Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ ΜΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕ ΤΑ 2 ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΞΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ 20 ΕΩΣ 25 ΤΟΝ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΧΕΡΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΨΗΛΑ ΚΑΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΣΚΛΗΡΟΣ :shock::shock::shock: ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ Η ΘΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ ΕΔΩ ΑΦΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΤΡΙΝΙΩ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΕ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΕΜΕΝΑ Η ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΣΟ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΟΤΑΝ ΚΡΑΤΑΩ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δεν το πιστευω οτι ειχατε ανοιξει αυτο το θεμα και δεν το ειχα δει :shock:

γενικα βεβαια η αντιληψη μου εχει μειωθει... :?

κατι η ελλειψη υπνου κατι το τρεξιμο...

να φανταστητε οτι γραφω τι ωρα ταιζω τα μωρα και ποσο πινουν γιατι αλλιως ειμαι ικανη να ταιζω συνεχεια το ιδιο :lol:

ειναι ενα θεμα η ελλειψη υπνου :roll:

τι να σου κανουν 2-2,5 ωρες το εικοσιτετραωρο....

φυσικα δεν εχω χρονο να μπαινω εδω και πολυ... αλλα ειδα και στο φεις υπεροχα μωρακια!!!

εμας η γιατρος μας ειπε χθες οτι παμε τελεια!!! εχουν αρχισει και παιρνουν βαρος με φοβερη ταχυτητα!!!!!!

αλλα μας ειπε να μην βγουμε ακομη βολτουλες με το καροτσακι....

ουτε στο ρηλαξ ακομη...

ουτε επισκεψεις...

μετα τον ενα- εναμιση μηνα ολα αυτα!!!

ειναι και ο μπαμπας μας αρρωστος με κρυωμα και ειναι μασκα και κοιμαται καναπε... :( εχει σκασει απο τη στεναχωρια!!!

αυτα τα νεα μας....

θα προσπαθησω να σας διαβασω.. οτι προλαβω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους μπήκα κι εγώ!! άντε να αρχίσουμε να μαζευόμαστε σιγά σιγά βρε κορίτσια.

Νανά μου εύχομαι να είσαι καλύτερα κορίτσι μου, περαστικούλια σου εύχομια. από κιλάκια μια χαρά βλέπω, στις 20 ημέρες 600 γρ.??? ΤΕΛΕΙΑ εμείς είμαστε 18 ημερών και έχουμε πάρει από το βάρος της γέννας άλλα 50γρ :(:( έχουμε ένα θεματάκι με το βάρος, το οποίο εύχομαι να λυθεί σύντομα!!!

προσωπικά προσπαθώ να την ταίζω ανά τρίωρο αν και μου είναι δύσκολο να την ξυπνήσω όταν κοιμάται. μια της αλλάζω πάνα, μία ρούχα, μία της κουνάω ποδαράκια και χεράκια τίποτα, οπότε αυτές τις φορές τρώει ανά 4 ώρο! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ευχηθω σε ολες με το καλο κ εναν πονο κ σε οσες γεννησαν με υγεια και καλη ανατροφη να σας ζησουνε

Λοιπον εμεις γεννηθηκαμε 3400 κ τωρα που ειμαστε 2 βδομαδων εχουμε παρει περιπου 500 γρ.νομιζω παμε καλα..Πινει δικο μου γαλα αλλα με ταλαιπωρει...την μια τρωει 5 λεπτα και κοιμαται ..τι τον τσιμπαω τι τον γαργαλαω...τπτ αυτος ..μολις τον βαλω να ρευτει ξυπνα κ θελει κ αλλο ...Καμια φορα τρωει λαιμαργα κανα 10λεπτο.Αλλα δεν τον πιεζω γιατι 2 φορες μου τα εχει βγαλει.Οσο θελει και τραβαει.Πλεον εξαλλου καταλαβαινω κ ποτε θελει να φαει με ορεξη..Οσο αφορα τον υπνο δεν μπορω να πω οτι κοιμαται και 20 ωρες...καθε αλλο....Γυρω στις 14 κοιμαται πανω κατω..κ βεβαια ανα 2 με 2μιση ωρες φαι...Αν κοιμαται ανα 2μιση με 3. :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμεις απο βαρος τελεια! σε 15 μερες εχουν παρει απο 600 γρ ο καθενας!!

θεκλα γιατι μονο 50?? τη θηλαζεις η δινεις ξενο?? εμας η μικρη στην αρχη δεν επαιρνε και η γιατρος μου εδωσε ενα ενισχυμενο γαλα, εκοψα και το θηλασμο γιατι το γαλα μου ηταν νερο και πηρε τα πανω της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άσε Βάσω μου, ανέβασε ίκτερο η μικρή 19,8!!! αφυδατώθηκε διότι το γάλα μου ΄ηταν επίσης νερό :o και μπήκε στο νοσοκομε'ιο,από τότε της δίνω κυρίως ξένο. την βάζω και στο στήθος αλλά τίποτα...κάτι σταγόνες βγάζω κι αυτό με το ζόρι.

έχασε αρκετό βάρος επειδή ταλαιπωρήθηκε,ελπίζω τώρα σιγά σιγά να πάρει τα πάνω της. αγόρασα και μια βρεφική ζυγαριά και την ζυγίζω!!!

από το νοσοκομείο βγήκε 3400 και τώρα είναι 3450,εύχομαι σιγά σιγά να μεγαλώσουμε και στο φάρδος,διότι στο ύψος καλά πάμε ;)

υ.γ. τώρα αγχώθηκα περισσότερο μωρέ!! εσάς όλα έχουν πάρει πολύ βάρος φαντάζομαι έτσι????

υ.γ.2: ποιο γάλα σου έδωσε δηλαδή? εμάς μας έδωσε το s26 gold

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους συνδέθηκα στο forum. Γειά σας κουκλίτσες κ μπεμπάκια ! Τι κάνετε ? Εμείς καλά είμαστε... και κάνουμε διακοπές στο εξωχικό μας στην Πάτρα. Ήρθαμε την Τετάρτη κ θα κάτσουμε σχεδόν όλο το Σεπτέμβρη. Περνάμε μια χαρά κ η μπουμπούκα μου μεγαλώνει... και ο μικρός μου ζωηρεύει όσο παίζει στην "αλάνα"

Να ζήσει το μπεμπάκι σου Ντόρα μου. (Αυτό μόνο πρόλαβα να διαβάσω... πάω να ενημερωθώ κ επανέρχομαι)

Φιλάκια σε όλες.

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεκλα μου μην αγχωνεσαι! τωρα με το ξενο θα παρει βαρος! αλλα το s26 εγω το εδινα στον μπεμπη, στη μικρη το almiron με pdf που ειναι ενισχυμενο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας βρε φιλεναδες, τι κανετε? Χαθηκαμε εντελως...

Να σας ζησουν και τα μωρακια σε οσες εχετε γεννησει, δεν αναφερομαι προσωπικα γιατι εχω χασει πολλα επεισοδια δυστυχως...

Ποιες θηλαζετε???

Εγω θηλαζα αποκλειστικα για 2 εβδομαδες και ειχα και αρκετο γαλα, για ενα διαστημα ομως αναγκαστηκα να το βγαζω με θηλαστρο γιατι ο μπεμπουλης μου πληγωσε τις θηλες. Οταν τον ξαναεβαλα στο στηθος εδειχνε οτι πειναει ακομα, παρολο που τον ειχα και πανω απο 1 ωρα. Το αποτελεσμα ειναι οτι μου εχει μειωθει δραματικα το γαλα μου, σε σημειο που σε 1-2 μερες δεν θα εχω τιποτα...Και ειχα ξεκινησει τοοοοσο καλα ρε γμτ!

Βασουλα μεγαλωνουν τα μωρουλια ε?

Θεκλα μην ανησυχεις, με το ξενο θα παρει βαρος πολυ συντομα!

Ποιο γαλα τους δινετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα και εγώωωωωωω :D

Είμαι στα πρόθυρα κατάρρευσης! Απορώ πώς τα καταφέρνετε και μπαίνετε :oops: Ο μικρός είναι απίστευτα γκρινιάρης...Κλαίει συνέχεια, θέλει αγκαλιά και θέλει να κοιμάται μόνο στο κρεβάτι μας (έχει και άποψη το σκατούλι). Οι θηλές μου τρέχουν αίμα, αγόρασα θήλαστρο και αντλώ όσο μπορώ μέχρι να συνέλθουν και δίνω και ξένω (δε φαντάζεστε πόσες τύψεις νοιώθω αλλά δεν είχα άλλη επιλογή)...Το βράδυ είμαστε άυπνοι και οι δύο, έχουμε γίνει κουρέλια, αφήστε... Αύριο θα έρθει η παιδίατρος να δούμε τι έχει να μας προτείνει!

Έχω χάσει πολλά νέα σας... Όλες γέννησαν εκτός από τη Σία???

Ελπίζω να βρούμε τους ρυθμούς μας και να τα λέμε συχνότερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΕΔΩ?ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ Κ ΜΠΗΚΕΣ?ΕΤΣΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ Ε?ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΙ ΟΔΙΚΟΣ ΜΟΥ..ΟΛΟ ΚΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ..!ΣΠΑΝΙΑ ..ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΓΥΡΩ ΤΟΥ ΗΣΥΧΟΣ..ΔΗΛ.ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ..ΑΝ ΕΙΝΑΙ..ΗΔΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ..Η ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ..!!ΟΥΦΦ..ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΟΥ!!ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΑΙΜΑΡΓΟΣ!!ΑΝ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙ..ΧΑΧΑ ΣΚΑΩ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ..ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ!!

ΣΗΜΕΡΑ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΘΗΚΑΜΕ!ΜΕΣΑ ΣΕ 20 ΜΕΡΕς ΕΙΜΑΣΤΕ 4040 ΚΑΙ 56 ΠΟΝΤΟΥς!!ΚΑΛΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΠΟΤΟΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΑΝ ΗΤΑΝ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!τι μου κανετε;εγω ειμαι μεσα στα νευρα...οταν πηγαμε στον γιατρο μου χε πει να τον ταιζω 10 λεπτα απο το ενα στηθος και 10 απο το αλλο,ετσι τον ακουσα και γω και το κανα,αποτελεσμα να γινει ανησυχος και να μην κοιματε οπως κοιμοταν και να γκρινιαζει,πηρα να ενημερωσω τον γιατρο και μου πε να του δωσω συμπληρωμα γιατι προφανως δεν χορταινει απο μενα,αλλο ζωον και γω τον ακουσα για 2η φορα και του δωσα συμπληρωμα,αποτελεσμα;;;εμαθε το μπιμπερο και τωρα δυσανασχετει με το στηθος,κουραζετε σε 1 ενα λεπτο θηλασμου και ουρλιαζει...ειμαι μεσα στα νευρα ρε γαμωτο :evil::evil::evil: ,μια χαρα ηταν εξαρχης και ετσι που θηλαζε,τι μαλα.....ς και γω που ακουσα τον γιατρο....τωρα τι θα κανω;;σκεφτομαι να παρω θηλαστρο για να μην του δινω ξενο ως συμπληρωμα αλλα μου παν πως μειωνεται με το θηλαστρο το γαλα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΧ ΜΠΕΛΛΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΣΤΙΣ ΛΑΜΠΕΣ ΤΟΝ ΤΑΙΖΑΝ ΚΙ ΕΜΑΘΕ!!ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ..ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΕΙ..ΚΑΛΑ ..ΤΩΡΑ..ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ..ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΕ ΧΑΣΤΟΥΚΙΣΕΙ ..ΑΝ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΑΝ ΕΧΕΙΣ..ΕΓΩ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ..ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕΙΩΘΗΚΕ..ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε ρε Κατερινα,απο μαλακια τωρα να κοψω τον θηλασμο;μια χαρα θηλαζε και χορταινε το μωρο,τι να πω τα χω ''παρει'',πολεμαμε ειδικα το βραδυ,που νυσταζει δεν μπαινει στην διαδικασια να προσπαθησει αφου ξερει πως σε πολυ λιγο χρονο θα χορτασει με το μπιμπερο και θα κοιμηθει αμεσως,γιατι να ζοριζεται λοιπον με το βυζι;;απο χθες ολο κλαιω,με πειραξε πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας !!!Κατεφθασα και εγω!!!την ημερα του Αγ Αλεξανδρου μεγαλη η χαρη του !!!Γεννηθηκα στις 30/8 15.21 πρωτα λεπτα με προκληση γιατι ειχαν σπασει τα νερα της μαμας μου δυο ολοκληρες μερες αλλα σαν καλο παιδι που ημουνα δεν ηθελα να τις στειλω πονακια κ ετσι της εκανε προκληση ο γιατρος!!!Ετσι λοιπον πονουσε η καημενη η μαμα μου απτις 6.30 το πρωι ως το μεσημερι..ταλαιπωρηθηκε γτ δεν εβγαινα καθως ημουνα 3400 γρ 51 εκ υψος παρακαλω κ 35 εκ το κεφαλι μου !!!!!Δεν ηθελα να βγω αλλα βγηκα !!!Καλως σας βρηκα λοιπον !!!!!!!!!!!Παρθενακια μου !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpella mou se katalavainw apolyta!!!

Egw synexizw kai thn vazw sto tzitzi prin kathe gevma (dinw ki egw xeno dystyxws) kathws h paidiatros mou eipe pws oso thn vazw kai roufaei toso tha katevazw ki egw gala!

i alitheia einai pws mia vdomada den eixa tipota,shmera to prwi sikwthika omws me vregmeni mplouza.... :shock::shock: katevasa galataki sto aristero,den xerw poso alla thn evala kai etrwge mish wra...elpizw na efagw diladi!!! prospathise na ton kounas,na ton milas i akomh kai na tou tragoudas otan ton vazeis sto stithos,etsi iremi to padi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είστε κουκλάρες; Μπράβο που το παλεύετε με το θηλασμό. Μπέλλα, ψυχραιμία καλό μου. Θα ζοριστείς λίγο παραπάνω ίσως μετά από αυτό το μίνι πισωγύρισμα, αλλά σίγουρα θα τα καταφέρεις, αφού είχατε αρχίσει τόσο καλά.

Κατερινοσουπίτσα, να σου ζήσει κι από εδώ ο Γιωργάκης :x και περαστικά σου...

Άννα, Θέκλα, Μαριέττα, Κατρινάκι, πόσο μου έχετε λείψει γαμώτο. Γιατί σκορπιζόμαστε έτσι; Κι εγώ όλο σκέφτομαι να μπω και να μπω, όμως όλο κάτι προκύπτει. Είτε με την μπέμπα θα είμαι είτε θα γράφω για αυτήν τη 2η δουλειά που σας έλεγα... Πτώμα λέμε.

Από ξενύχτια πώς πάμε; Άντε πείτε κανένα νέο!

Καλά Κατερίνα θα μας τρελάνεις! 5000+ και 56 εκατοστά :shock: Η μικρή είναι ένα μήνα μεγαλύτερη και τώρα πλησιάζει τα 4500 κιλά, ενώ πρέπει να έχει πάει 52 εκατοστά. Μπασκετμπολίστα έβγαλες!

Ξέχασα όμως να σας πω το καλύτερο: άρχισε να γελάει κανονικά επιτέλους! Χτες έτσι όπως την κοιτούσαμε... έβαλε τα γέλια =))

nkjlj0021.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, και μένα μου έχετε λείψει!!!!Αυτή τη στιγμή βγάζω με το θήλαστρο μπας και αυξηθεί η παραγωγή... Από ξενύχτια άλλο τίποτα. Τον ακούω να κλαίει πάνω που με έχει πάρει ο ύπνος και νοιώθω ότι δεν αντέχω άλλο :cry: Ακούω κάποιες κοπέλες που τα μωράκια τους με το που τρώνε κοιμούνται και ξαναξυπνάνε για να φάνε και σκέφτομαι τι κάνω λάθος :oops: . Φαντάζομαι ότι θα περάσει αυτή η δύσκολη φάση, έτσι δεν είναι????Είναι νωρίς για κωλυκούς???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kouklitses kai kouklakia :) .ti kanete?pws eiste?epiteloys efiaxe to mammy!!!emeis ksekinisame tis voltes mas ;) mia xara o mpempakos tou aresi poli!!molis mpei sto aytokinito koimate :D xtes pigame me ton andra kai to mwro exw kai fagame :P .oxxxxx tora omos ksipnise kai 8elei mam :D sas filw oles kai olus!!!ta lemeeeeeeeeeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! :P κολικοι απο την 2η εβδομαδα αρχιζουν,λοιπον πηρα θηλαστρο και απο χθες τρομπαρω!βγαζω γυρω στα 80-100γρ.απο το ενα μεμε το αλλο τον δινω να θηλαζει για να μην ξεχνιομαστε κιολας,βγαζω με το θηλαστρο απο το πονεμενο και μπορω να πω πως σημερα δεν με ποναει!!! ;) εχθες με τα μπιμπερο επιτελους κλειναμε 3ωρα-4ωρα το βραδυ και οχι καθε 1 ωρα!!!!!!!!!μακαρι να στρωσει...παντως ολη την ημερα ΔΕΝκοιμοταν ρε κοριτσια εχθες,και βολτα με το αμαξι πηγαμε και τιποτα,με το που μπηκαμε σπιτι το ματι γαριδα!σημερα 20 μερουλες κλεινουμε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!!

Κατερινάκι (κυο) πως και πως περιμένω κι εγώ αυτή την στιγμή,να μου χαμογελάσει επειδή το θέλει κι όχι μηχανικά :?

Μπέλλα μπράβο που βγάζεις με το θήλαστρο τέτοια ποσότητα,εμένα με το θήλαστρο δεν παίζει!!!

έτσι συνέχισε και θα τα καταφέρεις!! ;) θα πάρεις μισό σαραντισμό?? εμένα δεν μου δίνει ο παπάς :evil:

Αχ ρόζι πάρτε κι εμάς για βόλτα!!! οι μόνες βόλτες που κάνανμε από τότε που βγήκαμε από την κλινική, ήταν στο νοσοκομείο :cry::cry:

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Καλέ κορίτσια, με το "ΑΛΛΟ" θέμα τι κάνετε??? :oops::oops::oops:

έχετε κάνει κάτι?? ξεκινήσατε το συγκεκριμένο σπορ ή ακόμη στην ξερασία είστε??? :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...