Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

επιτέλους μπορω να γρααααψωωω!!!!!τι κανετε βρε? συγχαρητήρια στον Γιώργο κ στην γυναίκα του...με το καλο να ερθουν 1,2,3? παιδούλια.

εγω καραντίνα σημερα λογω αδιαθεσίας κ τρομερού πονοκεφάλου. φιλουρες σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδια..καλισπερα!!!

τη κανετε?

βεβεα τορα που μπικα εγο ...δεν ινε κανενα!!! :huh::huh::huh:

γωγοακι..μπικα ..μου αρεσε!! και εμενα!!!...εχι ορεεα σινταγεσ!!!....και τα φοτο που ιδα...τελια!!!!...μακαρι να μπορουσαμε να δοκιμαζουμε!!!!...τοτε τα μασ ιχεσ σινεχια στο τραπεζι... :laugh: :laugh: ....ααααα...αν χριαζεσε ενα δοκιμαστισ...αχ δεν ξερο την λεξι...εγο εδο ιμε..προσφερουμε... :laugh: :laugh: :laugh:

σιμπετερα..μαλον ισε στο δρομα ακομα!!!...λιπον..προσοχι στο δρομο...!!! :laugh: :laugh: :laugh:

χρρισα που ισε?..δεν ελεγεσ που τα ισε εδο??? :angry::angry:

διμιτρα μιποσ τα ιταν καλιτερα να τον αφινετα λιγο ακομα στην λεπτοκαρια????..αφου εκι νιοτι καλα... :dry::dry::dry:

περσια και ανδρια....φιλακια απο μενα....

μαρακι ..εμισ τα ιπαμε!!!...ολα στιν σιρα μπικανε....μιν στιναχοριεσε αλο....τορα κιτα να περασισ καλα... :laugh: :P :laugh: :P

γιωργο...τη κανισ??? ...ορεα φοτο προφιλε εχισ!!!..φιλακια στο κοριτσι μασ!!!! και δοστιν μια μεγαλι αγγαλια απο εμασ!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

λιπον εγο τορα.....εχο να σασ πω που ιμε σε χαλια καταστασι....τελικα ιμε κριομενι...απο εκι και το πονοκεφαλο...και τρεμο ολοκριρι..και σινεχια τασι για μετο εχο...και νισταζοοοοοοο πολι!!!!!......ολα αφτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

....ααα και καπου καπου ..βλετο αστερακια.....αλα δεν κανο πιρετο!!!..παλι καλα!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

λιπον φιλακια απο εμενα.... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρισα ..σιγνομι...σε μαλοσα..που δεν ισε εδο....!!!

αλατελικα εδο ισε!!!!χαχαχαχαχα

αααα ξεχασατην τηεσ....ποσ ισε κοπελα μου? ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε??

Πέρσια μου Λεμεσό με τοποθέτησαν, θα κάνω και ένσταση να δω τι θα γίνει..Εσύ σε ποιο είσαι? Αν έχεις το τηλ μου παρε με αύριο να τα πουμε αλλιώς θα προσπαθήσω να στο στείλω αύριο..Λες να είμαστε στο ίδιο σχολείο??? :laugh:

Νίνα μου δεν μου είπες ότι είσαι αρρωστούλα!! Περαστικά σου κουκλίτσα μου!

Γωγάκι μου χαθήκαμε αυτές τις μέρες!! Φιλιά και σε εσένα!

Δήμητρα μου δεν συγχρονιζόμαστε!!

DIOSA μάλλον είσαι στο δρόμο..προσεκτικά κοπέλα μου..

Χρύσα μου εσύ πού τριγυρνάς???

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!!! τώρα που ο Γιώργος εκανε την αρχή μόνο ευχάριστα να μας έρχονται!!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα παιδάκια!!

Τακτοποιήθηκα και είπα να σας πω ένα γειά πριν πέσω για ύπνο...

και ξεκίνησα να ακούω τραγουδάκια.. και είπα να τα μοιραστώ και μαζί σας...

Σας φιλώ όλους!!! (Συμπεθέρα περαστικά!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιμπετερα μου...τη κανι ο γαμπροσ μου???? τον εφερσ στο σπιτι?

λιπον εδιδι δεν βλεπο να μπορουμε να σιζιταμε...σε αφινο...παο για υπνο..που δεν το βλεπο να ινε και πολι ανετοσ...λογο μιτι!!!βουλομενο!!χαχαχα...

γιατην χρισα ..σου ελεγα που ιπε τα ξαναγιρισι...τα πιγενε για μπανακι...και τα ερχοταν ξανα!!!!...αφτο γινοτα πριν 2 ορεσ!!!...τορο η την πιρε ιπνοσ στην μπανιερα....η σκονδαψε και επεσε κατεφτια στο κρεβατι....ενα απο τα 2 ινε!!!!!

λιπον φιλακια...τα λεμε αυριο.....και πιγενε και εσι για ιπνο..αυριο πασ δουλεα....

χαχαχαχαχαχααααααααααααααχαχαχα

ονιρα γλικα......φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γαμπρός σου φιλενάδα έμεινε στην γιαγιά του... αφού θα ξαναφύγω τον άφησα... θα τον πάρουμε όταν γυρίσουμε για τα καλά...

Πάω και εγώ για ύπνο γιατί αύριο δεν θα ξυπνάω με τίποτα...

Ενα τελευταίο τραγουδάκι...

Σας φιλώ όλους τα λέμε αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!! :):kiss::):kiss:

Λιγο καθυστερημενα απανταω αλλα κολλουσε και δεν μπορουσα να κανω συνδεση....απο οτι καταλαβα γινοταν αναβαθμιση στο mammy.

anemos ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ με το καλο ενα υγιεστατο μωρακι!!!

χρυσα82 δυστυχως η ευτυχως τους 2 τελευταιους μηνες δεν ειχα αγχος παρα μονο οταν εκανα το τεστ εγκυμοσυνης αλλα και παλι τιποτα...αλλα αποφασισα να μην ξανα αγχοθω για τιποτα...

nikulina ειχα παει σε γιατρο οταν ειχα 2 μηνες καθυστερηση αλλα μου ειπε οτι εχω καθυστερηση επειδη ειναι ορμονικο και για τις υπολοιπες καθυστερησης το ιδιο...του ειπα οτι θελω να βαλω μπρος για παιδι αλλα μου ειπε πρεπει να κανουμε εξετασεις προολιπτικες για να δουμε αν ειναι ολα ενταξει...ομως εγω δεν πηγα λογο δουλειας και δεν ειχα ουτε τον χρονο ουτε και την ψυχολογικη κατασταση αν ειναι και ακουσω δυσαρεστα νεα...μου ειπε βεβαια οτι λογο μεγαλης καθυστερησης περιοδου αν ειναι να περιμενω να μου ερθει περιοδος και να ξεκινησω αντισυλλιπτικα για να φτιαξει ο κυκλος μου,κατι που δεν εκανα γιατι δεν το θεωρουσα υγιες αν επιανα τον αλλο μηνα παιδι...και οτι αυτη η καθηστερηση οφειλοταν απο αγχος στο ξεκινημα εργασιας...οταν πια συνηδητοποιησα οτι ειχα καθε μηνα παραπανω απο 5 μερες καθυστερηση(ενω ποτε δεν ειχα,παντα σταθερη καθε 30 ημερες)μπορει να φταιει και αυτο πιος ξερει...φυσικα και δεν μπαινεις στα προσωπικα μου αφου εδω ειμαστε για να λεμε τον πονο και τις χαρες μας...θα κανω φυσικα εξετασεις αφοτου ερθει ο νοεμβρης το κλεισιμο της σεζον γιατι λογο δουλειας δεν προλαβαινω...

τελος κοριτσια το αποφασισα αν ειναι να ερθει θα ερθει...δεν θα καθομαι να σκαω και να κλαιω νομιζοντας οτι δεν μπορω να κανω παιδια...απλα θα κανω εξετασεις να δω αν συμβαινει κατι...αν δεν συμβαινει κατι θα το αφισω να ερθει μονο του...και αν εχω κατι θα αυτοκτονισω (που λεει ο λογος δηλαδη χαχαχαχχα)ελα μπας και γελασει λιγο το χειλακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εγω τωρα ανακαλυψα οτι εχει γινει και 4 :blink: θα ανοιγατε και 5 και ακομα πισω θα ειχα μεινει :laugh:

ειδα την πρωτη ανακοινωση απο τον ανεμο :woohoo: :woohoo: μπραβοοο πολλα συγχαρητηριαααα.δεν εχουμε μιλησει αλλα παρακολουθουσα την ιστορια σας και την αγωνια σας!ευχομαι τα καλυτερα απο εδω και περα μονο χαρες.μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη με οσα μωρακια θελησει ο Θεουλης αρκει να ειναι γερα!το 7 γουρλιδικο τελεικα ;)diosa καλα εκανες και μας εβαλες ολες σε αυτο :) ελα να παρουμε φορα ολεες τωρααααα..να μας φυσας συνεχεια να ερθουν και τα δικα μας μωρακια :silly: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια και αγόρι όταν έρθετε μην παραλέιψετε να διαβάσετε αυτό το ποστ http://www.mammyland.com/index.php?opti ... 145#504157

Φιλάκια και πάλι... (μαρέσει που θα έφευγα)

rose μου 7 και τα μυαλά στα κάγκελα!!!!! χαχαχα όλες με το 7 θα μείνουμε (έγκυες) !!!! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλουςςς!!!!

Diosa μου καλή αρχή στην δουλειά..Πώς είναι τα πράγματα??

Εχθές έφυγα απο την δουλειά 17:30 και δεν τα κατάφερα να μπώ τελικά το βράδυ..Μπήκα αργά στο μπάνιο γιατί έκανα κάτι δουλίτσες και μετά μέχρι να στεγνώσω τα μαλλιά μου πήγε 11:30 και είπα να μην μπώ γιατί θα το ξενυχτούσα.. :laugh:

Νίνα μου ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα!!Και να σου πω...Να σκεπάζεσαι καλύτερα το βράδυ για να μην κρυώνεις κ αρρωσταίνεις.. :woohoo: :P

rose και kate_rina που χαθήκατε καλά...ααααα θα σας μαλώσω..έτσι κάνει ο κόσμος? :laugh: :laugh: Μην αγχώνεστε!! Όλα καλά θα μας πάνε..Είπαμε είναι γουρλίδικος αυτός ο μήνας..Μια με τον Γιώργο μια με το Μαράκι και τον διορισμό της..άντε να έρχεται και το επόμενο ευχάριστο..

Δημητρούλα μου καλά να περάσετε Σ/κ..Και μην αγχώνεσαι με τον πατέρα σου..Όλα καλά θα πάνε!

΄

Φτάνει τόσο, θα επιστρέψω σε λίγο.. :woohoo: :silly:

Καλημέρα και φιλιά σε όλους!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Τι κάνετε?

DIOSA μου καλή αρχή στη δουλειά!! Περιμένουμε νέα σου!

Νίνα μου ακόμα κοιμάσαι?? Ελπίζω να είσαι καλύτερα!

Χρυσά μου και εσύ στη δουλειά ε?? Να δω εμένα τη Δευτέρα που θα αρχίσω φουλ πρόγραμμα..θα με χάσετε λίγο!!!

Κατερίνα και Rose μην μας ξεχνάτε καλέ!!

Δήμητρα μου μην αγχωνεσαι όλα καλά θα πάνε με το μπαμπά σου!

Περσια μου εκόμα δεν ξέρω σε ποιο σχολείο θα είμαι! Θα σε ενημερώσω!

Λοιπόν θα σας αφήσω για λίγο έχω ραντεβού με την αισθητικό και μετά διαιτολόγο! Θα επιστρέψω δριμύτερη!!! :woohoo: :lol::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τα κορίτσια μας...

Εγώ κορρίτσια μου το πρωί που ερχόμουν ένιωθα σαν να πέρασαν 4 χρόνια και όχι 4 μήνες... Αλλά τώρα νιώθω σαν να σαν να μην πέρασε μια μέρα :P:P:P Το μόνο που με δυσκολεύει λίγο είναι το πληκτρολόγιο χαχα κατά τα άλλα όλα καλά...

Χρύσα μου άντε έλα μετά να τα πούμε...

Μαράκι μου καλά αποτελέσματα στον διαιτολόγο Φιλάκια!!!

Να βάλω και ένα τραγουδάκι που μου ήρθε με αυτό που είπα παραπάνω...

(άσχετο αλλά με σχετικό τίτλο :P:P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε οοοοοοοοοοοολα τα κοριτσακια και φυσικα στο ενα και μοναδικο αγορακι μας τον Γιωργο!!!! ;)

Τι κανετε? πως ειστε?

Νινα μου απο το λιγο που διαβασα κρυωσες εεε??? περαστικουλια σου.. :kiss::kiss:

Δεν εχω πολυ ωρα στην διαθεση μου,ειμαι συνεχεια στην κουζινα,ετοιμαζω παστιτσιο και τυροπιτακια για τον αντρουλη μου,γιατι το απογευμα στις 5:30 φευγει ταξιδι για λερο :( η δουλεια του βλεπετε...

Σας ευχομαι να εχετε μια υπεροχη μερα..παρασκευη σημερα,κι οταν μπορεσω θα ξαναμπω...φιλακια πολλα... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι..

Έχω αρκετή δουλίτσα σήμερα!!

Μαράκι μου καλά αποτελέσματα που είπε και η Diosa στον διαιτολόγο ;);)

Εγώ πάλι σήμερα το βράδυ σε τραπέζι θα πάω...Γλέντι πριν απο τον γάμο..

Δεν μπορεί ένας άνθρωπος να κάνει δίαιτα βρε παιδί μου.. :P:P

Diosa μου έτσι είναι,σαν να μην πέρασε μια μέρα..προσγειώνεσαι απότομα..

Γωγάκι επιτελους έγινα κ εγώ μέλος στο blog σου,είχα προσπαθησει κ άλλες φορές αλλά μάλλον κάτι δεν έκανα σωστά!!

Αυτό το ΣΚ θα ειναι φουλ το πρόγραμμα.Αύριο έχει πάρτυ γενεθλίων η βαφτησιμιά μου και το πρωί πρέπει να πάω να της πάρω δωράκι!

Έχω να κάνω και τις δουλειές του σπιτιού.. :S

Και την Κυριακή φυσικά ο γάμος..Να δώ πως θα έρθω στην δουλειά την Δευτέρα!! :blink::ohmy::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιπον..γιρισα...διαβασα τα νεεα σασ..

σιμπετερα!!..εχισ δισκολια με τα πλικτρα?γιατη?..αφου τοσο καιρο..πλικτρολογισ!!!!χαχαχα

γιοργο ...εσι ομοσ να μενισ εδο...να μασ πισ τα νεεα σασ...μι μασ φιγισ και εσι!!!ακουσ...γιατη τα ερτο να σε ψαξο ..και τοτε δεν τα ξερισ που να κριφτισ..ακουσ????..αστιεβουμε βεβεα!!!!!χαχαχα

μαρακι...διετολογοσ????..αντε να δουμε...ποσο τα κραπισι!!!χαχαχαχα...φιλακια...

διμιτρα ..εσι ακομα δεν μπικεσ...μαλον σε σκολι ισε...αντε κανι λιγο ιπομονι!! τα περασι και η σιμερινι μερα..και μετα σαβατοκιριακο..και τα περασισ καλα..και απο δεφτερα βλεπουμε!!!

γωγακιιιι..εφαριστο πολι...ααα βλεπο ποσ εχισ δοκιμαστισ{ετσι δεν λεγετε?..η μιποσ γεβστικοσ?..ιπαρχι αφτιν η λεξι?...μαλον οχι...χαχαχαχ}..κριμα ομοσ..πολι τα μου αρεσε να τα δοκιμασο...ολα φενουντε τοσο ορεεα!!!...αλα εχο προτιμισε στο κλικα!!!!

φιλακια στησ ιπολιπεσ...

καλε η καλι που εξαφανιστικε?? και η πιπιτσα ..ακομα διακοπεσ κανι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα χρισα ..τη ενδονο σαβατοκιριακο εχισ!!!χαχαχα

ολο παρυ!!!χαχαχα..

καλα να περασισ!!!!

ξεχασα να σασ πο ..που ιμε λιγο καλιτερα...τα εριξα στα πολα τσαι...χαχαχα..μολισ εφιαξα..μια κατσαρολο τσαι...χαχαχαχαχα...και σασ ευαριστο ολουσ!!! και σασ καλο για μια κουπα τσαι!!!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισααααααααα!!! Έχασα 1 κιλό!!! Μου άλλαξε τη διαιτα τωρα για να επιταχύνουμε λόγω γάμου!! Χρύσα μου πολυ εύκολη και αυτή αμα θες να στην στείλω! Και μην αγχώνεσαι..κι εγώ έχω πολλές εξόδους για φαγητό και προτιμώ κοτοπουλάκι με σαλάτα ή κρεας ή ψωμί αλλά όχι οτιδήποτε με άμυλο!

Νίνα μου είσαι καλύτερα??

Γιώργο μου περιμένουμε τα νέα σας!!!

DIOSA πολύ δουλεύεις ... :P :laugh:

Γωγάκι μου καλά μαγειρέματα!!

Χρύσα μου έπεσε δουλειά ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...