Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τέλος καλοκαιριού!Ξεκινάει καμιά για μωράκι;


neni86

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου...μετά από μια ελεύθερη επαφή στις 20-8 μπορώ να ελπίζω λίγο;;

Δεν ήταν στο πρόγραμμα..αλλά αν είναι να έρθει το περιμένουμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο εύχομαι neni86.

Τι να πούμε κι εμεις που προσπαθούμε εδω και 1 1/2 χρονο (για το δεύτερο όμως. :(

Όλα καλά όμως....θετική σκέψη πάνω απ' όλα και θα γίνει και αυτό.

Άντε και σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχάριστα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς στην προσπάθεια είμαστε (απο τον Απρίλιο).

Στην ουσία είναι η Δεύτερη φορά και για μας, αν και η πρώτη δεν κατέλειξε καλά.... (τουλάχιστον τώρα το άγχος έχει μετατοπιστεί στο ΑΝ και ΠΟΤΕ θα μείνω έγκυος και έχω σταματήσει να αγχώνομαι αν θα πάνε όλα καλά αυτη τη φορά :lol::lol::lol:

little .angel τι πιστέυεις οτι κάνουμε λάθος αυτη τη φορά?? :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί να μην ελπίζεις? Τα απρογραμμάτιστα είναι και καλύτερα πάντα και έχουν την καλύτερη έκβαση!Αν το θές σου το εύχομαι και γενικά σου εύχομαι να μην τυρρανιστείς για πολλούς μήνες (είμαι- δεν είμαι?).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ.. ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΕ (ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ) ΑΛΛΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ... ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ...ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Domenica! έγραψε:

Και εμείς στην προσπάθεια είμαστε (απο τον Απρίλιο).

Στην ουσία είναι η Δεύτερη φορά και για μας, αν και η πρώτη δεν κατέλειξε καλά.... (τουλάχιστον τώρα το άγχος έχει μετατοπιστεί στο ΑΝ και ΠΟΤΕ θα μείνω έγκυος και έχω σταματήσει να αγχώνομαι αν θα πάνε όλα καλά αυτη τη φορά :lol::lol::lol:

little .angel τι πιστέυεις οτι κάνουμε λάθος αυτη τη φορά?? :angry:

Καλημέρα κορίτσια....

Domenica εγώ στο κοριτσάκι μου έμεινα έγκυος στον πρώτο μήνα που ξεκινήσαμε να κάνουμε προσπάθειες.

Για το δεύτερο ξεκίνησα αφού η μικρή μου ήταν 2 ετών. Αφού πέρασε ο πρώτος χρόνος προσπαθειών ξεκίνησαμε τη διαδικασία εξετάσεων γιατι λέγαμε δεν μπορεί κάποιο προβλημα υπάρχει. Τελικά διαπιστώσαμε ότι ο άντρας μου είχε κιρσοκήλη και χρειαζόταν επέμβαση. Τώρα είμαστε στο στάδιο της ανάρρωσης, των προσπαθειών ξανά και της αναμονής.

Θα δείξει... :cheer:

Πάντως όντως δεν θέλει άγχος..το λέω σε σένα για να τ'ακουω κι εγω :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

ti einai kirsokilh???pws to diapistwneis exei kapoia ekswterika shmadia pou fainontai?

Η κιρσοκήλη έχει σχέση με το αιμάτωμα των φλεβων των ορχεων του αντρός. Αν δεν είναι σε προχωρημένη φάση όχι δεν υπάρχουν σημάδια που να φαίνονται. Αν όμως είναι, υπάρχει πόνος. Και αν υπάρχει θέμα τεκνοποίησης τότε πρέπει να γίνει χειρουργείο.

Μπορείς να μπεις σε διάφορα ιατρικά site να διαβάσεις σχετικά και να ενημερωθείς καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΑΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ.ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ 5ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ Κ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ Κ ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.....ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΥΣΗ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ Κ ΑΡΝΗΤΙΚΟ....ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ όλες.Μόλις έκανα την φανουρόπιτα για να την πάω αύριο το απόγευμα στην εκκλησία.

Ας μας φανερώσει ο Άγιος ένα γερό μωράκι!

Καλή προσπάθεια σε όλες σας εύχομαι και καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ κορίτσια σε λίγες μέρες να δω θα έρθει η ακατανόμαστη;;;Έχω κ την μάνα μου με έχει πρίξει να κάνουμε πρώτα θρησκευτικό κ μετά μωρό.γκρρρρρρρρρρρ τα νεύρα μου!!! :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...