Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου Νο4


Recommended Posts

γειά σου Ευγενία!! κι εσύ εδώ ε; κι εγώ το ίδιο προσπαθούσα τόση ώρα και επιτέλους το κατάφερα... δες μήπως σου εμφανιστούν αν σβήσεις τη λέξη "url" από το κείμενο της υπογραφής

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalhmera kouklitses, ti kanete?? Egw edw sto spiti ta idia olo lew pos tha perilavw na siderosw epitelous alla den m'aresei katholou na sideronw kai twra ena parapano :| O antras mou kimate giati douleve olh nuxta kai to apogevma tha ksanavgei gia doulia :( Auth h palioekthesh fteei mas exoun zalisei edw, opote kai emeis malon tha minoume mesa ektos kai an ths kanw thn xarh ths mikrhs na thn paw sinema na doume tis Winxs, alla to kovw gia polu saxlamara kai den thelw na to dw.....To mono kalo auto to S/K einai pou drosise arketa epitelous kai tha zoume san anthropoi apo edw kai pera......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιλουμπιτσες τι κανετε???μαζευομαστε εεεε????και αρχισατε την πολυλογια παλι???λοιπον...εχουμε ενα θεματακι με την λιστα μας...δεν μπορω να την χρησιμοποιησω σαν υπογραφη διοτι ειναι ψιλοχοντροτεραστια και υπερβαινει κατα πολυ τους 255 χαρακτηρες...οποτε ακουω προτασεις...τι κανουμε?????????????????? :?::?::?::?::?::roll::roll::roll::idea::idea::idea:

ευγενια και εγω ποναω απο κατω απο τελη του 7ου..και οσο παει πιο πολυ αλλα οταν πηγα στον γιατρο ολα καλα ηταν οποτε μην ανυσηχεις απο τωρα απλες προετοιμασιες ειναι...

ευακι και εγω θελω βροχες ψυχρα ζακετουλες...δεν αντεχω αλλο το αιρκοντισιον.... :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KOYKLES MOY!!! EXW KAIRO NA MPW NA SAS DW.ELPIZW NA EISTE OLES KALA MAZI ME TA NINAKIA SAS. THN PARASKEYH PHGA STON GIATRO NA ME DEI. EINAI OLA POLY KALA MOY EIPE EXW PAREI 12 KILA MEXRI STIGMIS ALLA NA MIN ANISIXW MOY EIPE APLA LIGO PROSOXI TWRA. H MPEMPOYLA MOY EINAI 1357K MEXRI STIGMIS KAI EXEI PAREI 8ESH!!! SIMERA EIMAI A8HNA KAI ISWS PAW NA DW TO MAIEYTIRIO APO KONTA. AYTA TA NEAKIA MOY FILAKIA SE OLES SAS.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετω ολες τις χοντρουλες :roll: τι κανετε???

ενινα μου ,εχω πητ 17/12 αλλα θα γεννησω 7/12 λογω καισαρικης.

υπερηχος αναπτυξης ειναι κατι σαν β επιπ και ντοπλερ,αναμεσα σε αυτους τους 2 υπερηχους,δεν ειναι υποχρεωτικο να γινουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια κρητη...δεν ξερω πως να βαλεις την λιστα μας........αλλα στις φουσκοκοιλιτσες η gioulaki εχει βαλει!!!!αν μπορεις ρωτα την ....φιλια στον Μανωλιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα μανουλίτσες μου !!!τι μου κάνετε χαθήκαμε ε?προσπαθώ να μπώ αλλά με πετάει συνέχεια εκτός :evil::evil:

ελπίζω να είστε όλες καλά !!!

crazy θα πάω να ρωτήσω για το κένρο φαινερέτη που είπες και θα ξεκινήσω και εγώ απο νοέμβριο όμως για να σταματήσω τη δουλεία πρώτα .θέλω πολύ να τα παρακολουθήσω τα μαθήματα αυτά πιστεύω θα με βοηθήσουν πολύ. εσύ ξεκίνησες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.ειμαι καινουρια :oops::mrgreen:

εχω ΠΗΤ στο τριτο νινι μου στις 3/11 κ η αληθεια ειναι οτι εχω αρχισει να βαριεμαι να ειμαι εγκυος...ουφφφφ

αντε να ερθει αυτη η μερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουκλίτσες!! τι κάνετε; ήσυχες μας βρίσκω σήμερα! :D

Δήμητρα καλώς ήρθες στην παρέα μας! το τρίτο ε; να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και με το καλό το καινούριο μέλος! εμένα είναι το πρώτο μου. Υπομονή, κοντεύει για σένα η μεγάλη μέρα!

Ρηνιώ ευχαριστώ, δεν ήξερα ότι υπάρχει και ενδιάμεσος υπέρηχος! σου τον κάνει ο γιατρός σου ή γίνεται κι αυτός έξω;

Εμείς από το πρωί προσπαθούσαμε να συμμαζέψουμε το παιδικό δωμάτιο, πετάξαμε πολλά πράγματα ευτυχώς και αρχίζει να μοιάζει με κανονικό δωμάτιο και όχι αποθήκη :P ! Σας αφήνω προς το παρόν, πάω να καθαρίσω το σαλόνι... φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!

Τελικα με τουτα και με κεινα δεν εγινε η συναντηση ε;;;

ΚρητηκοΜαρακι υπομονη.Θα κατεβει και στην Κρητη η βροχουλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσαααααα....ετοιμη και η λιστα...να σας πω ομως αν υπαρξει προβλημα και κολλαει η σελλιδα μας μπορει να χρειαστε να την βγαλω για αυτο μην κανετε παραπονα :roll::roll::roll::roll:;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsakia mou...

Kalos hrthes Dimitra sthn pareoula mas, me to kalo kai to neo melos ths oikogenias...

Maraki eisai asteri ta kataferes....

Koritsia auto to paidi mou tha me trelanei telios, prhn ligo mou eipe pos kalitera na eixe pethanei gia na mhn xriazete na pigenei sxolio kai kserei polu kala ti simenei thanatos alla exei valthei na me ksekanei teleftea :shock::shock: Fantastite me ti oreksh tha pame avrio proth mera sto sxolio :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου! Τι κάνετε; Εγώ γυρνοβολούσα σήμερα με τον αντρούλη μου. Ήμασταν όλο βόλτες. Τώρα έχω αράξει στον καναπέ και με βλέπω να με πέρνει γρήγορα ο ύπνος.

Ευάκι καλή αρχή για αύριο με την κορόύλα σου, ελπίζω να αλλάξει γνώμη εκεί με τ' άλλα παιδάκια και να το πάρει πιο θετικά το πράγμα γιατί αλλιώς σε βλέπω όντως να σε τρελαίνει!

Δήμητρα καλως ήρθες στην παρέα μας και με το καλό η μπέμπα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!!to mathenete to kainourio mammy giati egw pera apo tis foto sto profil pou tis ebala to brika kai pio eukolo apo to palio...alla twra oi selides pane anapoda kai fusika gia tickeraki den mpwro..pia tha mou to ftiaksei?akoma mperdemena ta brisko.... :?:?:?:?:? evi mou kane ligo ypomoni me thn korh dwsths ligo xrono kai tha sinexisei!!!!koritsia pia exei arxisei na kourazete me to baros???egw den kserw pws tha antekso niotho tha ekrago den mpwro na skipso :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκοτσες!!τι εγινε εφτιαξε το μαμμυ και ξαναγινατε πολυλογουδες???εγω το σ-κ χαθηκα γιατι τρεχαμε συνεχεια..χθες ειχαμε τραπεζι στους κουμπαρους μας και στην αδερφη του αντρα μου και ετσι περασε νερακι η μερα!μας φερανε και ενα γλυκο απο το ζαχαροπλαστιο σοκολατουπολη (για οσες μενετε κοντα στο π.φαληρο η αγιο δημητριο να το επισκεφτητε!!ηταν κατι σα τουρτιτσα γεματι μους μπισκοτοκρεμας βανιλιας σοκολατας με γευση κορμου!αχχχχχχ σημερα μολις σηκωθηκα ειχε μεινει ενα κομματακι και το αποτελιωσα!εφτυχως δεν εχει μεινει αλλο!!!!μου την εχει δωσει λιγακι που καθημερινες ειναι αντρας μου στη δουλεια μου παιρνει και το αυτοκινητο και ετσι αναγκαζομαι να μενω κλεισμενη σπιτι :twisted: βαριεμαι απιστευτα τελευταια και αυτο εχει επηρεασει πολυ τη ψυχολογια μου :( με της προετοιμασιες του παιδικου ευτυχως εβαλα εγω το χερακι μου και τελιωνουμε απο τα βασικα...απλα ειναι ακομα ολα πεταμενα στο δωματιο και μοιαζει προστοπαρον με αποθηκη..θελει καθαριαμα και συγυρισμα σιγα σιγα!`μας εχει μεινει μονο να αγογασουμε το λικνο που θα εχουμε διπλα στο κρεβατι μας και μικροπραγματα πλεον..μονο τα απαραιτητα γιατι φανταζομαι απο δωρα εκεινες της μερες θα γινει χαμος !!!κοριτσια οι αντρες σας συμετεχουν στις προετοιμασιες του παιδικου..εμενα συμετεχει αλλα δειχνει να ειναι εντελως εξω απο τα νερα του και οτι βαριεται :twisted::twisted: και δεν σας κρυβω οτι αυτο με εχει στεναχορησει λιγουλακι...απο την αλλη το σαββατο που πηγαμε να παρει κινητο πεταξε τη σκουφια του και ασχολιοταν συνεχεια μ'αυτο..μακαρι να εκανε ετσι και για τα πραγματα του μπεμπη.. :( ξερω ομως οτι τρελενεται για το μπεμπη και μου το δειχνει με αλλους τροπους και ετσι προσπαθω να μην σκεφτομαι τα αρνητικα.3 μηνες μου μεινανε πια σχεδον και δεν το πιστευω!ανχωνομαι απο τη μια αλλα απο την αλλη βαρεθηκα θελω να δω το μπεμπη μου επιτελους!

evi πως αντεδρασε τελικα η μικρη σου με το σχολειο?μαρινα σε ποια βδομαδα εισαι?εγω ξερω οτι στο τελος σταματανε το μαγνησιο.κι εμενα ποτε ποτε το μωρακι μου μπορει να ειναι ησυχο για 2 μερες αλλα μετα εχει μαζαψει δυναμεις και με αρχιζει σε πολυ δυνατες κλοτσιες.....μην ανησυχεις μαζεβει δυναμεις ο μπεμπης σου!ο γιατρος σου ομως γιατι δεν ζητησε να σε δει???εμενα οταν με ανησυχει κατι μου λεει να παω αμεσως εκει!

πρωην κατερινα85 νυν μπεμπακος 85 ξερετε αν υπαρχει περιπτωση να επιστρεψει ξανα ο παλιος μου λογαριασμος??εσας ανοιγει κανονικα τον παλιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες. Χαθηκαμε. Ακομη προσπαθω να συνηθισω το καινουριο mammy.

Κι εγω κι ο μπεμπης ειμαστε μια χαρα. Ειχα παει στις 7 στο γιατρο. Ο μπεμπης ειναι 837 γρ!!! :D

Εμενα ομως με εκραξε. Εχω παρει 11 κιλα και με εβαλε σε διαιτα. Μου τα εκοψε ολα. :(

Αυτα προς το παρον. Φιλακια στις κοιλιτσες σας. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

ειμαι πολυ καλυτερα,μετα τα buscopan που πηρα..ο γιατρος μου ειπε οτι αυτα ειναι η προετοιμασια γενικα της μητρας οσον αφορα στον επερχομενο τοκετο και δεν ανησυχησε...την αλλη Τριτη εχουμε το καθιερωμενο ραντεβου...μετα απο δυο ωρες που πηρα τα buscopan το μωρο εδωσε ρεσιταλ μεχρι τις 4πμ,οποτε κι εγω ηρεμησα!!τελικα το αγορακι μου ειναι νυχτερινος τυπος...σαν τον μπαμπα του!!

οσον αφορα το μαγνησιο μου το σταματησε στον 5ο προς 6ο μηνα και εναλλακτικα παιρνω τις βιταμινες pregnacare (μια ταμπλετα μετα το φαγητο καθημερινα) που περιεχουν κυριως μαγνησιο 150mg και φολικο οξυ 400mg...τα trofocard που επαιρνα εχουν 121mg,οποτε καλυπτομαι απο το μαγνησιο φανταζομαι!!

κοριτσια απο κολπικα υγρα πώς τα πατε; καπου καπου βλεπω στο εσωρουχο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...