Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

Καλημέρα παιδάκια!!!!!

Δημητρούλα μου!!!!!Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!!!! Μακάρι όλα να πάνε καλά και να έχεις μια τέλεια και τελειόμηνη εγκυμοσύνη κούκλα μου.... Σου κάνω μια τεράααστια αγκαλιά!!!

Για τον πατέρα σου στεναχωρέθηκα πολύ...πως είναι τώρα?Αχ βρε κοριτσάκι μου μαζί με τα χαρούμενα νέα είχατε και αυτά...Κουράγιο. Εσύ πρόσεχε τον εαυτό σου όμως ε? Ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο...αλλά προσπάθησε.Εύχομαι να γίνει καλά ο μπαμπάς σου και να πάνε όλα καλά...Σε σκέφτομαι συνέχεια,σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έλενά μου εύχομαι οι προσπάθειες σας να είναι καρποφόρες!!! και να μας ανακοινώσεις τα καλά νέα σύντομα!!!

Μαράκι,Χρύσα, δεν μπορέσαμε να τα πούμε χθές!!! Πολλές δουλειές είχαμε τελικά!! τι νοικοκυρές που είμαστε!!!χαχααχ

Εμένα είχε και πρόβλημα η σύνδεση μου μετά το μεσημέρι χθές γιατί κάνουν εργασίες συντήρησης και αναβάθμισης...ελπίζω να μην ξαναέχω πρόβλημα και σήμερα...θα δείξει.

Εύχομαι να έχετε όλες-όλοι μια τέλεια Κυριακή!!! Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ απο εμένα!!!

Δημητρούλα μου συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!! :ymapplause::ymapplause::-bd:-bd[smilie=wav.gif]

Να έχεις μια υπέροχη,ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα γερό μωράκι σε 8 μήνες!!

Κ εγώ στεναχωρέθηκα για τον πατέρα σου..Είναι δύσκολο,απο την μια να χαίρεσαι και απο την άλλη να στεναχωριέσαι..Εύχομαι να πάνε όλα καλά..Εσύ να σκέφτεσαι θετικά και να μην στεναχωριέσαι στην κατάσταση που είσαι τώρα!!Να προσέχεις και να μην κουράζεσαι!

Όσο για το Νο.6 πάρτο καλέ άμα θές.. ;) Εκτός αν μπορείς να περιμένεις άλλες 2 εβδομάδες για να μπεις στην λίστα.. ;):lol::lol::lol:

Φιλιά σε όλους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι,Χρύσα, δεν μπορέσαμε να τα πούμε χθές!!! Πολλές δουλειές είχαμε τελικά!! τι νοικοκυρές που είμαστε!!!χαχααχ

Εμένα είχε και πρόβλημα η σύνδεση μου μετά το μεσημέρι χθές γιατί κάνουν εργασίες συντήρησης και αναβάθμισης...ελπίζω να μην ξαναέχω πρόβλημα και σήμερα...θα δείξει.

Εύχομαι να έχετε όλες-όλοι μια τέλεια Κυριακή!!! Φιλάκια!!!!

Καλημέρα κορίτσι!!

Κ εγώ είχα πρόβλημα με το internet εχθές και δεν μπορούσα να μπώ..Είχα τελειώσει και με τις δουλειές και δεν ήξερα τί να κάνω.. :roll::roll:

Ωραία μέρα σήμερα..αλλά με πολλές υποχρεώσεις..Να δώ που θα προλάβουμε να πάμε!!

Καλά να περάσετε ότι κ αν κάνετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι!!

Κ εγώ είχα πρόβλημα με το internet εχθές και δεν μπορούσα να μπώ..Είχα τελειώσει και με τις δουλειές και δεν ήξερα τί να κάνω.. :roll::roll:

Ωραία μέρα σήμερα..αλλά με πολλές υποχρεώσεις..Να δώ που θα προλάβουμε να πάμε!!

Καλά να περάσετε ότι κ αν κάνετε..

Καλημέρα φιλενάδα!! Εμείς ήμαστε στην ίδια εταιρία... αμα μπείς στο site τους το έχουν ανακοινώσει απο 30/08 ότι θα κάνουν εργασίες απο 1/9 εως 30/09 και έχουν αναλυτικά που θα είναι και κάθε μέρα... ίσως γιαυτό δεν είχες και εσύ ιντερνετ!!

Αντε τελειώστε με τις υποχρεώσεις και έλα να τα πούμε μετά!!!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε?? Εγώ λίγο πτωμα..βγήκαμε χθες και το ξενυχτήσαμε πολύ! Σήμερα είχαμε βάφτιση και τώρα είμαι έτοιμη για ύπνο! Με ταλαιπωρεί και το στομάχι μου σήμερα, δεν ξέρω γιατί, περιμένω και περίοδο!

Δήμητρα μου γλυκιά..να ξερες πόσο πολύ χάρηκα..Εύχομαι να πάνε όλα καλά κοπέλα μου, στο ευχομαι μέσα από την ψυχή μου.Περιμενουμε νέα σου. ¨οσον αφορά το μπαμπά σου λυπάμαι πάρα πολύ..να μην στεναχωριέσαι, να είσαι δυνατή και όλα θα πάνε καλά..Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!

Χρύσα και Γιελίζ κάνατε κι εσείς τις δουλίτσες σας?? Κι εγώ, κουράστηκα πολύ χθες!

Αύριο πρώτη μέρα στο καινούριο σχολείο...Άντε να δουμε τι θα γίνει..

Σας φιλώ όλες..καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια ομορφη καλημερααααααααααααααααααααααααααα σε ολους!!!!!πριν καμια ωρα σχολασα και δεν λεει να με παρει ο υπνος!!!!δεν ξερω αν το βλεπετε καθαρα αλλα εχω αλλαξει φωτογραφια προφιλ!!!εχουμε μια κοπελα στην δουλεια που ξερει και λεει τον καφε,ετσι λοιπον ειπα να φτυαξω εναν ετσι για πλακα να μου πει τι βλεπει,αν και δεν τα πολυ πιστευω αυτα!!!!αλλα οταν ειδα και εγω καθαρα ενα εμβρυο (το εβγαλα φωτογραφια) τα εχασα,ανατριχιασα ολοκληρη,λεω λες???και μου λεει η κοπελα οτι καθετε σε ενα 3....μπορει να ειναι σε 3 εβδομαδες η σε 3 μηνες παραπανω δεν παει......αχ μακαρι να λεει αληθεια ο ελληνικος!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D ....τωρα θα πινω καθε μερα για να δω αν μου βγαλει το ιδιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!

Τί κάνετε?Πώς περάσατε το Σαββατοκύριακο?

Μαράκι μου καλή αρχή σήμερα..Όλα να πάνε καλά!!

Σήμερα επιστρέφει και η Νίνα στην παρέα μας??Άντε να δούμε..μακάρι γιατί μας έλειψε..

Δημητρούλα μου τί κάνεις?Πώς είναι ο πατέρας σου? Όλα καλά θα πάνε θα το δείς..

Οι υπόλοιπες??

Γιώργο τί κάνει η Μαριάννα??

Θα τα πούμε και αργότερα..Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια ομορφη καλημερααααααααααααααααααααααααααα σε ολους!!!!!πριν καμια ωρα σχολασα και δεν λεει να με παρει ο υπνος!!!!δεν ξερω αν το βλεπετε καθαρα αλλα εχω αλλαξει φωτογραφια προφιλ!!!εχουμε μια κοπελα στην δουλεια που ξερει και λεει τον καφε,ετσι λοιπον ειπα να φτυαξω εναν ετσι για πλακα να μου πει τι βλεπει,αν και δεν τα πολυ πιστευω αυτα!!!!αλλα οταν ειδα και εγω καθαρα ενα εμβρυο (το εβγαλα φωτογραφια) τα εχασα,ανατριχιασα ολοκληρη,λεω λες???και μου λεει η κοπελα οτι καθετε σε ενα 3....μπορει να ειναι σε 3 εβδομαδες η σε 3 μηνες παραπανω δεν παει......αχ μακαρι να λεει αληθεια ο ελληνικος!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D ....τωρα θα πινω καθε μερα για να δω αν μου βγαλει το ιδιο!!!

kalimera Katerinaki...

kale ali8eia san emvryo miazei.....

min ta pisteveis omws afta. an eine nar8ei 8a r8ei....

sou to efxome mesa apo ti kardia m na er8ei se 1 oxi se 3....... :)

min asxoli8eis twra me kafedes giati eine trella ola afta k mazi tus trellenese k sy!!

to sporaki s 8a er8ei na se vrei syntoma!

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELENA83 σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!!!!ναι δεν τα πιστευω και τοσο,απλα ρε γαμωτο τοσο τυχαιο???τελος παντων δεν μενω πολυ σε αυτο!!!!σημερα η θερμοκρασια μου ηταν 36,4 και εχτες 36,2 αντε αναιβενει σιγα σιγα γαι την γονιμη ημερα!!!αντε να δουμε τι θα δουμε μετα τις 29 του μηνα,ο καιρος κοντευει :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera Katerinaki...

kale ali8eia san emvryo miazei.....

min ta pisteveis omws afta. an eine nar8ei 8a r8ei....

sou to efxome mesa apo ti kardia m na er8ei se 1 oxi se 3....... :)

min asxoli8eis twra me kafedes giati eine trella ola afta k mazi tus trellenese k sy!!

to sporaki s 8a er8ei na se vrei syntoma!

filakia

Καλημέρα κορίτσια!!

Κατερίνα θα συμφωνήσω κ εγώ με την Έλενα..Μην τα πολυπιστεύεις..όχι τίποτα αλλά θα αγχωθείς χωρίς λόγο και το άγχος να ξέρεις είναι ο χειρότερος εχθρός μας..

Καλή επιτυχία με τις προσπάθειές σας..Σύντομα να μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους και σε ολες!!!

Τι κανετε? ειστε καλα? πως περασατε το Σ/Κ? ξεκουραστηκατε?

Πολλα πολλα φιλακια!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α μαζι δηλαδη??? αχ τι καλα μακαρι να ειναι ο τυχερος μας μηνας ο οκτωμβριος,και στις 14 ειναι τα γεννεθλια μου και στις 25 οκτωμβρη η επετειος μου μακαρι να μου κανει ο θεος αυτο το δωρο!!!!χρυσα82 δεν αγχονομαι,ειπα οτι αυτη την φορα ουτε θα αγχοθω ουτε θα στεναχωρηθω!!!νιωθω πολυ δυνατη και με θετικη ενεργεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα καλημέρα... και εγώ συμφωνώ με τα κορίτσια.... όχι άγχος και όλα θα γίνουν..το λέει δεν το λέει ο καφές... ;)

Επίσης έίδα ότι κάνεις θερμομέτρηση για να εντοπίσεις τις γόνιμες... Η θερμοκρασία μας ανεβαίνει όταν έχει γίνει η ωορρηξία να ξέρεις... αν θές να έχεις πιο πολλές πιθανότητες καλό θα είναι να εντοπίζεις την ωορρηξία σου πριν γίνει... (κάποιες ώρες μέχρι μία μέρα) και αυτό το καταλαβαίνεις όταν πέφτει η θερμοκρασία σου (κάτω απο 36, εμένα πάει 35,3-35,4) και μόλις γίνει η ωορρηξία ανεβαίνει πάλι η θερμοκρασία... και το ωάριο ζεί απο 12 μέχρι 24 ώρες μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους και σε ολες!!!

Τι κανετε? ειστε καλα? πως περασατε το Σ/Κ? ξεκουραστηκατε?

Πολλα πολλα φιλακια!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Καλημέρα Γωγάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γωγάκι!!!!

Κατερίνα μου έτσι μπράβο να μην αγχώνεσαι και όλα θα γίνουν..

Να είναι ο τυχερός σου μήνας αυτός!!

Και σε όλες βέβαια!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diosa μου καλημερα!!!!!κατσε κατσε γιατι μπερδευτικα δηλαδη οταν κατεβενει να ερχομαι σε επαφη με τον αντρα μου?????εγω γιατι νομιζα οταν ανεβενει ερχεσαι σε επαφη δλδ(36,9-37,0)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!

Καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!!!!!!

Δε μπορώ..... δε μπορώ πια.......

Πώς έγινε έτσι το Mammy μας βρε κοριτσάκια?????

Έχω χάσει το μπούσουλα λέμε..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diosa μου καλημερα!!!!!κατσε κατσε γιατι μπερδευτικα δηλαδη οταν κατεβενει να ερχομαι σε επαφη με τον αντρα μου?????εγω γιατι νομιζα οταν ανεβενει ερχεσαι σε επαφη δλδ(36,9-37,0)

Όταν ανεβαίνει η θερμοκρασία μας η ωορρηξία έχει γίνει....πριν γίνει η ωορρηξία όμως κατεβαίνει η θερμοκρασία... άρα είναι καλύτερα να έχεις επαφή απο τότε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...