Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλώς τη Lollipop!!!

Συμπεθέρα οι ρυθμίσεις που σου εξήγησα να κάνεις πριν είναι για να μη χάνεσαι... χαχα απο Δευτέρα που θα έχεις σύνδεση κάντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α πα παααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Γνωριμες φατσουλες στο φορουμ που ειχαμε να δουμε καιρο.......!!!!!!!!!!!!!

ΠιΠΙΤΣΑΚΟ τα δικα σου τα διαβασα!!!!!!

ΝΙΝΑΑΑΑΑΑΑ κλεφτοσυνδεσού :lol::lol::lol::lol: τι κανεις κοριτσαρα μου;; Μας ελειψες κ εσυ κ οι σεξοεικονοτσες σου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Ποτε θα γινει η δικη σου συνδεση;;; Εισαι καλα;;

Αμαν!!!!!!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ!!!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΥΣ!!! :D

lolliiiii...apo deftera lene pos ta ime online!!!! gia na doyme!!!!

kai doksa to theo ola kala...tora poy klebo kai ligo!!!xaxaxaxa....mia xara ime!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τη Lollipop!!!

Συμπεθέρα οι ρυθμίσεις που σου εξήγησα να κάνεις πριν είναι για να μη χάνεσαι... χαχα απο Δευτέρα που θα έχεις σύνδεση κάντα!!!

aaaaa kala..idi ta exasa!!!!

xaxaxa

ekino kale pos to ipes....altsaxa.....ax to ksexasa!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα στην όμορφη παρέα !!!![smilie=director.gif]

Κορίτσια παίρνω πολύ κουράγιο απο εσάς !! Νιώθω οτι έχω κάποιον κοντά μου, όχι πως δεν έχω άτομα που '' ακούνε '' που δεν μου συμπαραστέκονται αλλά το συγκεκριμένο θέμα δεν θέλω να το συζητάω με κανένα, δεν μπορώ να βγάλω απο μέσα μου το τι νιώθω. Αισθάνομαι πως δεν θα μπορέσουν να νιώσουν αυτό που νιώθω εγώ, τον τρόπο που σκέφτομαι...

Χτες το βράδυ όπως και πολλά κατα καιρούς με πιάνει το παράπονο. Έχει 2 βδομάδες σχεδόν που πιάνω τον εαυτό μου να μου λέει( όπως χτες) '' τι το θες το παιδί ; μια χαρά είμαι και έτσι, μπελάδες στο κεφάλι σου θες ;'' Έφτασα στο σημείο να σκεφτώ οτι πρέπει να πάρω αντισυλληπτικά για να είμαι σίγουρη...

Τί θέλω πραγματικά τελικά ;;; τι είναι όλες αυτές οι σκέψεις ;

ξέρω ξέρω.... θα μου πείτε τώρα ''που να προσπαθούσες και 14 μήνες τι θα έλεγες...

οτι είναι νωρίς να απελπίζεσαι... '' και έχεται απόλυτο δίκιο. Σας βγάζω το καπέλο!!!!!!!!!!

Θα σας ζαλίσω λίγο ακόμα. Χτες πριν αρχίσω το βραδινό παραλλήριμα της τρελής και πλένοντας τα πιάτα εντελώς και απο το πουθενά λέω στον εαυτό μου θα το τάξω. Ναι θα το τάξω και θα το τάξω ή Σοφία ή Αγάπη ( δεν έχω καμία σχέση με την Εκκλησία ούτε είμαι ιδιαίτερα πιστή). Πριν μια ώρα περίπου έμαθα οτι σήμερα είναι Πίστης Αγάπης και Σοφίας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xalia eimai koritsia. ir8e i akatanomasti...pio grigora auti ti fora:( pali eixa anagoules auto to mina, pristike t sti8os mou k eniw8a sunexeia ponakia katw xmila k i koilia mou itan para3ena fouskwmeni alla m prodose telika k ir8e! dn antexw koritsia.me exei piasei kata8lipsi! 8elw toso polla na ferw gio mou pisw pou apo oti fainetai dn 8a ta kataferw:(

eimai xalia...pio xalia dn ginetai..pio katw dn paei!

se katalavenw apolyta kai to ksereis alla ti na kanoyme den vgenei kati me to klama kai me to anxos sto lew twra kai klaiw kai klaiw kathe mera kai kathe wra poy eimai monh .........den kserw kai egw poy tha paei ayto skeftome synexeia to agoraki moy kai egw kai to perimenw se filw glyka .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα, έχω μπει απο το πρωί κλεφτά αρκετες φορές αλλά λόγω δουλειάς δεν μπορώ να μιλήσω, τώρα όμως δεν μπόρεσα να μην το κάνω.

Τι απογοήτευση είναι αυτή ε???

Για ηρεμήστε λίγο και πάρτε τα πάνω σας. Δεν είναι τόσο ευκολο και απλό αλλά όχι και έτσι.

Με πολύ υπομονή με πολύ επιμονή , πολύ αγάπη καθόλου άνγχος λιγότερο φόβο και λιγότερο αγωνία θα έρθει. Μην σκέφτεστε κάθε μήνα που είναι να έρθει περίοδος αν θα έρθει ή όχι.

Κορίτσια μην τρελένετε τον εαυτό σας και τον οργανισμό σας.

Ηρεμία πανω και καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλες από Αμερική! Είπα να ρίξω μια ματιά στα νέα σας πρωτού την κάνω για διακοπές.

Τι απαισιοδοξία σας έχει πιάσει τελευταία;;;;;;;;;; Μήπως φταίει ο καιρός;;;;;;;;;;;

Για συμμαζευτείται παρακαλώ!!!!!! Υπομονή, επιμονή και προσήλωση στον σκοπός μας! Ένας είναι ο στόχος: το μηνιαίο αυγουλάκι. Μια του κλέφτη, δυό του κλέφτη, τρεις και το τσακώσαμε...

Δεν γίνεται να μας ξεφεύγει συνεχώς. Εδώ και εγώ που έχω άδεια ρεζερβουάρ, δεν σκοπεύω να εγκαταλείψω τις προσπάθειες.

Τα Αμερικανά λένε "It only takes one egg to get pregnant".

Λοιπόν, χαμογελάστε κυρίες μου :):):) , η ζωή είναι ωραία και θα γίνει ακόμα ομορφότερη, πολύ σύντομα ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re koritsia ti eine afti i apogoitefsi?????????

gia aneveite ligo!!!!!!!!! prepei na skeftomaste 8etika k na xeromaste tin ka8e mera

xwris agxos gia na zisume to oneiro mas!!!!!!

to kserw eine diskolo alla an mas parei apo katw den kanume tipota!

opote an 8eloume to dwraki mas prepi na to palepsume!

ypomoni k aisiodoksia!!!!!!

8a mas er8ei p 8a paei

filia polla

xxxxxxxxxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ επέστρεψα σπίτι μου!!! Τι κάνετε κοριτσάκια μου γλυκά?? Ευτυχώς όλα καλά με τη δουλειά..με μετάθεσαν σε ένα πιο κοντινο σχολείο...Νίνα όπως τα είπες...

¨Εχω και πολύ ευχάριστα νέα..πριν λίγο τα έμαθα δηλαδη..για μια φίλη μας αλλά δεν μαρτυράω... :D

Δεν έχω χρόνο να γράψω σε όλες για αυτό σας φιλώ όλες..και τα κεφάλια ψηλά..¨ολες θα τα καταφέρουμε γιατί όλες το αξίζουμε..Μου λείψατε φιλενάδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ επέστρεψα σπίτι μου!!! Τι κάνετε κοριτσάκια μου γλυκά?? Ευτυχώς όλα καλά με τη δουλειά..με μετάθεσαν σε ένα πιο κοντινο σχολείο...Νίνα όπως τα είπες...

¨Εχω και πολύ ευχάριστα νέα..πριν λίγο τα έμαθα δηλαδη..για μια φίλη μας αλλά δεν μαρτυράω... :D

Δεν έχω χρόνο να γράψω σε όλες για αυτό σας φιλώ όλες..και τα κεφάλια ψηλά..¨ολες θα τα καταφέρουμε γιατί όλες το αξίζουμε..Μου λείψατε φιλενάδες!!

Μπράβο Μαράκι μου!!! Πολύ χάρηκα που όλα πήγαν καλά με τη δουλειά!!! Άντε τώρα που λύθηκε και αυτό μπορείς να συγκεντρωθείς στις ετοιμασίες του γάμου!!

Και εμάς μας έλειψες...να μην χάνεσαι.... Σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ επέστρεψα σπίτι μου!!! Τι κάνετε κοριτσάκια μου γλυκά?? Ευτυχώς όλα καλά με τη δουλειά..με μετάθεσαν σε ένα πιο κοντινο σχολείο...Νίνα όπως τα είπες...

¨Εχω και πολύ ευχάριστα νέα..πριν λίγο τα έμαθα δηλαδη..για μια φίλη μας αλλά δεν μαρτυράω... :D

Δεν έχω χρόνο να γράψω σε όλες για αυτό σας φιλώ όλες..και τα κεφάλια ψηλά..¨ολες θα τα καταφέρουμε γιατί όλες το αξίζουμε..Μου λείψατε φιλενάδες!!

Μπράβο Μαράκι μου,πολύ ευχάριστα τα νέα σου!!Να σου φύγει το άγχος βρε παιδί μου..

Κ εμάς μας έλειψες..άντε απο Δευτέρα να τα λέμε όλοι πιο συχνά... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....

σημερα πηρα καποιες απαντησεις κ εγω απο εξωτερικο....απο επιστημονες...ειμαι χαρουμενη γιατι μου δωσαν μια σωστη απαντηση ευτυχως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....

σημερα πηρα καποιες απαντησεις κ εγω απο εξωτερικο....απο επιστημονες...ειμαι χαρουμενη γιατι μου δωσαν μια σωστη απαντηση ευτυχως.

Μπράβο βρε Χρυσάνθη μου... χαίρομαι που επιτέλους πήρες μία απάντηση που σε ικανοποιεί...Εύχομαι και απο εδώ και πέρα όλα να πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!

Τί κάνετε??

Χρυσάνθη μου μπράβο..εύχομαι όλα να πάνε καλά απο εδώ και πέρα!!!

Τί ζέστη είναι αυτή σήμερα??Να δώ πώς θα κάνω δουλειές :?:?

Φιλιά..Καλό Σαββατοκύριακο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!

Τί κάνετε??

Χρυσάνθη μου μπράβο..εύχομαι όλα να πάνε καλά απο εδώ και πέρα!!!

Τί ζέστη είναι αυτή σήμερα??Να δώ πώς θα κάνω δουλειές :?:?

Φιλιά..Καλό Σαββατοκύριακο!!!!

Καλημέρα κορίτσι!!! Και εδώ έχει πολύ ζέστη, εγώ ξεκίνησα να κάνω δουλειές... πιστεψε με δε λέει.. :D κάνω πολλά break και έτσι το παλεύω λίγο...Κάνε και εσύ έτσι..λίγο δουλειά λίγο internet... xaxa :-* :-* :-*

Lollipop!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....

σημερα πηρα καποιες απαντησεις κ εγω απο εξωτερικο....απο επιστημονες...ειμαι χαρουμενη γιατι μου δωσαν μια σωστη απαντηση ευτυχως.

Xρυσάνθη τι απαντησεις πηρες , γραψε και σε μενα , που θελω να κανω και αλλες εξετασεις , μετα την παλλινδρομη που ειχα.Σε ευχαριστω ε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε? ΅Εγώ είμαι από το πρωί στο δρόμο.Πήγα να παραλάβω κάτι πράγματα για το γάμο, να πάρω κάτι δωράκια, σουπερμαρκετ και τώρα στο σπίτι για δουλίτσες και πολύυυυυυυυυυ σιδέρωμα!! Την όρεξη που θα την βρω ε?? Χρύσα και Γιελιζ κι εσείς δουλίτσες??? άντε με το καλό να τα καταφέρουμε να τελειώσουμε!! χαχαχα

Χρυσάνθη μου εύχομαι να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα..

Πιπίτσα καλώς μας ήρθες! Πέρσια μου σε έχω στο μυαλό μου, μην το βάζεις κάτω κοπέλα μου..θα έρθουν τα καλύτερα! Δήμητρα μου πού χάθηκες?

Γιώργο μεγαλώνει η κοιλίτσα?? Νίνα ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩΩΩΩΩΩ!!

Γωγάκι, ΚΤΚ, Συννεφάκι, Ηelena, Άντρια, και άλλες τόσες φιλεναδες φιλάκια πολλά!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια σε όλους! I' m back!!! Τι μου κάνετε? Αχ, μου λείψατε τόσοοοοοο!!!! :-p

Αρχικά δεν μπορούσα να μπω στο mammy, μετά είχα τρέξιμο με τη σχολή κ τα απογεύματα ήμουν στους γονείς μου λόγω της κακής κατάστασης του πατέρα μου (έπαθε κ ένα μικρό εγκεφαλικό μέσα σ΄όλα) που φυσικά δεν έχουν ιντερνετ...

Ας καλωσορίσω κ εγώ τα καινούρια κοριτσάκια που ήρθαν ορεξάτες κ αισιόδοξες: Helena, morouli, niakoylinaki, merenta, marikaki, stamymamy, olga κ Μαρία 1981 σας εύχομαι ό, τι καλύτερο από εδώ κ πέρα κ με ένα μωράκι από αύριο κιόλας αν γίνεται! :P:ymparty:

Ζαχαρένια το βιντεάκι σου είναι τρέλα (παλιό νέο, αλλά έχω να μπω αιώνες η γαϊδούρα!)

Lolli κ tesh φιλάκια πολλά στις κοιλίτσες σας! Τα νέα για τις αυχενικές σας είναι υπέροχα! Σας εύχομαι μια ακόμα πιο όμορφη συνέχεια! :ymapplause::ymapplause::x Αυτό που έγραψες tesh για τον πόνο κ τη χαρά, είναι ίσως το πιο όμορφο πράγμα που έχω διαβάσει ποτέ μου...

Persia μου... Ξέρω πως ό,τι κ να λέμε ακούγεται λίγο κ φτωχό, αλλά θα στο ξαναπώ: ψηλά το κεφάλι κούκλα μου κ κοίτα μπροστά... τα άσχημα είναι πίσω μας... :x

Χρυσάνθη χαίρομαι που πήρες τις απαντήσεις που ήθελες... Καλή συνέχεια στον αγώνα... :x

Γιώργοοοοο.... φιλιά πολλά στην κοιλίτσα της Μαριάννας! Να είστε πάντα καλά κ να αγκαλιάσετε σε λίγους μήνες το υγιέστατο μωράκι σας!!!! :x:x:x

Μαράκι είδες που όλα πήγαν καλά με το σχολείο? Είπαμε, από εδώ κ πέρα όλα θα πηγαίνουν καλά, τι καλά λέω, υπέροχα εννοώ!!! :x

Νίνα έλειπες κ εσύ, ε? Αντε να μαζευόμαστε σιγά-σιγά... Με το καλό η νέα σύνδεση να πάρει φωτιά από τα μηνύματα!!! :x

Γιελίζ μου μ΄έψαχνες έμαθα... :D Να΄μαι κ εγώ λοιπόν! Καλές δουλειές κ καλές δροσιές! :x

Χρύσαααα... Θα σε περιμένω να το ξέρεις! Προηγείσαι!!! :x:x:x

Αχ... Έγραψα ένα κατεβατό κ θα με βρίζετε, το ξέρω... Είχα να μπω καιρό όμως κ μου λείψατε... Συγνώμη... :oops::oops::oops:

Θα σας πω και κάτι τελευταίο κ θα το ξεχάσετε αμέσως: είμαι ολίγον έγκυος... :!: Ακόμα το παρακολουθούμε, την Τετάρτη θα ξέρω θα ξέρω αν θα πάει καλά η εγκυμοσύνη ή όχι... :o Μην με κατεβάσετε στη λίστα (ακούς Θεά μου?) ακόμα δεν το είδαμε Γιάννη τον βαφτίσαμε, έτσι? Μόνο θετική ενέργεια στείλτε μου, τη χρειάζομαι τρελά...

Σας φιλώ κ πάλι ζητώ συγνώμη για το τεράστιο ποστ... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia s k apo mena STEDIM

Oso gia tin efxi sou na meinume egkioules apo avrio kiolas an ginete opos eipes......

to efxome afu avrio eine i woriksia m k 8a to palepsw olo to 3imero k o 8eos voi8os!!!!

efxome gia to sporaki sou ta kalitera k mia ygiestati egkimosyni olo xares

xxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ , ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΠΑΡΑΓΟΥΜΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ , ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΠΛΟΓΚ newsit .EΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟΣ , ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΑΘΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥ .ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΑΝΕΙΣΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΟΡΝΕΣ ΘΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΚΒΙΑΖΑΝ .ΑΣΧΗΜΟ ΠΡΑΓΜΑ.ΑΛΛΑ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΕΝΤΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΕΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΟΝΟ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ , ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΩ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΛΕΓΞΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaaa

Syneffaki ti eine afta pou diavazw proi proi....

pou ftasame kale?????????

alloi na zitoun voi8eia k alloi na to ekmetallevonte??

san de ntreponte merikoi merikoi pou nomizun pos me ti dimosiotita k ton titlo tus mporun na ginonte oi kryfoi 8eoi twn an8rwpwn.

epa8a sok molis eida oti afta symvenun sti ellada en eti 2010

zevgaria anamenun to 8avma me xilious k 2 tropous k talepories k aftoi sti kosmara tous na mazevun xrima k politeleies eis varos tus. X(X( [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angry7.gif]

giafto den empistevomaste pleon oute giatrus oute politeia!!!

krima..poly krima

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΛΕΝΑ , ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ , ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΙ , ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΔΙΝΕ ΑΝ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.ΜΕ ΛΥΠΕΙ Η ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ , ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΨΥΧΙΚΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΛΕΓΧΘΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΒΗΘΟΥΝ ΛΙΓΟ ,ΔΙΟΤΙ Η ΔΩΡΕΑ ΩΑΡΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΑΡΤΥΡΙΟ.ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ , ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΗΤΑΝ ΦΡΙΚΙΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ . :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...