Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέος Διαγωνισμός!


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 220
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να μαι και εγω!!!

Θέλω και εγώ δωράκι!

Για ποιον να πρωτοπω?

Για το καλό μου αγοράκι ή για τα διδυμάκια μας που έρχονται?

Για πείτε μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω κι' άλλες μανούλες που θέλουν τα δωράκια!!! Σας άρεσαν έ;

Άντε και οι υπόλοιπες κορίτσια...δηλώστε συμμετοχές!!! Μην μου λέτε μετά δεν το είδατε... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Γεια σας κοριτσια κι απο μενα!!! Ευχομαι σε ολες καλα αποτελεσματα στα doppler σας..Εμεις το καναμε και ητανε ευτυχως πολυ καλο και πηρα τα πανω μου. Μπαινω αισιως στην 34η εβδομαδα!! Το πιο ενοχλητικο που εχω τωρα ειναι ο εντονος πονος στα πλευρα απο τη μεγαλη κοιλια και το βαρος. Νιωθω οτι θα μου ξεκολλησουν😜 Για πειτε κανενα καλο βιβλιο για τον πρωτο καιρο με μωρο... Εχετε καμια προταση??☺
    • Θα περιμένουμε νέα σου αύριο από τον γιατρό κορίτσι μου 😊
    • Να πω την αμαρτια μου αν και δεύτερο μωρο πως είναι οι συσπάσεις δεν γνωριζω καθόλου 🤷‍♀️
    • Αχ ναι μωρέ μας το ξανά είπες ποτε είχες το ραντεβού αλλά δεν το θυμόμουν 😅 εγω ενδοκρινολόγο έχω 12:15 ραντεβού τώρα δεν ξερω τι ώρα θα με μπω μέσα στην παλιά που πήγαινα ειχε 1 ώρα αναμονή στο ιατρείο της  δεν έκλεισα ακόμα ραντεβού για Doppler δεν πήρα τηλ
    • Αδιανόητο να μην υπάρχουν απευθείας πτήσεις για Θεσσαλονίκη!!! Δεν το περίμενα.. Ακόμα πιο αδιανόητο να βλέπουν πρώτη φορά την εγκυμονούσα στην 12η εβδομάδα!!!!!! Και τι γίνεται σε περίπτωση εξωμητριου ή που έχει σταματήσει η καρδούλα του μωρού;;; Ας ψοφήσει η άλλη αφού δεν έχει λεφτά, δεν μας νοιάζει, υπάρχουν και άλλες γυναίκες στο κόσμο;! Τι τριτοκοσμική περίθαλψη είναι αυτή;;;;;;; Πω ρε φίλε.. νευρίασα πάλι.. όχι ότι θέλω και πολύ πλέον αλλά είναι δυνατόν;;;;;  😱😱😱
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...