Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

Καλησπέρα!!!

Έχει καμια ωρίτσα που...ξύπνησα και ακόμα πίνω καφεδάκι!!

Το πρωί τελείωσε το γλέντι!!!Περάσαμε πολύ ωραία!!Χορέψαμε και ήπιαμε πολύ κρασάκι.. :P:P Είχα και καιρό να πιώ.. :lol:

Τώρα πρέπει να συμμαζέψω στα γρήγορα και να πάω να πάρω ένα δώρο για την Βαφτησιμιά μου.Έχει πάρτυ γενεθλίων σήμερα!!01/09 έκλεισε τα δύο!

Tanya μου όχι δεν έχω παιδάκι ακόμα..Εύχομαι όπως όλοι να αποκτήσω 1(2-3..)σύντομα!!Δεν γίνεσαι αδιάκριτη καλέ...

Για φαγητά είδα γράφατε!Η Φασολάδα Νίνα μου δυστυχώς δεν μ'αρέσει καθόλου!!Μ'αρέσουν όμως τα μπαρμπουνοφάσουλα.Ούτε το αρνάκι-κατσικάκι μ'αρέσουν..Ενώ τρελαίνομαι για φακές!Τί να πείς γούστα είναι αυτά!

όταν γνωριστήκαμε με τον άντρα μου είχαμε πάντα μια μεγάλη κόντρα στο φαί.Τρελαινόμαστε και οι δύο για γεμιστά κολοκυθάκια,εγώ όμως τα μαγειρεύω στην κατσαρόλα ενώ η πεθερά μου τα έκανε στον φούρνο!Κανένας απο τους δυο μας δεν συμβιβαζόταν.Τελικά με τον καιρό κ αφού στην αρχή έκανα αναγκαστικά και λίγα στον φούρνο ο αντρούλης μου παραδέχτηκε ότι στην κατσαρόλα γίνονται πιο νόστιμα :woohoo: ...ευτυχώς!

Σήμερα δεν θα μαγειρέψω..σε λίγες ώρες θα πάμε στο πάρτυ και θα τσιμπήσουμε τίποτα εκεί ;)

Αυτά τα νέα μου ...Φιλάκια σε όλους!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

7.DIOSA

7.maraki24

7.nikulina

7.Χρυσα82

7.andria

7.Maimoudaki

7.christinne

7.persia

7.stedim

7.rinio23

7.σαγαπω

7.PIPITSAZOUZOUNA

7.anastasia32

7.rose25

7.mina2

7.ζουμπι

7.nefeloula

7.maria12

7.Χρυσάνθη

7.Μωρουλινη

7.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

7.dafni08

7.vasso78

7.Κ.Τ.Κ

7.giotatzo

7.tanya

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

3.523 georgia

4.Tesh

5.Anemosss 78

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα αν και δεν ειναι καμια μεσα τετοια ωρα :( ημουν απογευματινη σημερα και γι αυτο μπηκα τωρα να δω τι κανετε!η περιοδος μου ηρθε σημερα με πολυ πονο χθες αλλα το περιμενα.τωρα απο τον αλλο μηνα που θα εχουμε ξεκινησει εντατικες προσπαθειες ελπιζω να εχουμε θετικα αποτελεσματα και να μην την ξαναδω για 9 μηνες :P για φυσηξτε με να ερθει το σπορακι μου :laugh: :kiss:

μα τι ωραια η λιστα με τα 7 μπροστα βρε Χρύσα82 μου :) την βλεπεις και σου ανοιγει η καρδια σου και ας εχει ερθει η περιοδος :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα aneme σε ευχαριστω παρα πολυ και για το φυσημα :P εσεις πως πατε ολα καλα?

εχω φαει το μηλαρακι δυο φορες..την πρωτη φορα δεν το εκανα καλα αλλα την δευτερη ηταν σωστη εκανα και παρακληση που δεν ηξερα οτι πρεπει να γινει.η Αγια Ειρηνη η Χρυσοβαλαντω ακομα δεν μου εχει δωσει το σπορακι μου για καποιο λογο ετσι και εγω απλα περιμενω.πιστευω παραα πολυ και καθε μερα εδω και 3 χρονια περιπου παρακαλαω την Παναγιτσα,την Αγια Ειρηνη την Χρυσοβαλαντω και τον Χρηστουλη μας για να ερθει το θαυμα μας!επρεπε να γινει η επεμβαση πρωτα και μετα να ελπιζουμε γι αυτο λοιπον πιστευω οτι απο εδω και περα θα περιμενουμε το μωρακι μας.το μονο που ευχομαι και παρακαλαω ειναι να ερθει συντομα και να ειναι γερο!ας εχουμε την υγεια μας πανω απο ολα και ειμαι σιγουρη πως θα ερθει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα nikulina!

Tι κάνεις; Εμένα μου πονάει η κοιλιά μου (θα αδιαθετήσω στις 7) και δεν είμαι και στα πολύ καλά μου. Θα περάσει και αυτό όμως....που θα πάει;

Την έφαγες τη φασολάδα εχθές;

Τι καλό θα φτιάξεις σήμερα;

Στο Λιτόχωρο μέσα μένεις; Εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη από όπου έφυγα πριν από 5 χρόνια για να έρθω Αθήνα. Στην Πιερία πήγαινα τουλάχιστον 1 φορά το μήνα μέσα στο καλοκαίρι για μπάνιο ή για καφέ, κυρίως στον Πλαταμώνα, ή στον Παντελεήμονα ή στην Πλάκα.....Ωραίες εποχές τότε.....

Έχω πάρα πολύ σίδερο σήμερα....και πρέπει οπωσδήποτε να το κάνω γιατί καθημερινές με τη δουλειά....δεν έχω και πολύ όρεξη....

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά τα τικεράκια πώς μπορώ να τα βάλω στο προφίλ μου;

Μπήκα στο daisypath και στο lillypie, ετοίμασα τικεράκια αλλά μετά δεν ξέρω τι διαδικασία χρειάζεται για να τα βάλω στο προφίλ μου.

Ας μου δώσει τα φώτα του κάποιος........... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera...tanya...

lipon gia ta tikers...ta prepi na perimenis mexri ta teliosi h anabaptisi toy mammy...tora den mporis....

tote ksana rota kai ta soy poyme..h an tes soy leo kai tora ala den ta mporesis na ta balis!!!

kalimera sths 3 kardoyles moy!!! pos iste kiria moy?? ola kala??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα (πρεπει) να ειναι τα λολλιποπακια!!! Ησυχα ειναι τα καλα μου(προς το παρον ;):P ).Λετε να μας το κρατανε για μετα την γεννηση;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina μου σε ευχαριστώ....

Πότε θα τελειώσει η αναβάθμιση του mammy και πότε θα το καταλάβω και εγώ;

Να μου πεις ότι τελείωσε η αναβάθμιση για να σου θυμίσω για τα τικεράκια...

Lolli...φιλάκια πολλά στα διδυμάκια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Μια χαρα (πρεπει) να ειναι τα λολλιποπακια!!! Ησυχα ειναι τα καλα μου(προς το παρον ;):P ).Λετε να μας το κρατανε για μετα την γεννηση;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

τα λολλιποπακια!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: πολι μου αρεσε :laugh: :laugh: :laugh:

εεε περιμενε και εσι λιγο ..απο τον 4 με 5 μινα αρχιζουνε τα γιρισματα και τα τραβιγματα!!! τοτε να δισ τη ορεα ινε!!... :laugh: :laugh:

αλα για μετα την γενα ..μαλον οχι!!! τα ινε και 2 ..και ολι τα ιστε απο πανο τουσ..αχ τα παιδια και τα παιδια...μαλον το ανδιτεθο τα ινε!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

Καλημερα,και καλη Κυριακη στην ομορφη παρεα!!!

Τι κανετε? ειστε καλα? :kiss::kiss::kiss:

καλιμερα και απο εμενα γωγακι!!...

μια χαρα ιμε σιμερα....και εχο αναλαβι και χρει γιατρου!!! :laugh: :laugh: τρομαρα μου!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tanya έγραψε:

nikulina μου σε ευχαριστώ....

Πότε θα τελειώσει η αναβάθμιση του mammy και πότε θα το καταλάβω και εγώ;

Να μου πεις ότι τελείωσε η αναβάθμιση για να σου θυμίσω για τα τικεράκια...

Lolli...φιλάκια πολλά στα διδυμάκια.....

οκ..τανυα!! τα σου πω...

ααα ναι λολιι φιλακια στα διδιμακια!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

γωγακι έγραψε:

καλιμερα και απο εμενα γωγακι!!...

μια χαρα ιμε σιμερα....και εχο αναλαβι και χρει γιατρου!!! :laugh: :laugh: τρομαρα μου!! :laugh: :laugh:[/quote:28enp7xx]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ετσι,ετσι....ξερεις εσυ...τα παντα ολα εισαι...και τα κοαλα τιποτα.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα παιδάκια... πιάστηκα με τις δουλειές του σπιτιού και δεν μπόρεσα να μπώ... βασικά προσπάθησα κανα 2 φορές αλλά με πέταξε και δεν ξαναπροσπάθησα...

Τι κάνετε, πώς είστε? Εύχομαι να είστε όλοι καλά!!

Μόλις μπήκα μέσα (καθάρισα τον κήπο) και πάω να κάνω ένα μπανάκι και επανέρχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα το μπανάκι μου... και έχω μια νυστάααα!!! και εφόσον δεν είστε εδώ λέω να πάω για νάνι σιγά σιγά!! Έχουμε και δουλειά αύριο!!!

Καληνύχτα σας!!!!

Τα λέμε αύριο!!! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα..

Τί κάνετε?Εγώ νυστάζωωωωωωω..Γυρίσαμε 04:30 απο τον γάμο και δεν μπορώ να συνέλθω...

Καλορίζικο το mammy μας,ελπίζω να μην κολλάει τώρα :P:P

Θα επιστρέψω σε λιγάκι..

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kopelles!!! eime neo melos kai en anamoni na mpw sti lista sas

:) ekana simera xoriaki k perimenw apotelesmata...

ta simptwmata itan polla....

elpizw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ypoferw omos apo pollous ponus k to klama....aparigoriti

eseis????? eine kapia online?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια... Με γειά η αναβάθμιση!! :)

Helena καλώς ήρθες στην παρέα μας...

Μόλις καταφέρω να κάνω αλλαγές στην υπογραφή μου θα σε βάλω και εσένα!!

Αλήθεια ρε παιδιά πως κάνουμε αλλαγές στην υπογραφή?? :dry::dry::dry:

Άντε να σας βάλω και ένα τραγουδάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...