Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου Νο4


Recommended Posts

Εγω κραταω τις ελπιδες μου ακομα...μπας και το 3ο ειναι κοριτσι και χρειαστει δικο του δωματιο :laugh: :laugh: :laugh: πλακα κανω...απλα εχω το 2ο δωματιο για playroom με ολα τα παιχνιδια κτλ...γι αυτο λεω να το κρατησω ετσι και βλεπουμε...

Αλλαξειρα εχεις?Δενε ιχα παρει στον πρωτο και την ειχα πατησει με την μεση μου.Λεω να παρω μια τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχω αλλαξιερα,ειναι πολυ χρησιμη και απαραιτητη!!!

αλλα δυστηχως πρεπει να παρω καινουργια ,γιατι ο Παναης δεν αποχωριζεται τιποτα δικο του αν δεν θελει και δεν ειναι καιρος να του παμε κοντρα.......ειναι ζηλιαρουλης και δυναμικος!!!!!

Μωρε για να μην ετοιμαζεις το δωματιο κατι εχεις βρει εσυ....χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!

εχω να μπω αρκετες μερες γιατι την εχω κατα βρει εδω περα ειναι πολυ ωραια!

και μιας και που ο Αντρεας αρχιζει δουλεια στις 13 θα γυρισουμε 10-11

και θα ειμαι φουλ με τις προετοιμασιες..

αφηστε που και 10 οκτωβρη ειναι τα γεννεθλια των διδυμων..και πρεπει να κανουμε μια γιορτουλα :/

τελως παντων..μπηκα απλα για ενα γεια! σας αφηνω γιατι οπου να ναι θα ξυπνησουν..

οποτε βρω χρονο θα ξαναμπω..

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

γεια σας κοριτσακια

τι νεα?

εγω εδω τα ιδια.....

αναστασια 123 μενιδι μενεις????? και εγω.....

αχ τι καλα που εχετε ολες νυστες....εγω εχω αυπνια και υπερδιεγερση,μπορω να βαψω και ενα σπιτι στην καθισια μου....δεχομαι προτασεις για τα δωματιακια των μωρων σας :laugh: μιας και του δικου μου το βαψαμε!!!!!!

Mαμά Παναή ναι Μενίδι μένω προς Παρνηθα. Εσύ προς τα που περίπου; Στειλε πμ αν θέλεις. Αν κανονίσουμε τελικά για συνάντηση στο The Mall μπορούμε να ξεκινήσουμε μαζί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

εγω το εχω παραγγειλει 2 μηνες και τιποτα!!!!!! :(

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΚΑΙ ΕΙΡΘΕ ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΔΙΑΚΟΠΩΝ ΚΑΙ ΑΔΕΙΩΝ ΤΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?? ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ--ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΠΑΛΊ??? ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ---ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Ελπίζω να είσαστε καλά όλες - Εγω είμαι αρκετά καλά - ξεκουράστηκα σχετικά αυτο το ΣΚ και ελπίζω να αντέξω και αυτή την εβδομάδα στην δουλειά.

Επιστρέφουν και οι κουμπάροι μου με τα μικρά τους απο τις διακοπές και θα έχουμε συχνές κουμπαρομαζώξεις.

Νάταλάκι πόσο σε ζηλεύω, δεν μπορείς να φανταστείς. Θέλω διακοπές, τώρα που έχει δροσούλα!!!

Τώρα ήρθε η ώρα να πάω για ύπνο, γιατί αύριο δεν με βλέπω να ξυπνάω..Καληνύχτα κοιλουμπίτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!

Μαράκι δεν είναι τπτ - θα πας στο προφίλ σου και θα κάνεις αλλαγή φωτογραφίας. θα πας εκεί που λέει αναζήτηση και θα διαλέξεις μια φωτογραφία - μετά πατάς μεταμόρφωση και είσαι έτοιμη. Ελπίζω να βοήθησα λιγάκι - ότι θέλεις εδώ είμαστε..

Σήμερα μου αρέσει πάρα πολύ ο καιρός - μαύρη μαυρίλα, αλλά έτσι νιώθω πιο κοντά στον Νοέμβριο!! :woohoo: Βασικά θέλω να δροσίσει λίγο περισσότερο - εγώ ακόμα ζεστένομαι - με a/c κοιμάμαι ακόμα. Θέλω να χουχουλιάσω και με τον άντρα μου.. :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλή εβδομάδα!!! Τι ωραίος δροσερός καιρός σήμερα!

Δεν μπήκα καθόλου το Σ/Κ, ήταν δύο πολύ κουραστικές ημέρες. Το Σάββατο έκανα και την καμπύλη και περιμένω το μεσημεράκι να μου στείλουν τα αποτελέσματα, ελπίζω όλα να είναι καλά και να το γιορτάσω με ένα σιροπιαστό καταϊφάκι που λιγουρεύομαι από χτες! :P

Ελίζα, Εύη και ΜαρίαΚρήτη ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σας για το καροτσάκι! το Σάββατο βρήκα κι άλλο ένα που μου φάνηκε καλό (της Chicco ήταν αρκετά "στενόχωρο" και φτιάχνεται και στην Κίνα), είναι αυτο της bebe confort: http://www.bebeconfort.com/collection/U ... e_mila.htm . Είναι σχετικά καινούριο μοντέλο, ξαπλώνει εντελώς η πλάτη και ειναι αρκετά ελαφρύ (7 kg). Merula κι εγώ τους 3 πρώτους μήνες σίγουρα δεν θα χρησιμοποιήσω καροτσάκι, γι'αυτό σκέφτηκα να πάρω κατευθείαν ένα μικρότερο και ελαφρύτερο για να μπορώ να το κουμαντάρω, αλλιώς βλέπω να με σπρώχνουν και εμένα μαζί με το καρότσι! :laugh: :laugh:

Μαιρούλα συμφωνώ με την Εύη για το θέμα της καισαρικής! Το κακό όμως κορίτσια είναι οτι αν ο γιατρός θέλει να σου κάνει καισαρική, μπορεί να βρει λόγους εκείνη την ώρα και στο τέλος να την κάνει, π.χ. ότι έχει τυλιχτεί με το λώρο κλπ. Το έπαθε και μια γνωστή μου. Και πολύ φοβάμαι ότι αφού από τώρα σου κάνει λόγο για καισαρική, μάλλον είναι από αυτούς που το έχουν σύστημα για να ξεμπερδεύουν γρήγορα...

Εύη πολύ μου άρεσε το δωμάτιο της κορούλας σου!! για πες για να παίρνω μια ιδέα, πόσο στοίχισε το βάψιμο;

Ευγενία εγώ είμαι μέσα για Τετάρτη, έχω μόνο μια παράκληση! αν τελικά βρεθούμε στο mall, επειδή η δουλειά μου είναι Μαρούσι, μην το κανονίσουμε πολύ αργά και χρειαστεί να πάω σπίτι και να ξαναγυρίσω γιατί μένω μακριά. Π.χ. κατά τις 7-7.30 βολεύει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!

Ελπίζω τώρα να καταφέρω να γράψω, γιατί πριν με πετούσε έξω!...

Λέτε για mall;; Εμένα μου πέφτει πολύ μακριά.. εγώ δουλεύω Σύνταγμα και μένω Νέα Σμύρνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα κάνω κι εγώ την πρώτη μου προσπάθεια να ανεβάσω εικόνα, ελπίζω να τα καταφέρω... είναι η προίκα που αγοράσαμε το Σάββατο για την κούνια της μικρής!

Για να δούμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου, δεν πρέπει να τα κατάφερα ε;; θα ξαναπροσπαθήσω.....

Γειά σου Ρουλίτσα! καλά είσαι; είπαμε mall για να βολεύει και όσες μένουν μακριά, εγώ δεν έχω πρόβλημα με βολεύει και κέντρο, ό,τι θέλετε!

Για να δούμε τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούλα δεν θα συμμετέχεις δηλαδή? :( Δεν θα τα καταφέρεις? Λέμε για Mall επειδή έχει metro κοντά και εύκολη πρόσβαση για εμάς που μένουμε Δυτικά Προάστεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει μετρό ή ηλεκτρικό; Δε θυμάμαι..

Για τι ώρα λέτε, γιατί έχω θέμα και με την ώρα. Εγώ σχολάω γύρω στις 3.30-4 τώρα και όπως είπα και πριν, δουλεύω στο Σύνταγμα. Οπότε αν μπορούσαμε να βρεθούμε νωρίς το απόγευμα, θα'φευγα κατευθείαν από το γραφείο για το ραντεβού μας. Αλλιώς, να γυρίσω Νέα Σμύρνη και να ξαναξεκινήσω για Μαρούσι;.. Ουφ... πακέτο μου φαίνεται..

Και υπάρχει και το άλλο θέμα, εγώ στις 9 πρέπει να'μαι σπίτι για την ένεση, θέλω μια ώρα τουλάχιστον για την επιστροφή, οπότε πρέπει το αργότερο 8 να φεύγω απ' όπου κι αν συναντηθούμε... δηλαδή αν βρεθούμε 7-7.30 που είπατε πιο πάνω, είναι πολύ λίγο!!!

Μπέρδεμα... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα κατάφερες!! Σούπερ είναι, πανέμορφη η προίκα και πολύ πολύ ροζ!!! Άντε και σε λίγο καιρό θα ανεβάζουμε και φωτογραφίες απο τα δωμάτια των μωρών μας!! Εγώ τέλος του μήνα παραλαμβάνω τα πράγματα και αρχίζω την διακόσμηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουπιιι! ναι επιτέλους τα κατάφερα! :laugh:

Αντε με το καλό να ξεκινήσεις Ευγενία, και να μας δείξεις φωτο! εγώ τώρα που διάλεξα την προίκα θέλω να ξεκινήσω βάψιμο, σκέφτομαι λιλά με ζαχαρί.

Ρούλα έχει σταθμό μετρό ακριβώς από έξω, θα κατέβεις Νερατζιώτισσα. Μπορώ και πιό νωρίς, στις 6 φεύγω συνήθως αλλά μπορώ να φύγω και 5.30, είπα 7-7.30 γιατί δεν ξέρω οι άλλες κοπέλες τι ώρες σχολάνε και αν προλαβαίνουν να είναι εκεί. Απλά πιό αργά δεν με βολεύει, πιό νωρίς μπορώ. Τι λέτε οι υπόλοιπες; που είστε καλέ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σχολάω 5:30 περίπου και μένω/δουλευω στην Ελευσίνα, οπότε δεν θα μπορώ να είμαι πιο νωρίς οπουδήποτε. Άντε να το κάνουμε 6:30 - 7:00. Όσο για την ένεση, μπορώ νομίζω να στην κάνω εγώ - κάνω κάθε μέρα στον εαυτό μου - αλλά σε άλλον δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω. θα έχω λίγο άγχος μήπως σε πονέσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου, χαίρομαι που σας αρέσει κι εσάς! ψάχναμε αρκετά να βρούμε κάτι χωρίς αρκουδάκια και ζωάκια, και που να έχει και λιλά μέσα!

Ρούλα θα προσπαθήσω να καλέσω κι εγώ σήμερα-αύριο να δηλώσω συμμετοχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούλα μου το είδα - αλλά μάλλον δεν θα τα καταφέρω να έρχομαι μόνη μου μέχρι εκεί με το τουτού και βασικά να γυρίζω...Μένω Ελευσίνα. Προχθές που οδήγησα μόνη μου μέχρι τον Κηφισό χέστηκα πάνω μου - παραλίγο να τρακάρω με μια ηλίθια που μου πετάχτηκε.. και είπα να μην το κάνω και πολύ συχνά αυτό το άθλημα μέχρι να γεννήσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Shmpethera san roz karamelitsa tha einai h mpoumpouka sou mesa sta sentonakia ths :) polu wraia.......Gia to vapsimo an enoeis to eleoxromatisti den dosame tpt monoi mas to vapsame dld o antras mou me ton kouniado mou kai egw to epeza diakozmitria :laugh: :laugh:

Gia thn foto sto profil mas,pos ginete an theloume mia asxeth fotografia apo to internet????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...