτο μαζί σου και στον γυναικολόγο του ικα γιατί κάτι θα σου σημειώσει και σ' αυτό) θα πάς στα γραφεία του ικα στις παροχές και θα πληρωθείς το επίδομα τοκετού.

Ελπίζω να βοήθησα και να τα καταφέρεις να τα πάρεις. Λογικά δικαιούσαι και τα υπόλοιπα βοηθήματα μετά την γέννα. Επίδομα λοχείας, βοήθημα κυοφορίας από το ΙΚΑ αυτά και επίδομα μητρότητας από τον ΟΑΕΔ. Εκεί στις παροχές που θα δείξεις τα χαρτιά σου για το επίδομα τοκετού ρώτα τους και γι αυτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!Τι κανετε?

Εμεις μια χαρα.Αυριο εχω και ραντεβου με τον γιατρο μου .Επιτελους να δω τον μπεμπουλη!

Πρεπει να κλεισω και ραντεβου με τον γυναικολογο στο ικα για να κανομισω και αυτα!

Τι νεα εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλή εβδομάδα!!!!

Μα που είστε όλες καλέ;;;;;

Ευγενια είδες που τα κατάφερε ο μπεμπάκος σου; :ymapplause: ! Σου είπε κι εσένα ο γιατρός ότι από εδώ και πέρα είναι δύσκολο να ξαναγυρίσει;

Εμένα βρε κορίτσια η μπεμπούλα μου από εχθές το πρωί δεν έχει ησυχία! τόσο πολύ κούνημα και τέτοια κλοτσιά δεν μου έχει ξαναρίξει, φοβάμαι μήπως προσπαθεί να γυρίσει και από εκεί που είχε πάρει θέση, μου βρεθεί τώρα ανάποδα! μιλάμε ότι δεν σταματάει και κάνει κάτι περίεργα συνεχόμενα χτυπήματα, σε σημείο να με πονάει τόσο που βγάζω κραυγές! :?:?

Αστερία, στο μωρουδόκοσμο δίνεις προκαταβολή το 10% της αξίας, αν θες βέβαια δίνεις και παραπάνω. Τα υπόλοιπα με την παράδοση. Οσο για το χρώμα, μπορείς να κάνεις την κούνια σε όποιο χρώμα και σχέδιο θες.

Δημητρα και Μαρία κι εγώ λαχανιάζω πολύ! από την αρχή της εγκυμοσύνης είχα δύσπνοια και ταχυπαλμια με το παραμικρό... ειδικά με τη ζέστη. Κι εγώ τις δουλειές με δόσεις τις κάνω! :)

Ελίζα καλημέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα βαριεμαι πολυ βαριεμαι αλλα ειμαστε καλα.ρωτησα τελευταια το γιατρο μου οταν παρει θεση το μωρο μπορει να αλλαξει ξανα και ειπε οτι αν ειναι το πρωτο ειναι πολυ δυσκολο να αλλαξει αλλα αν ειναι το δευτερο εχει πολλες πιθανοτητες να αλλαξει θεση.αυτο για να μην ανησυχουν οι πρωτοτοκες!!! Οσο για το Ικα για να παρεις τα επιδοματα πρεπει να εχεις 200 ενσυμα τα δυο τελευταια χρονια απο την ημερα του τοκετου.αν εχεις λιγοτερα περνεις μονο 900€.θα ηθελα να παρω ολα τα επιδοματα του ικα αλλα να μην δουλευω και αυτους τους 9 μηνες καθως και τους πρωτους της μικρης ειναι υπεροχο.ετσι κι αλλιως δεν προκειται να εχω συνεχεια δουλεια μεχρι τα 65 για να παρω συνταξη.

Υπομονη σε λιγο αρχιζει η αντιστροφη μετρηση με το καλο να ερθουν τα μωρουλινια μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες κορίτσια.. Σε μένα δεν ξεκίνησε τόσο καλά η μέρα μου και το θέμα είναι ότι έχει πέσει και η ψυχολογία μου και όσο περνά η ώρα νιώθω περισσότερο σκατά.. Στεναχωρώ και την κουκιδούλα μου αλλά δεν μπορώ, η ψυχολογία μου έχει πέσει στα τάρταρα.. :| ουφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

INA μου τίποτα δεν είναι απίθανο - μπορεί τελευταία στιγμή να ξαναλλάξει. Απλά οι πιθανότητες όσο περνάνε οι μέρες μειώνονται. Σε λίγες μέρες θα έχει μεγαλώσει τόσο πολύ που θα του είναι πολύ δύσκολο να γυρίσει...ελπίζω να μην του περνάει απο το μυαλό μια τέτοια ιδέα. Χθες μίλαγα με μια φίλη μου που τις γύρισε μια μέρα πριν μπει για καισαρική στο δεύτερο παιδάκι της. Θα έκανε έτσι και αλλιώς αλλά ενώ ο μικρός της είχε πάρει θέση, τελευταία στιγμή γύρισε ισχυακός.

Εγώ αυτή την εβδομάδα στην δουλειά θα τρέχω και δεν φτάνω - πως τα θυμήθηκαν όλα τώρα!!! Νομίζουν ότι θα είμαι για πολύ καιρό ακόμα εδω.... χι χι χι!! Την κάνω με ελαφρά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsares....Shmera to proi kaname genikh me ton antra mou kai twra den mporw na parw ta podia mou #:-s#:-s Kai ta diskola ta ekane o antras mou alla pali piastika...

Pira kai ston giatro mou thlefono na sinenoithoume gia to rantevou mou, to sikose pali h gunneka tou kai mou leei "malon den tha kanei iatrio authn thn evdomada" alla na mhn anxonome......EEEEEE MA POS NA MHN ANXONOME, PLAKA MOU KANEI?? Telika ths eipa pos thelw na milisw me ton idio gia na sinenoh8oume kai eipe pos tha me parei to apogevma, ante na doume....

Re koritsia tha ginw polu adiakrith an rotisw ti exei???? :ymblushing::ymblushing:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Ευάκι! κοίτα εγώ δεν ξέρω αν θα ρωτούσα στα ίσια τι έχει, θα ρωτούσα όμως μήπως έχει κάποιο πρόβλημα υγείας κ αν αυτό είναι σοβαρό. Να ξέρεις κι εσύ πως να πράξεις από δω και πέρα! Αν σε πάρει ο ίδιος τηλέφωνο πες του το! άσε που αν τον ακούσεις θα καταλάβεις. Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό και να πάνε όλα καλά.

Χοανίτα, τι σου συμβαίνει;

Ευγενία, την κάνεις με ελαφρά ε;;; :D ! τελευταία εβδομάδα; εγώ τυπικά έχω αυτή την εβδομάδα και την επόμενη, αλλά μάλλον θα χρειαστεί να είμαι εδώ και την μεθεπόμενη... Α! δεν σας είπα! βρήκαν επιτέλους αντικαταστάτρια! γυναίκα, και ξεκινάει μάλλον από μεθαύριο! :ymparty: προλαβαίνω δεν προλαβαίνω να της μάθω όσα πρέπει... ας ελπίσουμε να είναι "σπίρτο"! Λιγότερο από μένα βέβαια, δεν είμαστε τώρα για να ανησυχούμε αν θα ξαναβρούμε δουλειά όταν γυρίσουμε! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους βρήκαν αντικαταστάτη? Τα κατάφεραν? Μάθε της ότι προλαβαίνεις και μην αγχώνεσαι για αυτά..κοριτσια εσείς θα πάρετε το 6μηνο του ΟΑΕΔ ή είμαι η μόνη που θα το τραβήξω τόσο? Και εμένα μου φαίνεται μεγάλο το χρονικο διάστημα των 11 μηνών συνολικής απουσίας αλλά από την άλλη λέω το παιδί μου είναι και θέλω να τον θηλάσω 6 μήνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ω ναι επιτέλους βρέθηκε αντικαταστάτης... θα το πουν και στο δελτίο των 8... :lol::lol:

Κι εγώ θα πάρω το 6μηνο! όχι μόνο επειδή θέλω να το θηλάσω, αλλά επειδή δεν γίνεται αλλιώς!! δεν έχω βοήθεια από πουθενά και αν δεν υπήρχε το 6μηνο θα έπρεπε να αφήσω το μωράκι μου από 2-3 μηνών σε παιδικό σταθμό... πως να μου πάει η καρδιά;;; τουλάχιστον τώρα μπορεί να ζοριστούμε λίγο - έως πολύ - οικονομικά, αλλά τουλάχιστον μέχρι να πάει 9 μηνών θα το μεγαλώσω εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έμαθα ότι θα υπάρχει αντικαταστάτης και για εμένα..θα έρθει βέβαια αφού φύγω έγω!!! Τώρα κατάλαβε το αφεντικό ότι εγώ την κάνω και ότι θα λείπω τόσο καιρό...αύριο πρέπει να δούμε σε ποιους συνεργάτες θα αναθέσω τις πιο εξιδεικευμένες δουλειές που κάνω και στην νέα να αναθέσουμε μόνο τα κλασικά γραμματειακά καθήκοντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...