Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α εγω τον ακη τον επιασα στο σπιτι της αδελφης μου, μεναμε για 1 εβδομαδα...την μπεμπα στο σπιτι μας στην αθηνα κ αυτη την μπεμπα εδω ροδο....μαλλον θα παω στις αδελφης μου....τα δικα μας κρεβατια δεν κανουν...χαχαχα....

τεσπα μακαρι να μου πουν καλα πραγματα....κ αμα γεννησω γιαατι εγκυος μενω με τον αερα που λεμε θα σας καλεσω ολες στο νοσοκομειο να με δειτε....να σας κανω παρτυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Νίνα τι κάνεις καλέ? Προσπαθείς να αναπληρώσεις τις θερμίδες που έχασες σήμερα??? :P:P:P Πόσα άτομα θα ταίσεις??? :blink::blink:

κιτα εμισ ιμαστε....και μια φιλι μου..που ιτελε να την μαθο να κανι κρεπεσ!!!και ετσι καναμε και αλα που την αρεσι.....αλα βεβεα καναμε και μια κουζινα μπορβελο!!!!! :blink::blink::blink::blink: εχο λιγι δουλιτσα ακομα ...να τα σιμαζεψο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλιμεραααααα....παλι σερνετεεεεεε

προσποθο εδο και μισι ορα αλα τιποτα...δεν μπενο!!

και τορα ιμε στην προτι σελιδα και δεν ξερο αν γρασαπτε κατι η οχι...

τα ξανα δοκιμαζο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεε βεβεα ..εγραψα ενα μινιμα...μεγαλοοοοοοο...αλα μολισ εκανα υποβολη..με πεταξε!!!και δεν ιχα κανι και αντιγραφι!!!

αντε καλε ξιπνιστεεεεεεε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλους!!!

Κ εγώ απο τις 08:00 προσπαθούσα να μπώ αλλά τίποτα.Μόνο την αρχική με έβγαζε!!

Τί κάνετε?? Κανένα νέο απο τον Γιώργο???

Νίνα μου πολύ ωραίες οι φωτο στο fb. Τί κεικ είπες ήταν αυτό που έκανες?? Πολύ ωραίο φαινεται!!

Εχθές είχα αυπνίες το βράδυ(αφου κοιμήθηκα το απόγευμα)!! Γύρω στις 3-3,5 κοιμήθηκα και το πρωί δεν σηκωνόμουν!έκλεισα και τα ξυπνητήρια..Κατά τύχη πρόλαβα να έρθω στην ώρα μου!!

Diosa μου περάσατε καλά εχθές?

Αχ σήμερα πρέπει να πάω να πάρω ένα φόρεμα!!Έχω ένα γάμο την Κυριακή και δεν έχω τίποτα.Τα περισσότερα τα έχω βάλει και τα άλλα δεν με στρώνουν καλά :blink: Εδώ και ένα μήνα λέω να πάω και όλο το αμελώ.Σήμερα είναι και η τελευταία μέρα των εκπτώσεων..μπορεί να βρω καμια καλή προσφορά.. ;) Μακάρι να τα καταφέρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεμεεεεε.....περιμενο να μασ πισ τη ιπανε η σινγενισ για το νεο....

αχ καλα εγο οταν τιν ιπα στην μαμα μου ποσ ιμε εγκιοσ...την χριαστικε μια ορα να καταλαβι οτι την ιπα!!!αφου την πιρα τηλεφονο..την ιπα ποσ περιμενο παιδακι..και μου λει ..ναι δαξι.!!!και μετα αλαξε κουβετα για κατι αλοενδελοσ ασκετοσ!!!..κλισαμε τηλεφονα και μετα απο ενα μισαορο με ξαναπιρε και εκι ιχε την πλακα την μεγαλι που μου ελεγε ποσ δεν το καταλαβε και τετια!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου Συγχαρητήριααααααααααααααα!! :):):):)

Είδες που αγχωνόσασταν; Όλα καλά θα πάνε να το δεις.....και να μας ενημερώνεις για την πορεία της εγκυμοσύνης σας....

Άντε να παίρνουμε και εμείς σειρά.....

Ελπίζω βέβαια να μη με αφήσετε μόνη μου στην πάνω λίστα.....Η τελευταία θα πάρει και μένα μαζί της...... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Φιλάκια πολλά πολλά σε όλες.....

Χρύσα μου.....το Σ/Κ ήμουν πολύ ήρεμη. Σκέφτομαι όσο λιγότερο μπορώ το θέμα του παιδιού....Από βδομάδα μπαίνουν στο πρόγραμμα οι απαραίτητες εξετάσεις....και μετά, αν όλα είναι καλά, θα ξεκινήσουμε σπερματεγχύσεις.....Το πήρα απόφαση....Δεν μπορώ να περιμένω πότε θα μου κάτσει να μείνω έγκυος φυσιολογικά.....

Ο άντρας μου έχει ένα πρόβλημα βέβαια ως προς το να πειστεί για τις σπερματεγχύσεις.....αλλά μέχρι να έρθει εκείνη η ώρα....θα τον έχω καταφέρει....

Φιλάκια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιπον χρισα το κεικ..ινε δικιαμου διμιουργια!!!χαχαχα

λιπον ινε κεικ..με καριδια,γαλα,αυγα και ζαχαρι..και βεβεα αλευρι!!!εχτεσ ιπαμε με τον ανδρα μου να κανουμε εκινα τα καριδακια που ινε γεμιστα με καριδι τριμενο....και την σινταγι την ιχα απο το ιντερνετ..και του λεο τον ανδρα μου να παι να δι λιγο την σινταγι για γεμισι..και παι..και την βλεπι ..και ξεκιναι να το κανι!!!...αλα ο καιμενοσ παρα να βαλι 50γρ γαλα,εβαλε 500γρ..γαλα....διλαδι εγινε παπαρα!!!!...και λεο εγο τορα ..την να το κανο αφτο???και χτιπισα 4 αυγουλακια,ελιοσα και λιγο βουτιροκαι τα ανακλατεσα ολα,και τα εβαλα στο φουρνο!!!και βγικε αφτο που ιδεσ!!!αλα απο γεφσι και μιροδεσ ινε τελια!!!..εχι κροστα απο εξο και μεσα ινε υγρο..πολι ορεεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Τάνια!

Μπράβο χαίρομαι που είσαι καλύτερα!Θα πάτε θα κάνετε τις εξετάσεις σας και μετά αφού όλα βγούνε καλά θα συζητήσετε με τον άντρα σου για το επόμενο βήμα!!Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!

Νίνα μου πολύ ωραίο φαίνεται στην φωτογραφία πάντως!!Μπράβο!

Ο άντρας σου σε βοηθάει στα γλυκά??Μπράβο του..Εμένα δεν ασχολείται καθόλου με το μαγείρεμα,αν χρειαστεί θα κάνει κάτι αλλά ποτέ απο μόνος του!

Μια φορά ήμουν άρρωστη με 39,5 πυρετό και μου έκανε να φάω τηγανητά λουκάνικα με πατάτες!!! :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι χρισα ...με βοιται πολι!!!!μονο να του πω την να κανι!!!

εχτεσ μαλιστα ιχαμε και παρεεα μια φιλι μου..και εχι πεσε πολι γελιο με το λαθοσ του!!!

αλα ονδοσ με βοιται στην κουζινα οταν εχο ανανγι!!!η οταν εγο μαγιρεβο..αφτοσ καθετε μαζι μου και μου πλινι οτι λερονο εγο...η απλοσ καθετε εκι μαζι μου!!! το καλο μου!!! η οταν κανο τσουρεκι..αφτοσ ζιμονι!!!χαχαχαχα

και μαγιρεβι...αρκι να του πω ποσ να τα κανι...δαξι εχι τελισι το παιδι μου...του εξιγισα ποσ εγο δεν τα μπορεσο να ιμε στην κουζινα αμα μενο εγκιοσ...και ετσι αφτοσ πρεπι να μαθενι λιγο να μαγιρεβι...αλιοσ βλεπο να ψοφισουμε τησ πινα!!!χαχαχα η να φαμε μονο δελιβερι!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

Κατάφερα να μπω!! Εννοείται πως δεν κατάφερα ακόμα να διαβάσω τα νέα σας αλλά πού θα πάει...

Καλημέρα σε όλες και στο Γιώργο μας φυσικά!

Θα φύγω σε λίγο για ιδιαίτερο και θα επανέλθω!! Ελπίζω να ξεκολλήσει μια και καλή!

Φιλιά πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:evil: Αχ, για ασκήσεις χαλάρωσης έγινε το mammy... έτσι που κολλάει! :angry: Δεν πειράζει, αφού είναι για καλό! Εγώ φαίνομαι συνέχεια online... :blink::blink:

Τι κάνετε today? Εγώ καλά... Περιμένω τη δροσιά που μας τάξανε τα δελτία ειδήσεων... Δεν έρχεται όμως... Ζέστη κ πάλι ζέστη! Έκανα γενική καθαριότητα σήμερα κ μου βγήκε η γλώσσα έξω1 :P

Χρύσα μου το ξέρω ότι το να μπούμε στον αριθμό 7 όλες ήταν ιδέα της Θεάς μας... Πλάκα έκανα! ;) Πάντως σε ζηλεύω που θα πας για ψώνια, θέλω κ εγώώώώ!!!! :cheer:

Χρυσάνθη σου εύχομαι όλα να πάνε κατ΄ευχήν! :kiss:

Κ ο δικός μου ο αντρούλης βοηθάει όσο μπορεί. Αν του ζητήσω κάτι κ του πω πώς να το κάνει κ πού είναι όλα τα σύνεργα που θα χρειαστεί, θα το κάνει... :blink: Μετά βέβαια θα καθαρίσω εγώ το χάος... :ohmy::dry::dry:

Αύριο θα πάω στη Σχολή... Δεν θέλω καθόλου... Δεν θέλω να δω κάποιες "συναδέλφισσές" μου... :evil::evil: Ας ελπίσουμε να λείπουν! :whistle:

Φιλιά!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απίστευτο μου φαίνεται που άνοιξε γρήγορα μετά απο τοσες ωρες!

Και δημοσίευσε αμέσως και το μήνυμα?? :P:P:P

Μακάρι να ολοκληρώθηκε η αναβάθμιση!! :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλους!!! :woohoo: :woohoo:

Ελπίζω να ολοκληρώθηκε η αναβάθμιση και να μην έχουμε πρόβλημα απο εδώ και πέρα!! :dry:

Μου έλειψε η παρεούλα μας..Είχαμε και ευχάριστα για να συζητήσουμε!!

Καλό μήνα να πώ για εχθές και καλό φΘινόπωρο!!

Εύχομαι αυτός ο μήνας να έχει πολλά πολλά ευχάριστα νέα!! :):)

Φιλιά σε όλους!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...