Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2010 Νο.19!!!!


Recommended Posts

Ευχαριστώ Κατερινάκι μου για την απάντηση.Δώσε φιλάκι στο Αλκμηνάκι από μένα και την μπέμπα!

Ακριβώς αυτό,μέχρι να ρευτεί ή να τα κάνει πέφτει πολύ κλάμα.Μια ώρα την έχω στον ώμο μου και την κάνω βόλτες και τίποτα! Οσο για τα αέρια...έχουμε ρίξει τρελό γέλιο με τον μπαμπά της....μα είναι δυνατόν όλον αυτόν το θόρυβο να τον κάνει αυτό το πλασματάκι???

Είδα την φώτο της μπουμπούς της Αγγελικούλας! Είναι κούκλα η μικρή,να σας ζήσει κ πάλι γλυκούλα μου!

Και επίσης είδα οτι γέννησε το Ελενάκι! Πάντα τυχερός και καλότυχος να είναι! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσαρες μου...καλησπερα!!

Ελειψα μια μερα...και εγιναν ανατροπες??? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ελενα μου...να σας Ζησει ο μικρος πριγκιπας!!δεν τοκανε κι εκεινος λιιγοο πιο νωρις να πεφτε στην επετειο!!!????δεν πειραζει ομωςς..ολα καλα,,και μαζι 8α τα γιορταζετε!!

Αγγελικη..ειδα φωτο τη μικρη..τρελαααθηκα...!!τι φατσουλα ...τι ματακια..και το ντυσιμο..ολα τα λεφτα...σαν μικρη κυρια!!αλλο ενα κουκλι στη παρεα λοιπον!

Βασιλικουλα μου..συπεθερουλα μου...Να μας ΖΗΣΟΥΝΝ!!!Η νυφουλα μου τι επαθε ..?ειναι καλα ...ε ?ευχομαι...γιατι τη παρακολουθουν?περιμενω νεα κια σου!!

χτες το βραδυ με πηρε η Βασιλικη ..να μου πει εντυπωσεις!!Πολυ ωραιο το δωματιο..(τυφλα να εχει το λουξ του ιδιωτικου)αλλα και ο φιδες..σουπερ!! :woohoo: :woohoo: Σημερα θα μιλησουμε για την εμπειρια της ..να ξερω τι με περιμενει αυριο το πρωι!! :S:S:S:S

Μαννουλες..κουραγιο σε λιγες μερς θα μπορουμε να συμμεριζομαστε ολα τα θεματα!Προς το παρων ευχομαι κουραγιο και οπου ευκαιρια..ξεκουραση!

Μαννουλες εν αναμονη ..σας καταλαβαινω απολυτα..!Εχω τετοια νευρικοτητα σημερα!!με το καλο ..κοριτσακια μου οσες γεννησετε μεχρι να βγω!!Αν και θα εχω λαπτοπακι μαζι..να σας στελνω με τη Βασιλικη τα νεα μας και να βλεπουμε τα νεα σας! :whistle::whistle::whistle: !!Σορρυ ππου δε σχολιαζω πολλα..αλλα καταλαβετε μεε το μυαλο μου ειναι κουνουπιδι σημερα!απο το πρωι τρεχω..να τελειωσω ολες τις εκκρεμοτητες και παλι...φεεετα κι εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:S:S:S:S:S:S:S:S

εχω μια νευρικοτητα..αλλο πραγμα..

απο τι ωρα πρεπει να μη ξαναφαω..ειπε να παω 7 παρα το πρωι νηστικη!!

Η αληθεια ειναι οτι μου εχει κοπει η ορεξη..αλλα οταν λεει ουτε νερο..απο τι ωρα να λεει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

*stefania* έγραψε:

Katerinaki irthe i wra kai gia sena?Me to kalo k me kanena pono euxomai ola na pane yperoxa k na pareis grigora agalitsa to mpempaki sou! :)

aaaxxxx naiiii...se euxaristw...kardoula mou ..panta mas skeftesai!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DSC04638.jpgDSC04637.jpgDSC04641.jpg

κοριτσάρες μου έκανα πάλι ένα γενικό μπανάκι τ' απόγευμα κ μετά αποφάσισα να φτιάξω νυχάκια... :silly: μόνη μου τελικά. Και ναιιιιιιιιι

:woohoo: :woohoo: :woohoo: τα κατάφερα να φτάσω κ τα δαχτυλάκια στα πόδια.... :woohoo: :woohoo: με δυσκολία βέβαια... (γι' αυτό έβαλα φωτό).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,γλυκά μου κοριτσάκια!Είχαμε πάει πάλι το ζουζουνάκι μου στον παιδότοπο να ξεδώσει λιγάκι!Τι να κάνω;Το λυπάμαι όλη την ημέρα μέσα.Ευτυχώς σήμερα ήταν και ο αδερφός μου με τη νύφη μου και τα πιτσιρίκια και είχα παρεούλα!

Κατρινάκι μου,έφτασε η μεγάλη μέρα. :) Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να μην καταλάβεις τον παραμικρό πόνο.

Βασιλικούλα,να σου ζήσουν τα καμαράκια σου!Έχεις και δύο.Διπλά ευτυχισμένη δηλαδή :):):):):)

Γεια σου ρε Λαμπρινούλα καλλιτέχνη :P:):):):) Έφτασες και στα πόδια;Κατόρθωμα.Εγώ δεν μπορώ ούτε να σηκώσω το ένα πόδι.Εύγε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου με αρκετή δυσκολία τα κατάφερα....

Καλό βράδυ κ όνειρα γλυκά !!! Καλή ξεκούραση.

Κατρίνα μας με το καλό... όλα να πάνε καλά. Φιλάκια. Θα σου στείλω μήνυμα (μπορεί κ να έρθω... ποιος ξέρει !!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου.

Γεννησε η Θεκλα μας! Μου εστειλε μηνυμα! Γεννησε σημερα στις 18.15 μια μπουμπου 3.290! Θεκλα μου, ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ κοριτσακι μου και απο εδω, να ειναι παντα γερη, τυχερη και ευτυχισμενη στη ζωη της και εσυ να τη δεις οπως επιθυμεις! Καλη λοχεια να εχεις και περιμενουμε συντομα περισσοτερα νεα σου.

Παω να σας διαβασω τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικουλα ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ τα διδυμομωρακια σου! Φανταζομαι την διπλη ευτυχια σου, να τα καμαρωσεις οπως επιθυμεις! Να τα χαιρεσαι! Μωρε τι επαθε το κοριτσακι σου? Περαστικα να ειναι!

Κατρινακι στην τελικη ευθεια και εσυ για αυριο ε? Με το καλο κοριτσαρα μου να πανε ολα καλα και να κρατησεις αγκαλιτσα σου τον παιδαρο! Μην ξεχασεις να μας ενημερωσεις,ε! Πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντορακι πολλα φιλια να δωσεις στην Βασιλικη και στα μπεμπινια της! Α, και στο Κατρινακι αν το πετυχεις!

Εσυ πως τα πας? Συνεχιζεται η πιεση που νιωθεις και οι συσπασεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα για καληνύχτα και είδα ότι γέννησε η Θέκλα μας!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Κοριτσάκι το δώρο έκπληξη τελικάαα!!!Τέλειααα!!!!

Να σας ζήσει και καλή λοχεία να εχεις αγάπη!!! :kiss::kiss::kiss: Πολλά!

Και το Κατρινάκι γεννάει αύριο ε??

Με το καλό και με έναν πόνο!!!

Πάμε για νάνι μας σε λιγάκι...

Φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει Θέκλα!! Τσακ μπαμ το Θεκλάκι γέννησε, τι καλά!!!

Κατρινάκι, με το καλό αύριο! Όλα θα πάνε καλά, να μην έχεις άγχος...

Αννούλα, μη στενοχωριέσαι... έφαγες το γαϊδαρο και έμεινε μια μικρή ουρίτσα ;) Σε λίγες μέρες θα έχεις το μωράκι σου αγκαλίτσα και θα τα ξεχάσεις όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Ελπιδάκι, η κορούλα σου έχει ματάρες!!!Μου αρέσει που την έχεις μέσα στα ροζ!!!

Καλέ ακόμα εδώ είσαι εσύ?Πότε θα γεννήσειςςς???

Αύριο δεν έχεις ΠΗΤ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα δικά μου νέα, μέτρια!! Ο μικρός ακόμα δεν έχει πάρει καλή θέση (έχει κεφάλι προς τα κάτω, σχετικά ψηλά και δείχνει πρόσωπο κάτι που δε θέλουμε) και συνεχίζει να κινείται και να γυρίζει ελεύθερα από εδώ και από εκεί! Ο γιατρός απορεί που δεν μου έχουν σπάσει ακόμα τα νερά με τόσο αμνιακό... Θα πάω για πρόκληση στις 3/9 αν δεν γεννήσω...

Αφού δεν έχει εξετάσει τον τράχηλο, πώς ξέρει ότι μπορεί να κάνει πρόκληση???Μου κάνει εντύπωση :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Καλέ ακόμα εδώ είσαι εσύ?Πότε θα γεννήσειςςς???

Άσε Ελπιδάκι, τελευταία με βλέπω! Μόνη μου θα γράφω στο τέλος ή θα μετακομίσω στις μανούλες Οκτωβρίου-Νοεμβρίου :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΘΕΚΛΑ ΜΑΣ! Να σου ζήσει η μπέμπα! Να είναι γερή πάνω απ' όλα, να την καμαρώνετε πάντα την κούκλα :) Άντε λύθηκε και το μυστήριο! Να "σπάει" λίγο το γαλάζιο εδώ μέσα, πλάκωσε πολλή τεστοστερόνη :P:P

Κατρινάκι, δεν ξέρω αν θα ξαναμπείς -θα σου στείλω και μηνυματάκι- αλλά να ξέρεις πως σε σκεφτόμαστε. Βετεράνος βετεράνος, αλλά σαν την πρώτη φορά πρέπει να 'ναι, ε; Όλα σούπερ να πάνε :kiss:

Λαμπρινή, τέλεια τα έκανες! Χαρά στο κουράγιο σου! Έτοιμη για παν ενδεχόμενο ε; ;)

Ελπιδάκι, είναι μια κουκλάρα! Αλλά αυτό το ξέρεις ήδη χαζομανούλα :P Γλαρωμένο φατσάκι βλέπω, έφαγε καλά το μωρουλίνι :)

Άννα; Ντόρα; Τι κάνετε κοριτσάρες; :kiss:

Εμείς πήγαμε τη μικρή στο γιατρό! Έφτασε διαστάσεις νορμάλ νεογέννητου :P 3670 και 50 εκατοστά, επιτέλους! Όλα καλά τα βρήκε. Ουφ :)

Λοιπόν, μήπως ήρθε η ώρα να ανοίξουμε το μανουλο-θεματάκι στο αντίστοιχο section; Λέω να πάω να το εγκαινιάσω. Θα τα λέμε κι από εδώ, αλλά επειδή σιγά σιγά πληθαίνουν τα μπεμπάκια και θα αρχίσουν άλλου είδους συζητήσεις... μάλλον έφτασε η ώρα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

elpidaki83 έγραψε:

Άσε Ελπιδάκι, τελευταία με βλέπω! Μόνη μου θα γράφω στο τέλος ή θα μετακομίσω στις μανούλες Οκτωβρίου-Νοεμβρίου :laugh:[/quote:2bd5xk7n]

Ααα μην ανησυχείς. Θα έρθουμε κι εμείς να κάνουμε κατάληψη, να φτάσουν κι εκείνες στο νούμερο 2534536 :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

elpidaki83 έγραψε:

Άσε Ελπιδάκι, τελευταία με βλέπω! Μόνη μου θα γράφω στο τέλος ή θα μετακομίσω στις μανούλες Οκτωβρίου-Νοεμβρίου :laugh:[/quote:z6vdoskn]

:laugh: :laugh:

Το έπαιζε κ βιαστικός ο κύριος κ τώρα...

Γιατί να εξετάσει τον τράχηλο? Θα έχεις περάσει την ΠΗΤ σου και κάποια στιγμή πρέπει να γεννήσεις.Φαντάζομαι ότι θα το ξεκινήσει έτσι κ στην πορεία αν χρειαστεί θα σε πάει για καισαρική.Με μένα τουλάχιστον έτσι έγινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιιιιιιιιι!!! Ελπιδακι μου, τι κοριτσαρα ομορφη ειναι αυτη??? :woohoo: Τι κουφετακι ντυμενο στα ροζ! Κυριολεκτικα φραουλιτσα! Πανεμορφη ειναι πραγματικα, ε, με τετοια μαμα πως θα εβγαινε το παιδι?

Κατερινοσουπιτσα μου ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση, μου ειναι πολυτιμη!Να στε ολες καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σας Κατερινάκι μου!!! Το Αλκμηνάκι τρώει καλά τελευταία... :laugh:

Αντε κάνε το καλό να ανοίξεις θεματάκι και να μας βάλεις το λινκ μετά να μην το ψάχνουμε... :blush:

Αννούλίτσα μου τι κάνεις? Πως είσαι εσύ? Πότε με το καλό?

Ευχαριστεί για τα κοπλιμέντα η Φραουλίτσα μου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...